Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Robot z Amiki

To co sie w tym zakładzie wyrabia to jest nie do pojęcia.Koordynatorzy mają wszystko gdzieś a jak taśma staje to wielce latają z pretensjami chociaż pół zmiany nie ma ich na taśmie.połowa koordynatorów powinna przejść psychotesty bo nie nadawają się na te stanowisko!!!!!!!

alfa

ukraincy choroby roznosza kto z nimi robi to powodzenia

Jo

Ile wam naobiecywali podwyzek na tym montażu?

Ciekawość

Ktoś coś o tym ze taśma stała. Strajk ostrzegawczy?!

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

Pozdrowienia2018

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracownikow Amiki. Tych co ładnie zarabiaja i tych co nędznie. Tych co zapierdzielają licząc na awans i tych co odwalaja 8 i ida do domu. A i pozdrowienia dla przyjaciół z Ukrainy a w szczególności dla jednej pani co wnerwia wszystkich albo prawie wszystkich dookoła. Marzę aby już nie dostała wizy albo ruszyła na zachód. Wiosna nadchodzi będzie lepiej ludzie????

Pytajnic
@Pozdrowienia2018

Pytanie za 100 punktow. W amice pozostaje nadzor, reszta pracownikow to ukraincy...pytanie brzmi. Czy firma poradzi sobie bez niskowykwifikowanych pracownikow z Polski?

Pozdrowienia2018
@Pytajnic

No chyba wiadomo jakie jest podejście ludzi z U.no mają wy....e na wszystko. Wszak oni są tu tylko do pomocy. To ci Polacy muszą ich nadzorowac i ponoszą za nich odpowiedzialność. A są tacy jak ta pani co pchaja się na lżejsze stanowiska. Oczywiście sa naprawdę tacy co pracuja szczerze ale reszta to na nerwy nam tylko wpływaja. Wniosek bez Polaczków firma nie da rady. Oni tu sa na chwile my tu mieszkamy i czesto do emy chcemy tu pracowac i mieszkac. Niech firma to doceni.

rutinoscorbin
@Pozdrowienia2018

pracownicy z ukrainy maja wieksze prawa w amice niz polacy

Bocdfmj
@Pozdrowienia2018

Kiedy wy pojmiecie ze komuna sie skonczyla tania sila robocza sluzy do tego zeby tanio produkowac i osiagac wysokie wskazniki przychodow nie ma znaczenia narodowosc wyksztalcenie karalnosc czy niekaralnosc tylko wydajnosc jezeli pracownik jest wydajny jego rola na tym sie konczy

Micha
@Bocdfmj

Nawet z Magistrem będziemy tam pracować .

Maczo

Ja bym tak chciał by się W końcu wzięli ,za tych którzy albo sobie nie przychodzą do pracy ,albo nom stop biorą urlopy na telefon albo coś innego , ponieważ starzy dobrzy pracownicy jak chcą dostać urlop to oczywiście przeważnie problem jest ! A taki który leci w kulki zawsze dostanie . . I gów.. mu zrobia .

Kruszynka

Witam. Interesuje mnie jaką stawkę na godzinę ma nowy pracownik? Z góry dziękuję za odpowiedź

rebel

Witam.Interesuje mnie praca w amice na,ślusarza w narzędziowni czy w lean manufakturing zastanawiam sie czy warto do tej firmy aplikować slyszy sięnegatywne opinie o pracy w tej firmie czy tak faktycznie jest???

frik
@rebel

Nie polecam tam pracowac

pool
@rebel

Jężeli coś umiesz to się zgłoś. Zarobki nie najgorsze.

Zenek
@pool

Chyba masz na myśli przydupasów bo jakoś nie widzę tych dobrych zarobków a już trochę czasu tam pracuję .

wpg
@Zenek

W narzędziowni pracują przydupasy ale nie wszyscy

Zenek
@wpg

Ale odkrycie!!!!!!!!

W tym roku trzeba zgłosić wszystkich roboli na pracownika Roku to może dostaniemy miejsce parkingowe :-) A tak na marginesie to są chyba jakieś ,,jaja,,

Ktoś

Co trZeba zrobić by w amice awansować?

Amica
@Ktoś

Trzeba mieć rodzinę lub przyjaciół którzy nas wkreca wyżej.a my pracownicy będziemy udawać że awans się należał.

kul
@Amica

A próbuj powiedzie co o tym myślisz, jest tylko jedna opcja - poklepywać po ramieniu gratulować - a najlepsze w tym wszystkim ,gdy osoba z awansem, ktora przed tym zanim dorobiła się układów narzekała właśnie na układy i na klike - nagle mowi - jestem w szoku! byłam pewna że nie mam szans! i takie tam sru tu tu tu - a wszyscy taak taaak faktycznie , zostałaś doceniona, musiałaś być najlepsza . Tylko kilka osób znam które bez ogródek powiedziały że te rekrutacje to ściema i dostały awans z układu i mają u mnie plus że nie kłamią.

Cyberdyne
@kul

Znam taką jedną co ma wyższe i w Amice robi ładne parę lat ale ani znajomości ani w d@pe nikomu nie włazi i nie sprzedaje laska z zasadami i pysk też ma nieraz przełożonemu powiedziała co myśli no więc na produkcji do 60 ????

odp
@Cyberdyne

Pytanie retoryczne

ghhkl
@Ktoś

Wpisz .Używać odpowiedniej wielkości liter.

+++++++
@Ktoś

Zapytaj się Moniki z inwentaryzacji na WPG to Ci powie. Próbuje, próbuje aż jej wyjdzie . Tylko jeden warunek musisz spełniać musisz być płci żeńskiej :)

oooo
@+++++++

jakie były jej metody??

Robol

Kto powinien sprawdzać ceowniki ?czy trzymają . ?

tidżej

Tak, w sumie, jak wy ludzie żyjecie za takie pieniądze? Jak można się utrzymać za 1700 złotych?

rock
@tidżej

Niestety trzeba żyć za te grosze mierzymy wysoko z amica.Ludzie zdesperowani są to firmą

@tidżej

1700?Oj to dużo. Na montażu wypłaty wyglądały w granicach 1200-1500.Tylko žebrać. Mierzymy wysoko!

Pracownik wieloletni
@anonymous

Nie tylko monatażu ,szkoda pisać .Prezez I tak tego nie czyta .Tak wogóle zero motywacji a motywacją jest wynagrodzenie z tym co robimy .Chyba że ktoś uważa że nic nie robimy a kuchnie montują sami ukraińcy :)

Graz
@anonymous

Wiecie gdzie jest biuro poselskie pis to idzcie i poproscie o 500+ do wyplaty.

gosc
@anonymous

To jest k.. dramat p.. wyzysk w pieknym kraju.. wspolczuje

Powyplacie

A jak tam wyplaty? Zadowoleni wszyscy?

Yyyyyyy
@Powyplacie

Myśli samobójcze były. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd amica.to już nie chodzi o te wypłatę.te śmieszne podwyżki.moze biurowi i kierownictwo pochwali się ile zarabiają.to ma ludzi zatrzymac w tym zakładzie te jałmużny

Nie amica
@Yyyyyyy

Wielkie wycieczki na magazyn robią po co żeby ludzi omamic. A tu co niektórzy w siódmym niebie i opisuje że było warto 200 stopni iść ogarnij się czlowieku. Proponuje żeby dawali nam najnizsza krajowa i raz w miesiącu spacer do magazynu. I ile czlowiekowi jest do szczęścia potrzebne.nie musimy godnie zarabiać jak nas 200 schodków tak cieszy.masakra

Nie amica
@Nie amica

Wstyd jak człowiek czyta na ty emplo jak się naparzaja z tych 200 schodków bo było warto wejść.kuzwa ja mogę zapłacić żeby tam wejść tylko niech dadza nam normalne podwyżki nie jałmużnę. No ale w amice 200 stopni daje ogrom szczescia

Parodia
@Powyplacie

Takie, że wstydzą się rozdać, kartek płacowych za grudzień. Może będą 15?

Magik

Jak tam kaizeny na klejeniu .

Ciekawy
@Magik

A kto nie dostał kaizena a powinien dostac?

Magik
@Ciekawy

Ci powinni dostać co robią normy wyrabiają się ! chomik za co dostał ?

Kaizen
@Magik

Za nadgodziny

Mamb..

Szczęśliwego Nowego Roku dla kleików z WPG Doroty ,Justyny, Ani .Jaki awans 2018 sobie załatwicie za......?

Tak tylko .
@Mamb..

Żeby wrócić na klejenie jechać na maszynie , i Rąbać z niektórymi osobami za plecami du.e . A potem robienie z tą osobą i udawanie aniołka . .

wpgboss
@Tak tylko .

hehe,na klejeniu ściema, na taśmie trzeba jechać.Ale mozna za to schudnac:)

Czarna
@Tak tylko .

Prawda tak samo robił mę...y na starym kleklejen .Na nie czeba uważać,plotkary nr1

Wp
@wpgboss

Haha Przydało by się Ani i Dorocie a Justyna jest jeszcze z tym mistrzuniem ? Jeszcze się tak panoszy.?

e-mplo
@Mamb..

na klejeniu trzeba sie (usunięte przez administratora) by koordynator docenil . na jednej zmianie to mlode maja wzgledy

Niejędza
@e-mplo

No chyba to pisała stara zazdrosna kwoka.

Nowyrok
@Wp

O ta D. częsty temat tutaj.

Kurka
@Wp

Napewno będzie się panoszyć , mówiła że zna ŁZ bardzo dobrze i nikt jej nic nie zrobi. Pszecież chciał wynająć od nich mieszkanie.Jeszcze beczki z klejem czeba za nią wymieniać. Opetator od siedmiu boleści.

KS
@Wp

Te panie jeszcze tam pracują przeciesz podawały-podawają na temat wpg/amici kłamstwa do gp

Mocny .
@wpgboss

He he i można wcześniej na taśmie iść na szatnie he he :)

Facetcojejniechce

Dorota tez za plecami żon lata za ich mężami jakoś wprost w oczy żadnej się nie przyzna że obrabia jej faceta. Taka jest prawda żyje w swoim niemoralnym świecie.

Kier
@Facetcojejniechce

Nie tylko Dorota , Ania, Justyna też obrabiają innych mężów i podoba im się ten świat.

Rodzina

No siłą to nieee ale sa tacy co lubia gdzie mozna łatwo dostac i szybko. No i zadnemu małzeństwu nie pomaga gdy ktoś trzeci wklada tam swoja glowei wielka d. Dlatego ta Dorota jest tak czesto tu wymieniana i tak znana we firmie. Wlasciwie to szkoda słów na jej osobe i kazdą inną ktora nie szanuje innych rodzin a głównie dzieci.

Amica
@Rodzina

Zgadza się zresztą macie tam na klejenia takiego podstarzalego jelonka zonatego miał więcej kochanek jak włosów na głowie a w domu maz idealny

klejenike
@Amica

kto to?

ciekawy swiata

kiedy jest postoj latem?

Magister
@ciekawy swiata

Też czekam za tą odpowiedzą

Głupota nie boli
@Magister

Ludzie madrzejszych pytan nie macie.

Master
@Głupota nie boli

Planujemy wakacje A że ty całe wakacje grasz w tomb Rider , to lepiej idź do pracy w urlopie !

Uuuuuii
@Master

Na jakim dziale takie ulomy pracuja?można podejść do gabloty tam jest wywieszone kiedy są postoje ale jak to jest za trudne to lepiej tutaj pierdoly pisać ulomie

Uuuuuii
@Master

I gdzie Ty te wakacje planujesz już zima po tych super podwyżkach?

Master
@Uuuuuii

To podejdź jak niema ułomie !

Witaj

Potwierdzam że niema

twoj stary
@Witaj

od 30.07.do 15.08 czyli pewnie znajac zycie 3 tyg

Podpowiedzcie mi czy ta oferta dla inspektora BHP jest jeszcze aktualna? Jak przebiega rekrutacja? Pakiet socjalny jest w firmie super!

Heh
@Zainteresowany

O kolejny komentarz o Dorotce. Prawidłowo. Ciekawe ile małżeństw rozwali jeszcze w Amice. Gruba, brzydka, wredna, ale bardzo stara się, żeby awansować...No cóż.. Na razie nie wyszło...

@@@*+×&
@Heh

Ta kobieta to jakaś masakra. Nie może znaleźć sobie faceta to rozwala życie innym. Jak można tak żyć? Wredna małpa.

Choinka
@Heh

Wasze wypowiedzi i to jaki poziom reprezentujecie nie jest warte 1.700zl. Amica to chyba ostatni zaklad w ktorym ktos byl na tyle niepowazny zeby za "robolami" stanac.

Nareszcie
@Choinka

Dlatego pochod majowy zostal zastapiony pochodem trzech kroli.

Zwykły

Dlaczego kontrola.bhp.magazyn cdk mają imprezy z funduszu zakladowego a inni pracownicy nie!!!

Nnnnnn
@Zwykły

Bo my mamy sped bydła raz w roku we wrzesniu

pis

Duzo osób z Amici czeka na przejscie na emarytury...te wczesniejsze dzieki PiS partia jak i ekonomisci oderwani od rzeczywistosci mysleli ze ludzie beda masowo pozostawac na kolejne dwa lata w pracy i sie przeliczyli, nikt przy.. kobiety musialyby pracować 7 lat dlużej nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie pracowac dwa lata dluzej w takich warunkach i z podejsciem do ludzi... i to nie dotyczy amici ale calego kraju, dlatego ludzie poszli do wyborow choc wcale nie utozsamiaja sie z PiS i pogladami tej partii, poszli bo partia dala im szanse na wyrwanie sie z takich molochow... i PiS bedzie miec w nastepnych wyborach 60% poparcia... nie wazna ekonomia to ze maslo kosztuje 7 zl, ze dochodza nowe podatki glosuja na nich Ci którzy wczesniej uciekna z takich montowni na emerytury, Ci ktorzy otrzymaja 500+, mieszkanie + a ludzie w montowniach typu Amica beda naginac z coraz wiekszym wysilkiem i z coraz wiekszymi obciazeniami podatkowymi... ale nie ma sie co dziwic liczy sie teraz i tu! A to ze wzrost oparty na konsumpcji w przekroju kilku lat doprowadzi do duzej inflacji - (przyklad masła) to nie wazne ludzie dobrze robicie głosujcie na PiS i wykorzystujcie system do puki mozecie i jest okazja.

hf
@pis

Tak,tak, za PO było lepiej...Masło wskaźnikiem inflacji, czysta propaganda.

@hf

Jezeli Twoim zdaniem wzrost skokowy z okolo 4 zlote do 7 to deflacja to mozemy mowic o propagandzie.

J
@hf

Pytanie czy za pis jest lepiej w amice niz za po, dla mnie jest tak samo

hf
@pis

zmiana ceny jednego artykułu spożywczego nie jest miarodajna. Jeśli tego nie rozumiesz to nie mam z Tobą o czym rozmawiać.Pozdrawiam.

@hf

Mleko najtansze z marketu 1.75 do 2.10. Maslo to byl przyklad inflacji ktora jest nastepstwem wzrostu konsumpcjonizmu jako jedynej nikt rozwoju. Poza tym z calej mojej wypowiedzi zainteresowalo Ciebie maslo....dobrze ktos tu napisal czy w amice ludzie odczuli wyrazna poprawe gdy u wladzy jest PiS...jest tak sam jak za PO. Tylko tym ktorzy nie maja szans na 500+ na ucieczke we wczesniejsza emeryture nie skorzystajaz programu mieszkanie+ nie zmieno sie nic pozawiekszymi podatkami.

gawron
@pis

To sam pracuj sobie do 67 albo i dłużej.... potem dziadki na produkcji a dla mlodych brak roboty.... a poprzednia ekipa to na dziurę w zusie miala tylko jeden sposob podniesc wiek emerytalny i ukrasc kase z ofe... ale wiadomo pis co nie zrobi to i tak zly zreszta chyba nie jest ludziom tak zle skoro sondaże nawet te z tvnu pokazują juzprawie 50% poparcia

@gawron

Alez ja pisze, zeby ludzie uciekali na emerytury dopuki jest okazja i niech wykorzystuja programy 500+, mieszkanie plus, tylko pytam sie co maja z tego pracownicy amici, ktorzy nie skorzystaja z tych programow. W amice jest tak samo za PiS jak za PO widzisz roznice? Ci ktorzy nie korzystaja z przywilejow placa drozej w sklepach, wieksze podatki...co zyskali dzieki PiS? I jestes w bledzie ja przewiduje po uruchomieniu programu mieszkanie plus 60% poparcia.

@gawron

Co do twojej wypowiedzi...po przeczytaniu ostatniego zdania "nawet sondaze tvn -u," rozumiem ze swiatopoglad Twoj ogranicza sie do Wronek i okolic tvn tvp i trwam. Dziekuje pozdrawiam

@gawron

Zobacz na przykładzie Amici, lokalne media napietnuja konkretnych polityków, uznaja ich za zlych, ze knuja wspolpracuja z firma... maja niedobra przezeslosc... na tylu pracownikow firmy... konkretnie takie a nie inne osoby...ikonowicz ktory jako polityk wypowiedzial sie za pracownikami skonczyl w sadzie... i co sie dzieje do amiki na otwarcie magazynu przyjezdza kolejny lokalny polityk... i co slyszymy i widzimy... spotkanie na szczycie uscisk dloni... otoz ten polityk nie musi sanać w obronie pracownikow, przeciez mogl nie przybyc na zaproszenie w ramach protestu i utozsamiajac sie z pokrzywdzonymi i wypowiedziec sie tak samo jak ikonowicz...ale nie w tym przypadku media udaja ze tego polityka to nie dotyczy... tak powinno byc... uscisk...i adoracje itd z "tymi zlymi" z amici... wedlug tych samych mediow..dlatego dla mnie media nie sa miarodajne wcale ani tvn ani tvp...ani zadne inne.. ja zwyczajnie widze kto na dzialaniach PiS w codziennym zyciu traci a kto zyskuje i sondaze i media nie sa do tego potrzebne.

heh
@pis

100% racji. Jeżeli ktoś uważa jeszcze GP jako źródło informacji to jest naiwny. W każdym artykule obraca informacjami, jak pani redaktor wygodnie.

Trol
@heh

Teraz to nikt w gazetach tych postow nie pokazuje tylko to co wygodne. Ale manipulacja

Zastępca

Chomiś do pracy , tyły są :D to nie jest ubieranie choinki :p

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.