CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

Opinie o CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zbigniew

@xx, wypowiadasz się z punktu widzenia klienta? Ja szukam informacji o firmie od strony pracownika. Może ktoś z obecnych pracowników sklepu mógłby wypowiedzieć się o aktualnej sytuacji w firmie. Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Pracownicy mają zniżkę na asortyment sklepu? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje z kierownikiem? Są satysfakcjonujące? Zachęcam Was do zostawienia swoich opinii.

Zbigniew

@j, określenie kogoś oszustem jest poważne i wymaga odpowiednich argumentów. Czy masz na to jakieś dowody? Czy próbowałeś rozmawiać o niewypłaconym wynagrodzeniu z pracodawcą? Czy ten problem dotyczył tylko Ciebie? Jeżeli w CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT postępuje się z żywnością w sposób, który opisałeś, myślę, że powinieneś to zgłosić. Czy inni pracownicy mogą to potwierdzić?

xx
@Zbigniew 19.04.2018 08:32

teraz maja w dup..pracownika ktory odszed a co do zywnosci sam opiekun sklepu jak i zarowno pracownicy tak kazali robic z wedlina i miesem

j

Nie polecam pracy w tym sklepie.Zwykli oszusci!!! Nie placa wynagrodzenia, atmosfera do (usunięte przez administratora) Zakupow tez nie polecam tam robic. w pierwszej kolejnosci sprzedaja wedline po terminie,mieso jest myte, myszy spaceruja po sklepie. ZDALA OD TEGO MIEJSCA!!!!

Była pracownica

Zwykły OSZUST i wyzyskiwacz! Od pracownika wymaga 200% normy ale traktuje go jak śmiecia,wynagrodzenia nie wypłaca (do dziś nie mogę odzyskać 2000zł bo sie zwolniłam) a jak sie zlituję to rzuca ochłapy jak psu po pare groszy w kilku ratach. Co jakiś czas zmienia nazwę firmy żeby ukryć szemrane interesy. Wszystkich którzy nie znają tej niby firmy a wybierają sie tam do pracy,szczerze ostrzegam,jeśli nie chcenie zmarnować czasu i zdrowia psychicznego to poszukajcie sobie bardziej ambitnej pracy z uczciwym szefem. Zakupow tez nie radze tam robić,syf brud,myszy i szczury w piwnicy,a towar głównie z konczącym sie terminem,zworzony z innych sklepow które już pozamykał.

aga

pracodawca nie płaci wynagrodzenia-nie ma z nim żadnego kontaktu-czy w tym kraju prawo jest tylko dla złodziei?

Oszukana
@aga 17.11.2017 13:56

Trzymajcie się z daleka od nich. Praca do bani, nie płacą wynagrodzenia, do dzwonić się nie można bo nie odbierają telefonu. Zlodzieje

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

PRACOWNIK

NIE UCZCIWY PRACODAWCA! NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!! ZERO JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU!! TRZEBA PROSIĆ O WŁASNE PIEDNIĄDZE! NIE POLECAM!!!!

nim4

Typowi kapitalistyczni wyzyskiwacze z MEGA problemami finansowymi. Przestrzegam każdego kto ma zamiar pracować na tych nierobów !!

nim3

Zdecydowanie potwierdzam. Proszenie się o swoje zarobione pieniądze to norma. Praca na magazynie to ciągła bezsensowna praca. Poza tym najniższa krajowa i wykonywanie poleceń kierowniczka bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego. Cham i prostak ! Maciek z "Klanu" miałby lepsze podejście do współpracowników jak i wyższą kulturę osobistą !! Praca dla osób lubiące być wyzyskiwane i oszukiwane mające za życiowy priorytet wolontariat wobec pracodawcy (o ile w ogóle można tak go nazywać) !!

nim2

UWAŻAJCIE NA TEGO PRACODAWCĘ NIE PŁACI PRACOWNIKOM PENSJI. UMOWY TYLKO NA ZLECENIE DUZA ROTACJA PRACOWNIKÓW. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW BRAK KONTAKTU Z PRACODAWCA A PRACOWNICY W BIURZE BARDZO NIEKOMPETENTNI NA ZASADZIE NIT NIC NI WIE. O SWOJE PIENIĄDZE TRZEBA WRĘCZ BŁAGAĆ. PRACODAWCA WYPŁACA KIEDY CHCE.

Pracowałeś w firmie CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O. lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.