NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Opinie o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Produkcja

Przez ostatnie 4miesiace zwolniono duzo ludzi z produkcji , zastanawiam sie czy w biurze byly jakies zwolnienia? Moze ktos mi odpowiedziec? Bo jesli z biura nikogo nie zwolnili a z produkcji tyle osob poszlo to co oni w tym biurze tam robia?

Bert
@Produkcja

Zwalniani są tylko pracownicy produkcji. Biuro, kontrola jakości, mistrzowie zmianowi chyba są w jakiś sposób chronieni.

Pani Nowy wpis
@Bert

Ok, a ja widziałam nawet na ich stronie rekrutację na posadę specjalisty ds certyfikacji. Czy wiecie, skoro zwalniają ludzi w firmie, to czy ta oferta jest aktualna, czy to stare ogłoszenie i nie szukają obecnie takiego pracownika? Nie wiem czy wysyłać cv czy nie.

Pracownik Nowy wpis
@Pani

Nie warto, z biura już tez osoby odpadają, głównie nie przedłużane umowy, ale pewnie i zwolnienia będą. Jeżeli komuś zależy na stabilnej pracy to nie tutaj.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Barti Nowy wpis

przez tyle lat jak tam robiłem, to paleciakow nawet brakowało, niezbędnych do zwiezienia produkcji na magazyn, a dodam że zawsze sie spieszyło, bo normy były wywindowane z (usunięte przez administratora) heh do tego następna zmania czekała żeby wcześniej zacząć, bo też sie nie wyrobi, komedia tam cała życie.. nigdzie takiego bezsensu nie spotkałem, szkoda gadać..

Maciek

Jak wygląda praca na spawalni? Jak atmosfera? Na jakie zarobki można liczyć?

Waldek
@Maciek

Nie polecam! Pracowałem 6 lat i zostałem zwolniony bo firma nie miała sprzedaży i finansów .Praca jest ciężka ,na trzy zmiany ,ale z czasem można się przyzwyczaić .Zostałem zwolniony ,nie będę tęsknił ta praca

Róża Nowy wpis
@Waldek

Skoro firma nie miała sprzedaży, to raczej musiała tak postąpić, raczej zmusiła ich do tego sytuacja. 6 lat to sporo, ładny wynik. Jako wieloletni pracownik miałeś podwyżki wynagrodzeń? Zdarzyło ci się może awansować przez ten okres?

Madzia

A opisz coś więcej, z jakiego powodu Cię zwolniono? Ty byłeś jedyny w takiej sytuacji czy inni pracownicy też dostali wypowiedzenia? Domyślam się, że miałeś umowę na stałe, więc pewnie miałeś czas na znalezienie nowej pracy? Wiesz może czy szukano kogoś nowego na Twój etat?

Elektromechanik

Pierwszy poziom z kierownikiem, (było dość przyzwoicie) drugi był z dyrektorem (śmiesznie jakby)

Czy znam się na elektronice - słabo Czy potrafię obsługiwać tokarkę i frezarkę - nie Czy znam się na hydraulice - spytałem, siłowej, czy tej wodnej (dość dobrze), bo wie Pan co, czasami hydraulikowi trzeba pomóc.

Mam pytanie trochę z innej beczki. Znalazłem na stronie firmy ofertę praktyk. Czy ktoś miał okazję odbyć takie praktyki i chciałby podzielić się wiedzą, jak one wyglądają? Podobno jest możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz nauki od doświadczonych specjalistów, a czy idzie też za tym szansa na dłuższą współpracę?

Kapiszon

Tam już od wielu lat nie ma specjalistów, a nawyki i wiedza które można posiąść są albo nieprzydatne lub wręcz szkodliwe. Proponowałbym wybór innego pracodawcy.

KRIS

Cześć Mam pytanie,jakiś są zarobki na stanowisku spececjalisty ds eksportu?Dodam,że jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w handlu międzynarodowym.

Też właśnie znalazłem na ich stronie ofertę dla automatyka przemysłowego, faktycznie widełek brak ale i odpowiedzi co do pracy zero, szkoda bo to by było bardzo pomocne. Praca przedstawiona jest od 7-15, zdarza się czasem, że trzeba zostać dłużej? Jak traktowane są takie nadgodziny? Dostaje się jakiś dodatek? Przy owocnej współpracy jest możliwość szkoleń a co za tym idzie awansów?

Zachęcamy do zaaplikowania. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej. Kwestie wynagrodzenia jest uzależniona od doświadczenia i wiedzy kandydata.

Ona

Witam czy kobiety również przyjmuje do firmy ??

Witam, ile obecnie w firmie może zarobić Automatyk? Jest taka oferta na portalu, niestety widełek brak. Jak to wypada w porównaniu do rynku? Wspominają tam za to, że oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Po jakim czasie otrzymuje się ją na czas nieokreślony? I czy macie w firmie jakieś bonusy za staż pracy?

Nikt

Szanowni Państwo, czytam i czytam i nie ma ani jednej konkretnej odpowiedzi jakie warunki płacowe oferuje firma jak się pracuje. Same wpisy o niczym. Niech ktoś napisze na co można liczyć zatrudniając się w tej firmie.

Napiszesz zatem, czy są jakieś powody, by firma nie ujawniała zakresu zarobków? Mają powody do chluby z tego, ile płacą, czy wręcz przeciwnie? I czemu ma to służyć, skoro, jak rozumiem na rozmowie o pracę dowiem się, ile konkretnie płacą oraz za jakie obowiązki?

Spawalnia

Czesc, czy na spalanie przyjmują bez doświadczenia i bez uprawnień?

@Spawalnia

Zapewne chodziło o spawanie. W ramach projektu "Pomocnik spawacza" dajemy możliwość nauki zawodu oraz nabycia uprawnień spawania metodą MAG 135. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie https://www.biawar.com.pl/o-firmie/kariera/

Lidia
@NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

W ogłoszeniu jest informacja że to szkolenie trwa miesiąc, a potem jeszcze dwa miesiące robi się coś na produkcji. Można jakieś szersze informacje? Macie w firmie jakieś kobiety-spawaczy? Chętnie bym aplikowała ale fajnie jakby już ktoś przede mną przetarł szlaki

@Lidia

Nie twierdzę że by Pani nie podołała ale jest to praca w otoczeniu samych mężczyzn, wymagająca nie tylko samej umiejętności spawania ale i w dużej mierze sporej krzepy fizycznej i wytrzymałości. Osobiście nie słyszałem aby na dziale spawalni pracowały kobiety a pytałem o to kolegów z stażami rzędu 15 lat. Niemniej, nie zniechęcam, może to być jakieś doświadczenie.

Roman
@Sloth

Zatrudniają tu takiego pomocnika spawacza, po tych trzech miesiącach nauki zawodu, na umowę o pracę na czas nieokreślony? I w jakim stanie są spawarki oraz czy nie brakuje ciuchów roboczych, rękawic czy masek?

@Roman

Na umowę na czas nieokreślony raczej należy się nastawiać przy 3ciej umowie. Przy czym pierwsza umowa to 3 miesiące, druga 18 (na początku której zostajesz skierowany na kurs jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień) a kolejna już nieokreślony, zakładając że zdecydujesz się zostać w firmie. Być może coś się zmieniło w tej kwestii, natomiast tyle wiem o polityce zatrudniania na te chwilę. Spawarki są typowo przemysłowe, mają wytrzymać obciążenia pracą i to wytrzymują, mają zapas mocy, nie ma się do czego zbytnio przyczepić, Pilnujesz części eksploatacyjnych i spawasz bez większych problemów. Co do ubrań, rękawic czy masek nie ma problemu, wszytko jest zapewnione.

Lola
@Sloth

A ta pierwsza umowa to taki rodzaj okresu próbnego? Jakie warunki trzeba spełnić żeby zostać tu na stałe? A jak często wymieniana jest odzież ochronna?

@Lola

@Lola Z mojego doświadczenia pierwsza umowa to okres próbny dla pracownika jak i pracodawcy. Dla pracownika bo nie każdemu musi spodobać się specyfika samej pracy, a dla pracodawcy to wiadomo, czy kandydat choć minimalnie ogarnia. Warunki są takie że jak chcesz się uczyć i jakoś tam przyswajasz wiedzę i wykonujesz swoje obowiązki to nie ma problemu z przedłużeniem umowy. Nie słyszałem o sytuacjach typu ,,wszystko gra ale nie przedłużymy z Panem/Panią umowy bo nie". Odzież natomiast jeśli jest zniszczona to się ją wymienia i tyle. Zgłasza się przełożonemu, ten wypisuje zlecenie i otrzymujemy nowe ubranie.

XYZ
@Sloth

Ok a wiesz może czy teraz jest szansa na robotę czy raczej nie potrzebują? Doświadczony może liczyć na spoko stawkę już podczas okresu próbnego? No i czy przedłużanie umowy równa się podwyżka czy raczej nie?

@XYZ

Z tego co patrzę to z zatrudnieniem nie ma raczej problemu, myślę że warto spróbować. I jeśli szybko się ogarniasz to wskoczenie na akord jest do zrobienia jeszcze na okresie próbnym. I tak, przy przedłużaniu umowy stawka jest podnoszona, można też coś ponegocjować.

Arturo

Trafiłem na ofertę pracy dla Spawacza - możliwość przyuczenia. Chodzi o spawanie metodą MAG 135. Na trzy zmiany. Proszę mi tylko coś wyjaśnić. Firma pisze, że przy konieczności przyuczenia i wyrobienia uprawnień, pokrywa koszty. Podpisuje się wtedy jakąś umowę lojalnościową? Jeśli tak, to na jak długo? I finansowo można być z tej pracy zadowolonym?

@Arturo

Zachęcamy do wysłania CV. Odpowiemy na wszystkie pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Mario

Witam. Jakie oferujecie zarobki dla operatora wozka widlowego z doświadczeniem?

@Mario

Zachęcamy do wysłania CV. O kwestiach związanych z wynagrodzeniem rozmawiamy podczas rozmów rekrutacyjnych.

Telefon

Do siedziby nie da się w żaden sposób dodzwonić. Po krótkim oczekiwaniu usłyszeć można komunikat, że jest się pierwszym w kolejce i rozmowa się kończy, a połączenie zostaje rozłączone. Po co w ogóle są podawane dane kontaktowe jeśli nie ma możliwości dodzwonienia się? Do konkurencji normalnie można się dodzwonić i porozmawiać, a tutaj widać "profesjonalizm". Nie widzę najmniejszego sensu tworzenia infolinii na której nikt nie odbiera telefonu.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Mały

Witam.Jest ogłoszenie na stanowisko Pracownik produkcji przy zawieszaniu zbiorników.Jakie moze być wynagrodzenie przy tym stanowisku?Nie mam doświadczenia przy takiej produkcji.

@Mały

Dobre pytanie, będę obserwować też wątek, bo mi tak samo zależy na informacji. A wysyłałeś już CV? Czy odpowiadają każdej osobie, bez względu na to, jaka decyzja ich jest?

Magazyn

Witam. Chciałbym dowiedzieć się coś więcej o tym dziale. Jak się pracuje, jaka płaca, premia, nadgodziny? Pytam o 2 lokalizację

@Magazyn

Cześć, a jakie stanowisko w ogóle cię interesuje? Ciekawe, czy jakiś wybór jest, czy raczej szukają na jakieś konkretne. I gdzie jest najlżejsza praca?

Teresa

Ktoś napisał, że przyjmują panie na jeden z działów. Koniecznie chciałabym się upewnić co do ważnej dla mnie kwestii w związku z tym. Czy zarobki pomiędzy kobietami a mężczyznami są równe?

Mam pytanie w związku z ogłoszeniem "MONTER" . Czy praca montaż wymienników ciepłej wody lub jednostek centralnych pomp ciepła jest odpowiednia dla kobiet?

Monter
@Anna

Tak na nowym zakładzie pracują także kobiety przy pompach

Jarosław
@Monter

Od czego więc zależy możliwość podjęcia pracy, na jakie osoby firma stawia? I z jakich powodów warto / bądź też nie starać się tu o zatrudnienie?

Sylwia
@Monter

Taki Monter to na jakąś pensję może liczyć? Na start ofc. Chodzi mi tylko o pensję stałą, bez jakichś premii i innych. Poproszę o konkretną kwote lub widełki płacowe.

zainteresowany

Witam mniejwiecej na jakie zarobki można liczyc cnc ?? :)

Zostaw merytoryczną opinię o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.