Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Olga

Szkoda, że nawet w tak trudnym czasie jak obecnie mamy nie potraficie się opanować i przestać narzekać. Mamy dobrego pracodawcę i mam nadzieję, że pandemia zweryfikuje ludzi, którym chce się pracować,

Covid

Na koronę kilka dni urlopu i powrót do pracy takie praktyki, grunt to słupki

Pracaa

Czy warto podjac prace w firmie Amica jezeli bedzie to moja pierwsza praca? Jezeli nie mam doswiadczenia?

Nnnn
@Pracaa

Zdecydowanie nie. Pracownik z kilkunastoletnim stażem pracy w tej firmie

Ziomal
@Nnnn

Piszesz że Masz kilkuletni staż w Amice ,to dlaczego Piszesz bzdury i odradzasz pracę tutaj?Widocznie jest Ci tu dobrze skoro tak długo pracujesz. No chyba że Masz ciepłe stanowisko i boisz się że przyjdzie ktoś nowy i zajmie twoje miejsce.

exworker
@Ziomal

Bo to sie nazywa obawa przed zmianą na młodszy model :D

Dzień dobry, proszę o opinię na temat pracy w centrali na Bułgarskiej? Jak atmosfera? Dużo stresu? Warto się zatrudnić?

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Lepiej mieć trochę mniej niż przechodzić ze zmianay na zmianę i wchodzić w jakieś dziwne układy i udawać jaka to krzywdaaaaa się dzieje.

Zadowolony

Przepekac ten miesiąc i czekać na kolejny z myśla że będzie lepsza wypłata

Brak słów
@Zadowolony

No będzie lepsza jak dostaniesz dodatkowe 1000 zł, wszystko chore samsung daje podwyżki my robimy za mniejsze pieniądze i coraz większe normy pod noszą nie rozumiem tych naszych związków itd

@Brak słów

Świadczenia socjalne podniosą trochę wypłatę ale uważam ze amica za dużo nam pracownikom zabrała. Czekam aż samsung zrobi pracę po 8h. Cała amica tam pójdzie. Pozdrawiam

@Zadowolony

Z tego co wiem, to w Samsungu zrobili, ale po 11 - 6 dni tygodni. Co z tego że podwyższyli w Samsungu płacę, jak całe miesiące będziesz w zakładzie siedział. "Wymarzone życie" :) W Amice jeszcze nie jest tak źle, bywały gorsze czasy.

@asd

Tak wiem, że samsung płaci a amica nie ale zawsze to jest pieniądz. Są plusy pracy w amice i minusy jak np wypłata ale wolę robić 8 niz 12h

Tak!
@Zadowolony

Ogólnie to robota na taśmie za pieniądze na pograniczu najniższej to wymarzone życie gdziekolwiek

@Tak!

Zawsze mogło być gorzej, miejmy nadzieję, że i nam podwyżka będzie się należała w tym roku. Wiadomo, że w Amice największe plusy praca po 8 godzin, a praca to zależy jakie stanowisko się trafi. :) Więc nie ma co narzekać, zawsze mogło być gorzej. :)

Super amika
@asd

Podwyzki nie będzie. W zeszłym roku nam obiecali a przez "wirusa" nie dostaniemy. Jak za rok dostaniemy 2 zł to będziemy mogli się cieszyć

Pracownik 21
@Tak!

Wszędzie brakuje ludzie. A na dodatek robią z ludźmi co chcą. Chcą teraz Ukrainy a nas mają w nosie. Tym coś pokończyły się umowy przedłużają na miesiąc. Ja nawet słyszałem o przedłużaniu umowy na 19 dni do 19 lipca. Człowiek chce pracować ale jest mu pokazany palec że Ukraina i dla Ciebie nie ma miejsca. Błędne koło.

Ale
@Pracownik 21

A ja słyszałem, że niedługo telewizja znów ma być pod zakładem. Podobno Ikonowicz już wie co się z ludźmi z naszej firmy wyrabia i jego ludzie piszą do ludzi. Co do umów to też słyszałem o tych śmiesznych umowach na miesiąc i parę dni. Na montażu, gdzieś tam po działach. Ci po umowach dwuletnich mają podobno wypad. Teraz trzeba miejsca zrobić dla Ukrainy. Zwalniają jak leci.

Zszokowany
@Ale

Związki zawodowe oczywiście nic z tym nie zrobią. Brak słów. Tak podziękowali za ciężką pracę. Na działach ludzie powracali z opiek i z urlopów macierzyńskich i też mają problem z umową. A tacy co siedzą na chorobowych już pół roku i wrócą do roboty na jeden dzień i chorują dalej to trzymają. Indonezji już też coraz mniej bo im się praca nie podoba. Mogą sobie przychodzić kiedy chcą a Ty rób za wszystkich.

Stały
@Zszokowany

Podobno taka decyzja o tym aby ludzie nie dostawali umów jest odgórna. W traczy nie można było ludzi zwolnić więc takie osobniki którym kończy się umowa to łatwy cel. I tak obeszli przepis . Niestety teraz tylko Indonezja i Ukraina się liczy dla tej firmy. A Wy myśleliście, że ktoś się nad Wami zlituje? Przecież tutaj pracownik mało co się liczy. Bynajmniej ten z Polski

Jak to?
@Stały

Dziś wywiesili ze jak przyprowadzisz człowieka do pracy to dostaniesz kasę a wam umowy nie chcą przedłużać? Śmiech na sali co się w tej firmie robi z ludźmi. Halo związki? Halo? Jest tam kto?

ADx
@asd

Stanowisko zależy od układów na taśmie. Czy tzw koordynatorek ciebie lubi. A jak nie przypadniesz do gustu to masz pod górkę...

vvv
@ADx

Najgorzej jak sie wykażesz i zobaczą że sobie dobrze radzisz. Najcięższe stanowiska gwarantowane. Oczywiście bez żadnej rekompensaty. Za tą samą stawkę ty będzisz zaiwanial do granic możliwości, a drugi obok będzie się śmiał zerkał w telefon i wkręcał jedną śrubkę. Oto cała tajemnica amimki:D

Birkut
@vvv

W filmie -człowiek z żelaza- jest fragment w którym przychodzi -kadrowy-'który stara się zastraszyć bohatera tym, że albo się złamie albo mu tak w robocie załatwią, że mu się samemu do roboty przychodzić odechce, czasy inne wolność jest tylko metody zostały te same i jakby to Birkut powiedział - ale jak to, żeby tak robotnik robotnikowi?

@ADx

Zgadza się tylko układy, układziki i ślimaczenie się.

@vvv

Dokładnie mogą być na L4- opiece tak dostaną dodatkowe nagrody w czasie pandemi. Układy a najwięcej narzekają.

Bez układu
@Były pracownik.

Dokladnie a jeszcze co niektórzy co parę miesięcy przesiedzieli na L4 dostaną podwyżkę w pełnej wysokości albo wiecej jako nagrodę za wkład w rozwój zakładu śmiechu warte Ale taka jest niestety prawda .Za to Ci co pracują uczciwie Ale nie wychodzą przed szereg lub nie mają poparcia że strony koordynatora lub kierownika dostaną jak zawsze standard .Gdyby przełożeni przyjrzeli się bardziej pracy swoich ulubieńców może by zmieniło to ich myślenie chociaż wątpię by tak się stało.

Iii
@Bez układu

Tak jest na emalierni

@Bez układu

Na montażu nic lepiej nie jest układy, układy i jeszcze raz układy. A potem mówią nie chcę ale muszę.

tjjjj
@Były pracownik.

jak się umiesz ślizgac w układach towarzyskich to w amice daleko zajdziesz:D, znaczy tak 400 zeta ponad minimaln akrajową:3

MWM
@tjjjj

Rozumiem że Ty tak Robisz?

Gaba
@Były pracownik.

Ten temat już wiele razy był na tym forum przerabiany, ale zgadzam się że układy i znajomosci to podstawa.Chcesz awansowac mieć lepszą pracę to tylko przez rodzinę lub dobre znajomosci ,w tym przypadku wiedza i doświadczenie się nie liczą. Pozdrawiam.

Qest
@Gaba

Sposób na przetrwanie lub awans jest bardzo prosty. Dyskredytacja, prawda stara jak korpo:) nie ma kogoś w pracy kto jest inteligentny elokwentny lepiej wykształcony widzisz, że zyskuje uznanie u przełożonych, to pod jego nieobecność zaczynasz tworzyć akcję dezinformacyjna na jego temat, z całej jego pracy wyolbrzymiasz tylko błędy przekonujesz innych, że to zawodnik, który nie naddaje się do niczego, i tak pomału stopniowo dyskredytacja przeciwnika doprowadza do tego, że zostaje zdyskredytowany:) zawsze się sprawdza

Prac ....
@Zadowolony

A jak Wasze nastroje po podwyżkach?Pewnie wszyscy zadowoleni i szczęśliwi Jesteście?

@Prac ....

Jak zwykle Ci co w układach coś więcej reszta standard albo w ogóle. Ci co w układach będą udawać jaka to krzywdaaaaa się im dzieje.

Prac ....
@Były pracownik.

Czyli bez zmian Ci co najmniej robią dostają najwięcej .To chyba nigdy się nie zmieni (usunięte przez administratora) i informatorzy zawsze góra będą. Jak to dobrze że ten rozdział jest już u mnie zamknięty ,w mojej obecnej firmie może nie jest jak w raju Ale przynajmniej uczciwie pozdrawiam.

@Prac ....

Bez zmian ale co niektórym osobą wychodzącym do pracy i wracającej z niej przydał by się jeszcze taki dobry elektrowstrząs.

Girogo

Witajcie! Może ktoś się orientuje jaka płaca jest na emalierni i jak wygląda ta praca? Czy atmosfera i traktowanie pracownika jest dobre czy raczej negatywne?

Monter
@Girogo

Płaca taka sama jak na wszystkich działach, podobnie jak atmosfera.

Były pracownik.

Zgadza się ale najlepiej udzieli korepetycji owa blądi w jaki sposób ślimaczyć się i wykopać inne osoby a potem zajmować ich stanowiska gdy na jednej zmiamie palił się jej grunt pod nogami potrafiła załatwić sobie przejście na inną zmiane a tam dalej ślimaczenie się i układziki.Teraz użala się jaka to krzywda jej się działa. Szybkie awanse to jest krzywda.

jjhadvhsab

I zostaniesz nawet kontrolerem jakości.

@jjhadvhsab

Na całe szczęście nie wyrzej bo blondi zaczęła by zwalniać pracowników.

Ggg

Ale wy jesteście nienormalność ciekawe co przez was przemawia?Zazdrość czy zemsta?

@jjhadvhsab

Nooooo. Kontroler a kontroler?

Wanda

Broń Boże kupować w tej firmie i niech coś jest nie tak!!! Reklamacja nie uznana, bo zdjęcia produktów są tylko poglądowe, czyli np. wyposażenie widoczne na zdjęciu jest tylko "poglądowe", więc nie można ze djęcia decydować się na zakup!!!

Wonsz
@Wanda

Ameryki nie odkryłaś :) większość sprzętów wszelakiego rodzaju jest tak sprzedawanych. Poza tym jaki poziom inteligencji trzeba mieć żeby kupować coś na podstawie zdjęć poglądowych, a nie opisu danego towaru...opinia śmiechu warta :)

Kobieta

Dzien dobry Mam pytanie, jak sie pracuje kobieta na produkcji? Niezbyt pochlebne opinie slyszalam. Podobno jak ktoras z kobiet nie chca "uslugiwac" / "sypiac" z mistrzami to nie daja jej zyc. Podobno jest straszny mobing, no i jeszcze sprawa tej Pani ktora sie targnela na swoje życie, przez jakiegos majstra, ktorego "w nagrode" na szkolenie wyslali

Mentor

Od kiedy to koordynator decyduje kiedy pracownik ma wziasc urlop a kiedy nie. Na pewnym dziale sa tacy co z minuty na minute dostana a inni musza sie zapisywac i tak na koncu nie dostana

Vv
@Mentor

Układy, ukladziki i znajomośći jak tego nie masz to nawet stanie na rzęsach nie pomoże tak to wszystko działa w tej firmie.

Zyga
@Mentor

Tak jest na emalierni ,szczególnie na jednej zmianie.

Były
@Zyga

Nie ciekawe tam pracowników potraktowali na tej emalierni

@Vv

Dokładnie ślimaczenie się i układziki tak jak robi to blondi a gdy nie ma już pozwolenia na to ucieka na inną zmianę a tam robi to samo.

C.k.
@Były pracownik.

A o kim mowa? (usunięte przez administratora)

Zero
@Były

Bo tam są eliminowane osoby które temu Panu nie pasują ot taki swój prywatny folwark ma

Emal.
@Zero

Sama sobie jest winna.

Mały

Otworzyła się puszka pandory.Niestety to prawda.

@Mały

Prawda prawda najgorszy człowiek na stanowisku na którym powinlo go nie być

O Kim mowa jak można wiedzieć

ukrainiec

Chyba o tobie .

Mecenas

CO MYSLICIE O PRACOWNIKACH Z INDONEZJI?

Jan.

Ja bardzo dobrze.

Mecenas
@Mecenas

A po za pracą? Wiecie może jak się zachowują i czy można im ufać?

@Mecenas

Na pewno bardziej pracowici niż pracownicy z Ukrainy. Może nie wszyscy pracownicy z Ukrainy są tacy sami, ale większość. Tym bardziej jak widzę narzekanie Ukrainy, jak im ciężko, bo ich nogi bolą, ręce, głowa...

@asd

Na tych z którymi mam kontakt słowa złego nie powiem... Pracowici a poza tym mili uśmiechnięci i ogólnie bardzo pozytywnie ludzie... Ogólnie Azjaci to raczej trochę bardziej ogarnięta kultura niż chociażby nasi gnuśni sąsiedzi Ukrainy co z wc nie umieją korzystać...

adam

Witam wszystkich Może ktoś podać stronę na której można się zalogować aby mieć dostęp do informacji na temat zakładu. Kiedyś było emplo a teraz nie wiem

Now
@adam

Sharepiont aplikacja

Gregor.

Prawidłowa pisownia to narzeka .Nie dość że Piszesz bez sensu i pewnie zazdrość przez Ciebie przemawia to jeszcze z błędami.

Witam. Czy ktoś miał problem ze zmywarka tej firmy. Moja obsługuje wlasnie ten serwis i okazuje się ze maja czas 31 dni na to aby sie pojawić i naprawić sprzęt. Kupilam zmywarke tej firmy i od razu jest zepsuta. Czekam od prawie 2 tygodni i nadal nikt nie przyjechał mi ja naprawić.

Mam pytanie do Pana Bystrzckiego i pana Rakowskiego czy wasze dzieci pojadą z wami na wakacje ?Pewnie tak .Nasze dzieci tez pragną jechać z nami rodzicami na wakacje po

Bambosz
@Nowy

Głąbie, napisz im maila albo idź do biura, a nie tutaj pytasz..myślisz, ze oni te wypociny biedaków tu czytają? Z Twoja inteligencja nie dziwie się, ze siedzisz w w Amice na ostatnim szczeblu...iq słoika kiełbasy...przysługuje Ci prawo do urlopu, wiec wypisuj kartkę! Kto pierwszy ten lepszy! I następnym razem umów się na wizytę z członkami zarządu zamiast ryczeć tu jak jakiś głąb, Serdecznie nie pozdrawiam

Taka prawda
@Bambosz

Na pewnym dzilae pierwszenstwo ma rodzina a inni schodza na dalszy plan . A nie tak dawno byla afera ze rodzina nir moze pracowac razem

Llll
@Taka prawda

A na jeszcze innym dziale na pewnej zmianie wszyscy wiedzą i nikt nic z tym nie robi ze pewna pani przychodzi pod wpływem alkoholu do pracy i popija sobie w pracy

Llll

Tej pani koordynator już dawno powinien zareagować a wie o tym

Nikaa

Mam pytanie wie ktos jaki jest e mail do działu HR zeby sie skontaktowac pisemnie? Bede wdzieczna.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Amica Wronki S.A.?

Wiktor

Może inaczej, czy w innych firmach jest podobnie jak w Amica?

Kkkk

Jaka dobra atmosfera? Pomiatają pracownikami tylko. A obcokrajowców na rękach by nosili. Ten zakład robi wszystko żeby ludzie odchodzili z tej firmy

Lider
@Kkkk

Jedna mi odpowiadała rzucają mną jak prostytutką wiec co się dziwicie...

jaki
@Lider

przecież jest dyrektor kazał zgłaszać złe traktowanie pracownika ,ludzie nie bójcie się tego robić nie można im na to pozwalać ,wylądują na miejscu robola .Już są tego przykłady.

Mario

Beznadziejna obsługa od miesiąca zgłaszam zepsutą zamrażarkę i nie mogę się dowiedzieć kiedy zostanie naprawiona. Mało tego jest jeszcze na gwarancji. Nie polecam firmy amica. Beznadzieja.

billowybonsaii62

Witam, firma amica to jakaś kpina. Zakupiłem lodowke w sklepie internetowym. Lodowka dojechala bardzo szybko i to tyle z przyjemnych kwestii.Po uplywiem 5 dni od otrzymania i uruchomienia dokladnie 14.04.2020r lodowka przestala chlodzic po czym zadzwonilem do sklepu aby dowiedziec sie co w takiej sytuacji robic. Pracownik poinformowal mnie zebym najlepiej zadwonil bezposrednio do produceta i tam zglosil awarie. I tu zaczyna sie bajka jak nic, zadzwonilem do serwisu aby zglosic usterke, pracownik serwisu przyjal zgloszenie i od tego momentu brak kontaktu przez 14 dni co, gdzie i jak. Po tym terminie zadzonil serwisant aby umowic sie na wizyte w celu sprawdzenia ewentualnie usuniecia usterki. Przyjechal w poniedzialek po uplywie 14 dni po czym przystapil do ogledzin i ponownego napelniania lodowki gazem aczkolwiek zadnego wycieku nie znalazl. Ok lodowka zaczela chlodzic ale na kolejne 5 dni. Znow telefon do serisu i opis taki sam jak za pierwszym razem. W tym wypadku serwis przyjechal dopiero po 18 dniach od zgloszenia po czym serwisant stwierdzil ze lodowki nie da sie naprawic i wysle zgloszenie do firmy o wymiane na nowy sprzet. W dniu dzisiejszym tzn. 18.06.2020 brak kontaktu ze strony serwisu kiedy mozna spodziewac sie nowwego sprzetu, tak wiec po takich przejsciach chcialem oddac sprzet i otrzymac gotowke ale nie moge tego zrobic poniewaz gwarancja tego nie obejmuje(usunięte przez administratora)

tomasz a.

stanowczo nie polecam rekomendowanego serwisu w międzyrzecu podlaskim, ludzie niekompetentni, kłótliwi i bezczelni- po ich opinii odrzucono moją reklamację, która dotyczyła sprzętu używanego przez pięć miesięcy od nowości- koniec końców zostałem ze sprzętem wadliwym mimo tego iż miałem możliwość kupić o wiele tańszy, przez takich ludzi prężna firma traci wiarygodność i zaufanie konsumentów; następnym razem kupię sprzęt inny niż amica i będę przestrzegał innych, szkoda nerwów i pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.