Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Kiełbasa

Witam witam , jak u was w firmie sytuacja z szczepionkami ? Firma proponuje szczepienia? Czy może zmusza lub zachęca?

poszukiwacz

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat pracy jako serwisant dla Amiki?

@poszukiwacz

Szkoda gadać

@Anna

A dlaczego szkoda gadać? Możesz jakoś uzasadnić swoją odpowiedź? Jak długo pracowałeś na takim stanowisku w Amice? Co Ci nie odpowiadało? Odniesiesz się do konkretnych warunków zatrudnienia?

Tadeusz Dec

Witam Państwa chciałbym tu dodać swoją historię związaną zakupem produktu tego Producenta zakupiłem piekarnik w którym okazało się ze wyświetlacz nie zawiera funkcji z opisem w instrukcji obsługi wic zgłosiłem to na naprawę gwarancyjną oczywiście przyjechał serwis Pan z uśmiechem stwierdził ze nie wie czy będę zadowolony usunął w połowie braki twierdząc ze nic więcej nie zrobi bo niema innej części zamiennej i ze całą sytuacje opisze i przekaże do producenta ja na to miast dostałem pismo od Amica S.A ze zakończono naprawa i ze produkt jest sprawny tak stwierdził serwis Drodzy Państwo jest nie prawdopodobne co oni robią mieli 60 dni na wykonacie usterki już nie chcą przyjechać do naprawy gwarancyjnej bo porostu nie ma takiej części kłamią i mówiąc ze produkt sprawny sprawę przekazałem do Prezesa UOKIK jak i do Prokuratury o składanie fałszywych zeznać przez serwis Amica S.A . Napisałem tą historię żeby wszystkich uświadomić przed zakupem produktów tej firmy jakie mają wsparcie od strony serwisu i Producenta pozdrawiam wszystkich

@Tadeusz Dec

Ja kupiłam kuchenkę elektryczno-gazową. Ciasta tragiczne nie wypieka.I powtarza się sytuacja analogiczna co u Pana.zgłosilam do serwisu przyjechał "technik:stwierdził,ze grzałki grzeją.Dostałam pismo od serwisu,że wszystko jest w porządku i sprawa zakończona.

Łów

Firma Amica nie odpowiada klientom na zapytania mailowe. Przerasta ich to? Albo za dobrze im się powodzi. I dobrze. Electrolux spisuje się świetnie.

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Radca

Witam, w przypadku gdyby pracodawca wymagał od pracowników szczepienia na covid, proszę pamiętać, że jest to w świetle prawa nielegalne i należy takie przypadki zgłaszać do państwowej inspekcji pracy.

Witam. Czy ktoś mógł by poinformować mnie jak wyglądają płace w utrzymaniu ruchu (hydraulik) i czy firma dopłaca do paliwa?

Sir
@Gość

17-20zl/h do 30-40zl/h

On
@Sir

A na produkcji lub na wiazkach jako nowa osoba ile wynosi stawka na godz?

Czy aktualnie są jakieś przyjęcia do Amica S.A.? Czy można podsyłać swoje CV do firmy i liczyć na zatrudnienie w najbliższym czasie? Jeśli wiecie coś na ten temat to byłoby super gdybyście umieścili tu na forum takie informacje.

Robił.
@Karolina

Na montaż można składać. Ukraiński mile widziany... Mało kto rozumie polski.

Obserwator

Kierownik Plyt Grzejnych pan Łukasz toleruje zachowanie swjego kordynatora Adama ktory jest osobą która nadużywa po pracy alkocholu i potem swoją frustracje z przepicia przezuca na pracowników jest bardzo obłudnym i mściwym kordynatorem nie wiem gdzie jest komisja etyki ? Tak robi wyniki i kerownik nie widzi tematu nie wspomne o głaskaniu pracownikow za wschdniej granicy ma tam zresztą interes bo wybranka pracuje i dostaje bardzo dobre robótki

Ty też chlejesz
@Obserwator

A co cię to obchodzi że po pracy sobie wy piję? Gów.. Masz do tego ty pewnie też chlejesz z brenerami pod sklepem brak słów!!!

Pracuś
@Obserwator

koordynator z opalania czzy prasek p. K-a też z tej dziedziny "smakoszy" nic nie potrafi załatwić nie wiadomo za co mu tam płacą, nie wiem czy jego zachowanie nie podchodzi już pod mobbing, arogant, (usunięte przez administratora) itd

Pracus

Witam, dlaczego firma nie płaci stawki postojowej w sytuacjii kiedy nie z winy pracownika a z winy zakładu mosimy mieć wolne piątki, firma ma problemy towarowe a pracownicy cierpią i tracą swój urlop, ludzie trza coś zrobić bo za chwilę nikt z nas nie będzie miał urlopu latem a to nie zgodne z prawem co oni robią, jest stawka postojową to taka powinniśmy dostać..

kolba12

Z tak nieprzyjemną obsługą już dawno się nie spotkałem czekam na lodówkę 17 dni dzwoni gość że w piątek przywiozą jest wtorek mówię gościowi że lodówki nie mam już tyle dni a on do mnie to przywieziemy w poniedziałek jak ci nie pasuje ,mają w (usunięte przez administratora) może zarabiają mało żenujące.

xxxxx

Nie mogę się doprosić o naprawę zmywarki . Trwa to już drugi miesiąc. Jakość obsługi - totalne zero. Serwis, z którym podpisała Amica umowę zatrzymał się w głębokiej komunie. Fachowcy to starsi panowie z jednym kluczem w ręku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tych czasach ludzie w kosmos latają a oni nawet nie wiedzą w którą stronę zawory się odkręca. Dzwoniąc do firmy Amica o pomoc pan powtarza jedno i to samo pytanie jakby miał zaraz ducha wyzionąć. Nie polecam pod żadnym względem tej Firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonimowo

R chodzi teraz obrażony o obiektywną opinię z nutą złośliwości. To tylko potwierdza, jak bardzo ograniczony umysłowo jest Pan koordynator. Wszyscy są "winni", że ktoś go obsmarował, a on nie ma sobie nic do zarzucenia. Panie R, a może czas w końcu na trochę refleksji nad sobą? Jeśli jest się ludzi członem (usunięte przez administratora)), to nic dziwnego, że nie jest się lubianym. Będąc koordynatorem też można mieć odrobinę empatii i szanować ludzi, a nie traktować ich, jak bydło i (usunięte przez administratora) Konie padające po drodze na Morskie Oko mają lżej , niż my Pana podwładni. O tyle dobrze, że te wpisy czytają też w dziale HR i w końcu może ktoś Pana ogarnie. Zawsze możesz Pan zostać portierem, ale to i tak zbyt wymagające stanowisko dla Pana kompetencji.

Klik klik
@Anonimowo

Yyyy od razu na maszynę haha

@Klik klik

@klik klik. Jego nie można dać na maszynę. Maszyna by depresji dostała od jego malkontenctwa. No i maszyny przekraczają jego zakres wiedzy o produkcji. ????

Gall Anonim
@Anonimowo

Panie R następnym razem jak Pan nakrzyczy obrazi lub poniży swojego podwładnego proszę przypomnieć sobie jak się Pan zgubił w Poznaniu i Spomasz wysłał akcję poszukiwawczo - ratunkową albo jak odebrał Pan telefon za pomocą aparatu fotograficznego...

Ciorny

Elo mordeczki! Poratuje ktoś paroma listkami papieru? Druga kabina w sroczu na montażu...

Ammmm

Amica jest jak front wschodni przemieli każdą ilość rąk. Zostaną najsilniejsi i najbardziej zdesperowani...

Indorzukrai
@Ammmm

Ci najbardziej zdesperowani to pobożne baranki co to pokazuja ile warte są te ich przykazania na codzień lub oldbaby i dziady opowiadające o tym jak to za komuny fajnie było, jedni i drudzy kutaf.ny gdy poczuja zagrożenie wyd.ymia bez mydła by na powierzchni się utrzymać, im więcej egzotyki tym lepiej, mało rozumieją swoje robią i ok,po co młodzi Polacy mają nabierać zcha.ione prostackie nawyki, niech się uczą i zdobywają porządną pracę

@Ammmm

To że w firmie ludzie już chorują na kodiv 19 nik nie mówi temat tabu ważne że kasa na premie będzie gdzie są środki do dezynfekcji rąk na wydzłach co na to BHP cisza ale jak opuścisz szelki to zdjęcie gotowe. Co tu więcej pisać masz robić o nic się nie dopytywać a jak cię dopadnie epidemia zostaniesz sam i nikt nie będzie o tobie pamiętał że taki robił

CK19

W nowych szatniach na tłoczni ktoś był z działu BHP?jeśli nie to zapraszamy ,zresztą to tylko piętro niżej to nie Macie daleko. Szafka obok szafki ścisk taki że trudno zachować dystans 15cm.a co dopiero 1.5m.

Adam.

Zjedz dynie i do roboty. Covidem nie przejmuj się.

amica

szczepionka bedzie obowiazkowa dla nas i po sprawie

Kiedyś jak ktoś kichnoł w tranwaju to cały tranwaj szedł na kwarantane teraz mogą obok ciebie chodzić zarażeni i jest ok. Nikt nie mówi o kwarantannie

koleżanka

Autor tego postu to chyba byly motorniczy?A tak poważnie to takie żale to raczej nie to forum,Amica nie jest od wysylania na kwarantanne zajmuję się tym inną jednostka warto się dowiedzieć zanim napisze się bzdurę. No i pisownia też się kłania ,tranwaj???jak już to tramwaj, motorniczy powinien wiedzieć chyba czym jeździ prawda?

Zack

w rozmowie rekrutacyjnej biorą udział 4 osoby. Bardzo dziwne pytania. Zero informacji na temat oferowanych stawek. Podczas rozmowy Pani z HR powiedziała, że da znać niezależnie czy się dostaniesz czy nie (zajmie to ok 2 tygodnie). Po tym czasie nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy i maile. Jest to nie do zaakceptowania. Jeśli nie chcesz się rozczarować nie aplikuj. Szkoda swojego czasu i nadzei.

c-dur

Dla przyjezdnych oczekujących na wjazd nie ma toalety absurd i skandal

TEST 4.12.2020 - nowy nik

Dzień dobry test 2

Anonimowo

Chyba nie można trafić gorzej, jak na liderkę E. Jest to osoba wyjątkowo pusta i bezmyślna, która potrafi żyć jedynie Amicą i niczym innym. Byłoby to zrozumiałe, gdyby sama nie pracowała z ludźmi, których dziś pogania do pracy bardziej, niż strażnicy Auschwitz. Wymaga od kogoś, a kompetencjami na stanowisku dorównuje kuchenką, jakie kiedyś składała. Dobrze przynajmniej, że obecnie wprowadziła się z Wronek i jest niskie prawdopodobieństwo spotkania jej po pracy, bo nie chce się na nią patrzeć. Naprawdę powinna być zdegradowana do najniższego stanowiska i pracować tak, aby nie mieć kontaktu z ludźmi, bo nikt nie ma ochoty przebywać z jej "Wysokością". Dać jej tylko bat i megafon, aby mogła swobodniej drzeć pysk. Jak ma problemy z nerwami, to niech znajdzie sobie pracę, gdzie kontakty interpersonalne nie są konieczne.

Nnn

O kim mowa?

Po 3 miesiecznym przymusowym siedzeniu w domu z powodu Koronawirusa niestety nam juz się nie nalezy urlop bo go nam zabrano .

@Nowy

3 miesiące siedziałeś w domu, a płaczesz bo dwa tygodnie urlopu wstrzymali? Poza tym każdy ma prawo wypisać indywidualny wniosek urlopowy, wiec nie szczekaj.

Wonsz

Nie jestem pupilem władzy, po prostu oswoiłem się z myślą, ze ten rok będzie inny niż poprzednie lata, potrafię to zaakceptować, a nie jak 95% ludzi beczeć jak dzieci którym zabrało się zabawkę...niestety żeby to pojąć potrzeba choć odrobiny szarych komórek, którym wam brakuje..

@Wonsz

Tobie nawet brakuje szarych komurek więc nie szczekaj jak to określiłeś twoim zdaniem to ludziom nic się nie należy a jak masz te szare komurki to nie pojełeś że formy wukorzystują tą sytuację bo jak widać produkcja idzie pełną parą więc rusz te szare komurki a wniosek i odpowiedź sama się nasunie

Wonsz

Komórek kolego, KOMÓREK. Polecam na przerwie poczytać słownik ortograficzny. Ludziom się należy, ale trzeba pojąć, że ten rok będzie inny... różnica między nami jest taka, że ja potrafię to zaakceptować, a wy szczekacie tylko żeby wam dać i dać, co firma nie zrobi to źle, bo trzeba robolowi dać. Usiądź przy słowniku ortograficznym, może to poruszy mózg do myślenia i w końcu pojmiesz, że kryzys w tym roku nie przejdzie...

@Wonsz

Celowo napisałem te słowo z błędem aby się przekonać jaki poziom reprezentujesz i kto ty naprawdę jasteś i po której jesteś stronie

A czy jestem kolegą a może koleżanką

Amek

A po czyjej może być ktoś taki?Pewnie ciepła posadka w jakimś biurku, z nudów wyjscie na halę na pogaduszki i dzień zaliczony .I jeszcze później wypisywać swoje żale na forum jak to oni mają ciężko w życiu no aż mi czasem ich żal.

@Amek

Tak się składa, ze pracuje na montażu i(usunięte przez administratora) w taśmie tak samo jak wy... ale jesteście na tyle prymitywni, że jak ktoś myśli inaczej jak „typowy” robol to pewnie z biurka i robota po znajomosci, bo (usunięte przez administratora)żal mi was, że potraficie się tylko użalać nad sobą i nad tym jaką to firma wam krzywdę robie. Poza tym, ja żali tutaj nie wylewam tylko próbuje wam coś uświadomić, ale widzę, ze inteligencja nie grzeszycie i nie potraficie niczego pojąć :)

tttt
@Wonsz

Jak jestes inteligentny, to uciekaj z tej śmiesznej firmy:)

Spokojny
@Amek

Opinia trafna na 102. Cieszę się, że też ktoś to zauważyłem ;)

Urlopowicz

I bardzo dobrze.

Zbyniu
@Nowy

Bierz Się za robotę, a nie płacz jak małe dziecko.

pracownik roszczeniowy
@Nowy

Przeciez sami chcieli zamknąc fabryke z powodu koronaświrusa

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.