Lwowska Piekarnia Leszek Płonka

Szczecin

Opinie o Lwowska Piekarnia Leszek Płonka

Maja

Firma nadal istnieje a nawet ma swoją stronę internetową http://www.smacznie.org/lwowska_piekarnia_leszek_plonka_31692.html Obecnie nie ma nowych ofert pracy, natomiast warto śledzić oferty na bieżąco. Zachęcam także do pozostawiania opinii na temat pracodawcy. Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie Lwowska Piekarnia Leszek Płonka?

Maja

Pracujesz w Lwowska Piekarnia? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Twoje doświadczenie może być cenne dla osób, które trafiły na wątek szukając informacji o firmie jako pracodawcy.

Anonim
@Maja 07.06.2017 12:10

Leszek Płonka nie prowadzi już piekarni od 2014 roku i Lwowskiej od początku 2014 roku. Firma inaczej się nazywa i jest inny właściciel. Więc te wpisy nie mają sensu.

Beata
@Maja 07.06.2017 12:10

!

Rozumiem, że coś wam może w firmie nie pasować ale porównania do obozów są naprawdę nie na miejscu. Jeśli tak bardzo nie odpowiadają wam warunki no to albo pogadajcie z dyrekcja albo sie zwolnijcie..

pikolo77

ha ha dokładnie tak jak opisane kicha straszna słychać opinie ludzi w Szczecinie i nie tylko ściągnęli tanią siłę roboczą z Ukrainy za psie pieniądze ha ha i tyrają po 16 godzin tym powinien sie ktoś zainteresować dokładnie jak ktoś tu opisał

CM

Złodziej i tyle!! Właściciel to złodziej i przekrętas!!

oluś9
@CM 23.07.2016 20:34
Złodziej i tyle!! Właściciel to złodziej i przekrętas!!

ha ha cwaniak szczeciński

Lara

Pracownicy do bani , ciagle maja problemy miedzy soba ! A kierownika i szefa w sumie brak ! Taka prawda ! Kierownik karze rozwiazywac problemy samemu, rzuca sluchawka, i brzydko sie odzywa do swoich pracownikow ! Mowa ogolnie o szefie tego calego interesu !

Ekspedientka

Pracuje tam od 16 lat i Lwowska dalej istnieje :) I ma sie bardzo dobrze, zwiększyliśmy produkcje.

mimi

hej. lwowska już zamknięta. gdzieniegdzie są jeszcze punkty. nazwa zmieniona na kruszynka

były pracownik

A może trzeba zajrzeć do wnętrza firmy ! I w końcu zainteresować się pracownicami !!!!!!!!!!! I zadbać o dobry klimat na sklepie. I samemu układać grafiki :) i mniej zamian. Wyeliminować zwolnienia z pracy !

nikusia

Dokładnie zgadzam się z moją poprzedniczką lub poprzednikiem ! Precz z takimi pracodawcami !Mało płacą i wymagają cudów !

LANGUSTA

dlatego, że siedzicie cicho ! Każdy pracodawca tak robi. Za nic ma kogoś kto na niego robi !

OMG

OMG szczena opada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milosz

BLUES BROTHER - 2013-09-23 19:12:34 NICJak to NIC? Blues Brothers idz i ZOBACZ ! masz słabe informacje I sam oceń !

KOSTKA

no słuchajcie to nie dawać się takim i już ! DZIWNY JEST TEN ŚWIAT !

BERTA

w życiu bywa i tak. Powodzenia dla tych którzy stracili prace ! bo zakładam, że już tam nie pracują !

BLUES BROTHER

NIC

love

nie ma to jak łapac 100000 srok za ogon ! POWODZENIA ! Czyli w Nettach juz nie ma cukierni ? w sumie szkoda? a co tam teraz jest, wie ktoś ?

?

Już zamknęli 11 sklepów w nettach. Takim był dobrym płatnikiem.

klient - 2013-05-17 00:18:12 Takie rzeczy tylko w ERZE ALBO W LWOWSKIEJ

NO NIE WIEM, JA DO PRACY CHODZĘ I IGDY SIĘ NIE SPÓŹNIAM, A SWOJĄ DROGĄ CO SIĘ TAM W FIRMIE DZIEJE? ZAMYKAJĄ?

Kamila - 2013-02-09 14:52:27 Szef ze Szczecina średnio zajmuje się załogą. Wiadomo to już od wielu lat. Martwi się tylko o siebie. Nie wypłaca średniej krajowej. Kto mi powie dlaczego? Bo woli mieć więcej dla siebie. Jak go nie stać niech nie zatrudnia ludzi. Żeby zatrudnić pracownika trzeba mieć pieniądze w portfelu.Już opisałam na dole. Takie sytuacje się zgłasza do inspekcji a nie marudzi :) i zaśmieca portal.

klient

[usunięte przez moderatora] W momencie otwarcia sklepu - stoiska wszystko powinno być już gotowe dla klienta! Bo co tu sprzedawać. Proponuje zmienić godzine otwarcia na późniejszą, tym co rozwożą zmienić godzine z 6:00 na 5:00 lub ustawić odpowiednio piekarzy :) Zawsze można zgłaszać gdzieś takie utrudnienia do sprzedawcy i nie oczekiwać tłumaczeń tylko poprosić , żeby przekazały naszą opinie gdzieś wyżej .

Mira

A ja mieszkam w Świnoujściu i robię zakupy na stoisku w "netto" przy ul. Grunwaldzkiej 97. Pracują tu dwie panie które są bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte. Problem tylko w tym że dostawę towaru maja nie z chwilą jak otwierają stoiska tylko znacznie póżniej i biedne panie wiecznie muszą tłumaczyć że jeszcze czekają na towar. A sklep i ich stoisko dawno otwarte. ale to już nie tych pań wina tylko szefostwa że lekceważy i klientów i pracownice. Pozdrawiam miłe panie:)

klient

Takie rzeczy tylko w ERZE

Mikula

Właśnie, punktualnosc do kitu. Patrzcie na siebie.

Kaja

E tam ! Ja też przychodze do pracy pięć minut po czasie. kwadrans akademicki

---

no czasem tak bywa ! może na autobus się spieszy, dajcie spokój. Każdemu się coś takiego w życiu zdarzyło. Wyolbrzymiacie. A kto dzisiaj jest punktualny.

Aga

No to ładnie...i zamykają sklep za wcześniej. Na Zielonogórskiej[usunięte przez moderatora] Już kilkakrotnie. Nie ładnie! Ja chce kupic chleb, i co teraz?

Kamila

Zostaw opinię o Lwowska Piekarnia Leszek Płonka - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lwowska Piekarnia Leszek Płonka