Unidez sp. z o.o.

Nowa Dęba

Unidez sp. z o.o.

Opinie o Unidez sp. z o.o.

Bolo

Zawsze tak jest, że dla tych co mają pod górkę do pracy to wszędzie jest źle!!

Ello83

Pracuję w tej firmie 4 lat i nie narzekam na właścicieli i atmosferę a jak się komuś nie chce pracować bo gdzieś tam jest lepiej niż w unidezie to po co głupie komentarze.

Jakie są mocne strony pracodawcy Unidez sp. z o.o.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

lol

unikać. Zakład dla psychicznie chorych i bardzo chorych.

Cyk
@lol 18.02.2017 18:31

Morzesz rozwinąć temat bo robią w Bielsku nabór spawaczy co u nich jest nie tak ?Pozdrawiam

Jak wygląda praca w Unidez sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

walery

Unikać. zakład dla psychicznie chorych

terebor

o i nic nie ma:(

Zostaw opinię o Unidez sp. z o.o. - Nowa Dęba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unidez sp. z o.o.