Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.

Szczecin

Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.

Opinie o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.

Agata

To jakie w takim razie formy zatrudnienia Gigi proponuje @ocb??? i przy okazji jakie są w takim razie warunki pracy dla zatrudnionych, socjal i jakieś możliwości motywacyjne? Jeśli możesz poinformuj innych szukających pracy w firmie.

Eryk
@Agata 17.05.2018 12:40

W Gigi masz albo umowę o prace lub działalność

Driver

Gigi -najlepsza firma na pomorzu

Ex 2 m
@Driver 15.05.2018 06:43

Firma z zachodnio pomorskiego. A współpraca z pijawka z pomorskiego zrobi tylko zachód firmy. Szczecin nie daj się zrobić wejherowskim.

Prentki

http://radioszczecin.pl/1,373492,protest-kierowcow-w-kolbaskowie-chca-odzyskac-sw UWAGA współpracują z firmą Two M, kary za nie odebranie telefonu 200zł, kara za absencje na zebraniu 1000zł mobing wszechobecny(zebranko co miesiąc w sobotę, nie płatne i nie oddają dnia wolnego, nie ważne czy wróciłes o 7 rano w sobotę), wynagrodzenie wypłacane raz w roku na czas, jeśli latasz na ciężarowym po trasie wsiadasz na busa i heja z powrotem a potem przy zczytaniu tacho za busa nie płacą. Na busach jeszce gorzej aż dziw bierze że jeszcze nikt w rowie nie skończył, zaraz się skończy protestem na Lubieszynie.

Prentki

Racja już wiszą większosci kasę zaczynając od 400

Adas

Witam, pracowałem w tej firmie i drugi raz takiego błędu bym nie popełnił. Nikt Cie nie szanuje a w dodatku zatrudnienie na działalność. Kierowca C+E jeździ za 2400 zł to chyba nawet poniżej krajowej. Chyba ze jesteś desperata i nie masz doświadczenia - to praca godna polecenia. Magazyn to samo, zatrudnienie na działalność. Firmę prowadzą prawdziwi Janusze Biznesu

ocb???
@Adas 09.10.2016 18:52

Chyba firmy pomyliłeś kolego - nikt tu nie pracuje na działalności i nie pracował

Robson

Dobra firma, Pan S profesjonalista. Jak ktoś szuka spokojnej roboty to polecam.

Pioter
@Robson 13.05.2018 23:59

Nie jest źle jak na polskie warunki. Fury też Ok jeszczo nie dowalone

Robert

Polecam. Normalny pracodawca

Zostaw opinię o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.