Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil

Opinie o Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil

Aktualność

Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.

Wolność słowa to jedna z najcenniejszych wartości w demokratycznym społeczeństwie. Daje prawo do publicznego wyrażania własnych opinii oraz myśli. Należy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób lub pisania nieprawdziwych informacji.

Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL

Kontakt:
biuro@toflesz.com

Pozdrawiamy,
Zespół Toflesz
Astreuz Nowy wpis

@Pracodawca Od której do której godziny jest praca?

Nowy wpis

@Astreuz

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Produkcja pracuje od godziny 6:00, natomiast biuro od 8:00.

Astreuz Nowy wpis

A ile jest zmian?

Nowy wpis

@Astreuz

pracujemy w systemie dwuzmianowym :)

Natalia

Na stronie firmy znalazłam informację o możliwości odbycia stażu. Czy jest on płatny? Interesuje mnie dział kontroli jakości. Można tu liczyć na dalsze zatrudnienie po tym stażu?

@Natalia

Dziękujemy za zapytanie. W sprawie stażu prosimy o bezpośredni kontakt na rekrutacja@toflesz.com :)

@Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil

A proszę tylko powiedzieć w jakim miesiącu ruszają u Was staże? Macie ograniczoną liczbę miejsc dla stażystów? Kto tu jest bezpośrednim opiekunem, można prosić imię i nazwisko?

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Zazwyczaj są to miesiące od czerwca do września. Nie mamy określonej liczby miejsc dla stażystów, wszystko zależy od okoliczności. Opiekunami stażystów są kierownicy lub brygadziści danych działów, nie możemy ujawniać danych personalnych na forum. W sprawie stażu prosimy o bezpośredni kontakt na rekrutacja@toflesz.com.

XXXspeed

Podczas rekrutacji i dnia szkoleniowego przykuła mnie przykra sytuacja w biurze konstruktora. A mianowicie kamera monitoringu. Czy zakład pracy to BigBrother? Czy TVP? Dlatego bardzo mi się to nie spodobało. Bo konstruktor nie może pracować w stresie.

@XXXspeed

Dziękujemy za opinię. Cała nasza firma jest objęta monitoringiem, nie tylko pomieszczenie konstruktora. Kamery mają na celu zapewnić bezpieczeństwo w przypadku wypadku, zasłabnięcia itp. Dzięki temu możemy zapewnić bezpieczne miejsce pracy.

Czy w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Krzysztof

Firma jest spoko, z szefem mozna porozmawiac jak z kolega, nietrzeba uzywac profesjonalnego jezyka rozmuwczego, chlopaki w firmie sa spoko, mozna sie dogadac, sa ruzne prace od montowania do pakowania, dlakazdego cos sie znajdzie, polecam

@Krzysztof

Dziękujemy za Twoją opinię Krzysztof :)

Jak długo czekaliście na odzew z Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil? Oddzwaniają zawsze?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zazwyczaj oddzwaniamy do kandydatów, którzy spełniają kryteria danej oferty pracy. Jeśli nie uzyskał Pan/Pani odpowiedzi na zapytanie rekrutacyjne prosimy o chwilę cierpliwości.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Nadgodziny są dodatkowo płatne chyba, że zostało to wcześniej inaczej ustalone.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil?

Tom123

Atmosfera jest w porządku, nie ma co narzekać. Chłopaki są spoko, szef też, jest ok

Dominika
@Tom123

A macie jakieś spotkania integracyjne, szefostwo coś takiego organizuje? Czy tak po prostu się dogadujecie bez takich udogodnień? No i oprócz atmosfery kasa też jest spoko?

Tom123
@Dominika

Wiesz co, imprezy integracyjne / fimowe są tak około raz w roku na Andrzejki zazwyczaj. Tak, jeśli chodzi o warunki kieleckie to kasa serio ok

Halina
@Tom123

Wszyscy piszą jakimś szyfrem o tych pieniądzach. Jakie to są kwoty? Możesz tak konkretnie to napisać? Dopiero się tu przeprowadziliśmy z mężem i nie za bardzo wiem jakie to są te kieleckie warunki i chętnie poznam konkrety.

@Halina

Dziękujemy za opinię. Wszystko zależy od stanowiska, na jakie chciałaby Pani aplikować. Nasze aktualne oferty pracy znajdzie Pani na naszej stronie internetowej w zakładce "kariera" lub na portalu pracuj.pl.

wredna hmm...s...
@Dominika

jak zaczniesz pracować to spotkania integracyjne w biurze bedziesz miec prawie co dzien + przy wyplacie

@wredna hmm...s...

Dzień dobry @Wredna Hmm...S..., bardzo nam miło, że ochoczo udziela się Pan/Pani na naszym forum :) Zgadza się, co tydzień prowadzimy spotkania ze wszystkimi działami, aby omówić zakres pracy, problemy produkcyjne i plan pracy. To nie są spotkania integracyjne, lecz informacyjne. Natomiast przy wypłacie nie robimy żadnych spotkań integracyjnych...

Rozczarowany

Byłem w tej firmie na "okresie próbnym". Kierownik zaproponował dzień "pracy", żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda, i spróbować swoich sił przy okapach. Jeden dzień niespodziewanie przerodził się w dwa tygodnie zmarnowane na inne zajęcia. Człowiek bezpośrednio odpowiedzialny za moją edukację podszedł do swojej nowej roli opieszale. Owszem, potem pokazał co i jak, zrobiłem co miałem zrobić, a na koniec przekazał mi wesołe info, że nie wie co ze mną będzie dalej. "Wyższe kierownictwo" wygląda jakby już dawno temu straciło kontrolę nad tym wszystkim.(usunięte przez administratora)Wszystko fajnie, fajnie się gada, opowiada co i jak, gra w otwarte karty, standard. Podejrzenia okazały się trafne, bo opinie o szefie krążące po zakładzie są, lekko mówiąc, złe. Jak dla mnie to "szef" po prostu nie chciał wyłożyć kasy na umowę na prawdziwy okres próbny, a na moje miejsce przyjdzie kolejny, a na jego miejsce kolejny i tak bez końca. Co do pracowników to normalni ludzie plus jeden klaun zakładowy. Po paru dniach zacząłem wątpić w sens dalszego bycia tam. Niepoważni ludzie, niepoważna firma, a logistyka wewnątrzzakładowa leży i kwiczy. Zdecydowanie nie polecam kandydatom, którzy poważnie podchodzą do szukania pracy.

@Rozczarowany

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażoną opinię. Bardzo nam przykro, że nie porozmawiał Pan z nami w firmie twarzą w twarz, zawsze jesteśmy chętni do rozmowy i dyskusji. Nie zatrudniamy wiele osób miesięcznie, więc doskonale wiemy, kto jest autorem tej opinii. Tym bardziej jest nam przykro z powodu faktu, że dostał Pan niezbędne szkolenie, przyuczenie od brygadzistów (ponieważ Pana kompetencje nie były zgodne z CV) oraz BHP, a powodem odejścia była zbyt daleka odległość Pana zamieszkania od naszej siedziby. Dostał Pan pieniądze za wykonaną pracę oraz niezbędne szkolenie. Jeśli ma Pan wątpliwości zapraszamy do siedziby firmy celem omówienia tej kwestii. Zapraszamy.

wredna hmm...s...
@Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil

co znaczy "kompetencje niezgodne z BHP" ? koleś się nie mył? jakoś nie rozumiem wypowiedzi..........

@wredna hmm...s...

Dzień dobry, prosimy o przeczytanie ze zrozumieniem: (...) dostał Pan niezbędne szkolenie, przyuczenie od brygadzistów (ponieważ Pana kompetencje nie były zgodne z CV) oraz BHP (...). Pracownik dostał od nas szkolenie, przyuczenie od brygadzistów oraz przyuczenie BHP. To, co jest w nawiasie dotyczy kompetencji.

Krzysztof C

Mimo krótkiego stażu pracy w Toflesz będę bardzo dobrze ich wspominał. Zajmowalem stanowisko elektromontera. Chłopaki na produkcji chętnie pomogą i wytłumaczą cały proces. Kierownictwo nie wywyższa się i chętnie pogada o wszystkim a z właścicielem zawsze można się dogadać co jest rzadkością w dzisiejszych czasach i firmach w których pracowałem. Pozdrawiam

@Krzysztof C

Bardzo dziękujemy za opinię, jest nam bardzo miło. Polecamy się na przyszłość :)

Halina
@Krzysztof C

Możesz napisać dlaczego umowa została rozwiązana pomimo twojego zadowolenia ze współpracy z firmą? Daj też znać jak z zarobkami. Ile tak mniej więcej wynoszą?

Grześ
@Halina

Też jestem ciekawy opini ,,zadowolonych'' którzy już nie pracują.Osobiście brałem jakiś czas temu udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk rozmawiałem z właścicielem był ponoć bardzo zadowolony że zgłosiłem się z takim bagażem doświadczeń.Nawet wstępnie już byłem oddelegowany na kurs przygotowawczy.... czekać tylko na telefon ale się nie doczekałem niestety.

@Grześ

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Jeśli rozmawiał Pan z właścicielem firmy i był Pan oddelegowany na kurs, to bardzo prosimy o kontakt na: biuro@toflesz.com. Być może w natłoku obowiązków coś umknęło. Z góry dziękujemy!

ZBIGNIEW Gdynia

Współpraca z TOFLESZ to czysta przyjemność. Sympatyczna i profesjonalna obsługa klienta w dziale serwisu. Otrzymałem błyskawicznie zamówione części do okapu oraz uzyskałem poradę jak je zainstalować. Po 10 latach od zakupu urządzenia są dostępne w firmie części zamienne. TOFLESZ można spokojnie polecić każdemu. Zbigniew z Gdyni

@ZBIGNIEW Gdynia

Serdecznie dziękujemy za opinię :) cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

Mateusz

Nie wiem ile okapów dziennie produkuje Toflesz ale na pewno dużo. Ja sobie wymyśliłem, że chciałbym mieć ich okap, ale lekko zmodyfikowany. Po zostawieniu wiadomości na skrzynce pocztowej oddzwonił do mnie sam właściciel, Pan Leszek. Okazał się przemiłym człowiekiem i poświęcił swój czas, żeby pomóc mi zrealizować swój pomysł. Pozwolił nawet wejść na zakład produkcyjny, żeby porozmawiać z chłopakami, którzy mieli składać dla mnie okap. Wszyscy uśmiechnięci i życzliwi, tak powinno wyglądać miejsce pracy. Jako klient mogę tylko podziękować Panu Leszkowi i jego pracownikom za indywidualne podejście do tematu.

@Mateusz

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że mogliśmy pomóc :)

Zainteresowany25

Witam, Czy w firmie pracownicy mogą liczyć na dodatkowe świadczenia/bony/prezenty w okresie świątecznym?

@Zainteresowany25

Dzień dobry, tak, firma ręczna upominki świąteczne.

Aktualność

Kontakt:
biuro@toflesz.com

Pozdrawiamy,
Zespół Toflesz

Czy można liczyć w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, oprócz standardowych świadczeń zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie grupowe, natomiast nie zapewniamy prywatnej opieki medycznej.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Wszystko zależy od stanowiska, na które Pan/Pani aplikuje. Prosimy o więcej szczegółów na temat stanowiska, którym jest Pan/Pani zainteresowany/a, chętnie udzielimy informacji. Adres: biuro@toflesz.com

Grzegorz

Firma obecnie szuka świętego Gralla w promocji.Rekrutuje a właściwie przeprowadza casting kto przyjdzie pracować za mniej.I co i znajdzie się zawsze jakiś desperat i będzie za najniższą naginał krzyża!

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, dziękujemy za opinię. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko lakiernik / pomocnik lakiernika. Nigdy nie przeprowadzaliśmy castingów na pracownika celem weryfikacji "kto przyjdzie pracować za mniej". Stawki są jawne i przedstawione bezpośrednio na spotkaniu, zawsze jesteśmy transparentni. Jeżeli czuje się Pan źle potraktowany bardzo proszę o kontakt: biuro@toflesz.com celem rozwiązania sytuacji.

Opinia P

Odbywałem tutaj praktyki z możliwością Dalszego zatrudnienia. Po tym okresie mam bardzo pozytywne odczucia co do firmy. Zakład solidny, produkuje jakościowe produkty wykorzystując nowoczesne technologie. Podczas praktyk miałem możliwość nauczenia się bardzo wielu przydatnych rzeczy wraz z poznaniem całego procesu produkcyjnego. W pracy z łatwością można nawiązać kontakt z szefostwem, które jest pomocne i oferuje korzystne warunki zatrudnienia. Polecam zakład pracy Toflesz.

@Opinia P

Dziękujemy serdecznie za opinię, jest nam bardzo miło!

Wiecie, czy Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Tak, udostępniamy laptop i telefon do pracy zdalnej. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy.

Ukr

Witam , polecam tego pracodawcę , jest uczciwy prezes firmy i w ciężki czasy dla Ukrainy pomaga chłopakam z Ukrainy,wojsku i rodzinam , pracowałem u Pana Leszka rok czasu , wypłata na czas , wszystko w porządku !

@Ukr

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że praca w naszej firmie była dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Zatrudniamy pracowników z Ukrainy i w tej trudnej sytuacji staramy się pomóc tak, jak tylko jest to możliwe.

Władysław

Pracowałem w firmie Toflesz przez okres dwóch lat na stanowiskach operator laser, operator wózka widłowego, nitowałem konstrukcje okapów, zgrzewałam. Zostałem przyjęty do pracy w bardzo miłej atmosferze, nigdy nie było problemów z wypłata zawsze na czas. Pracodawca rzetelny uczciwy , można z Nim porozmawiać na każdy temat , skory do pomocy i nie tylko w sprawach służbowych

@Władysław

Władysławie, dziękujemy serdecznie za Twoją opinię. Miło nam słyszeć, że jesteś zadowolony z pracy w naszej firmie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil - Kielce

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil