Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Bujok

Jak wy ludzie o wszystkich wszystko wiecie ciekawe czy wogóle prawda.jak tyle wiecie to pewnie świcie z nimi i nie macie swojego ciekawego życia

Yyyyyy
@Bujok

Wpisz w Google imię nazwisko dlug info i masz

uczciwy pracownik

Nie rozumiem jednego przychodzisz jako młody do tego zakładu zapieprzasz uczciwie o nic nie pytasz tylko robisz swoje to ci zaraz dupe rąbia że lizus i przydupas a jak zaczynasz to zlewac i zaczynasz sie opierd@lac to jadą ci od nygusa i co nie tylko.... Ktoś mi to wytlumaczy????

Stary robol montazu
@uczciwy pracownik

Posluchaj mojej rady Przyjacielu najlepiej rób swoje pracuj sumiennie ale nie daj sie wykorzystywać bo nawet jak bedziesz w spokoju uczciwie pracowal to i tak odrazu znajdzie sie wkolo Ciebie zgraja sepow co będą chcieli sie bujac twoim kosztem ponadto z nikim za wiele sie nie zaprzyjazniaj nie gadaj za duzo to moze tu przezyjesz

Paczka

A ja nie pozdrawiam dziewczyny która pożycza pieniądze A nie oddaje

Bnbnbn

A kto To?

tommy
@Paczka

Jak se pozwalasz, to mośz:D

amicowiec
@Bnbnbn

pewna pani ratownik , chyba nie ma w zakladzie dzialu gdzie by nie miala dlugow

Bbbbbb
@amicowiec

Na swoim dziale nie pożycza pełna kultura

Hhhhhhh
@amicowiec

Na jakim dziale pracuje ta pani ratownik?

ffff

Amigos

Pachnąca Magdalena Cypel xD

Sknerus
@Paczka

Jak nie szanujecie swoich ciężko zapracowanych pieniążków to tak macie... Ja nie pije nie palę od ryja sobie wszystkiego odstawiam żeby dzieciakom coś kupić czasami wyślę coś na fundację TVN albo Polsatu czy raz w roku dam na WOSP... Ale takiemu co już go wszyscy znają że nie odda to nigdy...

Drugi sknerus
@Sknerus

Magdalena ma dobry bajer żeby od kogoś kasę wyłudzić.nie pożyczyć tylko wyłudzić bo nie ma zamiaru potem oddac

Ivan

Hejtuje wszystkich szuszfoli co po z korzystaniu z toalety nie myją łap a potem idą i się z ludźmi witają mam już małą listę osób z którymi się nie witam

Nazista
@Ivan

Lider z 500 wali kloca z drożdżówka w rece osobiście widziałem jak wchodzi do kibla z szneka,rąbie tak ze aż klamka od zewnątrz sie prostuje i wychodzi oblizując sie. To dopiero szuszwol. Jak to musi smakować?

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

DARTH VADER

U WAS są jakieś jupitery?

Zawsze na foch .

Nie pozdrawiam Dziewczyny która sama wyglądem jest bez jakiego kolwiek szału a śmieje się z innej dziewczyny i jaką to ona jest brzydka itd .. brak słów .

miko

dużo już ukrainców w amice?

Ivan

Ivan pozdrawia Inżynierów!!!!

Przystojny
@Ivan

Wzajemnie :D inżyniery i Ivany górą :D

Prowokator

Hej pragnę się przyjąć do Amiki do pracy czy to prawda co mówią na mieście że jak pracownik tego zakładu idzie wzdłuż stawu to mu kaczki chleb rzucają z litości???? Z góry dziękuję za odpowiedzi

zeno

Jakie są stawki godzinowe w narzędziowni?

very
@zeno

Dla pupili majstra i kierownika narzędziowni chory wydział w amice

Jastrząb

Czy ktoś może napisać czy na armaturze koordynatorem jest Zb.Orzeł ..,chcę sie przyjąć tam jeszcze raz Pracowałem ale się zwolniłem przez jego oddech(rzygałem po rozmowie z nim),a jak rozłorzył jeszcze swoje skrzydła to całkiem nieszło wytrzymać. Ten pan chyba się nie myje.

Kruk
@Jastrząb

Zwykła podłość z twojej strony, lepiej idź do innej pracy.

hfhfb
@Kruk

To forum osiągnęło już dno dna do administratora usuwajcie od razu takie menty bo można naprawdę komuś przykrość wyrządzić...

Jastrząb

Czy na armaturze koordynatorem jest jeszcze pan Zb.Orzeł Chce się tam przyjąć .Pracowałem u niego,ale nie szło wytrzymać tak mu z paszczy śmierdziało że rzygałem,a jak jeszcze skrzydła rozłorzył to smród na całej hali. Ten pan chyba na wodzie oszczędzia i się nie myje.

titittoto

Pracowałem na WPG, zajebiści ludzie w większośći:). A taśma gazowa rządzi:D. Pozdrowienia dla gazoli, pani Ani, pana Mariusza i całej świrniętej reszty:)

?
@titittoto

A gdzie obecnie pracujesz

@?

Obecnie pracuję w takim jednym biurze, zostałem niewykształconą klasą średnią;). Pozdro:)

DZIADY

Mówisz że przeszedłem z chama na pana - poczytaj posty wyżej jak wy nawzajem się traktujecie, plujecie na siebie, donosicie i do czego doprowadzacie się nawzajem - to jest prawdziwe chamstwo, ja tylko Tobie dobrze doradzam żebyś nie musiał mi zazdrościć i żebyś mógł zacząć żyć tak jak wielu innych. Przemyśl to, zawsze możesz to zmienić.

Zeus

Czyli jak mniemam jesteś kuszony w tygodniu przez cziemną strone czyli pieklo a w niedziele stoisz w pierwszej ławce w kosciele i to wlasnie jest zachowanie 60% tak zwanych wysztalconych ludzi z hama na pana

@Zeus

Zazdrościsz bo nie jesteś na moim miejscu, gdybyś był kuszenie nie sprawiałoby Tobie problemu, skończ te lamenty i rozejrzyj się do o koła mamy 2017 rok wolny rynek, życie mając pieniądze jest piękne, Twoje życie, Twój wybór nikt nie zabrania Tobie tak żyć i nie czepiaj się kościoła, gdy wygrasz tam lodówkę lub kuchenkę którą wyprodukujesz obrazisz się na kościół? Nie przyjmiesz nagrody? Czy kościół zastanawia się za ile na godzinę -wyprodukowali nagrodę pracownicy? Skończ tą żenadę i pomyśl jak zmienić swoje życie bo może być super.

Zeus

Oczywiscie tak się wypowiadają ludzie na stanowisku często zalatwionym po znajomosci którzy pracuja 5 dni w tylko rano i mają dobrą kasę a jak by poszli na swoje to po miesiącu idą z torbami ale piszą jacy to oni są mądrzy.

@Zeus

Zazdrościsz? Nie mój problem. Załóż firmę lub poszukaj znajomości a będą zazdrościć Ci inni bo będzie Cię stać na Pychę ,Chciwość,Nieczystość, Zawiść,Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, Gniew, Gnuśność.

wwwwwwwwww

A ta pani z plakatow na gazie jeszcze robi

Zły .

A ja osobę która wlewa fusy po kawie do zlewu na nocnej zmianie na stołówce i nie umie spukać wodą i cały zlew jest oje.. zdarzyło się to przed wczoraj i również dnia następnego . . Ogarnij się nikt nie będzie mył twoich wymymlanych fusów!

Pracuś

Pozdro dla Ivana :) :D

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.