Opinie o Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz w Szczecin

Grażyna Nowy wpis

Firma na inną osobę? Ktoś pisał, że Pan tu dowodzi, czyli dobrze widziałam na takiej stronie z ofertami, że specjalność tutaj to energetyka cieplna spawalnictwo i usługi sprzętowe świadczone na terenie zachodniopomorskiego? Tak było napisane w sieci. I ile osób pracuje przy tym obecnie, jaka robota jest wykonywana i czy wstępnie jest miejsce dla mojego lubego? Zna się na rzeczy tylko pytanie czy wypłaty są terminowe? Zastanawiają dawne komentarze...

Operator Nowy wpis
@Grażyna

Wszyscy pracują bez umowy , hotele to garaż od Pana Łukasza. Zastraszanie , praca po 13 godzin to minimum . Masakra że tym się pip nie zajmie ....

Mila Nowy wpis
@Operator

No a czy ktoś kiedykolwiek taką sytuację zgłosił? W sumie to jestem ciekawa, co dokładnie masz na myśli, jeśli mówisz o braku umowy. Chodzi o to, że nie ma umowy o pracę tylko np. zlecenie czy w ogóle żadnej? I tak jest cały czas?

EX Nowy wpis
@Mila

Ja pracowalem jakies 6 lat temu u tego typa przez 4 miesiące mnie wodził za nos, że moja umowa zlecenie jest przygotowywana przez księgową. Zgadnij jaki był rezultat ;) Odradzam każdemu. Jak się zwolniłem to przez 3 tygodnie musiałem wydzwaniać i prosić o wypłatę moich pieniędzy. Z łaską dostałem 2200 za miesiąc pracy. Oczywiście gotówką. Ten "przedsiębiorczy" Pan ma chyba zasadę, że dniówka jest stała i wynosi 100 zł. Aaa! Jeszcze jedno! doszły mnie słuchy, że wystawił do wiatru nawet swojego "wspólnika" i się z nim nie rozliczył. Zdecydowanie gość niewarty zaufania.

Operator

Cala firma jest na matkę ktora leży w domu i ma zajęcia komornicze, lukasz to krętacz (usunięte przez administratora) . Chodzi opowiada jaki to nie jest swiety a sam swoją matkę za parę tysięcy sprzedał i dalej ja cisnie w długi...

Dawid

@Ie Wolański a ile zalegają ?

IE Wolanski

Odradzam współpracę, nie płacą, od grudnia czekam na należne wynagrodzenie za prace jakie wykonywałem dla tej firmy. (usunięte przez administratora) i krętacze niegodni zaufania. Ludzie na czarno, opóźnienia, nie warto !

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Wiecie może czy firma prowadzi rekrutacje? Słyszałem, że dobrze się pracuje

cziwonabru2

Witam, nie polecam nikomu tej firmy niejaki (usunięte przez administratora) niszczy wizerunek firmy zatrudniając ludzi na czarno a później zwleka z zapłatą a po kilku miesiącach wypłaca 1/4 tego co obiecał umowe tez próbuje wcisnąć dopiero po jakims czasie od zwolnienia się, na pewno sprawa trafi do Państwowej Inspekcji Pracy

cziwonabru2

Witam, nie polecam nikomu tej firmy niejaki Pan Łukasz syn Pani Joanny niszczy wizerunek firmy zatrudniając ludzi na czarno a później zwleka z zapłatą a po kilku miesiącach wypłaca 1/4 tego co obiecał umowe tez próbuje wcisnąć dopiero po jakims czasie od zwolnienia się, na pewno sprawa trafi do Państwowej Inspekcji Pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz - Szczecin

• Jak się pracuje w Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jcu Joanna Czemarmazowicz-Urbanowicz
  • Wiosny Ludów 29 lok. 3