„Multi Light”

Szczecin

Opinie o „Multi Light”

łyk

taka jest prawda, nie widzę powodu by w to wątpić @grześ. Szkoda, nie spodziewałem się ich upadku.. :)

Ciekawski

Że niby Multi Light istnieje?? :O że niby gdzie?

kinia

ja również muszę wiedzieć przed wysłaniem cv jakich pieniędzy się spodziewac bo może nie ma sensu marnować papieru. może wam się to wydawać dziwne, ale jak u nich wygląda polityka zbierania i przetwarzania danych osobowych tez napiszcie bo jak wyślę im cv to nie wiem co się stanie z moimi danymi finalnie

asnm

hej mam pytanie konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy... czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna... z czego warto sie przygotowac i na co zwrocic szczegolna uwage w procesie rekrutacji z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie...

szczęściara

musisz wziąść swoje świadectwo pracy, zaświadczenie o zległości i z tym udać się do syndyka, żeby sprawdził czy ta sama kwota istnieje w wykazie sporządzonym przez księgową. i tyle. kasa po sprzedazy majatku firmy.

byly pracownik

szczesciara a juz bylas u syndyka moze cos wiecej napisz wyplaca kase czy jak i jak]ie papiery trzeba wziasc

Szczesciara

Dnia 15 października br Sad Rejonowy w Szczecinie ogłosił upadlosc likwidacyjna spółki. Wszelkie wierzytelności należy zgłaszać Syndykowi urzedujacymi na ul.'dobropole.

Abrakadabra

Wiem już! Dnia 15pazdziernika sad wydał wyrok! Jest upadłość likwidacyjna! Alleluja. Bliżej nam w końcu do odzyskania pensji. Nie denerwujc ie się, syndyk już działa na Dobropolu. Jeśli nie macie adwokata możecie zgłaszać się do syndyka. Pozdrawiam.(usunięte przez administratora)

były pracownik

ja mam pytanie czy wiecie co wkońcu ztą upadłoscią bo czas leci atu nic z wyroku sądu zapłaty zaległych pensij (usunięte przez administratora) pozdrawiam bylych i obecnych pracowników multi i sotexu

byly pracownik

ja tam zrobie wszystko zeby kase odzyskac w ten czy inny sposub nie bedzie zadnych zachamowan tyralem tam i mi sie nalezy a co do firmy feniks product czy jak jej tam to najwierniejsze psy ja zalozyly i niby wielcy biznesmeni (usunięte przez administratora) smiechu warte sami nawet by niepotrafili [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytrzec a firme prowadza pozdrawiam bylych pracownikow i tych co zostali powodzenia

Aneta

Chyba w tym szale i skoku swojej zemsty się zapedziles, bo to ja wreczylam tobie wypowiedzenie a nie odwrotnie. Wiec nie pisz głupot. Kopie dokumentów do wglądu u prawnika i SP , wiec proszę bez oszczerst i kłamstw.

Aneta

Ach, nie szukałam tej wypowiedzi na internecie, bo nie śledzę takich wpisów. Zadzwonił do mnie znajomy i powiedział mi, że tak mnie tu obsmarowałeś. Jest mi po prostu przykro.

Aneta

Były Prezesie, chwytasz się wszystkiego co można? Skoro wiesz, że jestem karana to i wiesz dlaczego. Nie jest to Twoja sprawa, nie dotyczy twojej firmy. To tylko moja głupota, że miałam zaufanie mówiąc Tobie o tym. Szokda. Niestety wiesz też, że nie stac było mnie na wynajęcie prawnika, aby wybronić się z tej sprawy, bo juz wtedy nie płaciłeś nam pensji.Nie trafiłeś oskarżając mnie o zakładanie tych wpisów, ja nie mam ochoty na pranie brudów, więc zostaw moja rodzine w spokoju, bo ja ciebie nie ruszam. Wstyd mi, że potrafisz nas tak poniżać. Szybko zapomniałeś, że dopilnowywaliśmy swojej pracy i kontraktów, harowaliśmy czasem do póżnego wieczora, nie płaciłeś nam nadgodzin bo nigdy się o nie nie upomniałam. A teraz straszysz nas? Oskarżasz? Nazywasz złodziejami? Człowieku, zastanów się co swoim postepowaniem prezentujesz, jak postrzegają cię byli i obecni pracownicy. Przyznaj sie do porażki i żyj dalej swoim a nie naszym życiem.

W

do dowcipnego. Czlowieku podaj swoje imie jak czujesz sie tak mocny, piszac takie rzeczy

do dowcipnego

Do dowcipnego, uwazaj na oszczerstwa bo mozesz bardzo załowac to co piszesz.

anom

wszyscy sobie doskonale zdajemy sprawe jak długo trwa taka procedura upadłościowa -ale nie zdawaliśmy sobie sprawy jakim mało wykfalifikowanym (usunięte przez administratora) firmy jest pani PANI (usunięte przez administratora) ?...może należało by dokształcić się zanim kolejna firma popadnie w takie same długi!!!!!! Pozdrawiam

Multi ofiara

Swoją drogą, bezczelność prezesa upadającej firmy Multi Light nie zna granic (upadającej bo upadłość układowa nie została jeszcze przyjęta i wątpliwe, czy ten rodzaj upadłości przejdzie). Na temat wielomiesięcznych zaległości wobec pracowników (i nie tylko) prezes milczy... Nic dziwnego - pieniądze są mu potrzebne na uruchomienie produkcji w nowej firmie Feniks Product Sp. z o.o. czyli takiej nowej mutacji firmy Multi Light. Dla niepoznaki jego nazwisko nie figuruje w dokumentach firmy Feniks. Miejcie się na baczności potencjalni kontrahenci bo wylądujecie jak my, byli pracownicy Multi Light - bez pieniędzy. W sądzie to wszystko trochę potrwa, ale doczekamy się i my sprawiedliwości. Tylko notujcie uważnie, jaki sprzęt i kiedy wywożony jest z firmy Multi Light do firmy Feniks. W sądzie wszystko będzie ważne.

Multi Light

moi drodzy ponieważ kasują nasze posty na kolejnych portalach-ten niezależny jest wyjątkiem :) prosimy o dodawanie się do znajomych na naszej klasie (usunięte przez administratora) ,pozdrawiam,skuteczna

Multi ofiara

Firma liczy na upadłość układową, ale raczej nie ma na nią szans. W sprawie zaległych pensji (średnio za około 5 miesięcy) prezes udaje, że nie ma problemu, ale za to zakłada nową firmę, Feniks Product Sp. z o.o. Co prawda nie figuruje w zarządzie, ale skąd dwaj byli pracownicy Multi Light, którzy tam są wymienieni, mieliby pieniądze, żeby założyć firmę? (usunięte przez administratora) Część maszyn z Multi Light też już przewieziono do Feniks. Potencjalni kontrahenci – uważajcie. Ci którym Multi Light Sp. z o.o. jest coś winna – nie dajcie się nabrać na nowy twór prezesa!

bez tolerancji

firma już praktycznie nie istnieje ,pozostali pracownicy z niewypłaconymi od 7 mcy pensjami i kontahencji z niezpłaconymi fakturami na gruba kasę.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o „Multi Light” - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Multi Light”