Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil

Opinie o Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil

Gruzin

Może słyszał ktoś i mógłby się podzielić wiedzą czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

@Gruzin

Dzień dobry, zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Kariera" na naszej stronie internetowej: https://toflesz.com/kariera.html Tam znajdzie Pan aktualne oferty pracy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil?

odpowiedź

normalne, pracodawca to pracodawca, kierownik to pracownik, pracownik to pracownik. :)

Tom

Wiadomo, że ten serwis powstał po to zeby oczerniac pracodawcow ale tu jest serio ok. pracuje dluzszy czas i wszystko ok. robota jak robota

Gołąb

Panowie jestem zainteresowany pracą w tej firmie jako operator CNC? Chcę się dowiedzieć jakie tu są zarobki,jaka jest atmosfera w pracy,jaki jest pracodawca w stosunku do pracowników. Czy warto składać swoje Cv. Proszę konkretne odpowiedzi.

...
@Gołąb

Byłem na rozmowie o pracę brygadzksta oprowadził mnie po zakładzie po czym miałem spotkać się z szefem czekałem na niego godzinę nie pojawił się zero profesjonalizmu

@Gołąb

Ja szukałem pracy jako operator CNC w tej firmie, gdyż znalazłem ogłoszenie w urzędzie pracy. Poszedłem do siedziby firmy i porozmawiałem z panem T. On był bardzo zdziwiony, że zjawiłem się osobiście. Pokazał mi maszynę, o której nie był w stanie nic powiedzieć, po czym powiedział: "w sumie to i tak tutaj taki pan z Morawicy przyjeżdża i obsługuje tą maszynę w weekendy, więc nie potrzebuję jeszcze dodatkowego pracownika na to stanowisko".

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Mariusz

Pracowałem tam dlugi okres czasu byłem bardzo zadowolony pensja na czas umowa zapewniona atmosfera dobra warunki pracy jak najbardziej na plus

Iwona

Spory fragment Twojej wypowiedzi został usunięty (pewnie z powodu naruszenia regulaminu GoWorka), dlatego też nie za bardzo wiem, co miałeś na myśli. Można jedynie wywnioskować, iż nie zgadzasz się ze zdaniem @Mariusz. A czy pracowałeś w ogóle w Zakładzie Toflesz? Na jakim stanowisku? Przedstawisz swoją opinię jeszcze raz, ale tak, by nie została powycinana? :)

Operator

Jak tak piszesz o tej pracy,to mam pytanie. Po co tu pracujesz? Jak tak jest źle! Pracy jest pod dostatkiem.

Kamil69

Żeby głupi miał pytanie

Ol
@Operator

No właśnie nie pracuje bo było tak dobrze tam

Pf

Prawda

Konrad

Co za niepoważna firma!! Pan dzwonił wczoraj i zaprosił na rozmowę kwalifikacyjną. Dziś po zajechaniu okazuje się, że: "było już 5, proszę przyjechać później". No ręce opadają! Brak poszanowania czyjegoś czasu... 30 min stracone na dojazd. Mogło być gorzej. Masakra nigdy się z tak niepoważnym i lekceważącym podejściem nie spotkałem.

Pracownik sprzed kilku lat
@Konrad

Widze, ze nic sie nie zmienilo.

Jak szefostwo w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil? Spoko traktują ludzi?

Pf

Ciężko powiedzieć kogo słuchać jeden mówi tak za 5 minut przychodzi drugi mówi coś o 180 stopni innego a na sam koniec przychodzi trzecia i chce czegoś zupełnie innego można zwariować

Nieznajomy

Jeśli za dobre traktowanie uważa ktoś brak socjali, ciągle obgadywanie za plecami do innych,żadnych premii na święta podczas gdy szefostwo pławi się w luksusie, żadnych podwyżek nawet woda w lato z wielką laska i jeszcze można by tak dlugo to tak

Nn

Nie jest to firma godna polecenia na rozmowie obiecanki A finalnie najniższa krajowa(usunięte przez administratora) wykorzystywanie sytuacji

Stefan

Trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić dobrą firmę!!

Czy Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Tak od 7 do 15 ogólnie, magazyn do 16, biuro do 17 chyba.

Operator

Byłem na rozmowie na stanowisko cnc. Po rozmowie z starszym pracownikiem krawędziarki stwierdziłem że nie warto. Nie polecam

Dorota
@Operator

Będę wdzięczna jak rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz dlaczego podjąłeś taką decyzję. Czy była ona spowodowana zaoferowanymi warunkami zatrudnienia, a może nie odpowiadała Tobie atmosfera podczas rozmowy? Dzięki z góry za odpowiedź.

@Dorota

Okazało się że to co mówi szef nie pokrywa się niczym z realiami.

Jo

Nie polecam firma krzak

Mariusz

Pracuje już kilka lat w tej firmie szef jest bardzo konkretna osoba płaci na czas i jest uczciwy dla pracownikow atmosfera w pracy super polecam wszystkim.

Jacek

Tez tak mialem pracowalem na zleceniu wszystko bylo dobrze pozniej bez umowy miesiac a jak odszedlem z pracy nie dali mi pieniedzy za przepracowany miesiac.

Janek

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie dostalem pieniedzy za przepracowany miesiac. Praca na akord, raz sie zarobi dniowke 100 zl cztery razy nie. Pracodawca odbiera pieniadze za szkolenia. Atmosfera w pracy srednia. Ogromny minus.

Bm

Bardzo dobrze się tutaj pracuje, szef jest bardzo pozytywna i miła osoba.

Darek

Witam Chciałem pracować tam jako drugi ph . Ale Leszek boss wymyslil sobie ze cały dzien mam spedzic na oglądaniu procesu produkcji tylko po co to do działań handlowych ? Bardzo precyzyjnie zaplanowałem sobie wyjazd pierwszy w teren ale kiedy zobaczyłem auto typu konserwa nawet bez elektrycznych szybek to mi mina zrzędła . Musiałbym zostać kolejną noc w hotelu i byłaby szansa na podpisanie umowy o pracę . Namawiał mnie że na początek to tylko uz . Ale kiedy papuga tj mecenas namawia żeby mnie zatrudnić na działalność gosp. to było za dużo . Zwrócił mi kasę za przyjazd autem na rozmowę i tylko to było dobre z 2 dni w Kielcach . Gość jest nieprzygotowany do posiadania doświadczonego mobilnego handlowca . Ze świeżakiem to może sobie sobie poczynać . Za bałagan organizacyjny na hali i w biurze mocna żółta kartka .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil - Kielce

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcyjno - Handlowy Toflesz Leszek Tofil