SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Witam, czy samsung przyjmuje na weekendy Polaków? Jaką stawkę płacą? (:

@Misia

Czemu tylko na weekendy? Interesuje cię praca dorywcza? Pewnie musisz się skontaktować z kadrami. Ja też jestem zainteresowany pracą ale na cały etat. Jakbyś coś się dowiedział to napisz.

@Jacek

@Jacek interesuje mnie praca na weekendy bo na codzień pracuje w amice ale chciałam sobie dorobić. Podobno przyjmują na weekendy, ale nie wiem jaka stawka. Może idź dowiedz się do go work?

Jerzy
@Misia

Czemu pytasz czy przyjmują Polaków? Co ma narodowość do tego?

@Jerzy

@Jerzy Dlatego, że obcokrajowcy maja pierwszeństwo oni mogą nadgodziny pracować Polacy nie..

Katarzyna
@Misia

No dobra... A z czego wynika to pierwszeństwo, bo chyba nie bardzo rozumiem?

Jacek

Twoja opinii dotyczy produktu i do tego są takie serwisy jak ceneo czy opinie w sklepach internetowych. Ta strona dotyczy Samsung Electronics Poland Manufacturing- fabryki produkującej pralki i lodówki i tu się ocenia firmy jako pracodawcę ...

Od kiedy otwierają nową fabrykę w Samsungu sprzętu elektronicznego?

Julia

Nie wiem. Ale szukam pracy. Wiesz czy już otworzyli rekrutację?

@Julia

Tak szukają

Na jakie stanowiska?

@Julia

Operator maszyn monter elektroniki

Hanna

Które lepsze i łatwiej się nauczyć? No i stawka oczywiście też ważna

Hanna

Hej, szkoda, że pracownicy Samsunga ostatnio piszą rzadziej, przynajmniej z tego, co zauważyłam. Teraz jest więcej opinii klientów. A mi bardzo zależy, żeby dowiedzieć się, czy warto w firmie pracować i dlaczego, jeśli tak. Jakie jest wasze zdanie, napiszecie?

@Hanna

Wszystko zależy jakie masz oczekiwania Ja pracuje w samsungu 8lat. Na początku ciężko sie przyzwyczaić

Pracaa

A jezeli mozna spytac to cieżko sie przyzwyczaic ogólnie do pracy warunków itd?

Julia

Hej, do czego ciężko jest się przyzwyczaić? Jak wyglądają początki zatrudnienia w Samsungu? Skoro pracujesz w firmie już 8 lat to może napiszesz jak wygląda kwestia podwyżki/awansu? Ile razy i w jaki sposób udało Ci się uzyskać wyższą stawkę lub przejść na wyższe stanowisko?

@Pracaa

No właśnie. Ja tez chciałbym wiedzieć. Początki w każdej firmie nie są łatwe, a jak się pozna lepiej obowiązki to potem jest już z górki. Tylko nie trzeba mieć od razu ogromnych oczekiwań, bo można się rozczarować.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Magda

Jak połączyć telefon s drukarka m2022w kupiłam używaną czy potrzebuję jakiegoś hasła dedykowanego do drukarki

D&D

Pralka WW90T4540AX proszę o przesłanie instrukcji obsługi w języku polskim na adres 62-436 Orchowo ul J. Myślickiego 8

@D&D

Instrukcje do każdego modelu można sobie ściągnąć z Internetu.

D&D

Dorota Dragan 62-436 Orchowo ul. Józefa Myślickiego 8 Dzień dobry Przebywając w Wielkiej Brytani kupiłam wyprodukowaną u Was pralkę, do której dołączona jest informacja tylko w języku angielskim. Czy możliwe jest otrzymanie polskiej instrukcji obsługi? Z góry dziękuję. Dorota Dragan

Szcerze,warto podjac prace w tej firmie? Co sądzicie na ten temat? Jaka tam panuje atmosfera. Dla kogos kto chce pracowac,szybko sie uczy jest do dobre miejsce pracy jakie jest wasze zdanie?

Beti

Witam. Kupiłem nową lodówkę Samsung okazało się że jest wada fabryczna i do wymiany. Zostalem bez lodowki juz prawie miesiąc A gdy dzwonię się dopytać co w sprawie to trzeba czekac... Ogólnie nie kupił bym już 2 raz przedmiotu tej firmy, bardzo mnie zawiedli podejsciem do sprawy...jestem bardzo zawiedziona firmą samsung i mam obawy o resztę sprzetu poniewaz mąż byl do tej pory fanem samsunga i wszystki sprzęt posiadamy tej firmy ale po zakupie lodowki i czasie reklamacji 20 dni i nikt nie raczy zadzwonić jesteśmy zawiedzeni i nie polecimy nikomu tej firmy porostu robią totalne buble masakra

Samsung
@Beti

Też tak mam.Kupiłam 20 maja.Po 8 dniach klops.Czekania 2tyg.Brak gazu.14 czerwca załadowali i 12 dni znów nie chłodzi i nie mrozi.Z przodu odchodzi folia.Znów czekam.Są upały i nic.Zgłosisz do serwisu znów czekasz 12 dni.To co robią to bubel.A tak zachwalane.Jak taki sprzęt przechodzi przez kontrole jakości.Czyli ważne,że kupisz bubel.Myślałam,že to tylko ja mam pecha,a tu proszę.Nie liczą się z człowiekiem starszym.

Sarah123

Witam czy ktos odpowie czy pan w wloczkach ma kogoś wiem ze juz wcześniej pytałam ale zalezy mi bardzo pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Rob
@Sarah123

Nie łatwiej jest zapytać?

@Rob

Jakbym mogła to bym zapytała logiczne chyba tak

Sarah123

Hej to jak napisze ktoś o panu w loczkach zalezy mi bede wdzieczna za info jezeli na kogos to ok prosze o szczerość pozdrawiam

Mlody

Czesc wszystkim mam pytanie czy w Samsungu pracuje jeszcze lider na którego mówili PLASTER?

Zdzich

Kupiłem Powerbank SAMSUNG. Padł po paru miesiącach.(usunięte przez administratora)Odsyła do serwisu autoryzowanego. Serwis autoryzowany twierdzi że powerbanków nie naprawia. Więc mamy na widelcu sposób podejścia do klienta. Odradzam zakupy SAMSUNGA, chociaż do niedawna z perspektywy parunastu lat bym polecał.

Bla
@Zdzich

Mysle ze z serwisem jest większy problem niz z sama firma samsu g. Każda rzecz ma swój life circle. Ostatnio tez odwiedziłam serwis w centrum Poznania. Niestety nie uzyskałam pomocy ani wskazówek. Czysta spychologia.

Sarah123

A jak ma na imię Pan w loczkach taki sobie z brzuszkiem ktoś coś pomoże tylkononimie chodzi pozdrawiam

Iza
@Sarah123

Takie informacje, jak na przykład imię czy nazwisko osób związanych z daną firmą nie mogą być podawane na forum - dane osobowe podlegają ochronie prawnej. Dlaczego pytasz o to na forum? Rozumiem, że nie jesteś w żaden sposób związana z SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING, tak?

Sarah123

Aż tak źle że publikacje chcecie dla nich oddzielne mi tylko chodzi o imię albo nazwisko ????????

BoaPytonus

A ty jego adwokat czy co????????????

Sarah123

BoaPytonus a ty jego adwokat czy co????

@BoaPytonus

Licze na pomoc????

WK

Przed chwilą dodałem negatywną opinię o firmie Samsung. Ponad 3 miesiące trwa naprawa gwarancyjna kina domowego. Opinia nagle zniknęła. Cuda panie!

WK

Witam Zmieniam zdanie o firmie Samsung. Zawsze chwaliłem i znajomych przekonywałem do zakupów sprzętu Samsunga do czasu kiedy trzeba było skorzystać z serwisu gwarancyjnego. Kupinem kino domowe, które już czwarty miesiąc jest naprawiane. W centrali obiecali odezwać się i tak jak serwis milczą. Masakra, nigdy więcej. Ani przepraszam ani żadnych innych propozycji. (usunięte przez administratora) Strach mnie obleciał, bo ma kilka sprzętów firmy Samsunga.

Franciszek

Cześć! Mam krótkie i szybkie pytanie. Czy firma ta zatrudnia również studentów? Można znaleźć jakieś stanowisko, na którym odnajdzie się osoba bez doświadczenia? Z góry dzięki.

arbuz

Witam mam pytanko Jak wygląda schemat organizacyjny w Samsungu we Wronkach ?

Magda

Witam. Pytanko z innej beczki...Czy ktoś wie kto jest liderem na drzwiach na linii RB?

sam sung

Siema wiara. Mam małe pytanko... Jaka jest stawka na początek i po ile godz? System zmianowy czy 4 brygady? A, i w ogóle warto...? Z góry dzięki za info.

Franciszek
@sam sung

Twoje pytania dotyczą jakiegoś konkretnego stanowiska? Aby ktoś mógłby Ci odpowiedzieć, to sprecyzuj, proszę swoje pytanie. Będzie o wiele łatwiej na nie odpowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.