CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

Opinie o CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

aga

pracodawca nie płaci wynagrodzenia-nie ma z nim żadnego kontaktu-czy w tym kraju prawo jest tylko dla złodziei?

nim4

Typowi kapitalistyczni wyzyskiwacze z MEGA problemami finansowymi. Przestrzegam każdego kto ma zamiar pracować na tych nierobów !!

nim3

Zdecydowanie potwierdzam. Proszenie się o swoje zarobione pieniądze to norma. Praca na magazynie to ciągła bezsensowna praca. Poza tym najniższa krajowa i wykonywanie poleceń kierowniczka bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Cham i prostak ! Maciek z "Klanu" miałby lepsze podejście do współpracowników jak i wyższą kulturę osobistą !! Praca dla osób lubiące być wyzyskiwane i oszukiwane mające za życiowy priorytet wolontariat wobec pracodawcy (o ile w ogóle można tak go nazywać) !!

nim2

UWAŻAJCIE NA TEGO PRACODAWCĘ NIE PŁACI PRACOWNIKOM PENSJI. UMOWY TYLKO NA ZLECENIE DUZA ROTACJA PRACOWNIKÓW. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW BRAK KONTAKTU Z PRACODAWCA A PRACOWNICY W BIURZE BARDZO NIEKOMPETENTNI NA ZASADZIE NIT NIC NI WIE. O SWOJE PIENIĄDZE TRZEBA WRĘCZ BŁAGAĆ. PRACODAWCA WYPŁACA KIEDY CHCE.

Pracowałeś w firmie CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O. lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.