3 Dodaj opinię
3 1356 3006 5 1

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Magda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam. Pytanko z innej beczki...Czy ktoś wie kto jest liderem na drzwiach na linii RB?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Sarah123

A jak ma na imię Pan w loczkach taki sobie z brzuszkiem ktoś coś pomoże tylkononimie chodzi pozdrawiam

Iza
@Sarah123

Takie informacje, jak na przykład imię czy nazwisko osób związanych z daną firmą nie mogą być podawane na forum - dane osobowe podlegają ochronie prawnej. Dlaczego pytasz o to na forum? Rozumiem, że nie jesteś w żaden sposób związana z SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING, tak?

Tak2Nie4
maciek
@Sarah123

zmienic ubikacje dla tej zwierzyny oni szczekaja na auta to jest dzicz

Tak8Nie
Sarah123
@maciek

Aż tak źle że publikacje chcecie dla nich oddzielne mi tylko chodzi o imię albo nazwisko ????????

Tak3Nie
BoaPytonus Nowy wpis

A ty jego adwokat czy co????????????

Sarah123 Nowy wpis

BoaPytonus a ty jego adwokat czy co????

sam sung

Siema wiara. Mam małe pytanko... Jaka jest stawka na początek i po ile godz? System zmianowy czy 4 brygady? A, i w ogóle warto...? Z góry dzięki za info.

Franciszek
@sam sung

Twoje pytania dotyczą jakiegoś konkretnego stanowiska? Aby ktoś mógłby Ci odpowiedzieć, to sprecyzuj, proszę swoje pytanie. Będzie o wiele łatwiej na nie odpowiedzieć.

Beton
Nazwa działu: Handlowy

Z ciekawości pytam ilu Ukraińców w Samsungu pracuje? Ew jaka jest ich proporcja w stosunku do nas Polaków?

ciekawy434
@Beton

A jaka jest proporcja zdrajców z pochodzeniem Polskim którzy pracują w Holandii, Niemczech, Wielkiej brytanii, Stanach zjednoczonych, Norwegii?

Tak1Nie2
ciekawy434
@ciekawy434

W stosunku do miejscowych

Franciszek
@ciekawy434

Panowie a jakie to ma znaczenie skąd kto pochodzi? Może powiecie coś lepiej, na temat samych warunków pracy w Samsungu?

Tak1Nie1
Hej

Hej mam pytanie odnośnie tej firmy chciałbym zatrudnić się tam na wekeendy ale czy to opłacalne i czy nadal można się tam tak zatrudnić?

Dorota
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Hej, jakie warunki pracy na stanowisku specjalisty ds. operacji sprzedażowych?? Warszawa/ ul. Postępu. Jakie zarobki ( przybliżona wartość) czy trzeba dużo pracować w nadgodzinach?? Jaka atmosfera w pracy, itd?

Grzeczna

Ogólnie firmy nie polecam, wycisną Cię jak cytryne. Najlepiej jak wykonasz swoje obowiązki plus te które osoby siedzące wyżej powinny wykonać. Nie grasz z tymi wyżej to możesz szukać nowej pracy. Związki, wchodzenie przełożonym w du... to norma. Może i zarobisz ale kosztem 230godzin w miesiącu.

Galanonim
Nazwa działu: Produkcja

Uwaga na donosicieli w postaci wspópracownika.Nie wszyscy grają do jednej bramki. Niektórzy stają na głowie żeby dogodzić Wielkiemu Mistrzowi a on potrafi zajechać ludzi byle linia była pełna.System nie nadąża ale ty masz jechać , nieważne że są defekty, może być .Sztuki ,plan reszta nie ma znaczenia.Człowiek robi jak automat .Jak ma wiele czynności i mu jeszcze dołożą to się też wprawi a jak mu jedną zabiorą to już dlugo będzie jeszcze próbowal to robić bo ciężko będzie się odzwyczaić.To nie jest praca dla uczciwych i rzetelnych i mówie tu o produkcji. Zgłaszasz problem bo zauważasz błąd i słyszysz tylko jedną odwiedź: jechać jechać . Byle były zielone telewizory ale teraz to też za mało.Ukraina w większości napędza tę fabrykę ale to garstka Polaków obrywa , zero szacunku tylko popędzanie.Przykładowo Polak pracuje z Ukraińcem i jeden zależny od drugiego to Ukrainiec nietykalny Ty obrywasz za niego. Bo Wielki Mistrz nie umie wyzywać po Ukraińsku , bo się boi? Cytat z usłyszanej wypowiedzi: " Nie to żebym się przejmowała ja mam na to wyje××ne."Fajna praca dla wytrwałych????i odpornych psychicznie. Jeeedziemyyy , jechać,jechać , przyspieszamy , szybciej troche niedługo usłyszycie a teraz PENDOLINOOOO.

Tak8Nie1
Fas
Nazwa działu: Produkcja

Jest dobrą,a zarazem jedną z majlepszych firm w branży telefoni komórkowej Moje sugestie dla SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.: Praca Lubię atmosferę w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. za: Praca

Tak2Nie2
blady
Nazwa działu: Marketing
@Fas

kiedy ta firma sciagnie flagi POLSKI a zawiesi ukrainy????

ola
@blady

Witam , Jedynym plusem firmy Samsung jest to że wynagrodzenie jest przed czasem i na czas nic poza tym. Na Lodówkach to jedna wielka parodia. Pracujemy w godzinach od 06:00-17:30 oraz od 18-05:30 w systemie 11h ale zapomnijcie że schodzicie z stanowisk o tych godzinach. Najczęściej jesteśmy przetrzymywani do 17:50 , 18:00 , 05:50 i 06:00 oraz dłużej . Od wtorku przy czytnikach Koreański Dyrektor robi zdjęcia osobom którzy schodzą zgodnie z grafikiem (gdzie te słynne Rodo) . Pomijając fakt że plan produkcyjny jest wykonany , maszyna jest zepsuta lub jesteśmy na swoich nadgodzinach gdzie możemy zejść o której chcemy nawet po 8h . MY mamy rodziny i do nich się śpieszymy aby uszykować dzieci do szkoły itp Wiemy plan trzeba wykonać ilość sztuk musi się zgadzać ale po co nas przetrzymujecie jeżeli wszystko jest wykonane lub czegoś brakuje . Jeżeli chcemy dostać urlop musimy wręcz się prosić o podpis Lidera , Kierownika pomijając fakt że mamy urlopy całe urlopy z 2017 roku a jak podpisują to z pretensjami i z łaską . Człowiek w firmie się nie liczy byle żeby produkcja szła a TY jako pracownik możesz się obalić. Takie są realia. Na wszystko mamy zakaz nawet nie możemy miedzy sobą rozmawiać(współpracownikami) śmiech na sali , siłą rzeczy rozmawiasz aby czas szybciej zleciał. A produkcja nadal idzie na lini i jest wykonywana praca. Hmm może nam zabrońcie oddychać lub wyznaczcie normę przy oddychaniu. Liderzy , Kierownicy i ich pupile chodzą na posiłki , papierosy kiedy Tylko chcą . A przecież są od tego wyznaczone przerwy. Najlepiej jest na nockach poszukaj Lidera hmm czasami po kilku godzinach się zjawia bo śpi.

Tak10Nie1
anonymous

Witam serdecznie. Mam pytanie do pracowników firmy Samsung. Sama jestem pracownicą,w sumie to byłam, ponieważ jestem w ciąży i moje pytanie jest następujące. Czy według aktualnego prawa firma ma prawo nie przedłużać mi umowy do dnia porodu ??

Tak20Nie1
Pracownik222
@anonymous

Witam jeżeli jesteś w ciąży powyżej 3 miesiąc to firma niea prawa Ciebie zwolnić muszą przedłużyć Ci umowa do dnia porodu

Tak4Nie1
Samsungowysmiec

Zweryfikowany użytkownik

O matko jak to czytam mam wrażenie ze ktoś usuwa negatywy dodane pozytywy Komentarze pozytywne tak bardzo mijają się z prawdą że jest to wręcz śmieszne Jak wyglada praca tutaj a wiec pracowałam na lini i wiem jak tam jest trzeba napiersalać ładnie presja jest wywierana ale jeśli ktoś ma silna psyche i twarda (usunięte przez administratora) to da radę teraz jako pracownik „biurowy” nadal z umowa montera oraz stawka 14,50 napierdalam gorzej jak na lini a psyche mam tak zoraną że jak tu jeszcze trochę popracuje to skończę w psychiatryku ... moje stanowisko to typowe przynieś wynieś pozamiataj wiadomości od kierownika typu zamów pizze jedz wymień opony przynieś ładowarkę to norma i prócz tego odpowiedzialność za wszystko i wszystkich bo przecież dając taka stawkę można wymagać rzeczy niemożliwych ... ciągle zmiany nie wiesz co czeka cię jutro dziś liczysz ludzi jutro spisujesz każde nazwisko dzwonisz do każdego ( chociaż tym zajmuje się ktoś inny) z czym ktoś nie zdąży to dają to nam my zrobimy a jak nie zdazyszmy to wielkie halo DLACZEGO ?! Ogromna odpowiedzialność stawka minimalna i mobing tak w tej firmie stosuje się mobing i nikt z tym nic nie robi ???? HR wiedza o tym przełożeni wiedza ba sami go stosują wiec o co chodzi firma marzeń ????

Tak15Nie2
Pindi

Czemu nie wygodne komentarze sa usuwane?

Tak9Nie1
samsrung
@Pindi

wlasnie ja tez o to pytam !

Rob

Kto usuwa wszystkie komentarze ja się pytam? Cokolwiek niekorzystnego się napisze na firmę samsung zaraz w koszu!

Robin

Kto usuwa wszystkie komentarze?

DoDo

Czy w zeszłym tygodniu znowu był poważny wypadek, tym razem na termoformingu?

Miki
@DoDo

Najlepiej zeby sie ktos z lodowek wypowiedzial bo ja jestem z innego dzialu. Podobno ktos co sie uczyl za operatora weszedl tam gdzie nie powienien ale podobno sam tego nie wymyślił

Cirmus

Rozmowa kwalifikacyjna - katastrofa. Pani nie wiedziała na jak długo zawierana jest umowa na okres próbny - Pani z działu prawnego! Dodatkowo, zwrócono mi uwagę, że pracodawca płaci za nadgodziny! Gratuluję przestrzegania Kodeksu Pracy! Na prawdę! Po wszystkim mieli napisać maila - klasyka, nie odezwał się nikt. PORAŻKA!

Feliks

Macie możliwość dorobić i też niektórym nie odpowiada!!! Jeszcze nie słyszałem, żeby wszystkim pasowało.

Tak6Nie1
Iza

Dla usystematyzowania, przypominam, że na tym forum piszemy o firmie SAMSUNG we Wronkach jako o pracodawcy. W związku z tym chciałam Was zapytać o warunki pracy na Waszych stanowiskach oraz o dodatkowy tak zwany social (imprezy, bony, etc), dostajecie czasem? @Ulka jesteś zadowolona z przebiegu pracy w Samsung? Opowiesz o swoich doświadczeniach?

Tak3Nie3
@Iza

Socjal ok ponad 3200 na łapkę

Tak1Nie3
Pindi
@Iza

Ta opinia to chyba od kogos z agencji pracy. Zarobki ok, no tak ale 2500 na reka za 270h to nie wiem czy jest ok. Szczerze robota po 12godzin, jak jeszcze nigdy nie pracowales to spróbuj tyle czasu na kompie posiedziec a zobaczysz co tzn 12h. Zalezy gdzie trafisz, ha ha wiadomo ze na montaz na najwiekszy zapiernicz, oczywiscie miedzy gosci ze wschodu ktorzy beda miec olane na ciebie, Z polakow nikt tam nie chce pracowac ze wzgledu na warunki, tylko 32% to polacy. Zapomnial bym napisac kilka powaznych wypadkow w pracy, koles z obcietymi rekoma, inny przygniecony winda, wogole juz do domu nie wrocil. Tak ze sie bardzo grubo zastanów

Tak10Nie
Miki

Pytanko czy w poprzednia niedziele na rannej zmianie jakas dziewczyna miala wypadek i ja do szpitala zawieziono nie powiadamiajac nikogo z rodziny.

melon

Porażka po 12 h pracowac

Tak8Nie
romek

dzień dobry, cześć i czołem! pytacie skąd się wziąłem?jestem wesoły romek Amica to moj drugi domek a w domku wodę, światło, gaz

Tak10Nie2
max
@romek

No tak w,samsung to twój drugi dom po 12 h a amica trzy zmiany to i tak dom następny kołchoz pracy

novy

Witam.Cały czas po 12 h na,dwie zmiany pracuje firma?

Tak4Nie
figofago

ile zarabia specjalista w biurze?

Tak4Nie
?

Za 15 brutto mozecie mnie pocalowac w (_!_)

Tak7Nie

@Pizduk

@Pizduk bratan, sdelaj polecenie sobak331@gmail.com

LISEK
@

3200 spoko masz na łapkę tylko dobrze kręć pupką i dodawaj znajomych na Fb będzie git Albo udawaj pseudo związek z jakimś ....... wiadomo ... co nie umie liczyć kaski swojej

Ulka

Niestety niektórzy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie!!!

Tak3Nie1

FIRMA SAMSUG JEST NIE UCIWA PROSE NIE KUPIWAC NIC TEJ FIRNY

Kuba

Zastanawiam się czy jest tak dobrze i nikt nie pisze?

Anon

NIe polecam oferty samsung odkup. Sprzedawca powiedzial mi ze oferta wazna jest do 15 lipca, dlatego sądziłem ze kupon mozna odebrac do 15 lipca, bo mniej wiecej tak powiedzial mi sprzedawca. Dopiero na stronie dowiedziałem sie kupon mozna odebrac tylko w 1 dniu. Nie pozdrawiam

Tak2Nie3
Lena

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tak3Nie

Zostaw opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie