Opinie o DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA w Nowa Dęba

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA w Nowa Dęba

Nie polecam pracy w tej firmie. Jak w poprzednich opiniach, wypłata na raty i często po terminie. Pracy dużo, wymagania "szybko i dobrze" za marny grosz. Duża rotacja pracowników. Budynek ruina, zaniedbany, kapie na głowę, szyby powybijane a w zimie zimno na hali, brak ogrzewania. Nie polecam, omijać szerokim łukiem!

Kot
@Renia

Nie ma żadnej premii. Tam nie ma nawet wczasów pod grusza. O więcej niż 2 dni urlopu musisz się prosić i włazić w tylek komu trzeba. Podwyżkę dostaniesz jeśli kablujesz lub jeśli chlejesz w godzinach pracy. Tam lubią meneli.

Jeszcze w ubiegłym roku szukali kierowcy - pracownika fizycznego, w ofercie podali stawkę 3600 brutto. Czytam w komentarzach, że ciężko było w firmie o podwyżki, to ciekawi mnie ile na ten moment ta stawka może wynosić? Wiadomo, minimalna płaca już dużo wyższa jest nawet. Premii ponoć nie było, a co z benefitami?

Żaba
@Anonim

A guzik prawda. Pieniądze są płacone w terminie i w racie dokładnie w jednej. Dla nie kumatych dostajesz pieniądze wszystkie 10 dnia każdego miesiąca lub wcześniej wiem bo tam pracuje. Jak się komuś nie chce pracować to niech idzie na socjal za lepszy grosz. Pracujesz starasz się No i w niektórych przypadkach donosisz to zarabiasz jak człowiek. Nie widziałam powybijanych szyb ale widziałam nowo wstawione okna. Ogrzewanie jest nawet nie dawno podłączone. Jak pracujesz to i jest Ci ciepło. Taki mamy klimat. Rotacja pracowników jest ponieważ przychodzą osoby ktore nie mogą dnia wytrzymać bez piwka tzw. Menele.

@Żaba

To chyba jedna osoba dostaje pieniadze w calosci co kabluje i polewa tam jest (usunięte przez administratora) Ghyba ta opina przekupiona

Iwona
@Byly pracownik

To jak w końcu? Ile płacą teraz nowym osobom na pierwszej umowie? Jeśli już dochodzi do tych rat to ile ich jest i kiedy wypłacają?

Ktoś
@Iwona

Pracujesz za najniższa krajowa. Nie ma żadnych rat. Płacą normalnie całość na 10 dnia każdego miesiąca. A ten kto pisze o ratach żyje w 20 wieku albo powinien wziąć rozped i uderzyć łbem o ścianę.

@Ktoś

Najniższa krajowa jest cały czas czy po jakimś czasie można liczyć na podwyżki? Są chociaż jakieś premie, którymi można trochę podreperować budżet ?

Blond
@Anonim

Całkowita racja przez chwilę płacili normalnie teraz znowu w ratach omijać szerokimi metrami. Biali (usunięte przez administratora) zapitalaja i o swoje upomnieć się nie potrafią byle by praca była. A (usunięte przez administratora) siedzą i polerują płyty, teflonuja za free w tylki wchodzą Gratuluję ciemnogród nowej dęby.!!!

Renia Nowy wpis
@Blond

Jak juz kiedyś płacili wszystko w całości to nie ma szans żeby znowu tak było? A tych rat to ile jest? Jakieś premie do podstawy dorzucają tak poza tym?

Kot Nowy wpis
@Renia

Halina

Mąż szuka pracy, znalazłam ogloszenie które było dodane juz jakiś czas temu ale mnie ono zainteresowalo. Stanowisko o którym mowie to pracownik fizyczny. Czy na chwile obecna w firmie jest potrzebna osoba na to stanowisko? Czy na tym stanowisku jest jedna zmiana czy wiecej i w jakich godzinach? Czy umowa jest umową o prace czy na zlecenie?

Aaa Nowy wpis
@Halina

Nie warto się tam pchać. Wpiszą w papierach stanowisko pracownik fizyczny a będą ganiać jak parobka na wszystkie stanowiska.

Ktoś

Prezes, dyrektorka i pani z magazynu w porządku reszta sztuczne panie. Każdy chce zabłysnąć kosztem drugiego żenada i tyle chlanstwo na halach,którego nie widzą bo nie chcą widzieć z zarządu. Jak to się mówi jaki pan taki kram bez uprawnień dopuszczają na każde stanowiska. Na emeryturę polecam niektórym ślepym iść którzy nie widzą pewnych rzeczy tam.

@Ktoś

Zgadzam sie pracowalam pare lat (usunięte przez administratora)zymarzala do stolka nie bylo ogrzewania w czajniku w nocy woda rano byla zamarznieta .Zgadzam sie kto postawil to mial podwyzke zenada i chlanstwo

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KIEROWCA , PRACOWNIK FIZYCZNY. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Mysza

Sam prezes i kierowniczka są okej. Pieniądze na czas. Atmosfera za to na halach godna pożałowania zalążek bajcarstwa, sztucznych uśmiechów pracowników można niewielu wymienić godnych zaufania to firma jest gdzie nie pijesz nie jedziesz dalej....

oprócz placy na raty to git

Na całym zakładzie pracy jest lipa i z kasą i atmosferą a prezes wieży w to co mu koleżanki dyrektorki doniosą więc szczerze nie polecam i pieniądze nadal w ratach....

Nie polecam pracy w tej firmie. Wypłata oczywiście w ratach. Starałem się jak mogę. Przy wypowiedzeniu umowy prezes mi powiedział: "Stara się pan, ale pan mi nie pasujesz". Na kamery te wszystkie prezes ma pieniądze, ale na to, by godnie płacić ludziom, to już kasy brak. Żenada:/

Olga

Co to dokładnie znaczy, że wypłata była w ratach? Może to standardowy system płatności np. regularnie co tydzień zamiast co miesiąc? Czy były jakieś opóźnienia w wypłatach lub miałeś problem z jej uzyskaniem? Proszę napisz coś więcej.

@Olga

Wypłata nigdy nie była w terminie jako w całości. Wypłata w ratach, np. 700 zł, 700 zł i reszta (czyli 3 raty). Ja miałem wypłatę z opóźnieniem (całości nie miałem w terminie, tylko 700 zł - 1 rata). Poczytaj sobie chociaż to: https://echodnia.eu/podkarpackie/wyjda-na-prosta/ar/8227179 (post z lipca 2005 r.)

Byly pracownik

Tez nie polecam pracy w tej firmie

Jak jest z pakietem medycznym w Dezal-Plus Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

O czym ty piszesz człowieku..

@Paweł gdzie widziałeś info o tej upadłości?

Leon

Przestaliście być aktywni na forum bo jest dobrze i nikogo tu nie ciągnie?

Jerry

Witam ktoś wie jak wygląda praca w dezal pro na magazynie podobno szukają

Jasiek

Niepokojące jest to, że ludziom brakuje stabilizacji i pewności pracy!!

Widziałem w internecie, że firma jest w upadłości, szkoda bo ludzie stracili pracę.

Zamiana
@Paweł

Nie stracili bo juz ten sam pracodawca zalozyl trzecia firme narobi dlugow i oglasza upadlosc teraz jest Dezal pro

Zle wspomnienia

Przepracowalam 39lat nawet odchodzac na emeryture nie dostalam odprawy Tam trzeba mocnych i pracowitych a wyplata w ratach po 200zl -300zl zostalam potraktowana jak smiec

Andrew

Witam. Jak wyglad praca na odlewni? Kasa jest na czas? Jaka panuje atmosfera?

ads

to jest firma niewypłacalna jak pracowałem 4 lata to nigdy na czas niebyło kasy

xxx

To pisze ktoś kto chce zachęcić przyszłych pracowników do pracy, podejrzewam że we własnej firmie. Bo żaden pracownik by tego nie napisał. Szybko i dużo to może i robią ale pracownik ma z tego niewiele. Ma robić i o nic nie pytać a wypłata może będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA - Nowa Dęba

• Jak się pracuje w DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA?

DEZAL - PRO SPÓŁKA AKCYJNA
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • PIOTRA SIEDLECKIEGO 11
    39-460 Nowa Dęba