Szponar Usługi Budowlane

Szczecin

Opinie o Szponar Usługi Budowlane

edek z krainy kredek

Na wstepie chcialem napisac iz firma nie oplaca ZUSu,i tez ubezpieczenia zdrowotnego,mimo iz ktos pracuje na umowie cywilno prawnej to ma taki obowiazek,od pracownikow wymaga sie cudow,praca po 10 godzin dziennie.W miesiacu przepracowane 250 godzin wyplata w wysokosci 1500 zl,to sa jakies zarty w XXI wieku takie zeczy,przeciez to sie nadaje tylko pod sad.Pracownicy rozni,ale sa tez pozadni i pracowici wiec wypadalo by ich docenic,ale to przeciez Polska i prywaciaz,tak Rzymu nie zbudujemy.Ogolnie porazka i tylko noz sie otwiera na sama mysl pobrania wynagrodzenia.Odradzam jakiejkolwiek wspopracy z ta niby pozadna firma

Zostaw opinię o Szponar Usługi Budowlane - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szponar Usługi Budowlane