NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Opinie o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

mariola

Zainteresowała mnie oferta pracy na księgową. Czy ktoś może coś napisać w tym temacie ?

Czy do was się odezwali po wysłaniu cv? Ja czekam i nic a niby spełniam warunki wiec o co chodzi

kaster
@Kandydat

do mnie się odezwali, też nie możesz zakładać, że będą dzwonić do każdego kandydata, skąd wiesz ile tych CV dostali i po jakim czasie się nie odezwali? złożyłeś wczoraj i już byś chciał odpowiedzi Poza tym na stronie jest numer telefonu, zawsze możesz zadzwonić, a nie siedzieć i marudzić

@kaster

Naucz się polskiego i interpunkcji zanim się zaczniesz udzielać w internecie trollu, kto tu siedzi i marudzi?!

kandydat

Czy firma NIBE-BIAWRA przyjmuję bez doświadczenia zawodowego (stanowisko monter)?

worker
@kandydat

mnie przyjęli po szkole, tylko na rozmowie pytali jakich narzędzi używałem - wkrętarki, takie tam

kandydat

Czy w tej firmie wymagane jest doświadczenie zawodowe?

Elektromechanik

Pierwszy poziom z kierownikiem, (było dość przyzwoicie) drugi był z dyrektorem (śmiesznie jakby)

Czy znam się na elektronice - słabo Czy potrafię obsługiwać tokarkę i frezarkę - nie Czy znam się na hydraulice - spytałem, siłowej, czy tej wodnej (dość dobrze), bo wie Pan co, czasami hydraulikowi trzeba pomóc.

koni

byłem na rozmowie w Biawarze, na początku babka do mnie zadzwoniła, trochę pogadaliśmy przez telefon. fajnie, że nie tylko mnie pytała, ale opowiedziała jak wygląda praca. nie było tekstu "pan zacznie pracować, to się pan wszystkiego dowie" . potem spotkanie w firmie i zaskoczenie - nie tylko mnie pytali, ale pokazali na filmie jak wygląda praca montera. sam miałem trochę pytań, to na wszystkie odpowiedzieli. kumpel już tam pracuje, to trochę pytań miałem. za dwa dni mam dostać odpowiedź. mam nadzieję, że mnie przyjmą

@koni

dziwne podejście na rozmowie kwalifikacyjnej musisz tłumaczyć cały przebieg kariery zawodowej czemu to? czemu tamto? w innych firmach jedynie pytają o powód rozstania z ostatnia firmą i to w delikatny sposób.Czy ja nie mam prawa do zmiany pracy skoro dana mi nie odpowiada? wydaje mi się że każdy z nas ma takie prawo i to ja decyduje gdzie i ile pracuje. jak Kowalski pracuje w jednej firmie 20 lat za marne grosze i daje się wykorzystywać a w czasach kryzysu i tak go się pozbędą to jest OK? tak? i to jest pracownik dla was? Ewidentnie nie chcą mieć pracownika skoro podchodzą tak już na rozmowie wstępnej. Szukajcie wiatru w polu z takim podejściem bo z tego co wiem to bialorusini mają tam leprze warunki od Polaków i ich rozmowy kwalifikacyjne zapewne wyglądały inaczej . nie ma sensu tracić czasu na jeżdżenie tam na jakieś rozmowy . A praca jest i jak ktoś ma w czymś doświadczenie to i tak ją znajdzie ;)

kondziuu.

kondziu

nie zawracajcie gitary wogle ludziom bo to komedia jakaś

kondziu

dziwne podejście na rozmowie kwalifikacyjnej, trzeba tłumaczyć szczegółowo cały przebieg kariery zawodowej, tłumaczenie czemu i jak i po co się zwolniło z firmy w której pracowało się 10 lat temu, przecież to nie ma żadnego znaczenia, zresztą można donieść świadectwa pracy jeśli jest taka potrzeba i jest wszystko czarno na białym. w innych firmach jedynie pytają o powód rozstania z ostatnią firmą i to w delikatny sposób. Czy ja nie mam prawa do zmiany pracy skoro dana praca mi nie odpowiada? Wydaje mi się że każdy z nas ma takie prawo. Jak Kowalski pracuje w jednej firmie 20lat za marne grosze i daje się wykorzystywać a i tak w czasach kryzysu go się pozbędą to jest OK i Ooo to jest pracownik dla nas. hahah Ewidentnie nie chcą mieć pracownika skoro go tak stresują już na rozmowie wstępnej , to ja decyduje gdzie i ile czasu pracuje i czy dana praca mi odpowiada czy nie, Czemu to czemu tamto ? bo esperanto nie wiesz czemu. Szukajcie wiatru w polu z takim podejściem bo z tego co wiem to bialorusini mają tam lepiej od polaków. i ich rozmowy kwalifikacyjne zapewne wyglądały inaczej. Bo praca jest i to naprawdę można przebierać jak ma się w czymś doświadczenie.

Koksu

Pracowałem tam 1.5 roku jako spawacz i musze przyznać że pieniądze przyzwoite około 3 tys na reke 3 lata temu było tera to nie wiem trzeba było zapieprzać bo normy duże ale zrobisz swoje i masz spokój zapalisz jak chcesz kiedy chcesz posiedzisz jak zrobisz swoje atmosfera w porzadku nikt cie nie goni bo masz akordowe wynagrodzenie wiec sam robisz zeby zarobić ogólnie to bardziej na plus ta firma bym jeszcze pewnie tam pracował ale wyjechałem za granice do Belgi spawać na rok zastanawiam sie nad powrotem do biawaru bo tera pracuje za podobne pieniade jak w Biawarze i jesli ktoś sie orientuje jakie stawki tera tam spawacze maja to prosze o info czy były jakieś podwyżki.

SPAW

Witam Serdecznie. Czy ktoś może orientuje się jaka stawka dla spawacza na start.

on
@SPAW

zadzwoń do firmy, to Ci powiedzą jak jest

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

on

mnie po szkole zatrudnili, jest spoko

ewa

Witam. Chciałam podpytać o stanowiska biurowe księgowe w firmie. Może ktoś pracował i może się wypowiedzieć jaka atmosfera pracy, czy duży zakres obowiązków, kwestia wynagrodzenia czy są nadgodziny jeżeli tak to czy platne czy do odbioru? Jak współpraca z przełożonymi wygląda ?? Jakieś wskazówki przed pójściem na rozmowę rekrutacyjna :):)

Stefano
@ewa

Jeśli masz jakąś inną ofertę, skorzystaj z innej. Pracowałem kilka lat temu na stanowisku biurowym. Powiem tak: pracy ogrom, płaca nieadekwatna do wykonywanej pracy, atmosfera - średnia. Jeśli lubisz pracować jak robot, bez chwili wytchnienia, za płacę poniżej oczekiwań co do wykonywanej pracy, to aplikuj.

@ewa

praca w normalnych godzinach, nadgodziny rzadko, jak potrzebujesz wyjść w tracie coś załatwić, to nie ma problemu - odpracowujesz. W biurze mało osób się zmienia, większość latami pracuje, więc sama sobie odpowiedz, czy jest dobrze. z kierownikiem jest ok, atmosfera fajna. Jak się przygotować na rozmowę - mało ze swojej pamiętam, bo dawno była

nick

Witam mam pytanie jak jest na produkcji bo pojawiają sią ogłoszenia. Proszę o odpowiedzi normalne a nie żale itp wiadomo w jakim mieście się żyje :) .Coś o zarobkach godzinach pracy sobotach ,dzięki za konkretne odpowiedzi.Szukam pracy niestety wiadomo jak jest a pracować trzeba.

Kris

Nibe-biawar to jest banda idiotów która nie umie zarządzać zero pojęcia o wszystkim nowy szef produkcji nie ma pojęcia o niczym to go w ogóle wziął na to stanowisko bardzo odpowiada za rekrutację ludzi tak chodzą kadry połapać się za głowę mam wrażenie że oni coś zbiorą

Zygmunt
@Kris

Nie szef tylko Pan Dyrektor

Tytus
@Kris

Dlaczego uważasz że nie ma pojęcia - stanowisko ma jakie ma czyli coś potrafi. Nie widzę sensownych argumentów. Rzucać opinię potrafi kazdy. Argumenty słabe..

Aleksandra
@Tytus

W pełni popieram Twoje zdanie. @Kris chyba trochę za daleko się posunął w swoich przemyśleniach. Na pewno sam pracujesz w NIBE-BIAWAR, więc będziesz potrafił mi pomóc. Ponoć sposób przeprowadzania procesu rekrutacyjnego w tej firmie jest zróżnicowany i zależy od działu i stanowiska, co jest oczywiście zrozumiałe. Ale czy możesz mi powiedzieć, jak on mniej więcej wygląda?

Tytus
@Aleksandra

Nie odpowiem Ci bo tam nie pracuje. Obserwuje Gowork i zdarza mi sie wypowiedzieć. A nie lubię słów wyssanych z palca.

Qurc
@Tytus

Robi się drugie Rosti Biazet zresztą widać kto przychodzi do Nibe Biawar 5S zastępca Dyrektora ... (częste zmiany które są proponowane nie pomagają pracownikowi a wręcz często mu przeszkadzają ... ale według nie których na górze ważne aby coś robić pokazać że są zmiany ale czy na lepsze czy na gorsze to mało istotne .

Witam serdecznie czy można uzyskać jakie kolwiek informacje na temat pracy spaeacza? Warunków pracy itp. Z góry dziękuję.

oen
@Anonim

zadzwoń na numer z ich strony biawar.pl podadzą Ci numer do jednej babki, ona Ci wszystko opowie

Przepraszam za błąd, chodzi o pracę spawacza

Jak ze studentami w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

ktoś

w firmie jest w ogóle dużo młodych ludzi, często to ich pierwsza praca

Kris

Ludzie Kto zarządza tą firmę przychodzi w sobotę odrabiać a w poniedziałek nie mieć co robić kto to firma zarządza trochę logiki co robicie Weź coś bierzecie bo człowiek trzeźwo myślący Tak nie postępuje

Gffvgfvbgg

Pracowalem dosc dlugo w tej firmie na szczescie juz nie jako spawacz zeby bylo jasne. Moge tylko powiedziec ze firma zatrzymala sie w 20 wieku nie zaglebiajac sie w organizacje pracy bo ta jest na bardzo niskim poziomie. (usunięte przez administratora) Co do warunkow pracy jak nie szkoda ci zdrowia (usunięte przez administratora) A co do samej pracy bez młotka nie zaczynaj pracy no i slynne normy tak da sie je zrobic ale trzeba po prostu tyrac. Reasumujac nie polacam.

Edyta

Mam świadomość, że takie wynagrodzenie może nie spełniać Twoich oczekiwań, jednak nalegam, abyś wypowiadał się tu w sposób nieco spokojniejszy. Jak udało mi się wywnioskować - w NIBE-BIAWAR pracowałeś jedynie 3 miesiące, tak? Może później pracodawcą podniósłby Ci stawkę, jak myślisz? NIBE-BIAWAR prowadzi rekrutację cały rok, uzależniając je od bieżących potrzeb. A czy potencjalni kandydaci muszą posiadać wcześniejsze doświadczenia na analogicznych stanowiskach, by móc dostać tam pracę?

szczery

Pracowałem tam 2 lata temu najpierw była umowa na próbę, pod jej końcówkę (około 2 tygodnie ) dopytywałem się co będzie dalej, majster zapytał czy czy chce dalej pracować po tym jak powiedziałem że tak , później mnie zbywał że będzie przedłużona niedługo z kadr mnie zawołają ; w ostatni dzień umowy poszedłem się pożegnać bo nie została przedłużona umowa, a on na to żebym przychodził normalnie do roboty że będzie przedłużona , po 4 dniach pracy bez umowy w końcu zawołali by podpisać nową ( oczywiście z datą wstecz ) gdzie byłą podwyżka z 12,40 na 12,70 brutto i podpisujesz albo papa. (usunięte przez administratora) Ponoć teraz zaczęli dobrze płacić 2500 netto za 8h dziennie bez sobót ale to chyba u starych pracowników Tylko oni uważają że za taką ciężką prace dobrze płacą, a śmieszne jest to że są lżejsze stanowiska za taką samą płace lub nawet większą ( nie wymagające większej wiedzy czy umiejętności ) Firma z wielkim potencjałem lecz słabo kierowana, myśl ideologiczna " dziękuj że daliśmy ci pracę, milcz i (usunięte przez administratora) "

@szczery

Jak sam napisałeś nie pracujesz już tam jakiś czas, a słyszałeś, że jeśli chodzi o wynagrodzenie, że wiele się zmieniło na plus. Jakiego rodzaju umowy podpisywałeś, kiedy byłeś tam zatrudniony? Mam na myśli okres próbny, a później kontynuację kontraktu. Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/nibe-biawar-sp-z-o-o,23661 można znaleźć oferty rekrutacyjne na stanowiska: kierownik IT, doradca techniczny w dziale OZE, kierownik działu konstrukcyjno-rozwojowego. Ktoś chce dołączyć do Nibe-Biawar?

@Michał

Tak słyszałem że zwiększyli płacę i o tym napisałem, chyba nie doczytałeś. Wszystkie umowy były o prace . Ważniejsze jest czy zmieniło się podejście do pracownika ? Mam na myśli czy normy zostały poprawione, trzeba zapi..dalać aż płuca wyplujesz , pracodawca dostarcza wodę w butelkach gdy jest upał, ubranie ochronne jest dopasowane do stanowiska a nie wszyscy dostają takie samo ? Pieniądze to nie wszystko , jak dobrze płacisz a dalej nie szanujesz ludzi to wciąż będą odchodzić

Szczery

zależy co rozumiesz poprzez rozwój ? bo jeśli awans na wyższe stanowisko niż zwykły pracownik to nie jedyny rozwój to umiejętność pracy na większej ilości stanowisk ale nie słyszałem żeby też z tym wiązała się dodatkowa gratyfikacja . jeśli jesteś spawaczem to spawaczem zostaniesz, malarzem proszkowym czy monterem itd. też zostaniesz ponieważ na kierowniczych miejscach nie ma rotacji

Szczery

Ciężko mi to powiedzieć ponieważ już tam nie pracuje ale do tej pory starzy i dobrzy pracownicy odchodzili bo podwyżki były groszowe lub wcale. Może coś się zmieniło lecz wątpię , firma z ponad 100 milionowym ZYSKIEM rocznie, nie umie zatrzymać dobrych pracowników . Raczej źle o niej świadczy ?

@Szczery

Na to pytanie, czy w firmie NIBE-BIAWAR zmieniło się podejście do pracownika, najlepiej jakby odpowiedziała osoba, która tam obecnie pracuje. Rozumiem, że za Twoich czasów podejście nie było najlepsze? Napisałeś o trudnych do wyrobienia normach, więc chciałbym wiedzieć, czy w ogóle któremuś z pracowników udało się te normy osiągnąć?

@Krzysztof

Prawie każdy wyrabiał, zależnie od stanowiska i modelu ale często kończyło się to większymi lub mniejszymi urazami np.pleców itp.. Słyszałem że rekordzista po tygodniu pracy był już na L4 , może w nowo budowanym centrum produkcji będzie wszystko odpowiednio znormalizowane i dobrana kadra zarządzająca , bo to oni stwarzają największe problemy . Gdyby oni dobrze wykonywali prace to pewnie zwykły pracownik mógłby lepiej i sprawniej robić swoje.

@Szczery

Skoro normy były wyrabiane, to ciekawi mnie, czy opłacalne było starać się na tyle, aby ryzykować utratę swojego zdrowia? Pracodawca potrafił odpowiednio wynagrodzić osoby, które poświęcały się dla dobra firmy? Wypowiedz się, proszę, ponieważ widzę, że dysponujesz rzetelnymi informacjami.

Krzysztof

Skoro firma NIBE-BIAWAR poszukuje obecnie montażysty, to zastanawia mnie, czy pracodawca wymaga od potencjalnych kandydatów doświadczenia zawodowego? Wiesz może, czy jest to wymagane? Będzie to ważna informacja dla osób, które chciałyby nauczyć się wykonywania tego typu obowiązków.

biawnib
@Krzysztof

Tu cie wszystkiego nauczą nie musisz posiadac doświadczenia.

@biawnib

To dobra informacja. Wiesz może, czy na początku osoba bez doświadczenia otrzymuje zatrudnienie na okres próbny, czy może od razu jest zaproponowana umowa o pracę? Fajnie, że dzielisz się informacjami zawiązanymi z zatrudnieniem w firmie NIBE-BIAWAR.

Dereczek
@Krzysztof

dostaje od początku umowę o pracę , na okres próbny właśnie. tam wszystko jest na legalu, więc jeśli masz komornika to na kasę "pod stołem" nie masz co liczyć. piszecie, że ciężko, ale normalnie po 8 godzin, a nie przychodzisz na budowę i nie wiesz o której do domu wrócisz, albo pracujesz na produkcji i każde wyjście do wc ci wypominają i liczą. tu pracują normalni ludzie i kierownictwo spoko, da się porozmawiać, a nie że nosa zadzierają

Maria
@Dereczek

Dareczek, a czy po okresie próbnym umowa na okres próbny zostaje zmieniona na umowę na czas nieokreślony? Czy w firmie NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. istnieje szansa, żeby trochę "dorobić" do pensji - na przykład poprzez dodatkowo płatne nadgodziny? Co z pracą w soboty o której ktoś wcześniej już wspominał?

jaro
@Maria

A kto po okresie próbnym daje umowe na czas nieokreslony. Dorobic mozna i owszem nadgodziny lub soboty

Paz
@Maria

nadgodziny można tylko odbierać

Dereczek
@Paz

chyba. że w handlowym. na produkcji płacą za nadgodziny

Aleksandra
@Dereczek

Ile mniej więcej tych nadgodzin można wyrobić i jakie to są stawki na miesiąc? Czy z podstawowym wynagrodzeniem to wychodzi jakaś kwota powyżej rynkowej czy raczej jest to standard i nie ma co liczyć na jakieś wyższe wynagrodzenie po określonym stażu?

tez szczery
@Krzysztof

pracowałem w kilku firmach. Tu jest normalne podejście i normalne traktowanie pracownika, fajna atmosfera, kasa na czas, stawki podobne jak w innych na produkcji, a że trzeba pracować. trzeba, dobrze pracujesz, dobrze zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.