Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin

Szczecin

Opinie o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin

byly jano

totalne dno omijać ta firmę z daleka

Alicja

@Edi czyli nie polecasz ze względu na pensję i szacunek do pracownika? Czy jeszcze coś jeszcze wpłynęło na Twoją opinię o pracodawcy Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin? To zawsze warto dodać.

Onist

Zgadzam sie z przemowca. Lepeij dac sobie spokoj z ta firma

Edi

Stanowczo odradzam prace w tej firmie. Brak szacunku do pracownika, pensja niska, a wymagania duze. Szkoda zawracac sobie glowe

Alicja

@Starszy czyli poleciłbyś firmę Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin dla osób przed emeryturą, tak? Jakie są plusy pracy dla takich osób? Mógłbyś powiedzieć więcej dlaczego tak twierdzisz?

Starszy

Bylem u innych armatorów system ISM i MLC pokrętny, superintendentci dziwni i sfrustrowani Dobra firma dla tych aby dorobić do emerytury na starość

Alicja

@Mlody, a co możesz powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin?

Kierownik

Tak sobie czytam jakie bzudry wypisują byli nasi pracownicy i żal ,że wcześniej ich nie zwolniono. Praca na morzu-jest dla twardzieli ,więc mamisynkowie powinni zmienić kierunek studiów-czytaj powyższe skomlenie o braku netu,dodatkowego życia czy też brak mamusi.Jeżeli poskrobać troszkę pokładu i pomalować to ciężka praca dla kadeta to zmień na lżejszą.Pozostałe stanowiska zgodnie z ITF i doświadczeniem zawodowym przy ustalaniu kontraktu. Praca serwisowa -jest dla twardzieli,więc jeśli masz chorobę lokomocyjną ,musisz spać 12 godzin na dobe i praca jest Ci obca nie zatrudniaj się bo będziesz tak samo płakał jak poprzednicy.Serwis polega szybkiej pomocy dla załóg aby statek mógł bezpiecznie pływać czyli częste wyjazdy w nocy święta i weekendy.Zakwaterowanie w normalnych hotelach a dojazdy zapewnione w normalnych autach służbowych więc o co chodzi?Płaca... jak wszędzie zaczynamy od podstawy i pniemy się w górę od 2k do 10k w zależności od doświadczenia i wiedzy oraz zaangażowania.Niestety panowie inżynierowie tuż po szkole ostatnimi czasy chcieliby odwrócić zasadę i zaczynać od 10k nie dając w zamian nic. Umowa o prace przy zachowaniu 30 godzin ryczałtu polega na wypracowaniu lub nie tych nadgodzin a firma w każdym przypadku płaci pełną pensję.Gdy nadgodziny zostaną przekroczone(proszę napisać kto i kiedy przekroczył ten limit miesięczny) firma dodatkowo wypłaca premię. Jeżeli chodzi o kodeks pracy to w poprzednim roku w firmie byly kontrole urzędu skarbowego i PIP które nie stwierdziły żadnych uchybień .Większość pracowników serwisu otrzymuje dodatkową premię za uczciwą pracę co jest rocznie warte dodatkową pensję. Praca stoczniowa-jest dla twardzieli i trwa najczęściej 2 tygodnie 8-17 z czego przerwa godzinna na obiad(zapewnia firma podobnie jak zakwaterowanie,ubranie, narzędzia i całodobowe wyżywienie-telefon służbowy i laptop z internetem dla liderów) Teraz macie porównanie i można wyrobić sobie własne zdanie.

Aktualnt

Jak czytam te wasze posty,to odnoszę wrażenie, że wszyscy jesteście SUPER fachowcami, których pensja nie powinna BYĆ MNIEJSZA niż 5000 Eur dla kadetów i 15000 dla inspektorów. Prawda jest taka, najpierw wiedza i pomoc, a potem żądania. Wiem coś o tym.

Mlody

Ogolnie nie polecam. Praca ciezka, kasa mała

bez nicku

Firma bardzo dobra, pracuje tam i sobie chwalę. Poza tym każdy pracuje tam gdzie chce, jak znacie lepsze agencje to pracujcie tam. Pracować trzeba wszędzie nikt pieniędzy za darmo nie daje .

U

Ogólnie to wydaje mi się, że Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin powinien bardzo sensownie podejść do sprawy i przeanalizować Wasze wysłane CV pod kontem potencjalnych pracowników pozytywnie, uważam, że jest to na miejscu i trzeba o tym myślęć

bunkier

Chciałbym się dowiedzieć bez "owijania w bawełnę" - ile zarobi kucharz na 1 kontrakcie w RS? Mam już doświadczenie na kuchni na statku i interesuję mnie podanie prawdziwych zarobków kucharza w RS. Spływają do mnie różne info i ciężko to uśrednić. I zgadzam się z przedmówcami, że do pracy jedzie się pracować a nie obijać h***em gruszki na wierzbie.

Agwy

Uczciwa kasa ? Do pensji doliczany jest ryczal za nadgodziny. Co oznacza ze pracuje sie duzo i bardzo czesto nadgodziny przekraczaja ustalona przez kodeks pracy normę. Oczywiscie za ten nadmiar firma pracownikom nie placi. Ofert pracy w tej firmie jest sporo co zwiazane jest duza rotacja. Radze sie dobrze zastanowic przed podjeciem pracy.

Stig

Witam. Pracuję w Strahlmanie już 2 lata. Złego słowa nie można powiedzieć. Uczciwa kasą itp. Socjalu brak, ale można sobie z tym poradzić. Trochę dużo biurokracji się zrobiło ostatnimi czasy, ale to znak że firma dobrze sobie radzi.

Stig

Ktos

Z jakim rozwojem ?Jakie znizki i na jakie zakupy ? O czym ty w ogole piszesz ? Pracowalem w tej firmie kilka lat i nie polecam nikomu. Atmosfera nie ciekawa, pieniadze jak na prace wyjazdowa to slabiutkie, brak szacunku do pracownika co związane jest z dużą rotacją. Weedendy pracujace oczywiscie nie platne. Za przepracowana sobote oddaja tylko pol dnia wolego. Mysisz byc dyspozycyjny i to nie ważne czy jest niedziela czy świata. Ogolnie dno totalne. Pozytywne opinie na tym portalu wystawiane sa przez osoby pracujące w tej firmie na kierowniczych stanowiskach

recruitment

Do końca września jest nabór na elektronika serwisowego do działu radiowego.

Fircyk

Czytaj ze zrozumieniem, w poście powyżej jest zawarta odpowiedz na Twoje pytanie.

Anonim

@elektryk - traktujac ludzi z pogarda, i ze kreatywni znajda adres email nikogo nie przyciagniesz do firmy ;p wrecz odwrotnie, radzilbym popatrzec na szanujace sie firmy i ich profesjonalne ogloszenia dotyczace poszukiwan pracowników;)

elektryk

Jestes elektronikiem,automatykiem ze znajomoscia urzadzen radiowo nawigacyjnych dostaniesz prace od zaraz.Kreatywni znajda poczte gdzie wyslac CV.

elektryk

Praca dla młodych, ambitnych i cierpliwych. Na początek może nie ma kokosów ale za to po 20 latach sama wysługa to dodatek około 3000 pln.Powstała nowa siatka plac i zupełnie nowe regulacje więc ludzie sami będą pytać o pracę.

oooxxx

zapomnij o internecie a jesli chodzi o socjal to porazka totalna

mnbvcxz
@oooxxx 09.12.2015 13:42
zapomnij o internecie a jesli chodzi o socjal to porazka totalna

w pracy sie pracuje a do pracy przydaje sie net a po pracy korzysta sie z netu

Szpak

A ja mam pytanie co do socjalu czy jest internet ?

mile widziany elektryk-automatyk praca w mlodym fantastycznym zespole

Fircyk
@elektryk 18.10.2015 22:58
mile widziany elektryk-automatyk praca w mlodym fantastycznym zespole

Ja osobiście przekonałem sie na jakie warunki płacowe można liczyć na początku współpracy. I przyznam ze jeśli ktoś pisze o zarobkach rzędu kilku keuro to chyba nie miał przyjemności pracować na stanowisku automatyka w tej firmie. Mam mieszane odczucia co do dobrych zarobków nawet po kilku latach stażu. Być może życie będzie potrafiło zaskoczyć w tej kwestii. Tak czy siak żeby dyszkę zł przywieźć do domu to chyba będzie graniczyło z cudem. Proszę o opinie odnośnie moich przeczuć osób które są w temacie.

elektryk

Niedlugo bedziecie uprawiac seks przez internet-wszystko internet Chlopie -jedziesz i zalatwiasz robote indywidualnie-tylko nie zabieraj ze soba mamusi (usunięte przez administratora)

ziom

Wygląda na to Lol że firma ma to generalnie w jelicie grubym. Paniom wyraźnie się nie chce. Rzucą czasami coś na portal morski i jest ok. A może moderator zagląda tutaj tylko po to aby kasować wpisy .Chociaż wygląda to ostatnio tak jakby pies z kulawą nogą tu nawet nie zaglądał .... Ciekawe kiedy mnie wykasują heh

lol

Takie mam pytanie dlaczego na stronie agencji w dziale ofert pracy nigdy żadna się nie pojawia. Aby się coś dowiedzieć trzeba zadzwonić . Nie wydaje mi się aby to było jakieś specjalnie trudne wrzucić krótkie info. W dobie internetu myślę że to bardzo wygodne i profesjonalne by było. Co państwo na to? Wiem że kiedyś firma miała dużą rotację mechaników ale teraz chyba się polepszyło.

off wacht

Socjal jest słaby w sumie go nie ma, jedzenie tez. Dużo pracy bo port wychodzi baaaardzo czesto. Na wachtach nawet stary jezdzi a 3 robi całe safety + mapy wiec porazka a zarobki 2000 euro :) Więcej AB ma ba czasami nawet OS w innej firmie...

fru fru

A dlaczego nie? Forum to takie miejsce gdzie można napisać opinie o agencji, armatorze etc, wymienić się informacją . Darka znało wielu ludzi i nie sądzę aby mieli obiekcje czy pretensje że napisałem o śmierci kolegi. Odnośnie info o pracy to bardzo ogólnikowo piszesz co chcesz robić. Jeśli chodzi o pokład to pamiętaj że z dużych statków łatwiej przejść na małe ale odwrotnie niekoniecznie. Ale jak nie ma wyboru to i to dobre. Na początek przynajmniej. Jeśli chodzi o maszynę to moim zdaniem nie masz szans na singla . Możesz ewentualnie wskoczyć na coś większego gdzie są wachtowi mechanicy. Odnośnie serwisu to możesz się coś nauczyć w zależności gdzie trafisz o budowie urządzeń itd. ale uwstecznisz się z wiedzą zdobytą na akademii. Tylko na statku możesz rozwinąć się i skonfrontować teorię z praktyką. Poza tym czas pracy , kasa , urlop etc. Przelicz i sam zobaczysz co wolisz. No chyba że nie chcesz pływać. Jak już pracować to lepiej za 3-4tys euro niż 3tys złotych.I mówię tu o takich świeżych offach jak ty.

szmer
@fru fru 17.12.2014 12:46

jedz koles za kadeta to zobaczysz jakie luksusy i jacy ludzie ;]

fru fru

Kilka dni temu na jednym z waszych statków zmarł mechanik Darek Stankiewicz. Napisałem o tym na waszym portalu i po kilku godzinach mój post znikł. Wstyd moderatorze , wstyd. Cóż takiego złego zrobiłem że pożegnałem na waszym forum człowieka który pracował dla RES wiele lat. Nawet was nie stać na to aby na stronie agencji wyświetlić nekrolog.

Serwis / Elektryk-Automatyk

Witam, Tak czytam Wasze opinie i wnioskuję, że "wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma". Osobiście pracowałem tam przez dłuższy okres, były lepsze i gorsze dni ale dużo więcej tych lepszych. Złego słowa nie mogę powiedzieć bo w głowie same miłe wspomnienia zostały. Pieniądze, w zależności od doświadczenia - jak wszędzie. Można dużo się nauczyć na tych statkach jeżeli ktoś chce zdobywać wiedzę. Osobiście poleciłbym firmę innym, zwłaszcza jeżeli chodzi o serwis itp. Pozdrawiam

maszynowy

Czy mieliście taką sytuację, że nie wypłacił wam kasy po zakończeniu kontraktu na początku miesiąca (za te kilka dni o które przedłużył się kontrakt)?

3off

za miesiac 2050 euro

jurekogorek

3 mechanik ma 1945euro za 4 miesieczny kontrakt.

jurekogórek

ja nie narzekam placi na czas jak sie jest na kontrakcie , ale jak sie juz zejdzie z kontraktu to trzeba sie o kase upominac za te kilka dni miesiaca , ogolnie jest dobrze

Łysy

przepracowałem w tej firmie 14lat i o 14lat za dużo omijajcie ich z daleka......

pracownik serwisu

hmm Jeśli chodzi o pływanie na statkach to nie widzę lepszej firmy w okolicy. żadnej odpowiedzialności,minimum wiedzy i juz sobie mustrujemy na stateczek(barkę)i po czterech miechach plywania schodzimy na zasluzone wolne. Zarobki sa adekwatne do umiejetnosci i tak c/e 5keuro za umiejetnosc balastowania,o/s 1200 euro za podanie cumy,stary 5 keuro za umiejetnosc uruchomienia steru,kucharz 1300 euro za rosól z kostki rosolowej Nie ma obaw o statki bo serwis wszystko naprawi i mozna plywac dalej za niezlą kasę

os
@pracownik serwisu 22.08.2014 20:33

Troche kolego sie mijasz z tymi zarobkami. Ja tam za marynarza mam 1008E. AB zarabia tam 1260 E. Z tym podawaniem cumy tez troche przesadzasz. Jest ostra harowka nieraz po 25 godz na dobe. Z tego wzgledu ze jest tylko 2och marynarzy. Pozdrawiam marynarska brac

Byly marynarz w tej firmie
@pracownik serwisu 22.08.2014 20:33

Chyba ktoa z biura napisal. Co tam, brak jeleni do takiej pracy?

mietek

czyli jest możliwość awansu, ale rozumiem, że samemu trzeba o nią walczyc, czyli iść bezpośrednio do przełożonego i powiedziec co się zrobiło ponad norme czy tam dodatkowo i wtedy ustalana jest podwyżka, tak? to działa jednorazowo za osiągnięcia? Jest jakaś oferta w Szczecinie, więc chyba będę tam startował

aaaa

wiesz, internet nie jest anonimowy już od dawna, ale napiszcie konkretnie, czy warto aplikowac do tej firmy.

blaa

a jeśli chodzi o dodatki to są w postaci nowych obowiązków, co nie idzie w parze z kasą. Na awans też nie ma co liczyć, możliwości rozwojowe tym bardziej.

blaa

żadnego socjalu, żadnych podwyżek, żadnych premii, żadnych bonusów...nic generalnie. Nawet na Święta... Płaca bardzo niska. Chyba, że po znajomości dostałeś pracę.

adi

witam czy coś się zmieniło firma godna zaufania dajcie znać jak ktoś tam ostatnio pływał pozdr

Kriss

Pracowałem w tej firmie, ( usunięte przez administratora )Ogólnie firma jest kiepska

Jeden z najgorszych działów to pokładowy. Pracowałem tam prawie 3 lata. ( usunięte przez administratora )nie jest w stanie ustawić prac, ( usunięte przez administratora ) wszystko robi pod siebie, ( usunięte przez administratora ) cały dzień przechodzi z telefonem, i gra głupa. Omijajcie tą firme.

bob

Wszystko prawda, omijac ta Agencje i wszystko co zwiazane z tym Armatorem, naprawde jest bardzo duzo innych Agencji. POWIEDZ STRAHLMANN STOP.

kartofel

Ja osmielilem sie powazyc opinie ( usunięte przez administratora )i tez juz nie pracuje,po 7-miu latach.( usunięte przez administratora )

spawacz

zwolnili mnie za to że narzekałem na firmie,ktos doniusł na mnie i papa. tam lepjej nic nie mówic bo to jedna( usunięte przez administratora )

conwest

płaca krajowa a praca za granicą,( usunięte przez administratora )zycie cyganskie w Gdyni i nie tylko( usunięte przez administratora )

JOKER

witam jak jest tam teraz ?

Zostaw opinię o Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin