Opinie o Panele Selfa (Selfa Ge S.A.) w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Selfa GE S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selfa GE S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selfa GE S.A. w Szczecin

Nie lubię ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ,tak zwany pan Powolniak, chyba życiu nie był kochany ,donosi pierdoły kopie dołki pod ludźmi a spójrzmy na Powolniak z pracy wychodzi o no właśnie zależy ale zawsze z pół godziny wcześniej ,no i jeszcze inne sprawy ,może panie detektorze spojrzymy na Powolniaka zdrowym okiem wówczas zastanowi się nad donoszeniem głupot nie mających racji bytu

Bogusia
@emerytka

To jakie obowiązki sprawiały największe trudności? Chociaż wypłata rekompensowała ten włożony trud? Zastanawiam się czy złożyć swoje CV do tej firmy, trochę brakuje mi do emerytury.

Czy firma Selfa GE S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Emeryt

Ja pracowałem w selfie do 2020 roku i odchodząc na emeryturę też miałem 16 zł. na godzinę po 10 latach pracy. Ale nie o tym. Najbardziej mnie irytował główny bos firmy, który nie potrafił odpowiedzieć dzień dobry do pracownika mówiącego pierwszym do niego dzieńdobry.Czy to mania wyższości była czy bogactwo waliło w łeb, ki wój wie. Oczywiście swoim (usunięte przez administratora) to nawet rękę podawał. To na tyle, jestem już wolnym ptakiem i wbijam na wszystko.

JNG

Praca jak praca, ale wszystko OK.

Praktykant Nowy wpis

Miałem praktyki w biurze konstrukcyjnym i na hali produkcji w Szczecinie. Mógłbym tam pracować.

Student Nowy wpis

Miałem praktyki w Selfie u p. informatyka, było super

Dajana Nowy wpis

Jestem byłą pracowniczką administracyjną. Pracodawca bardzo rzetelny.

Zuza Nowy wpis

Raze z mamą pracujemy na hali produkcyjnej

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Selfa GE S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jan

Bardzo dobrze mi się pracuje w starym czarnowie. Atmosfera i wszystko jak trza

dobrze mi się pracuje i mam nadzieję, że tak zostanie.

Józef

ja już na emeryturze

Zuzanna

W starym czarnowie u nas jest dużo pracy. Wszystko jest dobrze.

Dorota

Wszystklo ok, wyplata na czas, mopżna woplne wząc jak trzeba,

Renata

pracuje w magazynie na pakowaniu grzałek. Jest to bardzo dobra paraca/

Zofia

prawie emerytka, od początku w Selfie nawet na Kwiatowej pracowałam. Raz lepiej raz gorzej.

Igor

Pracuję na hali produkcyjnej. normalna praca/

Stanisław

Moja praca w Selfie to blisko 20 lat. Mam wnuki i jestem na emeryturze.

Cybercyna

Napisze tobie tak.. 16 lat pracowałem w tym zakładzie i po 16 latach miałem 16 brutto na godz.. Ukraińcy, przychodzący do pracy na dzień dobry mieli więcej niż ja na godz.. Dlatego złożyłem wypowiedzenie, co do warunków pracy ok, dostajesz środki czystości, rękawiczki, ubiór ... Nie wiem ile kobiety miały płacone ale podejrzewam że ze 2 zika mniej.. Nadgodziny są wliczane w "nagrody" czyli nie liczą się do emerytury..

@Cybercyna

O jakim stanowisku mowa? Zgłaszałeś się o podwyżkę i cię ignorowali? 16 lat to długi staż pracy i po takim czasie 16 zł ?:( Dlaczego osoby z Ukrainy dostają wyższe stawki od Polaków? Jest to jakoś wyjaśnione ?

@Cybercyna

To co w takim razie trzymało Cię w tym zakładzie przez 16 lat? Warunki pracy? Jeśli chodzi o te nadgodziny, to często się zdarzają? I czy wypłacane są jakoś lepiej?

Emeryt

Lyudmyla

Робота з 6 до 14 год

Jakub

To jest dobry pracodawca godziny pracy są w porządku.

Była pracowniczka

Jetsem już na emeryturze i najelpiej wspominam pracw w Selfie. Pracowałam tam 7 lat i nie mam zasrtrezeń. Atmosfera super warunki tez jak to hali produkcyjnej były ok.

Pati
@Była pracowniczka

To super, że chwalisz sobie firmę, a długo tu pracowałaś? Chyba dużo jest tu takich pracowników, którzy przestają pracować właśnie przez przejście na emeryturę? Bo to nie pierwszy taki wpis. Czyli firma w sumie musi oferować konkurencyjne warunki, skoro można się z nią związać na dłużej? Przybliżysz zarobki? Regularnie podnoszą wynagrodzenia wraz ze stażem pracy? Mnie interesuje stanowisko w obsłudze klienta, dlatego tak dopytuje. Na ten moment nie ma żadnej oferty, ale liczę, że coś się pojawi;)

Były

Pracowałem tam jakieś 6 lat, głównie na narzędziowni ale liznąłem też produkcję i kadry. Odszedłem bo bardzo nie spodobało mi się podejście kierownictwa do pracowników. Na hali nie działała zbyt dobrze wentylacja, latem temperatura dochodziła do 35stopni a przy piecach do ponad 50! Kierownicy podczas największych upałów skracali dzień pracy głównie kobietom, ale z rana duchota była nadal ogromna. Do końca dnia trzeba było żyć na jednej darmowej butelce 1,5l wody mineralnej i zwykłych wiatrakach. Jak byłeś pierwszy to mogłeś wsadzić swoja butelkę do lodówki aby była chłodniejsza, ale była ona tylko jedna a pracowników dziesiątki. Dodam że większość pracowników to były osoby starsze i sporo z nich pracowała blisko ogromnych pieców... Zimą było lepiej, choć też nie kolorowo... PRZECIAGI! Hala to hala, często trzeba bramę otworzyć aby coś wnieść lub wywieść. tylko że na te bramy można by było dać jakieś kurtyny. Problemem też była jedna oszklona ściana zewnętrzna, trzeba było ją zatykać kartonem aby w ogóle się dało pracować. Narzędziownia znajdowała się przy tej ścianie i nie wiem jak chłopaki mogli tam nie zwariować, chyba cały czas jechali na kawie z czajników. Na narzędziowni nie było narzędzi! Każdy miał swoje i swego musiał pilnować, nawet jeśli pamiętało czasy Związku Radzieckiego... Bo nowych mogłeś nie dostać, większość rzeczy potrzebnych do pracy np. na tokarkach, trzeba było zrobić sobie samemu. Zanim odszedłem to połowa maszyn została wymieniona na nowe, całkiem niezłe maszyny. Jednak ta druga połowa to są 30 i w skrajnych przypadkach nawet 50letnie gruzy! Najlepszym przykładem będzie "chińczyk", to stara elektrodrążarka rzadko używana. Słyszałem że odeszła z firmy jedyna osoba która mogła ją programować i nikt inny tego już nie potrafi bo.... BYŁA PROGRAMOWANA NA TAŚMY! Mało kto widział dzisiaj jakąś płytę CD, o dyskietkach to już nikt nie pamięta a w Selfie jest maszyna programowana na taśmy! XXI wiek... Ja miałem szczęście i z hali uciekłem na górę, miałem klimatyzację, ciszę i spokój. Trzeba jednak było przestawić się na inny rodzaj pracy, aby przetrwać musiałeś udawać i przytakiwać na każdy pomysł dyrektora. Załapałem się na covidowy okres, gdzie wszędzie były problemy, więc u nas było podobnie. Dlatego też jak $$$ prezesowi zaczęły ubywać, to robił spotkanie gdzie z dyrektorem ustalaliśmy co robić... Po czym wracaliśmy do normalnych zajęć, bo jak prezes był uspokojony to i my mięliśmy spokój. Problemy zaczęły się później jak zmniejszyły się zamówienia i nie ma się czemu dziwić, nasze opóźnienia były ogromne. 2 stare piece nie dawały sobie rady a jeden z nich nie mógł być wykorzystywany w 100% Firma była tego świadoma i kupiła jakieś 2 lata wcześniej zupełnie nowy nowoczesny piec. Świetna rzecz, był ogromy i mógł przyjąć nawet kilkunastometrowe elementy ale... Był kupiony w ramach projektu Unijnego w którym był podpięty projekt budynku "badań i rozwoju". Czyli nie mógł byś stamtąd ruszany, a robić na nim nie było jak bo całej infrastruktury nie przygotowali pod niego. Więc każdy nowy klient musiał akceptować opóźnienia sięgające nawet miesiąca. Dobra, starczy tego bo mógłbym tak siedzieć i opowiadać jeszcze długo. Dlatego jeśli dalej jest ktoś kto wiąże swoją przyszłość z Selfą to dopowiem wam, że w 2023 roku aż dwoje pracowników (usunięte przez administratora). Kobieta która faktycznie miała jakieś problemy psychiczne, no i pracowała w zupełnie innym miejscu niż ja. No i jeszcze chłopak, co robił potem w tym nowym budynku "badań i rozwoju". Był świetnym gościem, dobrym pracownikiem, przykładał się do swojej roboty i jemu po prostu zależało . Znałem go, choć niezbyt dobrze, jednak mogę powiedzieć on żadnych problemów z głową na pewno nie miał. (usunięte przez administratora). Słyszałem od kolegów że 4 ludzi się zwolniło a na ich miejsce przyszły 2 młode Ukrainki, które i tak odeszły po miesiącu lub dwóch. A on zostawał sam z kumplem, którego też czasem pożyczali do pomocy na hali jak ludzi brakowało i tak zostawał sam cisnąć nadgodziny byleby się wyrobić z terminami.

Jakim stażem pracy możesz się pochwalić? Dużo jest takich pracowników, którzy już tu trochę robią? Ktoś niżej w sumie tez pisał, że 5 rok mu już leci. Czyli warunki i wynagrodzenie na plus, skoro nie myślisz o zmianie firmy? Napiszesz coś więcej? Też bym chciał się przyjąć za spawacza, doświadczenie i wszystkie uprawnienia mam. Tylko ofert do pracy w firmie nie widzę. Wiesz coś na temat przyjęć?

Pracowałem w PV przez 5 lat. Wszystko jak należy. Dają możliwości na rozwijanie swoich kompetencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Selfa GE S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w Selfa GE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Selfa GE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selfa GE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selfa GE S.A.