Opinie o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. w Szczecin

Panowie pisząc negatywy piszcie tak aby admin nas nie usuwał. Bardzo dobre komentarze zostały już usunięte. Piotr i Sebex z uwagą czytają prawdę ludzi którzy przeszli ten poligon. Każdy był oszukiwany, zmuszany do tras, godzin poza czasem pracy. Ci panowie nigdy nie szli na rękę pracownikom. Chcesz byc kierowca znajdź inną firmę.

Serdecznie polecam tę firmę z całego serca. Zarobki dobre, pieniądze na czas, trasy tak zaplanowane, że w weekend praktycznie w domu jestem i w tygodniu parę razy też. Jeśli masz tylko kategorię B, to nie ma problemu bo busiarze też tu są. Firma oferuje możliwość rozwoju. Przykładowo ja, zrobiłem sobie podstawowe ADRy całkowicie za darmo, oraz firma opłaciła mi kurs na kategorię C i C+E, plus kwalifikacja zawodowa. Z biurem jest dobry kontakt, koordynatorzy są mega, tak samo jak szefostwo. Auta nowe, często wymienianie, oraz serwisowane zawsze, gdy jest potrzeba, więc nie ma obaw, że samochód stanie na autostradzie. Jak się sumiennie wykonuje swoje obowiązki i nie leci w kulki, to ma się pracę życia. Co do wymagań, to moim zdaniem są niewielkie, bo wystarczy punktualnie przyjeżdżać na załadunek, punktualnie przyjeżdżać do celu, wypełniać poprawnie dokumentacje i sprawdzać ją, oraz dbać o sprzęt. Dodatkowo ważna jest komunikacja, czyli informowanie koordynatorów, na przykład gdy z jakiegoś powodu się spóźnić możemy itp. Więcej wymagań nie widzę, ale jeśli ktoś by był chętny tu pracować, to mu biuro wszystko powie. 10/10

Janusz
@Adam

Rudy nie kłam i tak wszyscy wiemy że to ty piszesz.

Kamila
@Adam

O, fajnie że tak obszernie opisałeś warunki i relacje. Tak szukam na forum jeszcze info dotyczącego zarobków, ale tak nie za wiele jest napisane. Jesteś w stanie powiedzieć ile kierowca może u nich zarobić? Są jakieś premie na przykład za dużą ilość kursów lub przejechanych kilometrów?

Adrian B
@Adam

Super wieści panie Adamie. A ja chciałbym tak samo. Wow, nowe auta bardzo dobre info. Również jestem kierowcą ale niestety tylko kategorii B więc firma zapewnia rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji petarda. Rozumiałem z pana wypowiedzi. Każdy nowy kierowca dołączający do zespołu może liczyć na opłacenie kursu na kierowcę kategorii C plus E oraz darmowe ADR. Mój tata również poszukuje pracy ma prawo jazdy od dłuższego czasu kategorii C plus E więc może liczyć na zwrot poniesionych kosztów za wyrobienie dokumentów jakim jest prawo jazdy, gdy zgłosi się do firmy Giga cargo i zostanie przyjęty. Chyba, że jest jakaś rekompensata bo taką pewnie dostaje każdy kierowca pracujący tu który już miał uprawnienia. Jak wygląda ta kwestia Czy tylko pan jest wyjątkiem i zasłużonym długoletnim pracownikiem. A inni kierowcy muszą pokrywać koszta z własnej kieszeni i nie mają zwrotów. To bardzo fear podejście do pracowników. Proszę o odpowiedź. Liczę na rozmowę z pracodawcą. Kordynatorzy wporzadku jak rodzina, rewelacja . Panie Adamie , jak to się mówi na dużych, szerokości i Bajo. Bajo.

Janusz Nowy wpis
@Adam

Rudy nie kłam i tak wszyscy wiemy że to ty piszesz.

qwerty Nowy wpis

Hej czytam te negatywy i się zastanawiam czy jakiś kierowca chwali sobie tu robote. Ja bym się chyba przyjął, widziałem ranking w necie 10 najlepszych firmy transportujące samochody w Szczecin no i załapali się, to chyba tak źle nie ma?

Adam Nowy wpis
@qwerty

Ja sobie chwalę. Dwa-trzy dni w tygodniu wolne, pensja dobra i na czas. Ci co negatywy piszą, to chyba nie wiedzą jak wygląda praca w innych firmach. Znam ludzi z innych przedsiębiorstw i się za głowę łapię

Guinness

Polecam, miła atmosfera wręcz rodzinna, kierowcy bardzo doceniani. Rozpoczyna się czas urlopów, równych i równiejszych. No właśnie...11 chłopa poszło w Polskę, jak to było zorganizowane? autobusy jakieś popodstawiali czy co?' Staszek Alcatraz całkowicie osiwiał. Szkoda chłopa. Czas Rotacyjnych kierowców :)

ktu Nowy wpis
@Guinness

ktu

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Kortyzol exe:

Polecam z całego serca poszukać innego pracodawcy, rzetelne i prawdziwe komentarze przedstawiające oblicze tej firmy, są z polecenia usuwane. Kierowco dzisiaj jesteś cacy a przed świętami zostajesz bez pracy. Stary numer z rękawicą. Jeżeli poszukujesz bezpiecznej i stabilnej pracy, pewności zatrudnienia i poszanowania Omijać szerokim łukiem. Dobrze to już było, :) Corpo i banalna praca. Tylko sztorm może nas powstrzymać. ktu control+alt+ delete. Długopis dalej pracuje.

@Kortyzol exe:

Nie szukają człowieka aktualnie? Stanowisko Kierowca międzynarodowy C+E dokładnie, wiem że w przeszłości były ogłoszenia, byłbym zainteresowany aktualnie pracą. I czy ktoś przybliży jakie mają wymogi? Bo co prawda ogłoszenia są, ale nie da się treści już zobaczyć niestety :/

ktu

@Tacho book Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami, jednakże w przypadku publikowania nieprawdziwych informacji oraz szkalowania naszej firmy nie ma miejsca na konstruktywną rozmowę. Odpowiedź zwrotna jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Przedstawione informacje są na tyle poważne, że jesteśmy nimi zaniepokojeni, nie możemy wobec nich pozostać obojętni i pomijać ich milczeniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników, dlatego staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Twoje zarzuty są dla nas nową informacją, której prawdziwość będziemy musieli zweryfikować, tym bardziej że przy tak poważnych zarzutach bardzo łatwo o pomówienie, dlatego chcielibyśmy najpierw dokładnie zbadać temat i go wyjaśnić. Przedstawione w opinii zachowania są w naszej firmie niedopuszczalne, dlatego prosimy o dokładny opis w mailu na adres: spi@gigicargo.com, abyśmy mogli przyjrzeć się sprawie i wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość.

Witam, mam zamiar wysłać cv na kierowcę. Ile się tu zarabia na miesiąc czy są jakieś profity dodatkowe, ile się godzin pracuje jak to faktycznie wygląda? No i zastanawiam się, czy w ogóle firma się do mnie odezwie, bo chyba nie ma żadnych aktualnych ofert. Wysyłał ktoś tak cv w ciemno i go przyjęli?

Dużo ucinają z wypłaty? W umowie jest o tym mowa i wiadomo że są kary finansowe czy po prostu dają za byle co kiedy chcą? Nie można się zatrzymać nawet jak jest wymagana przerwa z tachografu czy chodzi o coś innego?

Ale możesz podać przykłady za co ucinane są te pieniądze? Jednak bardzo mnie to interesuje, na co lepiej uważać, żeby czasem nie podpaść? Myślę nad aplikacją w to miejsce.

