Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Obserwator

Dobrze ze tylko słodkie minki, na innych dzialach sie cialo i dusze sprzedaje za przywileje

Ktoś

Tylko nikt nie powie o tym, że ta "elita" (zaszczyt) cały czas zostaje w tyg po godzinach, bo innym się nie chce ... ciągle te same osoby zostają taka jest prawda. Jak Wam żal (usunięte przez administratora) ciska to zostańcie choć raz w tygodniu po rannej zmianie! Ale nie, bo za 50ki się nie opłaca jak twierdzicie!

@Ktoś

Jeśli tak bardzo Ci się nie podobają te 50tki, to po co zostajesz?

@Ktoś

Naucz się czytać ze zrozumieniem.... to wam się nie podoba zostawanie za 50ki !!!

Piekarniczek
@Ktoś

Fajne tam macie nagrody, kiedys 70gr teraz soboty. Tylko się tam nie pozabijajcie bo skąd detale będziemy brać...

@Piekarniczek

Spoko :) nie pozabijamy. Każdy tylko tu się negatywnie wypowiada a w pracy słodkie minki robi, fałszywa natura ludzi ...

Wróćmy do starych lat.
@Ktoś

Kurczę kiedyś to lepiej się pracowało u nas na dziale , integrację można było zrobić tacy zgrani byliśmy wszyscy . Nikt tak nie rąbał nikomu D. . Nie obgadywał itd . Teraz to co jest to po prostu szkoda słów, po tworzyły się grona ludzi Tzw grupki # że po prostu nie można nikomu już ufać chyba że masz swoją zaufana grupkę"". Powiem że to jest na tej zasadzie jakby chciało się wrócić do dzieciństwa"' , tak samo chciało by się wrócić parę lat wcześniej to super zmiany ludzi ...jaka była kiedyś choć taka już nie wróci... :^(

norma
@Wróćmy do starych lat.

Kilka lat temu było lepiej byli inni ludzie. Dużo dobrych ludzi odeszło z amiki bo widzieli co w amice się dzieje.A teraz co we firmie jest chamstwo

@Wróćmy do starych lat.

Ojej Twój post po prostu chwyta za serce i łezka się w oku kręci za "starym" klejeniem przykro mi że nie pasuję do Twojej wizji na niepocieszenie Ci powiem że raczej z tym nic nie zrobisz bo całego składu nie wymienią ale zawsze Ty możesz odejść i ulżyć sobie by nie oglądać tych zdradzieckich mord, Rysiek Riedel śpiewał "wspaniali ludzie nie powrócą już" no trudno, myślę że dla kierownictwa od Twoich sentymentów ważniejsze są wskaźniki i tabelki ale możesz spróbować iść się pożalić że chcesz innych ludzi... Mi za starym klejeniem nie żal, raz że warunki poligonowe a dwa to obowiązek "wkupywania" się nowych pracowników czyli blachy placków i wóda dla starej gwardii żeby dobrze "przyjąć" nowego dla mnie to żaden zwyczaj tylko zwykły haracz bo jednej z drugą zachciało się nawpier@alać placka za darmo i takim czymś to się powinna Prokuratura zajmować... A imprezy????? Popili wódeczki, zachowywali się różnie jak to po alkoholu a usadziły się dwie czy trzy takie co nie piły i obserwowały całą imprezę a potem cały zakład huczał że ci robili to a ci tamto... Takie to integracje do zakładu pracy przychodzę wykonać pracę za którą otrzymuję wynagrodzenie i to wszystko a piwo to sobie w domu mogę wypić....

pracownik amici

Tu się w 100 % zgazgadzam .Mało tego kto się nie wkupil był dyskryminowany przez starą gwardie.Tak mi się wydaje,że ten co nie dał się z nimi zintegrować to zrobiły wszystko by usunąć.Cytuję słowa jednej ,,ja to niejednego m.przeżyłam''

Majster

O jej chyba na biednego trafiło nie chciał się wkupić biedak jeden :(tak mam przykro . Placek tobie zjedli . To ja się ku . . Pytam na uj żeś przynosił? !

@Majster

Nie umiesz dopiec, post słaby, wymyśl coś lepszego a placka nigdy nie przyniosłam i pewnie gdybym dalej tam robiła to do dziś miałabym to wygadywane i biedna też nie jestem a raczej są nimi osoby które wymyśliły te "tradycję"

lis

Jeżeli mowa o tych paniach które miały najwięcej do powiedzenia o mobingu na innych pracowników klejenia to się zgadza że to była tak zwana ,,grupka głodomorów", która chodziła na tak zwane imprezki i się chwaliły która którego zaliczyła. Nawet posuwały się do takiego stopnia że podrywały mężów swoich najlepszych koleżanek .Z ich śmiesznie wymalowanych ust płynęły tylko żmije oraz kłamstwa, na szczęście jedna poszła na emeryturę ,dwie przeszły na WPG ,czwarta się zwolniła mówiąc jak to żele jest w Amice na klejeniu ,to trzeba mieć charakter żeby po kilku miesiącach wrócić jak to kiedyś mówiła do syfu. Dziwne jest że ją koleżanka nie przyjęła do lumpka. Pracowałam z nimi na jednej zmianie i byłam raz na ,,imprezce'' wiem jak tam się zachowywały miały frajdę że spiły koordynatora Zb.. Z tej grupki zostały jeszcze trzy osoby (dwie panie i jeden pan który straszy kibolami) Pozdrawiam.

gyugyu
@lis

teraz na klejeniu strasznie sie przewietrzylo cpraz mniej ludzi a nowych pracownikow brak zrezta tak jak wszedzie

b
@gyugyu

Pracowałem na klejeniu. Ludzie tam wysoko nosy noszą. Kilka wiedźm i paru cwaniaczków :) Pozdrawiam.

H@j
@b

Wiedźmy odleciały do Salem... Teraz najgorzej nie jest...

Spisek rządzi światem

Okaże się w styczniu bodajże jaka będzie "prawdziwa" nowa pensja bo na razie to są to pensje z jakimiś spłatami, dość zawiłe to wszystko, moim skromnym zdaniem to pensja tych najniżej uposażonych będzie oscylowała w granicach 1750 - 1800 złotych... A co do Ukraińców to uważam że znalazłoby się też wielu chętnych Polaków do zostania po godzinach albo przyjścia w sobotę czy niedzielę i robota byłaby zrobiona lepiej i w ogóle... Tylko że to trzeba by zapłacić nadgodziny itp. itd a przecież na to pieniędzy nie ma a jak już komuś się uda jakimś cudem przyjść w sobotę albo niedzielę albo szarpie cały tydzień po 12 to okazuje się na kartce od wypłaty że albo mu oddadzą urlop albo zapłacą w przyszłym miesiącu i takie sranie w banie....

lenovo
@Spisek rządzi światem

co do nadgodzin np na klejeniu niektorzy zostawali cale tygodnie w pracy po 12 godzin by byli brani pod uwage by moc przyjsc w sobote za lepsze pieniadze a tak koordynator ma stala zaloge na soboty ktorym w tygodniu nie pasuje a jak jest okazja w sobote to sa pierwsi.

Nie lizak .
@lenovo

I tak było teraz w Sobotę ! Nie którym nie dali zarobić ale po co jak jedna osoba leci jak Ferrari więc po co więcej osób . . . I tak pokazują ile to nie zrobi jedna osoba A reszta padnie na łeb . .

Stop Ferrari
@Nie lizak .

Racja! Tylko elite sie pyta po cichu o soboty bo im się'' piniondze'' przydadzą a reszta w tygodniu za grosze ma zostawać.

Słodka
@Stop Ferrari

Oj Mruczku ;^

mi

a ukraincy siedza w regalach w sobote na to jest kasa

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie dawno, zakończyłem moją jeśli można tak nazwać karierę w firmie Amica pracoweałem w tej firmie kilka miesięcy .Moje ogólne łączne doświadczenie w różnych firmach to kilkadziesiąt lat pracy w różnych firmach także w korporacjach światowych ,więc myślę że mam do czego porównywać.Chciał bym podziękować za współpracę na każdym szczeblu od Dyrektora po Panie bardzo miłe Panie w Kadrach,Kierownikowi ,Kierowniczce, Koordynatrom zmian oraz przede wszystkim kolegom i koleżankom.Zatrudniłem się do Amici razem z kolegą razem stwierdziliśmy że będziemy do końca życia mile wspominać ten zakład.Niestety kilka tygodni wcześniej zakończyłem współpracę niż kolega ( czas i nieprzewidziane zdarzenie ) Firma Amica dała mi nadzieję że istnieją jeszcze ludzie oraz firmy dla których pracownik naprawdę jest ważny, nadzwyczaj rozumieją zdażenia losowe, cierpliwość do pracownika jest ponad przeciętną,pracownicy są traktowani równo bez rzadnych nieuczciwych zagrywek Kontakt z przełorzonymi super,normalny atmosfera koleżeńska, domowa.A z wewnętrznego kodeksu etyki który panuje i jest wdrożony w firmie mogą się tylko uczyć nie które zagraniczne korporacje światowe....Jeszcze raz Dziękuję Dobre Bo Polskie :)

troll
@Anonim

Kilkadziesiąt lat pracy w różnych firmach w tym korporacjach światowych... marna prowokacja... kilkadziesiąt lat Brawo Ty! Kilkadziesiąt lat temu które to były korporacje światowe w twojej karierze? PGR. GS. ZREMB. SPOŁEM... UB czy SB? Gdybyś kilkadziesiąt lat temu zrobił karierę w światowych firmach... dziś nie byłoby Cię w Amice. A nasze orły- czytaj - (głąby) jak mniemam z biurek po znajomości jeszcze ci lajkują.. żenada.

Stop
@troll

To samo chciałem napisać... Ktoś tu dostał zadanie napisania na forum czegoś dobrego ale wyszło tak nieudolnie że nawet intelektualna ameba zwęszy prowokację..

praco
@Stop

Właśnie ktoś to specjalnie napisał żeby polepszyć wizerunek firmy ale nic nie wyszło nie wiedziałem ze amika tak postępuje

piekarnik

''Już się lepiej pracuje taka lepsza atmosfera się zrobiła'' ,jest dużo nadgodzin ,nawet kaizeny w sobotę na podzespołach pani z biurka przychodzi napisać. Panie dyrektorze może pan zrobi Kaizena na montażu po co tam trzech mistrzów ,jeżeli wszędzie jest po jednym. Więcej czasu spędzają w palarni można zobaczyć na kamerach.

Punkt pełna godzina .

Już się lepiej pracuje taka lepsza atmosfera się zrobiła , jeszcze jednego byśmy chcieli by wszyscy równo punkt tak jak dziś o 14 schodzili do szatni . A nie minutę po już większość osób wychodzi z szatni . . Kierownicy weźcie się trochę za to . . . My klejenie zawsze musimy wyjść punkt .. Wiem wiadomo słowa jednego koordynatora #Nie patrzmy na innych # . . . To czyli my zawsze musimy być Gorśi.. A nawet dodatkowej przerwy nie mamy :/ :/

@Punkt pełna godzina .

Idź na montaż będziesz miała dodatkowe przerwy i będziesz już za minutę w szatni. Panie Romanie jedz z nimi to jest ta zmiana co im się nic nie podoba.

jbbjbihi
@lis

Jeżeli jesteś osobą o której myślę to cieszę sie że już ciebie nie ma nie tylko na klejeniu ale i w całej Amice... Siedź sobie na tych Wyspach i nie wracaj... A "Pan Roman" to tak "jedzie" z ludźmi że za niedługo sam bedzie robił bo mu się ludzie zwalniają ze zmiany, tak to jest jak się gnoi ludzi, padniesz na mordę, wywiozą cie do szpitala to Ci Romek przywiezie detale na salę i każe robić ... A ty Lisie nie podrzegaj bo na to jest paragraf zresztą co ty wiesz o prawie skoro żeś głupsza niż snop siana...

WWW
@jbbjbihi

Trafione w dziesiątke. Ciekawe tylko co robi za tą granicą?

Chomiś
@jbbjbihi

I się dziwia że ludzie na nad godziny nie chcą zostawać . . . Zostaniesz to co 5 sekund Ci wymyśli inna robotę no bez jaj . To się odechciewa tych nad godzin .

Cham ze wsi
@WWW

Doczepia tą końską kitę i heja w miasto :D

@jbbjbihi

Gdzie ja mieszkam i co robię to jest moja sprawa proszę nikomu nie ubliżać ,wam nikt nie ubliża . Nie rozumiem waszych wpisów raz napisaliście ''Już się lepiej pracuje taka lepsza atmosfera się zrobiła'' a w następnej wypowiedzi narzekacie że ktoś wymaga na klejeniu jaką normę .Po waszych wpisach rozumiem dlaczego psycholog kazał wam zmienić prace, przecież wam po prostu nie chce się pracować.

Blup
@lis

Ooooo lis powraca.....za granicy.

od PRL do Polski

Pietrzaka i Makowskiego na rekruterów i będą tłumy ludzi do pracy jak w Opolu na ich występie i tak jak TVP firma odtrąbi sukces tak to się robi.

azja

Są trzy państwa azjatyckie, które stają się istotnymi źródłami pracowników w Polsce: Nepal, Indie i Bangladesz. Czerpie z nich coraz więcej pracodawców". Pisze Gazeta Prawna. Dlatego Amica sobie poradzi.

Twardziel
@azja

Właśnie widzę jak sobie radzi z Ukraińcami którzy mają mówiąc delikatnie WYJ@BANE...Póki "władze" zakładu nie docenią uczciwych, pracowitych i mających łeb na karku pracowników z Polski to ten zakład upadnie... Co jeden z Ukraińców to po studiach inżynier albo magister a nie wie którą stroną biaksa trzymać no chyba że na Ukrainie tylko w biurkach siedzieli... A w zarządzie to powinien zasiąść jakiś antyukładowy dyrektor i pogonić w pi@zdu cały ten (usunięte przez administratora) dziesiątki niepotrzebnych, h@ja wartych stanowisk, jakiś ku..wa koordynatorów, pracowników ds... i innych albo chociaż im poprzynosić jaja i niech wysiadują w tych ciepłych fotelach chociaż jakiś pożytek z nich...

klijent

sztuczne stanowiska i nie kompetentni ludzie na innych stanowiskach doluja te firme jakos tej firmy to jakies nieporozumienie

pikok

bardzo drastyczne zmiany moga uratowac te firme. same zwolnienie prezesa i jednego kierownika napewno nie pomoze. tych kierownikow co sie nie znaja na robocie jest pelno. wyniki sa tragiczne

taka se

Na naszej imprezie wiecej było chamstwa z miasta anizeli ciezko pracujacych ludzi z Amicy.... Babka na koncercie koło mnie prosiła debila z GS aby nie palił a ten idiota stwierdzi,ł że na masowych imprezach wolno mu palic... A laseczka z ochrony tak sie bała twgo buraka z wróblewa,ze nawert mu dobrze uwagi nie zwróciła.... ciekawe jak takie CHAMY weszły na niby zamknięta impreze A co robiła ochrona??

pilne

mistrz mnie rucha czy mam szanse na awans?

mi
@pilne

nie bardzo

bedzie sie dzialo!

Właśnie, po co wyżej tyle negatywnych komentarzy? Amica powinna wyciągnąć wniosek z tego jak łatwo można kupic ludzi... raz w miesiącu piwsko, kawał kiełbachy przytupajka i to wystarczy, nikt nie będzie nazekać na zarobki, traktowanie układy i inne bzdety, szanowna dyrekcjo pomyslcie o tym.

@bedzie sie dzialo!

Mniemam że ten tekst napisała osoba nie będąca na tej imprezie bo w wypowiedzi idzie wyczuć sarkazm. Tylko się zastanawiam czy to z zazdrości czy z żalu. Trzeba było przyjść i bawić się jak reszta,a nie porównywać ludzi do tego że idzie ich przekupić kiełbasą piwem czy muzyką. Może najzwyczajniej w świecie chcieli się oderwać od ciężkiej pracy i wszystkich innych rzeczy. Ktoś o tym pomyślał zanim ich ocenił.

@bedzie sie dzialo!

Nie muszą kiełbasą nas przekupywać !Praca jak praca ,pracować trzeba wszędzie ,płaca również jakby nasz pracodawca płacił część w koperte to by było więcej.Jak wiemy Amica takich praktyk nie stosuje a co najważniejsze pracujemy po 8 godzin ,a nie po 12 ,dla pracowników ,którzy mają rodziny to się liczy.Acha jeszcze o przedszkolu trzeba wspomnieć ,który pracodawca w okolicy Wronek może nam zaoferować:)

będzie się działo!
@Dprawiedliwy

Ależ nie ma w tym sarkazmu tylko szczera prawda, raz w miesiącu taka imprezka żeby odreagować po ciężkiej pracy i nie będzie się myśleć za ile jest ta ciężka praca dlaczego jedni muszą ciężko pracować a inni awansują i ciężko nie pracują...proste piwsko kawał kiełbachy przytupajka załatwi sprawę i komentarze negatywne znikną, bo raz w miesiącu będzie wesoło i starzy pracownicy będą doceniani.. może i jakieś nagrody i premie przy okazji prezes przyzna...same pozytywy. Mój komentarz uważam za pozytywny i nie ma w nim sarkazmu tylko ciekawy pomysł który mnie się podoba.

gfdfrvrvrvrg4f

A ja trochę racji przyznam i jedym i drugim.... Dlatego że impreza Amiki nie jest tak hermetyczna jak chociażby wigilia Samsunga.... W związku z tym przenikają różne osoby z różnych środowisk i zakładów.... Mnie szlag trafia jak słyszę opinie o pracownikach Amiki że zarabiają słabo i do tego zwykłe bydło.... I jeszcze medialne afery też podkopały wizerunek firmy, a prawda jest taka że nie byłoby we Wronkach Samsunga gdyby Amika nie postawiła fabryki pralek i lodówek.... A oprócz konkurencji zza miedzy jeszcze wielcy panowie mundurowi co tyle mają że stoją na emeryturze na portierniach i w Amice i w SEPM....Dlatego apeluję do pracowników o wzajemny szacunek i kulturę bo jakby nie patrzeć jesteśmy jedną wielką rodziną.

rkgdjj
@gfdfrvrvrvrg4f

Jak to jest ze teraz chwalicie amike po imprezie a tyle negatywnych wypowiedzi opini wcześniej było.W powiecie jest wiadomo jaką amika ma negatywną opinie i nawet impreza tego nie zmieni .

@rkgdjj

Jak ludzie się zmienią to we firmie będzie dobrze

SmutneTo

Nie obyło się bez pijaństwa, przykrych zachowań, incydentów po prostu żenada i wiecie co powinniście zarabiać jeszcze mniej, zwykła swołocz i koniec co niektórzy to nie zasługują nawet na to żeby być monterami powinni co najwyżej czyścić szamba od srodka środka w UK, po co tej chołocie duże wypłaty przecież nie pójdą za to do teatru ważne jest by starczyło na piwko, wódeczke i fajeczki.. ps nie wiem czy dobrze odczytałem sytuację ale chyba jakiś nachlany lamus na trubunach (usunięte przez administratora) się na trybunach rzad rząd niżej i oblał piwskiem jakiegoś starszego pana .. Żal.....

@SmutneTo

Jeśli chcesz wiedzieć to pan na trybunach nie był pijany tylko potknoł się nieszczęśliwie o ławkę. Nie wiesz to takich pierdół nie pisz bo krzywdzisz ludzi. A tobie nigdy się nie przydarzył nieszczęśliwy wypadek. Ja (usunięte przez administratora) ludzie to potrafią przyczepić łatkę nie mając pojęcia jak było na prawdę. Żałosne.

SmutneTo
@Dprawiedliwy

Zastrzegłem w mojej wypowiedzi że możliwym jest złe zinterpretowanie sytuacji, jezeli kogokolwiek obraziłem moją wypowiedzią to w tym miejscu PRZEPRASZAM... Co nie zmienia sytuacji że w wielu innych przypadkach co niektórzy znów dali czadu.....

@SmutneTo

Poprostu dobrze się bawili i w czym problem?

@pracownik amici

Dokładnie dobrze się bawili ale nie którym to nie w nos .Po to w końcu tam szliśmy żeby się zabawić i odreagować. Nawet na przekór tym którzy robili za obserwatorów i oceniaczy zresztą nie zawsze obiektywnych .Gadajacych żeby gadać ????????????.

@Dprawiedliwy

Jeszcze jedno jak wiemy to Amica nie jest jedyną firmą ,która organizuje taką imprezę bo Samsung również .Jak dla mnie i znajomych była to super impreza .Byli docenieni pracownicy z wieloletnim stażem i obyło się od chwalenia pana M. ,że magazyn powstał tylko dzięki niemu ale dzięki tym co ciężko pracują na produkcji.

r

Przykry to widok zrozpaczonej masy... która nie widzi dalej niż kawał kiełbasy

przemek

Z jednej strony fajnie że Amica organizuje imprezę dla pracowników oraz dla dzieci następnego dnia, jednak zakład będzie się chwalił na cały powiat dba o swoich pracowników, nawet dba o rozrywkę pracowników,jednak trzeba pamiętać że impreza się odbywa w piątek i będzie trzeba odrobić ten dzień lub zabiorą urlopy co czynią chętnie w tym roku. Jakoś nie interesuje Mnie taka impreza. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

rec
@przemek

Mnie też nie tą imprezą chcą załagodzić co się dzieje w amice

Piper

Żeby nie było jak w zeszłym roku że ochrona pracowników trzepała z dyskietek a emerytów i rencistów z zaproszeń a jak ktoś zapomniał to wyjazd albo jak raz wyszedłeś to cię drugi raz nie wpuścili a za to roiło się od wpuszczonych na lewo "nie pracowników" Amiki, osób niezwiązanych z zakładem, Samsungowców, klawiszy i innych...

Bieda jest wszedzie
@Piper

A co ty myslisz kazdy chce sie nazrec i nachlac za darmoche bieda jest wszędzie Amica Samsung budzetówka...

@Bieda jest wszedzie

Co?,przecież to jest za nasze ciężko wypracowane pieniądze!!!

Pik pok
@pracownik amici

Jeśli pójdę na tą imprezę to na jem się za swoje a nie za darmo. Kto wpadł na tak genialny pomysł ze to Amica płaci. To są nasze wypracowane ciężko pieniądze.!!!!!!.Ktoś nie chce to niech nie idzie na imprezę ale niech nie wypisuje bredni pod tytułem idą się nachlać i nażreć za darmo bo to bzdura. Idę to piję i jem za swoje.

Pik pok

Bieda jest wszędzie
@Pik pok

Nie chodzi mi o pracowników Amiki widzę że z czytania ze zrozumieniem i tematami co autor miał na myśli była lufa... Chodzi mi o tych którzy wchodzą "na lewo" wprowadzeni przez kumpli pracowników lub ochroniarzy... W zeszłym roku palców by mi nie starczyło żeby policzyć pracowników "obcych" firm więc stwierdzenie że "żarli i chlali za darmo" jest nawet mało wymowne gdyż oni robili to za Wasze tzn. nasze ☺

@Bieda jest wszędzie

Zgadzam się tak jest ,że dużo ludzi imprezuje za nasze a później jeszcze komentują co kto robił i ile wypił:-)

nega

Do tej firmy ludzie nie chcą iść do pracy .Ludzie sami odchodzą bo widzą co za,syf w amice panuje chamstwo na porządku dziennym brak po szanowania miedzy sobą.

Wronczanin
@nega

O tym że w Amice zarabia się nędznie wiadomo było we Wronkach i okolicach dawno... Czarę goryczy przelała dodatkowo sprawa mobbingu a jakie będą wypłaty po podwyżkach chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę... Złodzieje naginają jak poje@ani bo wrócą do kryminału to wygniją się ile chcą, nażrą za darmo, ciepło też mają to sobie w Amice mogą pokazywać jak można zapierd@lać... Przychodzą do tej firmy jeszcze jacyś Polacy????

go work
@Wronczanin

na pocieszenie robia nam impreze na stadionie

york
@go work

Żeby nie było ze się pobiją na tej imprezie .Po trzeźwemu się nie lubią w e firmie a co będzie jak sobie popiją na imprezie i znów się zacznie

Majster
@york

Po tym piwie 3%To nawet wróbel się nie u pije ????

res
@Majster

Chyba ze więcej wypiją

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.