counter
3 97 155 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Ciepły Dom Marcin Podemski?

Marcin Nowy wpis

Kolega.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 307 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ciepły Dom Marcin Podemski?

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Ciepły Dom Marcin Podemski? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Jak
@Administrator

Czytasz chłopie lub nabór że zrozumieniem???? Podstawówka za świnia zdana??? Podemski to historia-wychustal się razem z wyplatami

Tak
@Administrator

Pani(e) Administratorze dla jasności określenie "wychustal się" oznacza że właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej Marcin Podemski prowadzacy poza "FUH Ciepły Dom" także "Sp. z o.o. s.k Earthworks" popełnił samobójstwo nie regulując zaległych zobowiązań wobec pracowników, co było także jego standardowym zachowaniem za życia. W chili obecnej trwają postępowania przed Sądem Pracy o wskazane zaległości. Po śmierci w/w wierzytelności i długi przechodzą na spadkobierców, a jeśli Ci zrezygnują ze spadku po roku sąd ustanowi kuratora spadku i ten ureguluje zaległości. Jeśli po jego ustanowieniu okaże się, że spadek ktoś roztrwonił (np. spadkobiercy mimo rezygnacji ze spadku) będzie sprawa karna. Zatem jeśli małżonka denata lub jego córka nie uregulują długów wobec pracowników ureguluje je kurator wcześniej czy później (po sprawie karnej). Rozporządzanie bowiem cudzą rzeczą wbrew obowiązującemu prawu jest przestępstwem. Sumując w interesie spadkobierczyń jest uregulowanie zaległości bez udziału sądów, prokuratorów czy kuratorów. Zapłacić i tak będzie trzeba a wyłapanie wyroku karnego to żadna przyjemność.

Rew c
@Tak

Zgadza się i ponadto oprócz pracowników pozostają wierzytelności podwykonawców Szkoda tylko że auta p. Podemski ej i Pana Podemski ego głównie były w Getin leasing lecz narzędzia hilti były, są warte trochę a więc istnieje prawdopodobieństwo iż p Kasia mając swój Ciepły dom przejęła te narzędzia po samobójstwie Pana Marcina Ucieczka przed długami nie pomoże

kira
@Tak

a jak popelnil samobuja ???

Tak2Nie

kasia Nowy wpis

nic nie dostaniesz

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zainteresowany

Czy są jakieś szanse, że ktoś przejmie firmę i poprowadzi ją dalej?

Hanna

Czy to zmiana adresu czy coś innego?

Sznurek
@Hanna

Tak nastąpiła zmiana adres na cmentarz komunalny 23 alejka

Dominika

Czy ktoś mógłby konkretnie wypowiedzieć się na temat firmy Ciepły Dom? Jak to w końcu jest, firma funkcjonuje, czy też nie? Z jednej strony docierają informacje, jakoby firma nie funkcjonowała, natomiast z drugiej nic na ten temat nie mogę znaleźć w internecie. Czy ktoś mógłby konkretnie powiedzieć, jak to w końcu jest?

Jak
@Dominika

Pytanie, kto was zatrudnia ?? Masakra stwierdzam iż max 4klasa podstawówki w tym dwa lata w 3 klasie masakra z czytaniem ze zrozumieniem ???współczucie dla pracodawcy juz lepiej byli by amerykanca zatrudnić nuz takie cos M. Podemski narobil długów i sie powiesił

Kazik

@zenek a gdzie można przeczytać ogłoszenia o rekrutacji do firmy Ciepły Dom i gdzie wykonuje ona prace ? i jak się umówić z właścicielem ?

Dominika

@zenek Czy fakt, o którym piszesz został gdzieś zgłoszony? Jeśli tak to z jakim skutkiem? Gdybyś mógł podać więcej faktów dotyczących tej sytuacji oraz firmy Ciepły Dom to będę wdzięczna.

TakNie

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Ciepły Dom Marcin Podemski? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

zenek
@Administrator

sytuacja jest dziwna... firma funkcjonuje dalej... ludzie zostali bez wyplat... a firma ma sie dobrze i szuka nowych pracownikow... tych ktorym jest winna wyplaty nie chce znac , nie odbiera telefonow tlumaczy zmianami....

Kolega

Odpieprzcie się od Marcina, Ś.P. Człowiek prowadził biznes, biznes coraz szerszy. Do momentu kiedy wszyscy Go tutaj oceniający mieliście z Niego pieniądze było super , ekstra i wow. W momencie kiedy zaczął mieć problemy trochę na swoje życzenie wszyscy się od Niego odwrócili i pozostał On sam ze Soba i Swoimi problemami. Marcin nie był w stanie tego udźwignąć i wysiadł w trakcie jazdy. Musiał być na prawdę mocno przyciśnięty do podłogi. Szkoda mi Go. Świec Panie nad Jego Duszą. Nie oceniajmy , żeby samemu nie być sądzony.

Tak7Nie

@Kolega

z tymi pieniędzmi bym się nie zgodził kolego Marcin pare lat temu jak i teraz cały czas był krętacz z kasą do dnia dzisiejszego kasa wisi do oddania nie pojedynczym osobą gdyby nie to że kłamał nie miał by długów . Zewnętrznie był mocny a wewnętrznie pęk. Każde oszustwo idzie odkręcic tylko trzeba chcieć być normalny a nie nowobogacki. Żal mi teraz Kasi

Tak8Nie1

Wojt
@Kolega

Biznes coraz szerszy hehe chyba w oszustwa, nie wyobrazasz sobie ile ludzi,rodzin,dzieci wydymal na kase.... zal mi nie jego tylko rodziny ktora ma przez niego mega problemy. Nie wytrzymal tego ze moze byc zwyklym szarym dłużnikiem,zycie ponad stan,to go rajcowalo

Tak3Nie

Misio
@Kolega

"Człowiek prowadził biznes, biznes coraz szerszy" - to prawda świetlana przyszłość przed jego biznesem się otwierała ale ja sam zaprzepaścił głownie złym traktowaniem innych - pracowników, kontrahentów, dostawców, itp. "Do momentu kiedy wszyscy Go tutaj oceniający mieliście z Niego pieniądze było super, ekstra i wow". To nieprawda bo nie zgłaszał nas do ZUS, a jak zgłaszał (co było niezwykle rzadkie) to zaniżone stawki i oszukiwał tym samym nas i skarb państwa (czyli nas podwójnie). Pracownicy, którzy z nim się rozstawali zawsze mieli problemy z wyegzekwowaniem zarobków. "W momencie kiedy zaczął mieć problemy trochę na swoje życzenie wszyscy się od Niego odwrócili i pozostał On sam ze Soba i Swoimi problemami". Hm ... to też nieprawda, trudno jest się odwrócić od kogoś kto był zawsze odwrócony od Ciebie. Pracowników miał zawsze w głębokim poważaniu. Traktował jak zło konieczne i nigdy nie szanował. Czuł się panem i władcą ich życia, najmądrzejszym z mądrych, robił co chciał i miał gdzieś nas od których tak naprawdę zależał jego sukces. Biznes prowadził na kredyt naszego zaufania. Szczytem jego sobiepaństwa było zatrudnienie kelnerki na stanowisku majstra, kierownika czy jak tam zwał i wymaganie byśmy respektowali jej polecenia (kompletnej niemoty w zakresie wykonywanych robót). Ciekawe co w niej takiego widział. Zatem pretensje są nie uzasadnione. Jeśli nie udźwignął i zawisł ("wysiadł" to taki synonim samobójstwa) to chyba było mu to pisane. Szkoda to jak krowa narobi do studni. A oceniać czasami trzeba i wypada choćby po to by inni nie szli jego drogą.

Tak2Nie

Karma
@Misio

ciekawe spostrzeżenie, tylko Pan Podemski umiał bez pana pracy zyć i utrzymjać rodzine oraz pracowników a Pan co soba teraz i wcześniej reprezentuje? w tym wieku?

Misio
@Karma

Umiał bez mojej pracy żyć ? Też mi wyczyn, wielu potrafi. Umiał utrzymać rodzinę ? to zwykły obowiązek męża i rodzica. Szkoda tylko, że w jego wypadku krótkoterminowy. Umiał utrzymać pracowników ? Jeśli zatrudnianie "na czarno" i "na szaro" (zaniżanie faktycznie wypłacalnych zarobków i co za tym idzie składek do ZUS i skarbówki), nie płacenie na czas wynagrodzeń, nie płacenie diet, dodatków za nadgodziny, etc. jest według Karmy umiejętnością utrzymywania pracowników to tylko pogratulować wyobrażeń o otaczającym świecie. Ale jak już do tego doszliśmy to pytanie ilu pracowników z tych umiejętnie utrzymywanych przez bohatera tej wymiany zdań dotrwało do jego końca. Ilu ? Reszta argumentacji to jakieś brednie. Co reprezentuję ? Życie bom wciąż żywy. Odpowiedzialność bom odpowiedzialny za rodzinę. Odporność bom odporny na stresy i nie uciekam przed problemami (każdy je ma) na ciemną stronę pozostawiając je najbliższym. Tyle. Wiek nie ma znaczenia. Albo ma się Jaja albo wydmuszki.

elvis zyje
@Misio

prowadzil... ale nie biznes coraz wiekszy ale oszustwa coraz wieksze...

TakaJa

Był jaki był. Żona i córka żyją nadal - ale co to za życie?! Musza sobie dać radę SAME bez jakiegokolwiek wsparcia MASAKRA! Ludzie nie piszcie już komu wisi, kogo oszukał !!! Kasia pewnie czyta lub przeczyta to kiedyś i (usunięte przez administratora) to jej nie pomoże !!! Wiec CICHO już !!!

eeee
@TakaJa

ale to nie jest miejsce do pomagania to miejsce do opiniowania a zona to chyba wiedziała jak firma w której sama robila działa i jak ludzi w konia robi maz co ?

keras
@eeee

Ktoś z Was posiada kontakt do Pani Katarzyny?

Kasia

Firma zakończyla dzialalnosc z powodu zgonu wlasciciela zalegle wynagrodzenia nie zostana wyplacone.

Jurek
@Kasia

No brawo ! Nie ma co "Rzetelna Firma". Ciekawe czy na drodze sądowej możliwe jest odzyskanie choćby części zarobionych i nie wypłaconych zarobków ? Ktoś wie ?

Janek
@Jurek

Oczywiście, że tak

Qwerty
@Kasia

Ale mozecie sprzedać dom, narzedzia zeby ludzia poplacic. Panstwo nowobogaccy Odrzucenie spadku nie zwalnia z platnosci

Kazio
@Qwerty

A skąd wiadomo, że nastąpiło "Odrzucenie spadku". Skąd ? Ktoś wie coś na ten temat ? Dajcie znać.

Qwerty
@Kazio

Chlopie a wzial bys dlugi na siebie??ktore przewyzszaja majatek?? Samochody w leasingu trochę narzedzi to co ta kobieta ma.wziac. wiecej moze kelnerka wziac niz zona

lexus
@Kasia

Ciepły dom jak i firma earth works miała narzedzia, Państwo Podemscy mieli dom Pani Podemska ma firme Ciepły dom z innym nipem i regonem Czy tak trudno udowodnić że mimo że podemski uciekł od długów i się wyhuśtał że trzeba ludzi popłacić czy znów Państwo Podemscy zapłacą pseudo kancelarii która będzie ich bronić Jest Pani Podemska córka Podemskiego wszystko idzie drodzy Państwo odzyskać co swoje.

Tak14Nie1

Jasio zainteresowany pracą

No dobra koledzy, informatorzy, wójtowie, kaśki i qwertowie ... ale co dalej ? Firma bez niego funkcjonuje ? Jakieś roboty prowadzi ? kończy zaczęte ? gdzie ? w Szczecinie, Morzyczynie, w Goleniowie ? czy może jeszcze gdzie indziej ? nadal zatrudnia pracowników ? W necie nadal są aktywne ogłoszenia więc chyba funkcjonuje. Jako Eartworks czy Ciepły Dom ? Jak i z kim nawiązać kontakt w sprawie pracy jeśli jest oferowana ? Z Panią Skrzypczyńską czy żoną śp. Marcina ? Ktoś może wie ? Niech powie.

dobre

hehee

Z kelnerką

Jest najlepiej zorientowana

Wrrrrrrr
@Jasio zainteresowany pracą

Pani skrzypczynska wie lepiej niz.p. Kasia

Kaśka

Czy ktoś mi może napisać co się tak naprawdę stało

Tak23Nie

Małysz

Szok Był chłop kawał skurczybyka, ale ogólnie żal mi chłopa. Na zewnątrz był mega silny psychicznie bynajmniej pozory stwarzał,lekko nowobogacki ale olewałem to. Mało szkodliwy Mimo braku sympatii jakoś zwyczajnie mi go żal. co ty żeś chłopie odjebał

Tak5Nie

Informator

Marcin Podemski to już historia. Nie poradził sobie z życiem.

anonymous

????

wierzyciel
@Informator

a gdzie moje pieniądze????

Tomasz N.
@anonymous

Czy ktos wie co z marcinem Nie odpowiada na wezwania Dlugu nie splaca

zdw
@wierzyciel

I nie odpowie, nie żyje

Tomasz N.
@zdw

Co sie stało?????! Co teraz z moja kasa????!!!!!

KONOTOP
@Informator

No to ładnie teraz nas wszystkich zostawił Niech mu ziemia lekką będzie mimo wszystko Kondolencje dla rodziny

Ups

nazwa podmiotu:Firma Usługowo-Handlowa Ciepły dom Marcin Podemski NIP:8561210176 miejscowość:71-412 Szczecin województwo: dług:28 996.89 zł

Tak3Nie

@Ups

wystarczy wejść na KRD i tam wszystko jak na dloni dłużnik i życie na kredycie earth works i samochodzik pana biznesmena z getin leasing finanse

kaska

Witam Jedno co mogę napisac Podemski (Hans) placi 2-3 pierwsze rozliczenia zeby zamydlic oczy i zebyscie pracowali dalej , a potem koniec ciagle problemy przez kolejne 10 rozliczen sciemy i kawalki wyplat aby robota szla on kase bral ale juz nie placi pracownikom... CWANIACZEK i tyle

Tak30Nie

@kaska

100% racji dłużnik gdzie popadnie uważa że małe firmy nic mu nie zrobią tylko prędzej czy poźniej do (usunięte przez administratora) mu się dobiorą jemu i tej małolacie

Grześ

Grzesiek ja nie narzekałem, Marcin jest w porządku długo pracowałem u niego i ruwniesz z jego żoną pracowałem na budowie marcin wszystko dobrze tłumaczył partacze dobrze ze nie wypłacał.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciepły Dom Marcin Podemski - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ciepły Dom Marcin Podemski
3/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • al. Niepodległości 19/22 lok. 110