Opinie o Toyota Kozłowski w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Toyota Kozłowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Toyota Kozłowski o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Kozłowski w Szczecin

baner wywiady
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Słów kilka o Lexus Szczecin. Organizacja tej firmy zatrzymała się w późnych czasach komunistycznych. Brak jakiejkolwiek automatyzacji i chęci pójścia do przodu. Aby cokolwiek załatwić musisz mieć podpisy kierowników i całego zarządu. Jeśli uda ci się to załatwić to potem np. zaliczka na tankowanie będzie rozliczana kolejne 2 tygodnie. Dopóki jej nie rozliczysz, nie będziesz mógł wziąć kolejnych pieniędzy co tłumaczy wiecznie niezatankowane samochody. Firmą rządzi dyrektor, który pracuje tam całe życie. Opinie jakie są o nim na mieście - niestety są prawdziwe.(usunięte przez administratora) To wszystko kłamstwa. W kółko robi monotonne i demotywujące posiedzenia na których pracownicy tracą tylko czas zamiast pracować. Lubi robić spotkania w cztery oczy przy zamkniętych drzwiach aby nieźle pograć na psychice pracownika. Wszyscy skaczą z radości, gdy tylko go nie ma - co niestety zdarza się rzadko :). Wieczne straszenie niewypłaceniem premii jeśli czegoś nie zrobisz. Wiceprezes, czyli syn właściciela jest bardziej zainteresowany swoimi znajomymi niż prowadzeniem biznesu. Nie wie co się dzieje. Żyje w innym świecie. Brak jakiegokolwiek rozwoju. Nigdy nie wiesz ile zarobisz, zawsze mogą obciąć ci premię lub w ogóle jej nie wypłacić, bo taki mają humor - nawet ci o tym nie powiedzą. Dowiadujesz się jak nie ma przelewu na koncie, a współpracownicy go dostali lub jak brakuje ci jakiejś kwoty. Nawet nie mają odwagi o tym poinformować. Często się to zdarza. Nie płacą za nadgodziny, których wymagają. Odbiór nadgodzin? Zapomnij. Dyrektor tej "prestiżowej firmy" wyraźnie zaznacza, że kodeks pracy go nie interesuje. W każdej chwili mogą ci podziękować. Każdy w tej firmie szuka pracy i czeka na lepszą okazję. Jak ją tylko znajduje, z reguły od razu ucieka. Nigdy się to nie zmieni. Organizacja tej firmy jest niereformowalna. Kompletnie niestabilna praca. Podsumowując: (usunięte przez administratora) manipulacja, (usunięte przez administratora), humory dyrektora, brak rozwoju, brak stabilizacji, bezsensowne zebrania, które nic nie wnoszą, słabe godziny pracy. Jeśli nie masz doświadczenia w motoryzacji to raczej zostaniesz bez problemu przyjęty, bo nikt z sensownym doświadczeniem nie będzie tam pracował, bo zna opinię o firmie Kozłowski.

Olga
@Pracownik

Konkretna opinia widzę, ale powiedz mi jakim cudem nie wiesz ile zarobisz? Napisałeś ze nie wiadomo czy sie otrzyma premie czy nie a w takim razie w jaki sposób oni to obliczają? Poza tym czemu uważasz ze organizacja jest niereformowalna? Jakieś przykłady konkretne?

Paulina

Czy w dziale obsługi klienta poprawiła się sytuacja od ostatniego wpisu? Widzę ofertę na ich stronie, ale zastanawiam się czy warto tam złożyć cv :/ Przede wszystkim interesuje mnie czy wciąż obcinają premie i czy zmieniło się coś w stylu zarządzania zespołem, firma idzie do przodu w tym zakresie?

Odpowiedź
Pracownik
@Paulina

Paulina, nie ma co czarować. W firmie Kozłowski zawsze będą kombinować żeby jak najmniej zostało dla pracownika. Wypłata celowo wygląda tak, że jest niska pensja podstawowa i obietnice wysokich premii. Z nastawieniem na słowo "obietnice". Jeśli masz inne opcje to się nie zastanawiaj.

Paulina

Czy w dziale obsługi klienta poprawiła się sytuacja od ostatniego wpisu? Widzę ofertę na ich stronie, ale zastanawiam się czy warto tam złożyć cv :/ Przede wszystkim interesuje mnie czy wciąż obcinają premie i czy zmieniło się coś w stylu zarządzania zespołem, firma idzie do przodu w tym zakresie?

Odpowiedź
Pracownik
@Paulina

Paulina, nie ma co czarować. W firmie Kozłowski zawsze będą kombinować żeby jak najmniej zostało dla pracownika. Wypłata celowo wygląda tak, że jest niska pensja podstawowa i obietnice wysokich premii. Z nastawieniem na słowo "obietnice". Jeśli masz inne opcje to się nie zastanawiaj.

Pracownik
Pracownik
@Paulina

Jest nowy kierownik i pilnuje żeby to co było obiecane zostało wypłacone, osobiście nigdy nie miałem ,,obciętej premii" więc nie wiem dokładnie o co chodzi, ale mogę tylko powiedzieć, że w mojej opinii jest wszystko ok.

Krzysztof
@Pracownik

No dobra ale te premie są uwzględnione na umowie czy tylko ustne ustalenia? Ile mniej więcej można zdobyć co miesiąc? Tyle co podstawa czy mniej?

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Napisz w takim razie o którym konkretnie salonie mówisz i w jakim mieście żeby nie było niedomówień. Ciekawe gdzie tak pilnują wypłat dla pracowników, bo salonów Kozłowskiego jest minimum 6 i od zawsze w większości z nich był z tym problem. Opinia na mieście jest jaka jest. Pan Kozłowski słynie z oszczędzania na pracownikach i kombinowania, a żeby za dużo nie zostało pracownikowi i żeby pracować w nadgodzinach za darmo. Każdy salon rządzi się po części własnymi prawami, ale ogół jest dość podobny, więc proszę napisz gdzie jest tak kolorowo.

Paulina
@Pracownik

A ty skąd wiesz jak jest w większości salonów? Bo rozumiem, że o swoim możesz się wypowiedzieć, chyba że wieści się noszą od innych? I może byś napisał w takim razie w których salonach są takie sytuacje, ułatwiłoby mi to wybór na pewno ;) I trochę nie rozumiem co masz na myśli przez te darmowe nadgodziny, tzn. one są do odbioru jako wolne po prostu a nie płatne, tak? Bo tak totalnie niczego to raczej nie mogą dać za nie.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Na struga jest tak kolorowo, nigdy nie słyszałem żeby ktoś z innych stacji twierdził, że dostał mniej niż było ,,obiecane". Wiele można powiedzieć o tej firmie, ale jeśli się umawiasz, że coś zarobisz to to zarobisz. (usunięte przez administratora)

Michał Nowy wpis
Były pracownik
@Paulina

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Zostałem wzwolniony z dnia na dzień. Kierownik przed wypowiedzeniem nienwidzialem dwa dni. (usunięte przez administratora) i dno owa firma.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Michał

@Paulina, @Kolega ze Struga Ja akurat jestem z Mieszka. Tutaj mogę swobodnie wypowiedzieć się, że zarówno Lexus jak i Toyota to tragedia, ponieważ na co dzień widzę co tu się dzieje. Z kasą (usunięte przez administratora) jak mogą, z godzinami pracy tak samo. Nie będę się powtarzał, bo u góry napisałem już wystarczająco. Na Struga niestety kolego nie wierzę, że jest tak kolorowo, bo też rozmawiam z ludźmi z tamtych salonów. Ilu osób już odeszło z tych powodów. Przykre, ale prawdziwe. @Paulina. Być może to właściciel lub kierownik podszywają się, bo widzą że tutaj nie ma cenzury i prawdę ludzie piszą.

Paulina Nowy wpis
@Michał

Aha, no to trochę już nie brzmi za dobrze. A za co cię zwolnili jeśli mogę zapytać? Było to jakoś sensownie uzasadnione chociaż?

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
 Pytanie

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Toyota Kozłowski dla pracy jako Księgowa są dla was satysfakcjonujące?

Julia

ta sprzataczka której szukaja to pracuje w godzinach nocnych gdy salon samochodowy jest zamknięty?

Zespół HR
Pracownik
@Julia

Pani Julio, praca jest zmianowa i odbywa się w godzinach 6:00-19:00.

Ilona
@Zespół HR

I jest to 8 godzin? Bo z tego co rozumiem jest odstęp czasu gdzie są wszyscy jednocześnie?

Zespół HR
Pracownik
@Ilona

Zgadza się, w środkowych godzinach zmiany się nakładają

Pytanie
 Pytanie

Toyota Kozłowski wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na InfoPraca.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Sprzątaczka.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent Działu Flotowego w firmie Toyota Kozłowski? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy McDonalds Południowa - Pracownik restauracji
Szczecin
SDH Sylwia Diaków-Hrycyk
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy VIP Services Representative
Szczecin
Huuuge Games
(238 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Ochrony - Obiekt Handlowy - Szczecin Centrum
Szczecin
Seris Konsalnet Holding S.A.
(5473 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Słów kilka o Lexus Szczecin. Organizacja tej firmy zatrzymała się w późnych czasach komunistycznych. Brak jakiejkolwiek automatyzacji i chęci pójścia do przodu. Aby cokolwiek załatwić musisz mieć podpisy kierowników i całego zarządu. Jeśli uda ci się to załatwić to potem np. zaliczka na tankowanie będzie rozliczana kolejne 2 tygodnie. Dopóki jej nie rozliczysz, nie będziesz mógł wziąć kolejnych pieniędzy co tłumaczy wiecznie niezatankowane samochody. Firmą rządzi dyrektor, który pracuje tam całe życie. Opinie jakie są o nim na mieście - niestety są prawdziwe.(usunięte przez administratora) To wszystko kłamstwa. W kółko robi monotonne i demotywujące posiedzenia na których pracownicy tracą tylko czas zamiast pracować. Lubi robić spotkania w cztery oczy przy zamkniętych drzwiach aby nieźle pograć na psychice pracownika. Wszyscy skaczą z radości, gdy tylko go nie ma - co niestety zdarza się rzadko :). Wieczne straszenie niewypłaceniem premii jeśli czegoś nie zrobisz. Wiceprezes, czyli syn właściciela jest bardziej zainteresowany swoimi znajomymi niż prowadzeniem biznesu. Nie wie co się dzieje. Żyje w innym świecie. Brak jakiegokolwiek rozwoju. Nigdy nie wiesz ile zarobisz, zawsze mogą obciąć ci premię lub w ogóle jej nie wypłacić, bo taki mają humor - nawet ci o tym nie powiedzą. Dowiadujesz się jak nie ma przelewu na koncie, a współpracownicy go dostali lub jak brakuje ci jakiejś kwoty. Nawet nie mają odwagi o tym poinformować. Często się to zdarza. Nie płacą za nadgodziny, których wymagają. Odbiór nadgodzin? Zapomnij. Dyrektor tej "prestiżowej firmy" wyraźnie zaznacza, że kodeks pracy go nie interesuje. W każdej chwili mogą ci podziękować. Każdy w tej firmie szuka pracy i czeka na lepszą okazję. Jak ją tylko znajduje, z reguły od razu ucieka. Nigdy się to nie zmieni. Organizacja tej firmy jest niereformowalna. Kompletnie niestabilna praca. Podsumowując: (usunięte przez administratora) manipulacja, (usunięte przez administratora), humory dyrektora, brak rozwoju, brak stabilizacji, bezsensowne zebrania, które nic nie wnoszą, słabe godziny pracy. Jeśli nie masz doświadczenia w motoryzacji to raczej zostaniesz bez problemu przyjęty, bo nikt z sensownym doświadczeniem nie będzie tam pracował, bo zna opinię o firmie Kozłowski.

Olga
@Pracownik

Konkretna opinia widzę, ale powiedz mi jakim cudem nie wiesz ile zarobisz? Napisałeś ze nie wiadomo czy sie otrzyma premie czy nie a w takim razie w jaki sposób oni to obliczają? Poza tym czemu uważasz ze organizacja jest niereformowalna? Jakieś przykłady konkretne?

Pracownik
Pracownik
@Olga

Wynagrodzenie składa się ze stałej niestety śmiesznej podstawy i premii uznaniowej, której firma nigdy ustali na papierze, bo chce mieć całkowitą kontrolę nad pracownikiem, żeby wszyscy potulnie pracowali. Jeśli podpadniesz lub "za dużo zarobisz" to premia będzie albo obcięta albo w ogóle jej nie będzie i zostaniesz z podstawą, która starczy co najwyżej na opłaty lub będziesz się denerwować, że obcięli należycie wypracowane pieniądze :).

Karolina
@Pracownik

Pierwsze słyszę żeby nie dostawać premię za to, że za dużo się zrobi. Co takiego masz na myśli? Normalne wykonywanie obowiązków?

Pracownik
Pracownik
@Karolina

Tak jest. Firma szuka tylko motywacji żeby nie wypłacić pracownikom należycie wypracowanej premii. Gdy się to wydarzy to albo nie ma z kim na ten temat porozmawiać albo wmawiane jest, że to wina pracownika i masz dziękować, że w ogóle masz możliwość zarabiania pieniędzy i masz taką wspaniałą pracę. Serio :). Wmawiają pracownikom, że to firma rodzinna, a tak na prawdę to bezwględne korpo. W końcu to część Toyoty. Kilkoma słowy - jedno wielkie pranie mózgu. Generalnie chodzi o to żeby pracownik był maksymalnie uzależniony od organizacji - to znaczy odbierał telefony przed pracą, po pracy, w weekendy, był na każde zawołanie i potakiwał, bo jeśli masz już swoje zdanie - to można się żegnać. Żebyś przychodziła do pracy na "prestiżowe" dni otwarte na 12 godzin, których nie możesz potem odebrać ani nie będzie za to zapłacone. Pracując na serwisie masz zostać dłużej jeśli zostaniesz o to "poproszony". Nikogo tam nie interesuje, że masz życie prywatne. Jeśli już zrobicie ten błąd i podejmiecie się rozmowy kwalifikacyjnej to zapytajcie chociaż normalnych pracowników jak tam jest na prawdę. Sądzę, że każdy odpowie twierdząco :).

Julia
@Pracownik

zakladam taka sytuacje: pracodawca nie chce wyplacic wypracowanej premii, pracownik mowi ze odchodzi, czy wtedy wyplaca czy woli zatrudnic nowa osobe?

Julia
Pracownik
@Julia

W tej firmie nikt nie trzyma nikogo na siłę - takie słowa padają tu bardzo często :). Jak już ci nie wypłacą z jakiegoś powodu to już ci nie wypłacą, a tym bardziej jak odejdziesz. Generalnie rotacja jest duża - w zależności też jaki dokładnie dział, ale ludzie w kółko się zmieniają.

Ilona
@Julia

Aha? Czyli po sądach w razie czego trzeba się później ścigać?

Pracownik
Pracownik
@Ilona

W sądzie nie wywalczysz niewypłaconej premii, bo nie ma tego na papierze. Jest to premia uznaniowa, więc pracodawca może sobie robić co chce i tak jest w tym przypadku. Jak wyżej.

Ilona
@Pracownik

Aha no faktycznie. Czyli w tej firmie to niestety pracownik jest tak jakby na przegranej pozycji?

Pracownik
Pracownik
@Ilona

Doprecyzuję, bo widzę że jest trochę niejasności. W tej firmie nikogo nie obchodzi, że masz kredyt, dzieci, zobowiązania, że musisz po pracy odebrać dziecko ze szkoły. Jak każą zostać to zostajesz. Pracownik ma się słuchać i robić to co każe dyrektor, bo on tam rządzi. Jak masz swoje zdanie to wylatujesz. Albo cię zwolni albo zrobi tak żebyś sama chciała się zwolnić. Mobbing. Zastraszanie. Niewypłacanie premii. Odseparowanie od twoich zadań, a tym samym możliwości zdobycia premii, stosowanie różnych zagrywek psychologicznych. To są metody mobbingu stosowane przez dyrektora tej firmy od wielu lat. Jak idziesz na urlop chorobowy albo chcesz odebrać dzień wolny to na większości zebrań jest się szykanowanym publicznie jakby to było coś złego. O dziwo pracodawca zatrudnia tylko na umowę o pracę, a niemile widziane jest korzystanie z przywilejów jakie ta umowa daje. W tej firmie pracuje się dla prestiżu, a nie dla zarobków czy rozwoju.

Ilona
@Pracownik

No to przyznam, że jestem zaskoczona, bo skoro jest nacisk na uop a dzieją się podobno takie rzeczy, które opisujesz to dostrzegam trochę sprzeczności w założeniach. Chyba dziwi mnie teraz najbardziej to, że wciąż tu pracujesz mimo wszystko. Czemu?

Dziękuję
Kandydat
@Pracownik

Dziękuję za Twój wpis. Jednak jaki poziom rekrutacji, taki sam poziom zarządzania firmą. Dyrektor Lexusa jest wychwalany na rozmowach kwalifikacyjnych. Najważniejszy argument, to fakt, że można do niego zadzwonić jak wraca do domu po pracy poza Szczecin, bo w pracy nie ma czasu. Ja na moje szczęście nie podjąłem pracy w tej firmie. P.S. masz rację. Właściciel sprawia wrażenie, że jest w czasach, gdy rozpoczynał działalność firmy.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Toyota Kozłowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Toyota Kozłowski?

Pk
Klient
@Pytanie

Atmosfera jest tam tragiczna

Na szczęście
Klient
@Pk

Jeżeli atmosfera jest taka sama jak proces rekrutacji to współczuję i cieszę się, że tam nie pracuję.

TT
Klient
 Pytanie
@Na szczęście

Też doświadczyłaś/eś „wysokiej" jakości procesu rekrutacji? :- Składania obietnic bez pokrycia, ustalania po kilka razy kolejnych terminów, a później nie odbierania telefonów i braku podstawowej informacji np., że jednak zmieniliśmy zdanie i nie możemy zaoferować tego o czym rozmawialiśmy w trakcie rekrutacji.

RJ

Pierwszy miesiąc umowa zlecenie. Kolejne 3 m-ce na okres próbny. Duża rotacja pracowników serwis, hanel, księgowość. Mobing, wieczne uwagi, brak dobrych menadżerów. Oczywiście godziny pracy to fikcja - oczekują pracy ponad siły. Wystarczy przyglądnąć się na okna pierwszego piętra na Struga. Pracownicy księgowości to chyba tam śpią bo nigdy nie wychodzą o 16. Zero życia prywatnego bo kiedy? Płaca na dzisiejsze warunki nie porywa.

JL
@RJ

W każdej pracy trzeba zapłacić tzw. frycowe. Na początek słaba pensja, ale z miesiąca na miesiąc, dużo lepiej! Pensja, podstawa po to by dożyc do celu wyniki robić, ja są wyniki to i premia jest, większa niż podstawowa wypłata! Razy 1 i razy X! Polecam, tylko trzeba robotę robić!

RJ
@JL

Praca powinna być przyjemnością a płaca miłym dodatkiem pozwalającym na godne życie. Niestety jesli w pracy panują warunki uwłaczające godności ludzkiej to już zaczyna się obłęd, którego należy szerokim łukiem unikać, To nie godziwe pisać o premi wyższej o 1 czy x od podstawy, gdyż jest to fikcja daleka od prawdy chyba, że JL ma na myśli menadżerów, kierowników czy dyrektorów, czyli elitę firmy, która tworzy ten (usunięte przez administratora). Kowalski dla firmy się nie liczy. Ps „ludzie ludziom zgotowali ten los” i to jest przykre, ze menadżerowie firmy uważają sie za niebo lepszych gnojąc innych. Nie polecam.

RJ
@JL

Ps. To dlaczego taka rotacja pracowników i ogłoszenia o wolnych tych samych etatach? Jeśli warunki pracy w tym atmosfera tej pracy oraz płacy byłaby tak wspaniała jak pisze JL to nie było by tyle rezygnacji. Na szczęście ludzie zaczynają reagować jak należy. Kto zarabia 5000 na rękę nie licząc kadry menadżerskiej i jest traktowany z godnością jaka człowiekowi się należy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
"Rozsądny"
@RJ

Coś mi tu nie pasuje, pracuję tu kilka lat, ludzie przychodzą z własnej woli ,odchodzą z różnych powodów, rotacja jak wszędzie . Jak ktoś się nie nadaje, liczył na łatwy zarobek to niestety nie pozwolą na to współpracownicy . Mobing? gdzie w którym dziale ? Może nie znam wszystkich faktów z życia firmy ,ale żeby menadżerowie gnoili podwładnych ? Są obowiązki, jest sporo pracy jest płaca podstawowa , premia ,wszystko na biało. Sory! , pracuje i nie narzekam, jak się nie wyrobie to trochę zostanę po godzinach, nie tracę czasu na ploty i papierochy . Co do zarządu i kierownictwa, dyrekcji, przynajmniej w Toyocie na Struga to bardzo przepraszam, jest OK od dłuższego czasu ! Nie wyobrażam sobie pracy w opisanej przez RJ sytuacji, natychmiast bym odszedł .Atmoswera? pracowałem w innych firmach,o zgrozo!!! znam sytuację pracowników którzy odeszli i żałują , są też tacy, którzy do nas wrócili, wiemy o kim mowa RJ ? . Ich opinia jest dla mnie najcenniejsza . Tu da się pracować , można się wiele nauczyć , zarobki są OK ale trzeba pokazać jak wszędzie ,że potrafi się pracować , że jest się czegoś wartym . Ja tam lubię to co robię i gdzie pracuje, zawsze można ponarzekać na zarobki ... Pozdrowienia dla LJ . Pozdrawiam i polecam mądrym i pracowitym "Rozsądny".

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wszyscyPRACUJACYuKOZLA
@RJ

Ja! 5 000 zł x 3 na rękę szanowny RJ, na marginesie dziękujemy o to że martwisz się o nas wszystkich, warunki pracy, wynagrodzenia i pomimo że nie należysz do teamu to nasz los nie jest ci obcy....DZIĘKUJE JAKIEŚ 290 osób pracujących u Pana (usunięte przez administratora)za troskę z czego 80% to pracownicy ze stażem powyżej 2-3 lat(do sprawdzenia w kadrach) A teraz zdradź skarbie ty mój i PRZODOWNIKU PRACY na rynku pracy jak długo tu pracowałeś ? I ile na rękę zarabiasz teraz Panie „ Super Pracowniku Czy się stoi czy się leży to podstawa się należy” .....ROZUMIEM ROZCZAROWANIE ODRZUCENIEM Z NASZEJ STRONY ALE WIDOCZNIE ORŁEM NIE BYŁEŚ !!! Hehe No czekamy wszyscy na 2 odpowiedzi powyższe i nic ponadto....Nic bo te dwie będą pewnie tak zabawne że i tak nikt rozsądny reszty nie doczyta P.s. POZDRAWIAMY RAZ JESZCZE RJ I jego kolegów i ściskamy z całego serca BÓG Z WAMI ! ...i konkrety a nie jakiś bełkot frustrata Hehe

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
JL
@wszyscyPRACUJACYuKOZLA

RJ, ciekawy jestem czy na Twoim CV jest opis pracodawcy i zatrudnienie dłuższe niż 1 rok, ile jest z 5, 10 czy 15 letnim stażem w jednej firmie? To da nam wszystkim obraz jakim pracownikiem byłeś - jesteś?! W jakiej firmie po 1 miesiącu pracy masz wszystkie dodatki?! PS: Pytasz o zarobki, zdradzę ze PIT roczny na 6 cyfr!

Mark
@wszyscyPRACUJACYuKOZLA

Oszałamiający wpis. hah ;) Chcesz powiedzieć że zarabiasz 15k / m-c i tyle samo zarabia 290 pozostałych osób? ;) Trzeba się trochę ogarnąć nawet jak się chce robić reklamę firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@RJ

Firma się rozwija. Nieustannie poszukuje pracowników w w szczególności specjalistów bo rynek tego potrzebuje. Nowych samochodów sprzedaje się oraz więcej Więc i zaplecze jest niezbędne.

Karma
Kandydat
 Pytanie
@JL

Proszę w takim razie odpisać dla czego aż 10 ofert na różne stanowiska pracy. A u innych dealerów nie? Skoro tak super czemu taka rotacja kogo wy szukacie? Miałem styczność z byłymi waszymi pracownikami 3 pracowało ponad 10 lat u was i odeszło w sumie w serwisie co pracowalem zatrudniliśmy 8 osób z struga na różnych stanowiskach nawet kierownik wasz przyszedł tak super było i fakt kawał... z niego był pewnie u was tego się nauczył brak szacunku...

Bartek

Nie wszyscy maja taka stawkę, może trzeba bardziej się starać? Firma z opinią dobrego pracodawcy radzi sobie dobrze!

Karma
Kandydat
 Pytanie
@Bartek

To czemu na olx aż 10 ofert na różne stanowiska pracy? Proszę pokazać innego dealera w mieście który ma tyle ogłoszeń odnosnie pracy?

Iwona

Niestety nie polecam pracuje tam dlatego ze niestety ciężko znaleźć prace w obecnych czasach. Kierownik udaje udaje kolegę, a naprawdę to wymyśla jest poprostu dwulicowy. Nie mówiąc o właścicielu marne pieniądze porażka

Bartek
@Iwona

Pani Joanno proszę się nie podszywać pod Panią Iwonę. Nie życzę sobie żeby mnie pani obrażała w sieci. W celu obrony dobrego imienia mojego i firmy jestem zmuszony iść z tym tematem do prokuratury - Kierownik Działu Handlowego.

4
Ivona
@Bartek

Bardzo zabawne, zadziwiające jest jak można pisać takie bajki i wymyślać.

Karma
Kandydat
 Pytanie
@Bartek

Tylko by nie wyszły brudy z pieniędzmi pod stołem o które trzeba się prosić! Czy coś się zmieniło? Pamiętam jak masowo pozwalniali się wam pracownicy i przeszli do świeżo otwartej innej marki tak tam u was super...

Pytanie
 Pytanie

Obecnie Toyota Kozłowski do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Doradca Sprzedaży. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 20 października.

2806
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Chciałabym zmienić prace, całkowicie zmienić branże w której dotychczas pracuje. Myśle o tym aby spróbować aplikować do tej firmy. Czy mam jakieś szanse na dostanie pracy ?

Ilona
@2806

"Szansę" to w pewnością może mieć każdy, kto się zgłosi, ale czy się ją dostanie to z tym może być już deczko trudniej. ;) A w jakiej branży aktualnie siedzisz? Może docenią właśnie to doświadczenie?

Maja
Kandydat
 Pytanie

Proszę o informacje dotycząca pracy w call center, widziałam ogłoszenie o prace, jakie wynagrodzenie? Chodzi mi o konkretny przedział np. 2500-3000 zł na rękę +premia od wyników czy uznania itp. Jaka atmosfera w firmie? Czytając niektóre wpisy to zastanawiam się czy warto aplikować?

Antoni
@Maja

Masz jakieś doświadczenie w pracy w call center, czy byłaby to Twoja pierwsza tego typu praca? Myślę, że wysokość wynagrodzenia w pewnym sensie może być uzależniona właśnie od tego, jakie masz doświadczenie. Podzielisz się z nami tym, czy pracowałaś już kiedyś w takim charakterze? Ciekawi mnie to, więc miło by było, abyś to napisała.

Maja
Kandydat
@Antoni

Tak mam doświadczenie w takiej pracy jak na swój młody wiek, dlatego zwróciłam uwagę na ogłoszenie wiszące na stronie firmy :) Ale tez sprawdzam opinie firm w necie dlatego zapytałam tutaj :)

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Toyota Kozłowski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Janusz

Są obecnie poszukiwani sprzedawcy albo ludzie na serwis? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera na salonie? Pracownicy w zgodzie? Jak z kierownictwem?

Niki

Doradca Serwisu V PO Firma stwarza możliwości do rozwoju, a pracownicy są jak najbardziej zadowoleni z pracy.

Doradca Serwisu V PO

Polecam prace w serwisie, jeśli zna się na robocie, można się rozwijać,

Xyz

Nie polecam pracy w tej firmie, niska płaca podstawowa i premia stale ucinana. Mimo dużej ilości pracowników brak jakichkolwiek pakietów socjalnych, a o dodatkowej gotowce np. na święta można pomarzyć. Wszyscy pracownicy boja się właściciela Pana J.K który pracownika traktuje z ogromnym poczuciem wyższości, dodatkowo potrafi wyrzucić rzeczy z biurka pracowników gdy coś mu się nie spodoba. Moja słowa mogą potwierdzić ogłoszenia o prace które są stale zamieszczane bo żaden szanujący się człowiek na dłuższa metę w tej firmie nie wytrzyma, szkoda czasu na rynku są ciekawsze oferty za lepsze pieniądze, tutaj niestety ciagle będziecie łudzeni podwyżka która nigdy nie nastanie, a jeżeli jesteście kobieta to umowę na czas nieokreślony dostaniecie z ogromna laską bo szef uważa, ze zaraz zajdziecie w ciąże. Odradzam !

środa

Widzę pozytywne opinie. Skoro tak jest dobrze dlaczego od kilku miesięcy wisi ogłoszenie na mechanika?

ola

jak najdalej od tej firmy ciągła rotacja pracowników pensja minimalna i premia uznaniowa która już była ucięta po kilkaset złotych. Każdy z pracowników chce stąd odejść jak najszybciej. Firma zatrzymała się w latach 70 i nic do przodu .

Klient

Chciałem sprawdzić auto przed wyjazdem na urlop, głownie zawieszenie . Telefonicznie sprawdzono mnie , że trzeba będzie wymienić stabilizatory na przednich kołach. Zapytałem ile kosztują te stabilizatory, odpowiedział pan 103 zł za szt. Mówię ok. Na fakturze cena robocizny tych stabilizatorów to 370 zł!!! czas wymiany jednego około 3 minuty( na You tubie). Czyszczenie reflektorów, też nie zapytałem, o zgrozo 260zł!!!! Rozumiem, że każdy chce zarobić utrzymać serwis budynek czynsz i Ty. Itp. Ale to już przesada . Teraz tylko własny znajomy mechanik i części z neta. Pozdrawiam.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Kozłowski - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Toyota Kozłowski?

  Zobacz opinie na temat firmy Toyota Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Kozłowski?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toyota Kozłowski
2.6/5 Na podstawie 56 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Struga 31b
  70-777 Szczecin
 • NIP: 9552342105 KRS: 0000440298
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Toyota Kozłowski
Przejdź do nowych opinii