Maryla

Skoro wynagrodzenie jest obcinane, to zastanawiam się, na jakie (tak mniej więcej) można liczyć już właśnie po zmniejszeniu pensji? Znalazłam starą ofertę pracy, jednak już nie wyświetla się ona cała, aby móc zapoznać się ze szczegółami. :c Mój mąż szuka zatrudnienia w tej branży. Poza tym, już jakiś czas nie było w sieci żadnego ogłoszenia... Jest w ogóle szansa na pracę w tym miejscu?

Mieczysław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jestem zainteresowany pracą w firmie Gigi Cargo. Czy to prawda, że firma ogłasza się na portalach typu OLX pod różnymi nazwami tylko nie swoją własną, czym to jest spowodowane.? Wszystkie liczących się firmy w Szczecinie nie kryją się ze swoim prestiżem a tej konkretnej nie mogę znaleźć. Czy kierowcy w tej firmie mają jedną stawkę.? Czy bardziej Tajne przez poufne, obowiązuje wynagrodzenie stażowe i czy można liczyć na podwyżki coroczne za ciężką pracę i sumiennie wykonywane obowiązki. Jak wyglądają urlopy? czy nie ma tu z tym problemu Jest zapas kierowców. Kiedyś pracowałem w takiej firmie gdzie kierowcy na systemie cały czas odbierali wolne a tym samym inni musieli za nich pracować dwa razy ciężej za mniejsze pieniądze. Ja byłem elektrykiem wysokich napięć. Kiedyś jechałem do Biedronki rowerem na piechotę i tam stał taki kierowca tej firmy i on mi powiedział, że wcale nie jest lekko. Sam już nie wiem co mam o tym myśleć, może celowo wprowadził mnie w błąd ale on chyba taki nie jest.

Zawodowy Jan Kaczmarski

Jestem kierowcą z 20 letnim stażem. Zjeździłem całą Europę i nie tylko. ADR Hds, silos, wanna, byłem w Iranie, Mołdawia,Irlandii nawet w Grecji. Doświadczony bez nałogów ale z obciążeniem finansowym jako stary alimenciarz dorobiłem się dwójki dzieci. A przez ten nowy ład Komornik zabiera mi większość wypłaty bo stara podała mnie do sądu. Wcześniej jak pracowałem bo prywaciarza to miałem najniższą podstawę i zawsze wiadomo w kopercie coś dostałem. A teraz przez tą ustawę pieniążki wchodzą na konto i komornik cap carap. A wiadomo tatusia oszukasz, mamusię oszukasz ale pani Sędziny nie oszukasz i muszę tak łożyć na te dzieciaki. Każdy ma jakieś zobowiązania a ja nie chciał bym nowych bransoletek bo tą jedną ale złotą którą miałem zostawił jam w lombardzie. Stąd moje zapytanie czy pieniążki wchodzą na czas każdego 10 tego. Proszę o info.

Kierowca Międzynarodowy C+E nadal na cały etat pracuje jak podawali w ofercie z 2022 z grudnia? Jeśli tak to bym chciał wiedzieć w jakich dniach i godzinach bym jeździł teraz jakby przyjęli i się udało . Dziękuję jak coś.

Jaki był powód zwolnienia? Mała ilość pracy? Chociaż przed świetami to chyba mało prawdopodobne? Nie widzę ofert na kierowcę ale chciałbym dopytać w firmie czy maja wolne miejsca. Na jakim rodzaju umowy pracujecie ??

Jaka atmosfera panuje w firmie Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 19 grudnia. Czy jest rotacja?

Czyli to zakres obowiązków i stres są przyczynami tak dużej rotacji? A co wchodzi w skład tych obowiązków, że przekłada się to na stres? Wspominasz też, że nijako ma się to do pensji, tzn. na ile można liczyć, tak mniej więcej?

Nie potrzebują teraz osób z doświadczeniem w byciu kierowcą? W 2022 to jeszcze były co jakiś czas rekrutacje, a teraz to już nie wiem, gdzie pytać. Ale to jedna z niewielu firm blisko mnie, gdzie jeszcze nie byłem z CV. Chyba że im w ogóle nie zależy na doświadczeniu, to lepiej dla mnie w sumie?

To ile dni pod rząd się tu pracuje? I łącznie po ile godzin miesięcznie się tu wyrabia? Bo ciekawi mnie to, ile czasu trzeba poświęcić na pracę, aby dostać te 7000 złotych...

Paweł z Warszawy

Witam! Jestem z Warszawy, ale przeprowadzam się do Szczecina. Mam prawo jazdy B od 20 lat, praktycznie zero punktów karnych. Chciałbym podjąć u Państwa pracę, ale mój dobry znajomy, co u Was robił, powiedział mi, że tu na działalności latacie. Pytania moje są następujące: -Jak wygląda płacenie zusu i podatku? -Czy mam prawo do płatnego urlopu? -Jak sprawa się ma z L4? Dziękuję za odpowiedź!

A slyszales o zajeciach 9-10 w siłowni dla pracownikow i innych praktykach jakich w innych firmach lokalnie brak oraz na najlepszych pensjach w regionie ?

Grażyna
@Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.

Ja nie słyszałam, ale nie do końca rozumiem wpis. Czy kierowca ćwiczy na siłowni, a następnie jedzie w trasę? Czy chodzi o to, że ćwiczy w dniu wolnym? Intrygujecie Państwo, ale nie wyjaśniacie, w czym rzecz, może warto rozwinąć temat. Tak jak sprawę pensji kierowcy.

Kamil87
@Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.

Innych praktykach..Można rozwinąć? Praca działa na zasadzie systemów tygodniowych,czy tzw.kólkach,czy jest to kwestia dogadania się?Bo rozumiem,że zarobki są wypłacane adekwatnie do wykonywanych tras?

Kranczips
@Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.

Dostałeś Kamilu odpowiedź od pracodawcy. Będziesz mógł pójść na siłownie w sobotę po pięknym tygodniu w pracy, który będzie wyglądał zapewne, że zaczniesz w niedzielę, w powiedziałek zrobisz rozładunek na pauzie ewentualnie na pauzie będą Cię ładować także i tak nie pośpisz, potem wrócisz do domku przespać się i trzeba będzie znowu iść do kochanej pracy, ale tu dostajesz pincet telefonów, że jednak zmiana i albo jedziesz albo nie jedziesz albo wsiadasz na busa i lecisz na vejle w busie który nie ma kurnika czy innego łóżka i śpisz z ręcznym w (usunięte przez administratora)(albo nie śpisz). Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam, May the sunshine warm upon your face

OjciecMateusz69
@Kranczips

A po siłowni na zebranie do biura pooglądać pokaz slajdów o poukładanej pracy perfekcyjnie zaplanowanej przez zespoł najwybitniejszych kordynatorków w Polsce tylko po to by na początku tygodnia wywrocic cały misterny plan do góry nogami . Ale takie są realie pracy w medycynie .... klient nasz Pan .

PUDZIAN
@Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.

A można podać frekwencje pracowników na tej siłowni ? Ilu ich przychodzi ? 5 osób ?! Może trzeba dodać że ta siłownia jest w SOBOTE a ten dzień zazwyczaj każdy chce spędzić z rodzina . Myślę ze NIE MA sie czym chwalić panie prezesie . Może poruszymy temat " ubezpieczeń grupowych " .... Jakiś czas temu też był tekst typu : " Jako jedyna firma mamy wykupione ubezpieczenie grupowe i wszelkie koszty z tym związane pokrywane są przez firmę , w żadnej firmie w Polsce tego nie spotkacie .... itd" . Po jakimś czasie okazuje się ze to tylko PIC NA WODE , kolejny zresztą . Okazuje się że ubezpieczenie nie ma bo składki nie są opłacane przez firmę tak jak było to nam przedstawiane . ( potem ta sytuacja po raz kolejny się powtarzała ) ale o tym na bezsensownych sobotnich spotkaniach nic nie można było wspomnieć bo " to nie pora , nie ma na to czasu " .

Czitos
@PUDZIAN

Spędzić czas z rodziną ? Nie ma takiego czegoś , tą firma to jest twoja rodzina / tu liczy się tylko żeby wykonać rozkaz wydany przez naczelnego prezesa bo firma musi byc numerem 1 w twoim zyciu , czas z zona czy dzieckiem ? Nie.nie.nie. grunt to wejśc jak najgłebiej d(usunięte przez administratora). klientowi wykorzystujac do tego oczywiscie kierowcow bo to przeciez w koncu kontrakt kierowców... Kierowca jest od tego by (usunięte przez administratora) od niedzieli do soboty, wszedzie i wszystkim pracowac na pauzie, pilnowac wszystkiego przez sen (a najlepiej nie spać w ogole ) wrocic do domu i najlepiej zeby 4 godziny pozniej na pauzie przyszedl do biura bo tutaj nie odkryli funkcji sms , polaczenie itp . Czlowiek zarzyna sie jak swinia a potem jest kopany z kazdej strony (usunięte przez administratora). Profesjonaliści pełną parą . Jak tak dalej pójdzie to nie bedzie tu komu jeździć , bo drajwerzy powiedzą dość .

@Czitos

No co ty? Przecież to właśnie kierowca powinien mieć normalny odpoczynek i regulaminowe pauzy od pracy za kółkiem. Tu tego nie przestrzegają? Ile godzin dziennie pracujesz?

Przecież nie sposób tak wypocząć. Tylko czekać jak się coś stanie skoro kierowca nawet nie można się wyspać. A co z tachografem jak jedziesz? Kto płaci mandat jak jest czas przekroczony? Kierowca czy szef zwraca?

Kierowca Gigi

Bartosz co Ty gadasz chłopcze? Miałeś na busach najlepsze warunki ze wszystkich kierowców. Praca praktycznie poniedziałek, środa, piątek. W te dni jeździłeś średnio 7,5-8h. Resztę dni miałeś wolne. Czasem Cię poproszono o wyjazd to łaskę zrobiłeś. Co chwile gadałeś, że się zwolnisz, jak Ci coś zrobią w firmie inaczej jak Ty chcesz. Tak gadałeś, a to Ciebie zwolnili, bo obiecałeś, że w razie awarii pojedziesz na Szwajcarię, a gdy była awaria to się wypiąłeś na firmę i odmówiłeś trasy. Gadasz jak tu źle, a miałeś dobrze. Zamiast docenić to co miałeś, to żeś narzekał za innych, bo Tobie się wydawało niepojęte, że ktoś może chcieć dużo pracować i mieć z tego dobry pieniądz.

Bronisław

To nie urlop tylko dyżur jak musisz być pod telefonem. To nie jest doprecyzowane bo przecież w urlop możesz spokojnie odpocząć a nie być w gotowości. Z co są te katy o których wspomniałeś? Ile potrafią uciąć z wypłaty w miesiącu?

ZAINTERESOWANY

Czy jako " nowy" kierowca C+E można liczyć na zatrudnienie a firmie czy tylko kierowcy z doświadczeniem?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

Potwierdzam

@ktu

Zawsze w siedzibie firmy? Nie ma możliwości umówić się na rekrutacje zdalną online? Bo tak byłoby co niektórym kandydatom wygodniej chociaż w pierwszym etapie. Słyszałeś coś o takich możliwościach?

Zostaw merytoryczną opinię o Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.
2.9/5 Na podstawie 98 ocen.

Gigi Cargo Piotr Ruciński I Sebastian Piórkowski sp.j.