Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

Ilona

Hej mam pytanie. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w heisterkamp warunki pracy wyglądają dobrze ale nasuwa mi się jedno pytanie. Za każdym razem wsiada się do innego auta. I czy kierowca za każdym razem w busie przewożą pościel butle na wodę kuchenkę itp. Czy jest miejsce na bazie jakaś szafka że mogę re rzeczy poczekać do następnego wyjazd Pozdrawiam

Danuta

Od czego zależą zarobki kierowcy c+e? W ogłoszeniu, które wstawili, są dosyć spore widełki, aż osiem tysięcy różnicy. Zastanawiam się, która z tych kwot jest najbardziej realistyczna.

@Danuta

Dzień dobry Pani Danuto, wynagrodzenie końcowe zależy od kilku czynników, np. od premii, stażu pracy. Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie, abyśmy mogli Pani wszystko dokładnie wyjaśnić :) Pozdrawiamy

Max
@Company

Witam serdecznie. Nie rozumiem co ma wspólnego staż pracy z systemem wynagrodzenia, ponieważ każdy z zatrudnionych kierowców wykonuję tą samą pracę. Nowy pracownik może wykonywać swoją pracę dużo lepiej niż pracownik z większym stażem. Bardziej się stara, jest zadaniowy, przestrzega terminów, jest bardziej komunikatywny (np.znajomosć kilku języków obcych lub j.angielski CAE), dba o powierzone mienie jak o swoje własne... więc jaki wpływ ma tutaj staż pracy do zarobków? Pytam ponieważ myślałem właśnie o zmianie pracodawcy i chciałbym zasięgnąć opinii u wiarygodnego źródła.

@Max

Dzień dobry Panie Maxie, dodatek stażowy, który podnosi naszym kierowcom początkową wypłatę jest związany z długością współpracy z nami. Jest to ukłon w ich stronę za wspólnie przepracowane lata. Poza tym chcemy zaoferować naszym kierowcom rozwój, bo raczej dla nikogo nie byłoby przyjemne pracować kilka bądź kilkanaście lat za te same pieniądze :) Jeśli chodzi o jakość pracy naszych starszych stażem kierowców, nie mamy wątpliwości, że są oni najlepsi z najlepszych. Zapewniamy także, że dobra praca i starania nowozatrudnionych nie przechodzą niezauważone. Pozdrawiamy :)

Mieczysław

Witam. Firma jak firma każda chce jak najlepiej wyglądać w oczach korzystających z usług logistyki. Nie brakuje niczego lecz jest duża rotacja kierowców. Plus czyste ciężarówki myjnia odkurzacze serwis jest na miejscu. Minus ciężko dodzwonić się do firmy albo do osoby prowadzącej zlecenie jak i do biura.

@Mieczysław

Dzień dobry, dziękujemy za konstruktywną opinię :) Rotacja kierowców nie zawsze wynika z czegoś negatywnego. Niektórzy kierowcy odchodzą z powodów rodzinnych, zdrowotnych, chcą spróbować swoich sił w innej firmie, która np. podejmuje się odmiennych tras niż my. Część kierowców stwierdza, że to nie jest zawód dla nich albo odwrotnie - rozstają się z kabiną, bo twierdzą, że już za długo w niej byli. Oczywiście są też kierowcy, którzy mają odmienne oczekiwania, co do firmy. Przybywa nam też więcej ciężarówek, dzięki czemu pojawia się też więcej wolnych stanowisk. Jeśli chodzi o sytuację z trudnym dodzwonieniem się do naszego biura, przepraszamy. Przyjrzymy się tej sprawie i postaramy się rozwiązać problem, aby poprawić komunikację.

@Mieczysław

czyste ciezarowki hahahaha

Ewelina

No i co w tym w sumie zabawnego? kierowca ma za zadanie dbać o czystość swojego auta tutaj, tak? jest tak w umowie może?

Witam czy firma Heisterkamp pomaga z dofinansowaniem kursu CE w zamian np za kontrakt? pozdrawiam

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

Witam- zastanawiam się nad zmianą pracodawcy i mam kilka pytań: Czy po przyjeździe busem na bazę przed rozpoczęciem pracy robiona jest minimum 9h pauza ? Ile dokładnie dni wolnego w systemie np 4/1-czy jest to tydzień w domu czy poza zestawem . Jaki system pracy i wynagrodzenia- czy wysokości np. premi zależy od systemu? Jaka podstawa od której odprowadza się składkę do ZUS. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania :) Po przyjeździe busem na bazę pracę rozpoczyna się następnego dnia, więc jest czas na odpoczynek. Nasz standardowy system to 3/1 (są też większe), a więc jest się 3 tygodnie w trasie i 1 tydzień w domu. Wynagrodzenie zależy od systemu i od premii, a one same np. od trasy, stażu pracy (ale nie tylko, po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bo jest to obszerniejszy temat). ZUS jest odprowadzany zgodnie z pakietem mobilności. Pozdrawiamy :)

Feniks79

Byłem kierowcą przez ostatnie 5 miechów ale mama mi zachorowała i musiałem rozstać się z kabiną na jakiś czas. Normalnie nie udzielam się w internecie ale ze względu na to jak rozstał się ze mną heisterkamp muszę tu napisać i im za zwyczajnie podziekować bo nie robili mi żadnych problemów nawet sam nie musiałem nic kombinować sami obmyślili jak zrobić tak żeby mi było najlepiej odejść (wiadomo w razie możliwości) Byłem bardzo zadowolony z pracy u nich bardzo dobrze mnie przeszkolili bo mieli cierpliwosc i mogłem pytać ile chciałem dopytywać jak coś nie jarzyłem. Nie rzucaja na głęboką wodę ale no też trzeba dać coś od siebie jak w każdej pracy czyli być ogarniętym i skupionym i nie czekać na gotowe ale to raczej jasne dla tych co idą na kierowcę z powołania bo nie trzeba tylko jeździć ale też ogarniać wszystkie te dokumenty jak CRM na pszykład bo o tym niektóre świeżaki nie myślą przed pójściem do pracy. Tu będziecie mieli naprawdę dobre plecy jeśli chodzi o usterki albo problemy z klientem. Jak się jest szczerym ale też nie kombinuje się na własną rękę i zgłaszcza wszystko to dyspo też gadają ludzkim głosem tylko no wiadomo trzeba być ogarniętym a nie stać jak ta ciemna masa i liczyć na gotowe. Wszystko ma swoje plusy i minusy........ kasa niezła i fajnych ludzi tutaj poznałem. Mam nadzieje że kiedyś jeszcze pojadę dla heisterkampa.

Vos_logistic
@Feniks79

Dlaczego na pracuj.pl w treści ogłoszenia podają stawkę 20 tys. brutto za 3 tygodnie ?

Rafał
@Feniks79

Fajnie że tak szczegółowy opis, oby się jeszcze udało wrócić jak rozwiążą się problemy, bo widzę, że byłeś naprawdę zadowolony :) Mam pytanko, powiesz coś więcej o tej kasie? Mówisz, że niezła, a tak bardziej w przybliżeniu, to na ile mogłeś liczyć? Mieliście też jakieś premie? Jeśli tak, to od czego zależały?

@Vos_logistic

Klamia bo nikt tyle nie ma

Company

Dzień dobry, każdy kierowca, który chce przystąpić do pracy w naszej firmie ma przedstawione warunki wynagrodzenia nie tylko po złożeniu CV czy w czasie kontaktu telefonicznego, lecz także przed podpisaniem umowy dzięki regulaminowi wynagradzania, aby mógł podjąć świadomą decyzję. Wysokość wynagrodzenia zależy od kilku czynników, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli wszystko wyjaśnić i rozwiać Państwa wątpliwości :) Pozdrawiamy

A odwiozą mnie do polski busem po skończonej robocie czy tylko w jedną stronę do roboty, jak to jest i kto płaci?

@Adam

Dzień dobry Panie Adamie, jak najbardziej organizujemy transport dla swoich kierowców z domu do pracy i z powrotem. Koszty są po naszej stronie :) Pozdrawiamy

driver

Czy jest jakaś osoba, która zatrudniona jest/ była po stronie Holenderskiej w Haiseterkamp? Znam język angielski i myślę nad zatrudnieniem ale na umowę Holenderką ? Czy zna ktoś warunki pracy?

Maciek

Ukryta agencja pracy. Pracujesz niby w Polsce i jeździsz niby na polskich ciężarówkach, a tak na prawdę pracujesz jak (usunięte przez administratora) w Holandii a jak się postawisz, bo na przykład odmawiasz jazdy przeładowany albo nie chcesz przeginać tacho, to wylatujesz. Zerowy szacunek do kierowcy. Każdy nowy pracownik to "świeże mięso". Robiła ona kasę na wybiedniałych Polakach, potem przerzuciła się na Rumunów i Łotyszy, ciekawe, kiedy się przerzuci na ukraińców. Wymogiem prowadzenia działalności transportowej, jest posiadanie dobrej opinii, a ta firma jej nie posiada.

@Maciek

I tak zaraz skasuja twoj komentarz

Darek
@Maciek

Widać, że nigdy nie pracowałeś tutaj, bo głupoty piszesz. Przecież to jest firma, która jeździ po Europie Zachodniej, tam ma zlecenia i bazy, to jak "pracujesz niby w Polsce i jeździsz na niby polskich cieżarówkach"? A Rumuni i Łotysze, o których mówisz jeżdżą pod swoimi krajami, a nie pod polskim biurem. Weź zrób coś pożytecznego i zamiast tutaj pisać to otwórz słownik i zobacz co znaczy firma międzynarodowa, będziesz miał z tego więcej pożytku

@Darek

A czyje to bazy za granica? Holenderskiej firmy, nie polskiej. A wypłata holenderska? Nie, najnizsza polska. A czemu wynagrodzenia polskich kierowców Holandia ustala? I czemu dane polskich kierowców dostaje Holandia? A umowe kierowcy maja podpisane z Holandia? Nie, z polska firma. Blachy polskie a gdzie jest baza w Polsce z noclegami?

Darek

Weź zobacz co to znaczy firma międzynarodowa, bo nie wiesz. Po co polska baza z noclegami skoro masz zlecenia na Europie Zachodniej? Chciałbyś wracać do Polski na pauzę 45, żeby potem znowu jechać na zlecenie do Francji? Wtedy to byś psioczył, że musisz daleko jechać z basy, że korki w Niemczech na autośce i ciekawe czy wtedy byś narzekał, że grzejesz (usunięte przez administratora) w holenderskiej bazie, która jest bliżej. Bazy są holenderskie i wypłaty ustalają holendrzy, bo oni są założycielami firmy, bo to jest siedziba matka. TAK WŁAŚNIE DZIAŁA FIRMA MIĘDZYNARODOWA. I tak samo się dzieje w innych firmach międzynarodowych na innych stanowiskach. Kiedyś pracowałem jako księgowy w polskiej siedzibie firmy, która pochodziła z Danii i tam też miała swój oddział to wyciekło kiedyś, że robimy tą samą pracę za 6 tysięcy mniej niż Duńczycy. Kraje zachodnie nie dość, że mają jeszcze swoje przepisy co do minimalnych płac to jeszcze do tego dochodzą nam prawa ekonomii firmy, czyli nikt nie zaplaci Ci tak jak Holendrowi skoro może zapłacić Ci jak Polakowi, czyli mniej i dalej ludzie będą zadowoleni. Biznes to biznes i płakanie, że jest inaczej to bycie naiwnym życiowo. Kto ci broni zatrudnić się w Holandii, mieć holenderską umowę i holenderską wypłatę? A no tak pewnie tylko po polsku umiesz tylko się do gadać i wtedy okazuje się, że ta polska siedziba to już nie taka zła... A nie przepraszam raczej nie jest Pan kandydatem faktycznym Panie Nicku tylko konkurencją, bo kandydat nie wchodziłby tutaj z zamiarem przyjęcia się do pracy, żeby jednocześnie smarować takie wpisy. Każdy może mieć swoje zdanie, ale zaprzeczanie prawom ekonomii mnie oburza, bo to jawne niedoinformowanie.

Małgorzata
@Maciek

Piszesz, że jeżeli ktoś się stawia że nie chce jechać przeładowany to wylatuje. Jakie są wtedy uzasadnienia że dana osoba wylatuje z pracy?

Fiki

Czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Co tam się takiego dzieje?

Jakie są warunki zatrudnienia w Heisterkamp Transport?

Fiki

A o jakie stanowisko pytasz?

Kiero

Tak smarujecie i smarujecie co sie tam wyprawia a czemu nie pujdziecie do inspekcji pracy? Przecież pozwalacie sobie wejść na głowe a potem każdy nie zadowolony pisze te komentarze zamiast coś z tym zrobić. Kiedys inspekcja latała tam non stop, a teraz boicie się odezwac

Si
@Kiero

Niech PIP tam wjedzie i zrobi porzandkki

@Si

Pytanie czemu kiedyś tu latali i teraz nagle nie? Z drugiej strony jaki efekt to wtedy niby dawało skoro obecnie jest jak jest?

Julia
@Kiero

No też mnie to zastanawia. Ty tam pracujesz? Co myślisz o pracy w tym miejscu? Czy może nie działasz w firmie?

Sławek
@Julia

Pracuję tutaj jako kierowca, ale kiedyś byłem asystentem w inspekcji pracy. PIP robi kontrole nie tylko w momencie, kiedyś ktoś, coś zgłosi, ale też sami z siebie robią na różne firmy w danym mieście. Inaczej nie mieli by co robić. Zastanawia mnie skąd wszyscy tutaj są tak dobrze poinformowani, że niby inspekcja ciągle chodziła i w ogóle. Pracuję tu prawie 2 lata i nic złego nie słyszę nie tylko jak rozmawiam z kierowcami od nas, ale też z innymi z innych firm.

Alkodemon

I co tam jak tam wew biurze sprawy się polepszyły jest już porzondek ????

Nie ma

Tomasz
@Alkodemon

2 miesiace czekalem na zwrot pieniadzy za paliwo. Jedna pani mnie przepraszala i obiecywala, ze przelew niedlugo wyjdzie. Druga zas pani Kamila dala do zrozumienia, ze za krotko tam pracowalem zeby sie upominac tylko powienienem cicho czekac. Sezon urlopowy. Nie ma komu wyslac przelewu. W koncu info, ze bedzie w piatek. W poniedzialek dalej kasy nie ma. Dobrze, ze jest komu wyplaty wysylac. Balagan i tyle. Zaluje, ze tam zaczynalem i ciesze, ze szybko sie ocknalem. Kierowcy pracujecie w Heisterkamp firmie holenderskiej, ktora zalozyla sobie filie w Polsce i placi polskie stawki. To legalne (usunięte przez administratora) Holenderski kierowca za ta sama prace otrzymuje prawie 2 razy wiecej pieniedzy. A nas jeszcze gonia z ecodrivingu. Wystarczy poszukac troche w necie i mozna znalezc prace na holenderskiej umowie. A polscy kierowcy utrzymuja te cale biuro w Szczecinie.

Boguś

Jest jak jest.

Kierowca

Witam, dopiero zaczołem pracę w tej firmie i mam pytanie czy firma rzeczywiście odda pieniądze za dojazd do Szczecina aby podpisać umowe ?

Bartek
@Kierowca

Hej, oddadzą ci bez problemu :)

Moley
@Kierowca

Człowieku uciekaj stamtąd .

@Bartek

Skąd te wątpliwości, że być może nie? Z kimś kiedyś się nie rozliczyli?

@Ewelina

Spytaj kierowniczy kor to się dogadasz czy się potrafię (usunięte przez administratora) c !!! Czy nie ! Jak korw się sprzedaje miłość to Stalowemu miłość np na bacuamach hehehe. Spier wsikoki o de mnie !!!

Nie spotkałem się z tym o czym mówisz pracując ponad rok w tej firmie. Odnośnie webasta nigdy nie słyszałem o takiej bzdurze o której napisałeś, nawet takich legend parkingowych nie ma firmie. Co ma dyspozytor do twojej szafki, która otrzymujesz na bazie w Belgii lub Holandii twój dyspozytor znajduje się w Szczecinie ? Prawdopodobnie jesteś jedną z tą osób, które nie potrafią się odezwać i dlatego jezdziles z 16 tonami na osi, a może nie potrafiłeś odpowiednio załadować ładunku i tak wyszło ? O Adr dostajesz informacje na załadunku, i wybierasz drogę, która umożliwia ci bezpieczny i legalny przejazd. Prawie cały czas jeżdżę z adr i nigdy nie miałem sytuacji podobnej jak ty mówisz. Za dluga pauza na Garbsenie kolego Ci wyszła i opowiadasz teraz bajki.

Kierowca 40

Czytam te brednie i zastanawiam się skąd ty takie hity masz ja zakończyłem pracę parę dni temu i złego słowa nie mogę napisać a ty wypisujesz takie kłamstwa że aż przykro

@Adam

Napisane przez kierownika

ABAZ GASHI

Witam wszystkich kierowców oraz firmę HEISTERKAMP TRANSPORT, chciałbym podzielić się z Wami swoją opinią na temat podania o pracę i ogłoszeń o pracę przez firmy, z jednej strony firmy poszukują doświadczonych i niedoświadczonych kierowców a z drugiej strony nie pozwalać kierowcom, którzy dostaną umowę o pracę i przy odrobinie przeszkolenia kierowca może zacząć być kompetentny i niezależny w pracy w zakresie spedycji, dokumentów, modułów kodu 95, myślę, że tak firma może zyskać, państwo dostaje podatki i tak dalej, nikt nie rodzi się doskonały, a każdy z nas potrzebuje wzajemnej pomocy, pozdrowienia z KOSOVO

Porada

Potrącanie czegokolwiek z wynagrodzenia bez pisemnej zgody pracownika jest niezgodne z prawem. PIP zajmuje się takimi sprawami.

Kurde

Ludzie da się ze służbowego telefonu zrobic hotspot?

Vos

W portalu pracuj.pl widnieje już zakres widelek płacowych 20 tys. brutto, zatem proszę o wyjaśnienie w jakim systemie można tyle zarobić skoro dieta to 75 euro brutto dziennie.

Michał Ł

Przepracowałem w firmie 2 lata lecz ze względów prywatnych musiałem zjechać do domu szczerze mogę polecić pracę w tej firmie szczególnie dla świeżych nie doświadczonych kierowców , sam tak w tej firmie zaczynałem, jak masz to coś to sobie poradzisz, polskie wsparcie od poniedziałku do piątku w dzień i w nocy, w weekendy holenderska obsada siedzi i pilnuje transportów jeśli chociaż odrobine znasz język angielski to sobie poradzisz. Ktoś wyżej napisał że nie ma tras z punktu A do punktu B owszem są tylko to są trasy gdzie trzeba znać język obcy a nie tylko liczyć na pomoc Polskiego dyspozytora, bo są kierowcy którzy myślą że będą jeździć po EU i mówić po Polsku . Nigdy nie miałem problemu z dyspozytorami z którymi pracowałem zawsze mogłem się z nimi dogadać (nie pracowałem ze wszystkimi dyspozytorami). Nigdy żaden z dyspozytorów nie zmusił mnie do nagięcia czasu pracy, nie było sytuacji jedź bo musisz. NIGDY. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest naprawdę różnie zależy czy pracujesz pod dyspozytorem Heisterkamp, czy pod bezpośrednim klientem, jak jeździsz bezpośrednio pod klientem i tylko z nim masz kontakt to można zarobić naprawdę fajne pieniądze Z plusów: Odbiór ich busem z adresu zamieszkania bez dodatkowych kosztów (niedziela rano) Wyjazd z bazy do domu w piątek wieczór (nigdy nie zdarzyło się żebym wrócił w sobotę tak jak inni pisali) Wypłata na czas Polscy dyspozytorzy Trzy letnie ciężarówki Pełny serwis ( nie pobrudzisz sobie rąk wystarczy zgłosić usterkę i przyjedzie serwis) Nie naginają czasu pracy, nie dojedziesz dzisiaj dojedziesz jutro (tylko zgłoś z jakiego powodu) Nie potrącają wypłaty z byle powodu Z minusów to mogę tylko dodać że mają za małe busy nie przystosowane do tak dalekiej jazdy dla tylu osób tzn bus który ma wbity w dowodzie przewóz 9 osób przewozi faktycznie 9 osób i bagaże dla tych 9 osób zapakowane na trzy tygodnie pracy co wiąże się z przeładowaniem busa i upychaniem bagaży gdzie popadnie (zdarzało się że dziesięć osób jechało w dziewięcioosobowym busie) plus bagaże Heisterkamp poprawcie logistykę busów a będzie dobrze

Marian
@Michał Ł

Piszesz że zabierają spod domu ,zaciekawiło mnie to bo jestem z Suwałk i co z tamtąd mnie zgarną? Toć to drugi koniec Polski

Kayab
@Marian

Zabiorą Cię z każdego miejsca Polski oprócz rejonów o dużym ruchu turystycznym np. Zakopane ze względu na to, że przejechać i wyjechać stamtąd to męka i bardzo czasochłonne przez co możliwe częste i duże opóźnienia startów ciezarowek

@Michał Ł

Tyle lat a ciagle to samo bez zmian. Busy przeladowane. Taka podroz na 12h w takim busie to masakra. Za moich czasow ludzie jezdzili spod Lublina. Policz sobie ile to czasu a jescze bus jezdzi po domach. Moze teraz ja jest A4 to moze szybciej ale 20h w busie....

Kierowca
@Marian

Tak zabiorą cię bez problemu

Matka kierowcy
@Michał Ł

Syn pracuje i tez się dogaduje.Opis tego komentarza to prawda.Busy przeładowane bo panowie na 3 tyg mają rzeczy .Niech firma pomyśli o nich.Nie ma statusu osoby postronnej więc zaznaczyłam byle co.

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport