Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

titittoto

Pracowałem na WPG, zajebiści ludzie w większośći:). A taśma gazowa rządzi:D. Pozdrowienia dla gazoli, pani Ani, pana Mariusza i całej świrniętej reszty:)

malwina

co za tksyczni ludzie musza tam pracowac

g

Dobrze ze ludzie mowia jak jest moze cos sie zmieni

Nnmmmmm
@g

Nic się nie zmieni ktos kto tu dlugo pracuje gnębi młodego a na koniec robi z siebie ofiarę bo ma za sobą kolezanki .lidera i majstra .A młody jest wyrzucany na zbity pysk

morty
@Nnmmmmm

hehehe, to jest najlepsze. Najpierw na kogoś najeżdżać a potem jak się odegrasz zrobią z ciebie chama i ch...a, stary numer:D

Bbnnbnnn
@morty

Amica to człowiek.amica dba o swoich pracowników.amica i spotkania antymobingowe niedobrze się już robi czlowiekowi od tego

wacek

Stara wiara z kuchni pamieta czasy ze robota na armaturze to bylo cos ale trzeba bylo byc w elicie bo jak nie to jak na kuchniach ktos podskakiwal za duzo to sru go na armature i po jakims czasie bylo po zawodniku.

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

Pershing

Pozdrawiam taśme gazową: )

pestka

A pestką do Was z Poznania dojadę? Najlepiej w 15 minut... ;-) Ponieważ jestem zainteresowany tylko konkretami to bym najchętniej w exporcie jakieś stanowisko przytulił. Jest tam coś wolnego?

doktor

a betka troche pracuje ? czy tylko spi w ty megale?

Prawy

W Samsungu idzie zarobić a najwięcej w działach utrzymania ruchu można nawet 5000 zl zarobić na,rękę

remix
@Prawy

Początkowy ślusarz w Samsungu po szkole 3000 zl na ręke

Były amikowiec

W Samsungu lepiej jest jak w amice jak z atmosferą i zarobkami miesięcznymi i więcej wolnych dni w miesiącu jak pracujesz 4 dni po 12h.

wow

Prosze o kolejne donosy na innych.

Nie ma lipy

Żal zżera ze jest lepszy od ciebie? I ma lepsze stanowisko? Pożal się swojej du... a nie ublizaj innym. Bo robisz z siebie kretyna . A jak się nie podoba to tak jak inni mówią. DO SAMSUNGA!!! Tam lepiej po 12 godz wtedy poczujesz sam siebie. Tyle mogę na to powiedzieć. Rodzice słabo cie chyba wychowali? Bo masz brak szacunku do innych. Życzę Ci bys kiedyś potrzebował pomocy a inne osoby zrobiły to samo co ty z Tą.

amigos

To do Samsunga lepiej zarobicie

Każdy mądry tylko na forum A jak byś miała iść to majtki pełne ! Patrzcie na siebie !

jubilat

kiedy jest impreza w olimpicu dla jubilatow

qqq
@jubilat

11 listopada

Pro

Amica czy Samsung która firma lepsza waszym zdaniem bo to dwie największe firmy we Wronkach

byly pracownik

A jak masz znajomiści i nigdzie sobie nie radzisz na linii to zostaniesz operatorem, a co:D. A jak sobie radzisz to bedziesz zap...al za minimalna krajową na najciezszych stanowiskach. Pozdrawiam zj...ana kadre menadzerska, od liderow w gore, z tej wspanialej firmy:)

Były

Ale w tej firmie tak jest pracowałem kilka lat w amice na produkcji. Teraz mam normalną prace w innej spółce firmowej

?.?.?

Czego Pani chce się dowiedzieć, przecież na tym forum ma Pani wszystko, relacje miedzy pracownikami, wysokość płac, wielkość podwyżek, stosunek pracodawcy do osób które mówią jak jest we firmie - może się Pani dowiedzieć co ich za to czeka, może się Pani dowiedzieć czy w firmie stosuje się mobbing, wie Pani jaki jest stosunek do tego pracodawcy i jakie kary mogą ponieść za takie zachowanie koordynatorzy i mistrzowie. Co jeszcze?

Dziewczyna

8kiedy i gdzie będą do odbioru karty multisport1

?

Czy wam się też wydaje że znikają tu wpisy?

o jaaaa ta to musi być kims!

Ja znam takich co nie chcieli przyjąć tych 70 groszy czy 50 groszy a 30 wcale, gdyby każdy pracownik powiedział - skończcie robić sobie z nas jaja i wsadzcie sobie takie podwyżki w tyłek już dawno byłoby inaczej ...ale co z tego gdy kilku się wyłamało a reszta podchodziła do sprawy tak jak napisała TINA ;) i do tego te śmieszne oceny. Ale tak to jest jak się nie widzi poza dodatkowe 20 zł które starczy na kilo kiełbasy, paczkę dobrych fajek lub przeciętną butelkę wódki :0 Trafisz na nią wszędzie, bo w swej powszechności, trudno ją ominąć- miej się na baczności! Nie ma na nią leku, nie ma też sposobu, by ją móc przechytrzyć- pozbyć się z narodu. Kraj nią przesycony jest do szpiku kości, mądry ją ominie a głupi ugości. Gdy już Cię dosięgnie, swym pasem omota, bez wątpienia powiesz- TO LUDZKA GŁUPOTA.

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.