3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 122 241 5 1

Opinie o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Cezar Nowy wpis

Są lepsze firmy

pracownik Nowy wpis
@Cezar

Cezar, to Twoja opinia, ja przed Biawar pracowałem w różnych firmach, i uważam, że ta jest dobra. A jak ktoś chce to powód do narzekania zawsze znajdzie. Szczególnie jak odejdzie, albo go wywalą, to tym bardziej błotem obrzucać bezkarnie można. Jeśli uważasz, że jesteś w lepszej to ją pochwal, a nie żółć wylewasz. Ja jestem zadowolony, praca jest dobra, o wypłatę się nie martwię, ludzie w porządku, kierownictwo też. Firma się rozwija, coraz to nowi pracownicy są zatrudniani. i coraz ich więcej.

nowy
Kandydat

na rozmowie mowia ze monter zarabia 3000zł do reki? prawda to?

@nowy

prawda, ale jak wyrobisz akord. jak się nie opierdzielasz to wyrabiasz, a jak się migasz, to na taką kasę nie licz,

Yoyo Nowy wpis
@pracownik

a jak ciezko ten akord wyrobic? sa jakies nadgodziny? jakie sa srednie zarobki?

Kris

Bardzo dobra firma z bardzo dobra kondycja finansową. Stabilność pozwala patrzeć w przód. Polecam

Tak2Nie4
@Kris

Kondycja finansowa jest dość dobra, ale to jest okupione słabymi zarobkami , dość ciężką pracą pracowników i nie inwestowanie w rozwój. Wygląda to tak , jakby ktoś chciał "wycisnąć wszystkie soki" i firmę zamknąć. Przy takim podejściu przez jakiś czas sytuacja finansowa będzie dobra

Krzysztof
@Cezar

No ale jednak powstaje nowa fabryka to chyba nie do końca tak jest ze ktoś chciałby zamknąć biznes ?

@Cezar

@Cezar, widać od razu, że nie pracujesz w tej firmie. Ja pracuję i widzę jak rośnie. Jak przybywa ludzi, zamówień i nowych produktów firmy. A że firma nie stawia wszystkiego na jedną kartę to inna sprawa. I chwała jej za to.

@pracownik

O tym , czy firma się dobrze rozwija można ocenić po pewnych parametrach : inwestycje w ludzi , inwestycje w maszyny, inwestycje w budynki. To wszystko przekłada się potem na zarobki pracowników. Zacznijmy od roku 2012 do dzisiaj. W 2012 roku firma kupiła teren pod budowę fabryki i do tej pory została wybudowana tylko 1 hala , a produkcja jest dalej w namiotach przy Al. Jana Pawła II . Nie wiem jak wzrosło zatrudnienie w tym czasie. Proszę popatrzeć np. na firmę ALEX . W 2012 roku zatrudniała ok. 30 ludzi , w tej chwili kilkaset. W 2012 roku nie mieli żadnej obrabiarki , w tej chwili mają ok. 20 szt. nowych maszyn , każda po ok. 1 milion zł. Za tym wiążą się oczywiście budynki i inne sprawy. Uważam , że ta firma ALEX dobrze się rozwija. A czy tak rozwija się Biawar . Za moich czasów Biawar inwestował w maszyny , które inne firmy wyrzucały na złom. Takimi metodami nie można rozwinąć firmy. Ale jak komuś to pasuje to niech pracuje w Biawarze , dla mnie to była strata czasu i dlatego odszedłem do lepszej firmy.

@pracownik

W takim razie powiedz, ilu pracowników zatrudnia teraz Biawar . W 2005 roku było zatrudnionych 300 pracowników. Powiedz też np. od 2012 roku do teraz w jakie maszyny firma zainwestowała. Skoro firma sie rozwija , to dlaczego produkcja nadal odbywa się przy Al. Jana Pawła II , gdzie jest bardzo mało miejsca.

@Kris

Kiedyś pracowałem w tej firmie, ale doszedłem do wniosku że to jest strata czasu i odszedłem do lepszej firmy

Julisz Cezar Nowy wpis
@Kris

Kiedyś pracowałem w tej firmie , ale doszedłem do wniosku , że to strata czasu i odszedłem do lepszej firmy.

TakNie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

nadgodziny są płatne na produkcji, jak w biurze nie wiem

kondziuu.
Kandydat

dziwne podejście na rozmowie kwalifikacyjnej musisz tłumaczyć cały przebieg kariery zawodowej czemu to? czemu tamto? w innych firmach jedynie pytają o powód rozstania z ostatnia firmą i to w delikatny sposób.Czy ja nie mam prawa do zmiany pracy skoro dana mi nie odpowiada? wydaje mi się że każdy z nas ma takie prawo i to ja decyduje gdzie i ile pracuje. jak Kowalski pracuje w jednej firmie 20 lat za marne grosze i daje się wykorzystywać a w czasach kryzysu i tak go się pozbędą to jest OK? tak? i to jest pracownik dla was? Ewidentnie nie chcą mieć pracownika skoro podchodzą tak już na rozmowie wstępnej. Szukajcie wiatru w polu z takim podejściem bo z tego co wiem to bialorusini mają tam leprze warunki od Polaków i ich rozmowy kwalifikacyjne zapewne wyglądały inaczej . nie ma sensu tracić czasu na jeżdżenie tam na jakieś rozmowy . A praca jest i jak ktoś ma w czymś doświadczenie to i tak ją znajdzie ;)

Tak9Nie
lumpos
@kondziuu.

Potwierdzam w 100%, traktują was jak intruza, skutecznie "zniechęcając" ale nie do samej pracy tylko do ich firmy. Śmieszne podejście.

Tak3Nie2
www
@kondziuu.

Potwierdzam, Dziwne pytania na rozmowie wywiad w stylu ( a dlaczego to lub tamto itp. Może padnie pytanie dlaczego się urodziliśmy i żyjemy? Trzeba tłumaczyć cały swój życiorys) Nawet przez Zoom atmosfera drętwa. Najśmieszniejsze że filtruja ludzi jak w korpo a efekt jest zupełnie inny- zatrudnia tego kto zawoła mniej na rękę i będzie totalnie oderwany od realiów.

Tak3Nie
@www

Jakbyś o innej firmie pisał. Wg, mnie rozmowa profeska. Zostałam uprzedzona kto będzie na spotkaniu, o co będą pytać, że też o motywację, więc spodziewałam się pytań dlaczego takie, a nie inne decyzje podejmowałam. Wiedziałam jakie są kolejne etapy, kiedy dostanę odpowiedź. Atmosfera na spotkaniu spoko, z szacunkiem. Opowiedziano mi o firmie, o warunkach zatrudnienia . Dostałam mailem potwierdzenie terminu spotkania, co nie w każdej firmie jest stosowane, a co jest praktyczne, bo nie miałam jak zapisać, na kiedy termin spotkania.

Tak2Nie4
mariola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 126 dni.
Kandydat

Zainteresowała mnie oferta pracy na księgową. Czy ktoś może coś napisać w tym temacie ?

Kandydat

Czy do was się odezwali po wysłaniu cv? Ja czekam i nic a niby spełniam warunki wiec o co chodzi

kaster
@Kandydat

do mnie się odezwali, też nie możesz zakładać, że będą dzwonić do każdego kandydata, skąd wiesz ile tych CV dostali i po jakim czasie się nie odezwali? złożyłeś wczoraj i już byś chciał odpowiedzi Poza tym na stronie jest numer telefonu, zawsze możesz zadzwonić, a nie siedzieć i marudzić

TakNie4
@kaster

Naucz się polskiego i interpunkcji zanim się zaczniesz udzielać w internecie trollu, kto tu siedzi i marudzi?!

Tak6Nie
Kandydat

Czy firma NIBE-BIAWRA przyjmuję bez doświadczenia zawodowego (stanowisko monter)?

worker
@kandydat

mnie przyjęli po szkole, tylko na rozmowie pytali jakich narzędzi używałem - wkrętarki, takie tam

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.
Kandydat

Czy w tej firmie wymagane jest doświadczenie zawodowe?

koni
Kandydat

byłem na rozmowie w Biawarze, na początku babka do mnie zadzwoniła, trochę pogadaliśmy przez telefon. fajnie, że nie tylko mnie pytała, ale opowiedziała jak wygląda praca. nie było tekstu "pan zacznie pracować, to się pan wszystkiego dowie" . potem spotkanie w firmie i zaskoczenie - nie tylko mnie pytali, ale pokazali na filmie jak wygląda praca montera. sam miałem trochę pytań, to na wszystkie odpowiedzieli. kumpel już tam pracuje, to trochę pytań miałem. za dwa dni mam dostać odpowiedź. mam nadzieję, że mnie przyjmą

TakNie2
@koni

kondziuu.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.

kondziu

nie zawracajcie gitary wogle ludziom bo to komedia jakaś

kondziu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.
Kandydat

dziwne podejście na rozmowie kwalifikacyjnej, trzeba tłumaczyć szczegółowo cały przebieg kariery zawodowej, tłumaczenie czemu i jak i po co się zwolniło z firmy w której pracowało się 10 lat temu, przecież to nie ma żadnego znaczenia, zresztą można donieść świadectwa pracy jeśli jest taka potrzeba i jest wszystko czarno na białym. w innych firmach jedynie pytają o powód rozstania z ostatnią firmą i to w delikatny sposób. Czy ja nie mam prawa do zmiany pracy skoro dana praca mi nie odpowiada? Wydaje mi się że każdy z nas ma takie prawo. Jak Kowalski pracuje w jednej firmie 20lat za marne grosze i daje się wykorzystywać a i tak w czasach kryzysu go się pozbędą to jest OK i Ooo to jest pracownik dla nas. hahah Ewidentnie nie chcą mieć pracownika skoro go tak stresują już na rozmowie wstępnej , to ja decyduje gdzie i ile czasu pracuje i czy dana praca mi odpowiada czy nie, Czemu to czemu tamto ? bo esperanto nie wiesz czemu. Szukajcie wiatru w polu z takim podejściem bo z tego co wiem to bialorusini mają tam lepiej od polaków. i ich rozmowy kwalifikacyjne zapewne wyglądały inaczej. Bo praca jest i to naprawdę można przebierać jak ma się w czymś doświadczenie.

Tak1Nie1
Koksu

Pracowałem tam 1.5 roku jako spawacz i musze przyznać że pieniądze przyzwoite około 3 tys na reke 3 lata temu było tera to nie wiem trzeba było zapieprzać bo normy duże ale zrobisz swoje i masz spokój zapalisz jak chcesz kiedy chcesz posiedzisz jak zrobisz swoje atmosfera w porzadku nikt cie nie goni bo masz akordowe wynagrodzenie wiec sam robisz zeby zarobić ogólnie to bardziej na plus ta firma bym jeszcze pewnie tam pracował ale wyjechałem za granice do Belgi spawać na rok zastanawiam sie nad powrotem do biawaru bo tera pracuje za podobne pieniade jak w Biawarze i jesli ktoś sie orientuje jakie stawki tera tam spawacze maja to prosze o info czy były jakieś podwyżki.

Tak1Nie2
SPAW

Witam Serdecznie. Czy ktoś może orientuje się jaka stawka dla spawacza na start.

on
@SPAW

zadzwoń do firmy, to Ci powiedzą jak jest

TakNie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Tak4Nie
on
@Pytanie

mnie po szkole zatrudnili, jest spoko

ewa

Witam. Chciałam podpytać o stanowiska biurowe księgowe w firmie. Może ktoś pracował i może się wypowiedzieć jaka atmosfera pracy, czy duży zakres obowiązków, kwestia wynagrodzenia czy są nadgodziny jeżeli tak to czy platne czy do odbioru? Jak współpraca z przełożonymi wygląda ?? Jakieś wskazówki przed pójściem na rozmowę rekrutacyjna :):)

Stefano
@ewa

Jeśli masz jakąś inną ofertę, skorzystaj z innej. Pracowałem kilka lat temu na stanowisku biurowym. Powiem tak: pracy ogrom, płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy, atmosfera - średnia. Jeśli lubisz pracować jak robot, bez chwili wytchnienia, za płacę poniżej oczekiwań co do wykonywanej pracy, to aplikuj.

Tak2Nie
Piotr
@ewa

praca w normalnych godzinach, nadgodziny rzadko, jak potrzebujesz wyjść w tracie coś załatwić, to nie ma problemu - odpracowujesz. W biurze mało osób się zmienia, większość latami pracuje, więc sama sobie odpowiedz, czy jest dobrze. z kierownikiem jest ok, atmosfera fajna. Jak się przygotować na rozmowę - mało ze swojej pamiętam, bo dawno była

Tak2Nie
nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 259 dni.

Witam mam pytanie jak jest na produkcji bo pojawiają sią ogłoszenia. Proszę o odpowiedzi normalne a nie żale itp wiadomo w jakim mieście się żyje :) .Coś o zarobkach godzinach pracy sobotach ,dzięki za konkretne odpowiedzi.Szukam pracy niestety wiadomo jak jest a pracować trzeba.

Tak6Nie
Kris

Nibe-biawar to jest banda idiotów która nie umie zarządzać zero pojęcia o wszystkim nowy szef produkcji nie ma pojęcia o niczym to go w ogóle wziął na to stanowisko bardzo odpowiada za rekrutację ludzi tak chodzą kadry połapać się za głowę mam wrażenie że oni coś zbiorą

Zygmunt

Nie szef tylko Pan Dyrektor

TakNie3
Tytus
@Kris

Dlaczego uważasz że nie ma pojęcia - stanowisko ma jakie ma czyli coś potrafi. Nie widzę sensownych argumentów. Rzucać opinię potrafi kazdy. Argumenty słabe..

Tak2Nie2
Aleksandra
@Tytus

W pełni popieram Twoje zdanie. @Kris chyba trochę za daleko się posunął w swoich przemyśleniach. Na pewno sam pracujesz w NIBE-BIAWAR, więc będziesz potrafił mi pomóc. Ponoć sposób przeprowadzania procesu rekrutacyjnego w tej firmie jest zróżnicowany i zależy od działu i stanowiska, co jest oczywiście zrozumiałe. Ale czy możesz mi powiedzieć, jak on mniej więcej wygląda?

Tytus
@Aleksandra

Nie odpowiem Ci bo tam nie pracuje. Obserwuje Gowork i zdarza mi sie wypowiedzieć. A nie lubię słów wyssanych z palca.

Qurc
@Tytus

Robi się drugie Rosti Biazet zresztą widać kto przychodzi do Nibe Biawar 5S zastępca Dyrektora ... (częste zmiany które są proponowane nie pomagają pracownikowi a wręcz często mu przeszkadzają ... ale według nie których na górze ważne aby coś robić pokazać że są zmiany ale czy na lepsze czy na gorsze to mało istotne .

Anonim

Witam serdecznie czy można uzyskać jakie kolwiek informacje na temat pracy spaeacza? Warunków pracy itp. Z góry dziękuję.

oen
@Anonim

zadzwoń na numer z ich strony biawar.pl podadzą Ci numer do jednej babki, ona Ci wszystko opowie

Zostaw merytoryczną opinię o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. - Białystok