3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 1360 3014 5 1

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy jest możliwość pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. na część etatu?

Zdzich Nowy wpis
Klient

Kupiłem Powerbank SAMSUNG. Padł po paru miesiącach.(usunięte przez administratora)Odsyła do serwisu autoryzowanego. Serwis autoryzowany twierdzi że powerbanków nie naprawia. Więc mamy na widelcu sposób podejścia do klienta. Odradzam zakupy SAMSUNGA, chociaż do niedawna z perspektywy parunastu lat bym polecał.

Bla Nowy wpis
Klient
@Zdzich

Mysle ze z serwisem jest większy problem niz z sama firma samsu g. Każda rzecz ma swój life circle. Ostatnio tez odwiedziłam serwis w centrum Poznania. Niestety nie uzyskałam pomocy ani wskazówek. Czysta spychologia.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Co jaki okres czasu w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Sarah123

A jak ma na imię Pan w loczkach taki sobie z brzuszkiem ktoś coś pomoże tylkononimie chodzi pozdrawiam

Tak8Nie1
Iza
@Sarah123

Takie informacje, jak na przykład imię czy nazwisko osób związanych z daną firmą nie mogą być podawane na forum - dane osobowe podlegają ochronie prawnej. Dlaczego pytasz o to na forum? Rozumiem, że nie jesteś w żaden sposób związana z SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING, tak?

Tak5Nie6
maciek
@Sarah123

zmienic ubikacje dla tej zwierzyny oni szczekaja na auta to jest dzicz

Tak15Nie
@maciek

Aż tak źle że publikacje chcecie dla nich oddzielne mi tylko chodzi o imię albo nazwisko ????????

BoaPytonus

A ty jego adwokat czy co????????????

Sarah123

BoaPytonus a ty jego adwokat czy co????

Tak2Nie
@BoaPytonus

Licze na pomoc????

Tak1Nie
Arczi

Witam. Kupiłem nową lodówkę Samsung okazało się że jest wada fabryczna i do wymiany. Zostalem bez lodowki juz prawie miesiąc A gdy dzwonię się dopytać co w sprawie to trzeba czekac... Ogólnie nie kupił bym już 2 raz przedmiotu tej firmy, bardzo mnie zawiedli podejsciem do sprawy...

Ush
@Arczi

Prawo im na to pozwala ta sama lodówka ta sama firma w GB byś dostał nową od tazu

Tak2Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 208 dni.

Na jakie benefity można liczyć w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Tak4Nie2
WuKa

Nie wierzcie w te opinie!!!! Dziś wysłałem 3 negatywne opinie o firmie Samsung z powodu ponad 3 miesięcznej naprawy gwarancyjnej mojego kina domowego. Wszystkie zniknęły. Publikują tylko to co im odpowiada. Masakra! Absolutnie niewiarygodni!

WK

Dziś opublikowałem 2 negatywne opinie o firmie Samsung bo naprawa gwarancyjna kina domowego trwa ponad 3 miesiące. Pierwsze zniknięcie nagatywu przyjąłem jako przypadek. Niestety druga opinia też w cudowny sposób opuściła stronę. Widać przyjmują tylko pozytywne opinie.

WK

Przed chwilą dodałem negatywną opinię o firmie Samsung. Ponad 3 miesiące trwa naprawa gwarancyjna kina domowego. Opinia nagle zniknęła. Cuda panie!

WK

Witam Zmieniam zdanie o firmie Samsung. Zawsze chwaliłem i znajomych przekonywałem do zakupów sprzętu Samsunga do czasu kiedy trzeba było skorzystać z serwisu gwarancyjnego. Kupinem kino domowe, które już czwarty miesiąc jest naprawiane. W centrali obiecali odezwać się i tak jak serwis milczą. Masakra, nigdy więcej. Ani przepraszam ani żadnych innych propozycji. Totalne (usunięte przez administratora) Strach mnie obleciał, bo ma kilka sprzętów firmy Samsunga.

Franciszek

Cześć! Mam krótkie i szybkie pytanie. Czy firma ta zatrudnia również studentów? Można znaleźć jakieś stanowisko, na którym odnajdzie się osoba bez doświadczenia? Z góry dzięki.

Tak1Nie1
arbuz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 282 dni.

Witam mam pytanko Jak wygląda schemat organizacyjny w Samsungu we Wronkach ?

Becker active 5LMU

Do tej pory ceniłem tę firmę z Korei Południowej za jakość oferowanych produktów. Ale od dzisiaj twierdzę że ta firma jak wiele innych po osiągnięciu wielu sukcesów przestała dbać o klienta i myśli że ta hossa będzie trwać wiecznie. Otóż nie bo mimo że sam jestem posiadaczem smartfona tej firmy to zmieniłem zdanie o niej.Na czym to opieram. Samsung kupił innego dobrego producenta Harman-Becker ale już o zobowiązaniach tej firmy zapomniała i wielu użytkownikom nawigacji zablokowano możliwość bezpłatnych aktualizacji zakupionych urządzeń które firma Becker gwarantowała. Między innymi i ja dałem się na to nabrać. Czuję się (usunięte przez administratora) ponieważ po części ta oferta przekonała mnie do zakupu nawigacji tej firmy mimo iż były inne urządzenia nie gorszej jakości. Z mojej strony jest to żółta kartka dla firmy Samsung i prawdopodobnie przeniosę swoje zainteresowanie na produkty innych firm które póki co jeszcze dbają o zdanie swoich klientów.

Tak4Nie
Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 304 dni.

Witam. Pytanko z innej beczki...Czy ktoś wie kto jest liderem na drzwiach na linii RB?

Tak5Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 313 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.? Można dołączyć rodzinę?

sam sung

Siema wiara. Mam małe pytanko... Jaka jest stawka na początek i po ile godz? System zmianowy czy 4 brygady? A, i w ogóle warto...? Z góry dzięki za info.

@sam sung

Twoje pytania dotyczą jakiegoś konkretnego stanowiska? Aby ktoś mógłby Ci odpowiedzieć, to sprecyzuj, proszę swoje pytanie. Będzie o wiele łatwiej na nie odpowiedzieć.

Beton

Z ciekawości pytam ilu Ukraińców w Samsungu pracuje? Ew jaka jest ich proporcja w stosunku do nas Polaków?

Tak5Nie1
ciekawy434
@Beton

A jaka jest proporcja zdrajców z pochodzeniem Polskim którzy pracują w Holandii, Niemczech, Wielkiej brytanii, Stanach zjednoczonych, Norwegii?

Tak4Nie4
ciekawy434
@ciekawy434

W stosunku do miejscowych

@ciekawy434

Panowie a jakie to ma znaczenie skąd kto pochodzi? Może powiecie coś lepiej, na temat samych warunków pracy w Samsungu?

Tak3Nie4
Hej

Hej mam pytanie odnośnie tej firmy chciałbym zatrudnić się tam na wekeendy ale czy to opłacalne i czy nadal można się tam tak zatrudnić?

Dorota
Użytkownicy czekają na odpowiedź 360 dni.

Hej, jakie warunki pracy na stanowisku specjalisty ds. operacji sprzedażowych?? Warszawa/ ul. Postępu. Jakie zarobki ( przybliżona wartość) czy trzeba dużo pracować w nadgodzinach?? Jaka atmosfera w pracy, itd?

Tak4Nie1
Grzeczna

Ogólnie firmy nie polecam, wycisną Cię jak cytryne. Najlepiej jak wykonasz swoje obowiązki plus te które osoby siedzące wyżej powinny wykonać. Nie grasz z tymi wyżej to możesz szukać nowej pracy. Związki, wchodzenie przełożonym w du... to norma. Może i zarobisz ale kosztem 230godzin w miesiącu.

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki