Heisterkamp Transport

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Heisterkamp Transport

Feniks79

Byłem kierowcą przez ostatnie 5 miechów ale mama mi zachorowała i musiałem rozstać się z kabiną na jakiś czas. Normalnie nie udzielam się w internecie ale ze względu na to jak rozstał się ze mną heisterkamp muszę tu napisać i im za zwyczajnie podziekować bo nie robili mi żadnych problemów nawet sam nie musiałem nic kombinować sami obmyślili jak zrobić tak żeby mi było najlepiej odejść (wiadomo w razie możliwości) Byłem bardzo zadowolony z pracy u nich bardzo dobrze mnie przeszkolili bo mieli cierpliwosc i mogłem pytać ile chciałem dopytywać jak coś nie jarzyłem. Nie rzucaja na głęboką wodę ale no też trzeba dać coś od siebie jak w każdej pracy czyli być ogarniętym i skupionym i nie czekać na gotowe ale to raczej jasne dla tych co idą na kierowcę z powołania bo nie trzeba tylko jeździć ale też ogarniać wszystkie te dokumenty jak CRM na pszykład bo o tym niektóre świeżaki nie myślą przed pójściem do pracy. Tu będziecie mieli naprawdę dobre plecy jeśli chodzi o usterki albo problemy z klientem. Jak się jest szczerym ale też nie kombinuje się na własną rękę i zgłaszcza wszystko to dyspo też gadają ludzkim głosem tylko no wiadomo trzeba być ogarniętym a nie stać jak ta ciemna masa i liczyć na gotowe. Wszystko ma swoje plusy i minusy........ kasa niezła i fajnych ludzi tutaj poznałem. Mam nadzieje że kiedyś jeszcze pojadę dla heisterkampa.

Company

Dzień dobry, każdy kierowca, który chce przystąpić do pracy w naszej firmie ma przedstawione warunki wynagrodzenia nie tylko po złożeniu CV czy w czasie kontaktu telefonicznego, lecz także przed podpisaniem umowy dzięki regulaminowi wynagradzania, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Wysokość wynagrodzenia zależy od kilku czynników, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli wszystko wyjaśnić i rozwiać Państwa wątpliwości :) Pozdrawiamy

Zainteresowany CE Nowy wpis

Witam. Jak dokładnie wyglądają te wyjazdy busem z pod domu? Czy pod mój dom bez względu na zamieszkanie podjeżdża bus (mieszkam w centralnej Polsce) i mnie zabiera? Czy to jest bus firmowy firmy Heisterkamp czy może jakiś rejsowy?

Nowy wpis

@Zainteresowany CE

Dzień dobry, przy rekrutacji podaje się konkretny adres, spod którego ma odbierać Pana bus. Busy organizujemy na całą Polskę, więc zatrudniamy kierowców z każdej części Polski. Wsiada się tylko z kierowcami z najbliższej okolicy (max województwo), ewentualnie z kierowcami, którzy są po drodze na Europę Zachodnią. Pozdrawiamy

TY Nowy wpis

W tej nowej ofercie dla Kierowcy C+E piszą, że do wynagrodzenia należy doliczyć nadgodziny. Tylko teraz pytanie czy są one ewentualne? Zastanawiam się na jakiej zasadzie występują i czy są dobrowolne. Wszystko dzieje się zgodne z czasem (usunięte przez administratora) kierowcy?

XR Nowy wpis

Ktoś spytał o przyjęcia bez doświadczenia ale akurat ja w tych dwóch ofertach, które teraz wiszą, widzę że znajduje się ono w wymogach, w jednej nawet minimum rok na plandece. Czy staż pracy jest lepiej doceniany?

Kacperek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jak wygląda teraz praca? Jaka stawka? Przyjmują bez doświadczenia?

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

BB

Chyba przyuczają niedoświadczonych kierowców? zauważyłem, że Panowie mieli nad tym teraz niedawno zagwozdkę a w tym aktualnym ogłoszeniu piszą o kompleksowym szkoleniu i także dofinansowaniu do kursów oraz szkoleń. Jaki może być ich zakres? I ile trwa wdrożenie?

Jaba

mój kolega pracuje tu już od 8 lat, mój pracodawca upadł, więc przechodzę do Heisterkampu, dam znać za jakiś czas jak mi się podoba, na razie proces rekrutacji super, panie rekruterki to anioły nie kobiety

QT

Czemu ktoś uznał, że zarobki rzędu 18,000 zł są nierealne? Mnie pokazała się oferta za kolko z widełkami do 20,000 zł, ale była dodawana rok temu, także na C+E. nikomu nie udało się wyrobić tyle, że obniżyli w ofercie? Co ciekawe z rok temu nie wymagali doświadczenia a teraz jest już ono wpisane. Czy obecne już nie przyuczają?

Kandek
@QT

ta za 18 i ta za 20 to dwie inne oferty (lokalizacja i umowa polska/niemiecka), obie są teraz. Jestem ciekawy czy przyuczają, bo chętnie bym na to poszedł

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie rzeczywiste zarobki bo w ogłoszeniach piszą że do 18 tyś ale to chyba nie realne? może ktoś wie

krzychu

przyjmowalem się jako niedoświadczony, dobra firma ma poczatek , zobaczymy czy na koniec ;)

GG

Większość dyspozytorów to faktycznie stali pracownicy tak jak ktoś napisał teraz niedawno? Bo skoro tak to co się dzieje z tymi wszystkimi studentami, którzy aplikują? Widzę nawet teraz dostępna ofertę właśnie dla nich. po stażu raczej odchodzą? Ile ten średni okres współpracy trwa? Warto przyjść i się czegoś nauczyć?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Heisterkamp Transport?

Pracujacy

W Heisterkamp jest dobra atmosfera między pracownikami. Ale wiadomo różnie jest z ludźmi i różni ludzie. Atmosferę psują jedynie spedytorzy chodź nie wszyscy. Jest kilka osobowości co potrafią zrobić ci pod górkę.

Antosia
@Pracujacy

Czy to może oznaczać, że na samej spedycji tez się jakoś dogadam, skoro niektórzy oceniani są jako w porządku? Tez właśnie obserwuję te ofertę dla studentów, o której ktoś już wcześniej pisał. Jak od strony zarobkowej będzie to wyglądać? ktoś pracował jako świeżak i się wypowie?

DAFowiec
@Pracujacy

inni kierowcy to złote chłopaki są, w życiu drugiejtakiej ekipy to ja nigdy w życiu nie spotkałem. Co do dyspo to jak zaczynałem te 2 lata temu to faktycznie moge się zgodzić z tobą, bywało ciężko, od roku mam wrażenie, że jest zdecydowanie lepiej w firmie plus mam wrażenie że im starszym jesteś kierowcą to lepiej się idzie dogadać

Bodzio
@DAFowiec

a ja tam też nie mam na co narzekać, bo firma jest naprawdę w porządku. wiele już firm przerobiłem i żadna nie miała takiego zadbanego socjalu jak tutaj a i od najniższej nie płacą co jak spotykam chłopaków rożnych w trasie to mówią że coraz więcej firm płaci 400 zł dniówki, od najniższej wszystko. jak mam chleb to bułek nie szukam tyle powiem

QB
@DAFowiec

Czyli im dłuższy staż tym będzie już nieco łatwiej i trzeba przez to przebrnąć? I tak dla jasności, bo w zasadzie nie widzę byście o tym pisali… czy to oznacza, że na dyspo nie ma rotacji? stale od lat są te same osoby?

Bandid
@QB

według mnie firma zmieniła na lepsze podejście do kierowców. większość dyspo siedzi od lat to samo

SX

czy studenci także mogą tak samo rotować jak kierowcy? Pytam bo w sumie nie widzę w ostatnich opiniach na ten temat wzmianki a właśnie wisi oferta właśnie dla studenta na dyspozytora. Widzę, że to 60 % kontakt z kierowcą, reszta z klientem. Czy ktoś już pracował i mógłby ocenić? Czy jak już ktoś skończy studia to przyjmuje się na UoP?

Cieżko się dodzwonić a praca wygląda zachęcająco.

Nikt

Same usuniete komentarze . Firma kasuje wszystkie negatywne komentarze jak leci. Wiarygodnych opinii tu nie znajdziecie

Kiero
@Nikt

No właśnie zobaczcie usunęli tylko te z największa ilością buziek ciekawe dlaczego :)

@Kiero

I wystarczy sb poczytac odpowiedzi do tych usunietych komentarzy to wszystko jasne...

Albatron
@Nikt

Znajdź mi firmę tansportową, która ma same dobre opinie a jak już mają po kolei to już wiesz, że sami sobie piszą dlatego branie pracy na podstawie goworka nie ma sensu. Samemu sie trzeba na wlasnej skórze się przekonać od co wtedy to masz pewność i tyle, niestety tak to wyglada czy to nam sie podoba czy nie

Company
@Nikt

Dzień dobry, usuwane są tylko te komentarze lub ich fragmenty, które są niezgodne z regulaminem portalu lub naruszają przepisy prawa. Pozdrawiamy :)

Theli
@Nikt

Piszcie bez przekleństw, bo to na forum sięwycina

T
@Theli

Myślisz, że w każdym z tych miejsc faktycznie one padły? Skoro tak i pisali to pracownicy to jaka w zasadzie była tutaj kultura pracy jeszcze z rok temu? z tego okresu jest wątek. Do dziś się cos zmieniło w tej kwestii? Lubię po prostu jak jest dobra atmosfera, czy chłopaki jakoś się tu integrują czy nie ma kiedy?

kierowcabombowca

Firma dobra dla początkujących, żeby się przyuczyć do jazdy. Ogólnie sama praca zła nie była. Jak dla mnie najgorsze w tej firmie to dyspozytorzy.

Ewelina
@kierowcabombowca

Czyli bez doświadczenia też przyjmują do pracy? Mówisz, że było ogólnie ok, ale w sumie dyspozytorzy mają duży wpływ na pracę kierowcy. To może powiesz co konkretnie było z nimi nie tak? :/

kierowcabombowca
@Ewelina

Przyjmują bez doświadczenia. Na pierwszy wyjazd będziesz jeździć z doświadczonym kierowcą, który Tobie pokaże co i jak, chyba że źle trafisz, ale ogólnie kierowcy są bardzo w porządku, przynajmniej ja nie miałem nigdy z żadnym problemu. A co do dyspozytorów, to nie możesz dać sobie wejść na głowę.

Ciekawa
@kierowcabombowca

Co masz na myśli pisząc o tym, żeby nie dawać sobie dyspo wejść na głowę? Ja raczej oto stanowisko chciałam zapytać ale nie widzę właśnie żadnych ofert. ile teraz osób jest na dziale i czy wiecie cos na temat przyszłego zapotrzebowania? Widzę za to ze jest oferta na C+E ze stawka do 20 tys., ile dla porównania zarabia dyspo?

Śledzik

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu mnie kusi :) ale stałem się bardzo ostrożny w stosunku do pracodawców. Niektóre opinie mnie zniechęcają, ale niektórym kierowcom też nie sposób zaufać. Czy w firmie jest możliwości, żeby nie jeździć chłodniami oraz do UK ? Czy za parkingi i paliwo płacimy firmowymi kartami ? Czy kierowca musi brać własne pieniądze na ewentualne opłaty? Czy obecnie odbywa się rekrutacja na stanowisko kierowcy?

@Śledzik

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za pytania, oczywiście rekrutacja jest nadal otwarta. Na wszelkie Pana pytania jesteśmy gotowi odpowiedzieć podczas rozmowy telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu pod numery 510-263-275 lub 732-355-852. Serdecznie pozdrawiamy, Heisterkamp Transport.

Moley

Pracowałem 3 miesiące i to mi wystarczyło. Dowalone ciężarówki z takimi ograniczeniami że ledwo jeździły, naczepy tragedia , zgłaszanie do biura ze brak wachy w kotle a później się okazuje że karty na stację benzynowe nie działają i qwa trzeba płacić że swoich .Nie odbieranie telefonów ale jak biuro coś chciało to aż czerwony był. Przeładowanie i (usunięte przez administratora) w czasy pracy co na szkoleniu mówili że niby ro świętość w tej firmie .Kłamanie w żywe oczy do rze że człowiek płynnie posługuje sie angielskim bo by wcisnęli dziecko w brzuch .Ogólnie nie polecam .

Iwona
@Moley

No ale jak płaci się ze swoich na stacji to potem to wszystko rozliczają normalnie? No i co z tym czasem pracy - jak to w praktyce wygląda?

Dawid
@Moley

co ty gadasz człowieku... ok czasami te karty nie działają i trzeba awaryjnie zaplacić swoimi pieniedzmi ale zwracają za to. Chyba fachu nie znasz jak dziwisz sie że ograniczniki są. Tu twardym trzeba byc a nie mietkim...

Wiciek

Tak tak własna i ciasna, która zapłaci ci na czas przez 2 miesiące a potem będziesz cały czas się upominał o kasę i jej na czas nie zobaczysz albo będziesz sam zmieniał koło albo sprzątał po przewożonych zwierzętach albo nosił towar, bo ci klient kazał albo inne durne rzeczy, które zafunduje ci polski januszex albo inny (usunięte przez administratora) niemiecki co ci będzie w twarz pluł, bo żeś Polak... miałem okazję popracować u takiego (usunięte przez administratora) ale na szczęście przejrzałem na oczy a heisterkamp mi spadł jak z nieba. W (usunięte przez administratora) się co niektórym przewraca jak tak czytam te komentarze szukacie pracodawcy idealnego a taki nie istnieje tak samo jak idealni pracownicy wiec zobaczcie wpierw na siebie czy na pewno nic za uszami nie macie bo na internecie to łatwo z siebie nieskazitelnych robic bo heisterkamp nie może napisać co żeście odwalali a wy możecie tutaj ckolwiek napisać

Kayaba
@Moley

Pracowaliśmy chyba w różnych firmach. Co do kart paliwowych wystarczyło poczytać i wiedziałbyś jak działają, zasady płatności nimi od paru lat są takie same. Naczep są w różnym stanie to prawda ale to wszystko zależy od klienta, różnie to bywa ale w większości są w pełni sprawne tylko niezbyt estetycznie wyglądają. Robota jak robota a co do tacha to przecież sam jest przeginałeś, noża na gardle nikt nie trzymał.

Jakie wartości są cenione w Heisterkamp Transport?

Kamil

Witam czy w w tej firmie jest możliwa praca w podwójnej obsadzie z (żoną)? Oraz jakie są główne kierunki ?

Ilona

Hej mam pytanie. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w heisterkamp warunki pracy wyglądają dobrze ale nasuwa mi się jedno pytanie. Za każdym razem wsiada się do innego auta. I czy kierowca za każdym razem w busie przewożą pościel butle na wodę kuchenkę itp. Czy jest miejsce na bazie jakaś szafka że mogę re rzeczy poczekać do następnego wyjazd Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport