Heisterkamp Transport

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Heisterkamp Transport

Feniks79
Były pracownik

Byłem kierowcą przez ostatnie 5 miechów ale mama mi zachorowała i musiałem rozstać się z kabiną na jakiś czas. Normalnie nie udzielam się w internecie ale ze względu na to jak rozstał się ze mną heisterkamp muszę tu napisać i im za zwyczajnie podziekować bo nie robili mi żadnych problemów nawet sam nie musiałem nic kombinować sami obmyślili jak zrobić tak żeby mi było najlepiej odejść (wiadomo w razie możliwości) Byłem bardzo zadowolony z pracy u nich bardzo dobrze mnie przeszkolili bo mieli cierpliwosc i mogłem pytać ile chciałem dopytywać jak coś nie jarzyłem. Nie rzucaja na głęboką wodę ale no też trzeba dać coś od siebie jak w każdej pracy czyli być ogarniętym i skupionym i nie czekać na gotowe ale to raczej jasne dla tych co idą na kierowcę z powołania bo nie trzeba tylko jeździć ale też ogarniać wszystkie te dokumenty jak CRM na pszykład bo o tym niektóre świeżaki nie myślą przed pójściem do pracy. Tu będziecie mieli naprawdę dobre plecy jeśli chodzi o usterki albo problemy z klientem. Jak się jest szczerym ale też nie kombinuje się na własną rękę i zgłaszcza wszystko to dyspo też gadają ludzkim głosem tylko no wiadomo trzeba być ogarniętym a nie stać jak ta ciemna masa i liczyć na gotowe. Wszystko ma swoje plusy i minusy........ kasa niezła i fajnych ludzi tutaj poznałem. Mam nadzieje że kiedyś jeszcze pojadę dla heisterkampa.

8
Company
Pracodawca
@Nick

Dzień dobry, każdy kierowca, który chce przystąpić do pracy w naszej firmie ma przedstawione warunki wynagrodzenia nie tylko po złożeniu CV czy w czasie kontaktu telefonicznego, lecz także przed podpisaniem umowy dzięki regulaminowi wynagradzania, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Wysokość wynagrodzenia zależy od kilku czynników, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli wszystko wyjaśnić i rozwiać Państwa wątpliwości :) Pozdrawiamy

1
Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat
 Pytanie

Witam. Dostałem oferte pracy z tej firmy. Czytając poniższe komentarze moje odczucia są różne. Czy polecacie prace w tej firmie dla niedoświadczonego kierowcy?

Beti
Inne

Jest teraz dostępna oferta na Oldenzaal dla kierowcy. widełki są wskazane na poziomie od 12 do 20 tys, występują przy tym premie wynikowe oraz delegacje. Czy jest tu ktoś kto mi najpierw rozjaśni jak na spokojnie te 20 tys zarobić nim chłopakowi ofertę wyśle?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Beti

20 tyś serio ? no ja pracuje tu prawie rok i bez premi za eco driving ktor nie tak łatwo dostać jak trafi ci się stary ciągnik to na reke niemam nawey 8,5k za 3/1 wiec niewiem z kąd ta oferta

Gabriela
Inne

Witam, czy może mi ktoś rozjaśnić o jakie wyniki mogłoby chodzić w tej ofercie dla kierowcy, która jest teraz dostępna? Piszą, że przyznawana jest za nie premia, ale nie mam pojęcia jak chłopak mógłby sobie je wyrobić gdyby chciał. Dodatkowo delegacje jaką mają teraz równowartość?

Kaziolek Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Gabriela

Jezu ludziska trudno złapać za telefon i zadzwonić, żeby się wszystkiego dowiedzieć? Jak się chce mieć pracę to trzeba się wysilić, a wy myślicie, że ktoś za was wszystko zrbi. Znam odpowiedź na pytanie, ale z samej waszego lenistwa nie powiem. A skąd wiem? Bo zadzwoniłem. Niesamowite nie?

DD
Kandydat
 Pytanie

ja chce się zatrudnić ale jest parę rzeczy które mnie męczą Zawsze znajdą się ludzie którzy negatywnie będą mówić o firmie, a ty nie wiesz czy to prawda czy nie. W tej pracy wazne bardzo są szczegóły o których nic nie widze tutaj ale się dowiem. Jeśli ktoś z was tam jezdzi na polskim kontrakcie czy sie oplaca finansowo ile na rękę weźmiecie czy bardziej niemiecki kontrakt z którego bede musial zapłacić podwójny podatek ( tak mi mowili)

Kierowca Ciężarówki
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

Pytania

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
anonim
Inne

W tej nowej ofercie dla Kierowcy C+E piszą, że do wynagrodzenia należy doliczyć nadgodziny. Tylko teraz pytanie czy są one ewentualne? Zastanawiam się na jakiej zasadzie występują i czy są dobrowolne. Wszystko dzieje się zgodne z czasem (usunięte przez administratora) kierowcy?

Pawcio
Pracownik
@anonim

To na niemiecki oddział oferta, na polskim oddziale jeździsz 3/1 i tyle, możesz więcej, ale nie musisz

anonim
Inne

Dzień dobry, jak te wspomniane nadgodziny mogą występować jeśli pracuje się po 40 tygodniowo? Chyba, że coś źle rozumiem? Na stronie przy zaproszeniu skierowanym do kierowców by się przyłączyli jest napisane wprost „40 godzin”

Kierowca C/E
Pracownik
@anonim

Bo te 40h tygodniowo to tylko taki pic na wodę fotomontaż. Tak się pisze żeby na papierze dobrze wyglądało. Dzienny czas pracy kierowcy zaczyna się w chwili gdy na tacho wpiszesz kraj rozpoczęcia a kończy się gdy zrobisz kraj zakończenia na koniec pracy. Jeśli 3x w tygodniu kierowca może pracować po 15h a resztę po 13h (sześć dni w tygodniu max) to policz sobie ile to godzin. Oczywiście nie zawsze kierowca wyjeżdża swój czas pracy i jazdy do maximum ale transport na tym polega. Takie umowy gdzie jest podane że że kierowca pracuje 40h tygodniowo to oczywisty blef, ale tak jest we wszystkich firmach.

1
Rataj
Inne
@Kierowca C/E

Ale pracując w systemie masz tydzień wolnego. Wówczas minusują się godziny.

Pawcio
Pracownik
@anonim

To o czym piszesz to oferta na oddział niemiecki, oni tam zupełnie inaczej funkcjonują niż my na polskim oddziale.

Zainteresowany CE
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak dokładnie wyglądają te wyjazdy busem z pod domu? Czy pod mój dom bez względu na zamieszkanie podjeżdża bus (mieszkam w centralnej Polsce) i mnie zabiera? Czy to jest bus firmowy firmy Heisterkamp czy może jakiś rejsowy?

Pracodawca

@Zainteresowany CE

Dzień dobry, przy rekrutacji podaje się konkretny adres, spod którego ma odbierać Pana bus. Busy organizujemy na całą Polskę, więc zatrudniamy kierowców z każdej części Polski. Wsiada się tylko z kierowcami z najbliższej okolicy (max województwo), ewentualnie z kierowcami, którzy są po drodze na Europę Zachodnią. Pozdrawiamy

anonim
Inne

Ktoś spytał o przyjęcia bez doświadczenia ale akurat ja w tych dwóch ofertach, które teraz wiszą, widzę że znajduje się ono w wymogach, w jednej nawet minimum rok na plandece. Czy staż pracy jest lepiej doceniany?

Kacperek
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda teraz praca? Jaka stawka? Przyjmują bez doświadczenia?

anonim
Inne

Chyba przyuczają niedoświadczonych kierowców? zauważyłem, że Panowie mieli nad tym teraz niedawno zagwozdkę a w tym aktualnym ogłoszeniu piszą o kompleksowym szkoleniu i także dofinansowaniu do kursów oraz szkoleń. Jaki może być ich zakres? I ile trwa wdrożenie?

Jaba
Pracownik

mój kolega pracuje tu już od 8 lat, mój pracodawca upadł, więc przechodzę do Heisterkampu, dam znać za jakiś czas jak mi się podoba, na razie proces rekrutacji super, panie rekruterki to anioły nie kobiety

anonim
Inne

Czemu ktoś uznał, że zarobki rzędu 18,000 zł są nierealne? Mnie pokazała się oferta za kolko z widełkami do 20,000 zł, ale była dodawana rok temu, także na C+E. nikomu nie udało się wyrobić tyle, że obniżyli w ofercie? Co ciekawe z rok temu nie wymagali doświadczenia a teraz jest już ono wpisane. Czy obecne już nie przyuczają?

Kandek
Kandydat
@anonim

ta za 18 i ta za 20 to dwie inne oferty (lokalizacja i umowa polska/niemiecka), obie są teraz. Jestem ciekawy czy przyuczają, bo chętnie bym na to poszedł

Adam
Kandydat
 Pytanie

Jakie rzeczywiste zarobki bo w ogłoszeniach piszą że do 18 tyś ale to chyba nie realne? może ktoś wie

krzychu
Pracownik

przyjmowalem się jako niedoświadczony, dobra firma ma poczatek , zobaczymy czy na koniec ;)

anonim
Inne

Większość dyspozytorów to faktycznie stali pracownicy tak jak ktoś napisał teraz niedawno? Bo skoro tak to co się dzieje z tymi wszystkimi studentami, którzy aplikują? Widzę nawet teraz dostępna ofertę właśnie dla nich. po stażu raczej odchodzą? Ile ten średni okres współpracy trwa? Warto przyjść i się czegoś nauczyć?

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Heisterkamp Transport?

Pracujacy
Pracownik
@Pytanie

W Heisterkamp jest dobra atmosfera między pracownikami. Ale wiadomo różnie jest z ludźmi i różni ludzie. Atmosferę psują jedynie spedytorzy chodź nie wszyscy. Jest kilka osobowości co potrafią zrobić ci pod górkę.

Antosia
Inne
@Pracujacy

Czy to może oznaczać, że na samej spedycji tez się jakoś dogadam, skoro niektórzy oceniani są jako w porządku? Tez właśnie obserwuję te ofertę dla studentów, o której ktoś już wcześniej pisał. Jak od strony zarobkowej będzie to wyglądać? ktoś pracował jako świeżak i się wypowie?

DAFowiec
Pracownik
@Pracujacy

inni kierowcy to złote chłopaki są, w życiu drugiejtakiej ekipy to ja nigdy w życiu nie spotkałem. Co do dyspo to jak zaczynałem te 2 lata temu to faktycznie moge się zgodzić z tobą, bywało ciężko, od roku mam wrażenie, że jest zdecydowanie lepiej w firmie plus mam wrażenie że im starszym jesteś kierowcą to lepiej się idzie dogadać

Bodzio
Pracownik
@DAFowiec

a ja tam też nie mam na co narzekać, bo firma jest naprawdę w porządku. wiele już firm przerobiłem i żadna nie miała takiego zadbanego socjalu jak tutaj a i od najniższej nie płacą co jak spotykam chłopaków rożnych w trasie to mówią że coraz więcej firm płaci 400 zł dniówki, od najniższej wszystko. jak mam chleb to bułek nie szukam tyle powiem

anonim
Inne
@DAFowiec

Czyli im dłuższy staż tym będzie już nieco łatwiej i trzeba przez to przebrnąć? I tak dla jasności, bo w zasadzie nie widzę byście o tym pisali… czy to oznacza, że na dyspo nie ma rotacji? stale od lat są te same osoby?

Bandid
Pracownik
@anonim

według mnie firma zmieniła na lepsze podejście do kierowców. większość dyspo siedzi od lat to samo

anonim
Inne

czy studenci także mogą tak samo rotować jak kierowcy? Pytam bo w sumie nie widzę w ostatnich opiniach na ten temat wzmianki a właśnie wisi oferta właśnie dla studenta na dyspozytora. Widzę, że to 60 % kontakt z kierowcą, reszta z klientem. Czy ktoś już pracował i mógłby ocenić? Czy jak już ktoś skończy studia to przyjmuje się na UoP?

Adam
Kandydat

Cieżko się dodzwonić a praca wygląda zachęcająco.

Nikt
Pracownik

Same usuniete komentarze . Firma kasuje wszystkie negatywne komentarze jak leci. Wiarygodnych opinii tu nie znajdziecie

Kiero
Były pracownik
@Nikt

No właśnie zobaczcie usunęli tylko te z największa ilością buziek ciekawe dlaczego :)

Ja
Były pracownik
@Kiero

I wystarczy sb poczytac odpowiedzi do tych usunietych komentarzy to wszystko jasne...

Albatron
Kandydat
@Nikt

Znajdź mi firmę tansportową, która ma same dobre opinie a jak już mają po kolei to już wiesz, że sami sobie piszą dlatego branie pracy na podstawie goworka nie ma sensu. Samemu sie trzeba na wlasnej skórze się przekonać od co wtedy to masz pewność i tyle, niestety tak to wyglada czy to nam sie podoba czy nie

Company
Pracodawca
@Nikt

Dzień dobry, usuwane są tylko te komentarze lub ich fragmenty, które są niezgodne z regulaminem portalu lub naruszają przepisy prawa. Pozdrawiamy :)

1
Theli
Kandydat
@Nikt

Piszcie bez przekleństw, bo to na forum sięwycina

anonim
Inne
@Theli

Myślisz, że w każdym z tych miejsc faktycznie one padły? Skoro tak i pisali to pracownicy to jaka w zasadzie była tutaj kultura pracy jeszcze z rok temu? z tego okresu jest wątek. Do dziś się cos zmieniło w tej kwestii? Lubię po prostu jak jest dobra atmosfera, czy chłopaki jakoś się tu integrują czy nie ma kiedy?

kierowcabombowca
Były pracownik

Firma dobra dla początkujących, żeby się przyuczyć do jazdy. Ogólnie sama praca zła nie była. Jak dla mnie najgorsze w tej firmie to dyspozytorzy.

Ewelina
Kandydat
@kierowcabombowca

Czyli bez doświadczenia też przyjmują do pracy? Mówisz, że było ogólnie ok, ale w sumie dyspozytorzy mają duży wpływ na pracę kierowcy. To może powiesz co konkretnie było z nimi nie tak? :/

3
kierowcabombowca
Były pracownik
@Ewelina

Przyjmują bez doświadczenia. Na pierwszy wyjazd będziesz jeździć z doświadczonym kierowcą, który Tobie pokaże co i jak, chyba że źle trafisz, ale ogólnie kierowcy są bardzo w porządku, przynajmniej ja nie miałem nigdy z żadnym problemu. A co do dyspozytorów, to nie możesz dać sobie wejść na głowę.

Ciekawa
Inne
@kierowcabombowca

Co masz na myśli pisząc o tym, żeby nie dawać sobie dyspo wejść na głowę? Ja raczej oto stanowisko chciałam zapytać ale nie widzę właśnie żadnych ofert. ile teraz osób jest na dziale i czy wiecie cos na temat przyszłego zapotrzebowania? Widzę za to ze jest oferta na C+E ze stawka do 20 tys., ile dla porównania zarabia dyspo?

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

  Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

  Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport
Przejdź do nowych opinii