Open Mind

Opinie o Open Mind

Hanna
użytkownik zarejestrowany

A jak Open Mind przedstawia się w 2017 roku? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w tym miejscu? Podzielcie się swoją opinią z przyszłymi kandydatami!

hi
użytkownik zarejestrowany

To skoro podstawa zarobków wynosi 2 tysiące złotych to przecież jest to dość opłacalna opcja, bo i tak doliczane są do tego odpowiednie prowizje do tego.

romek
użytkownik zarejestrowany

ja z kolei nie uważam @miś, żeby osobiste aplikacje coś dały, bo też dasz to pewnie sekretarce a ona to gdzieś położy, zapomni przekazać czy coś i już bedzie po Twojej pracy. Ale można jeszcze aplikowac do nich mailem i iśc osoboście, wtedy masz zmasowany atak na nich, haha. Ale powodzenia zyczę szczerze!

miś
użytkownik zarejestrowany

oj chłopcy, patrzę że dołaczam do waszej grupy i poszukuję informacji na temat pracy w Open Mind. Nie wiem jjeszcze co to wyjdzie ale chce osobioście zanieść do nich swoje cv może wtedy bede miał większe szanse, bo nie wiem czy tak przez maila jest sens. Napisze mi ktoś może na temat zarobków tzn. jakie sa to kwoty i czy systematycznie wypłacane??

staś
użytkownik zarejestrowany

no to witaj w klubie toolek, bo ja też bym chciał się dowiedzieć, ale niestety na nasze nieszczęście nikt tu się nie odezwał a w samym internecie też nie wiele jest na temat open mind. pozostaje nam się jednak łudzić, że jak kiedyś tu był spory ruch w tym wątku to że ktoś sobie o nim przypomni iw wtedy nam pomoże

toolek
użytkownik zarejestrowany

Witam :-) Aktualnie jestem na etapie zmiany pracy i chcialbym dowiedziec sie czegos na temat Open Mind. To jest branża, w której mam doświadczenie i nadal chce w tym byc lecz potrzebuję zmiany i zastanawiam sie czy firma jest profesjonalna? Moze ktos mi udzieli odp. na pytania: jakie są możliwości rozwoju? Czy firma jest wypłacalna? Jak motywowani i oceniani są pracownicy?

damian
użytkownik zarejestrowany

Open mind obecnie szuka osób do pracy na stanowiska przedstawicieli bankowych oraz kierowników regionalnych tych przedstawicieli, także tym się zajmują.

stan
użytkownik zarejestrowany

heh, rzeczywiście @kuśka ma racje. Skąd w takim razie właściwie informacja o tym fitnesie? coś wspólnego z nimi mają?

kuśka
użytkownik zarejestrowany

nie pracują wcale w branży fitness...przynajmniej nie OpenMind. Oni akurat zajmują się szkoleniami przede wszystkim

były pracownik

Pracowałem tam chwilę nie dość, że musisz świadomie manipulować innymi ludźmi, aby tylko zapłacili. To na dodatek sam jesteś manipulowany. A to wszystko się rozgrywa w cudownej atmosferze jucemanów. Jak lubisz tracić czas to możesz się przekonać. Acha na początku jeszcze jest okres próbny w którym i jak w trakcie niego zrezygnujesz to dostajesz połowe kasy za umowę. Odradzam.

jojo1

Open mind to wielka ściema obiecują zarobki w wysokości 900 funtów na miesiąc a po przyjeździe okazuje się że te zarobki wynoszą tylko 450 funtów miesięcznie.Pytałam nawet ludzi z polski pracujących na tym Guernsey czy może po jakimś czasie zarobki wzrastają a oni powiedzieli że tam wszyscy tak kiepsko zarabiają. Szkoda tam jechać bo nawet za bilet się nie zwróci.

?????

a podobno open mind to juz nie jest nawet event tylko znowu zmienili nazwe a ksiezak juz tam nie jest menagerem?????????

anetka

tak tak też tam pracowałam i wiem co nieco.... nie opłaci sie nawet za droge do tej firmy! banda naciągaczy i oszustów wobec klientów i pracowników! wystrzegajcie się tego miejsca i wszystkiego co z akwizycją związane!!

Wszystkich zainteresowanych pracą w Open Mind informuję, że firma [usunięte przez admina] mają na swoim koncie wyrok za łamanie prawa pracy.

Justyna

ja mysle ze (usunięte przez administratora)mysli ze wszyscy co tam wytrzymali wiecej niz dwa tyg to debile!! ale powiem wam ze on sie kiedys przejedzie na tym swoim mysleniu... bo nie kazdy da sobie w kasze dmuchac i soba pomiatac.... a wiec ksiezak uwazaj jak po ulicy chodzisz hahaha :D

anonim - 2009-05-27 21:09:05 Bardzo dobrze wspominam prace w firmie Open Mind. Polecam każdemu jak dobrze wspominasz to czemu nie pracujesz?????

a i nie dajcie sie nabrac na nowa nazwe tej firmy.... wszystko i tak pochodzi z jednego zrodla

Panie (usunięte przez administratora) moze sie nam ujawnisz :-) ze jestes wlascicielem tej firmy... Wyjanij co zrobiles z ludzmi ktorzy tam pracowali.Wyjasnij na czym praca polega.Myslisz ze trafiasz na samych debili? Niestety jestes w bledzie, ludzie potrafia czytac i czytaja takze fora dyskusyjne.Apropo masz jeszcze troszke zaleglych dlugow o ktorych wszyscy pamietaja i ci ich nie zapomna....

Pojdzcie zobaczcie.Czysta akwizycja za ktora grosza nie zobaczycie....

Pojdzcie zobaczcie.Czysta akwizycja za ktora grosza nie zobaczycie....

Bardzo dobrze wspominam prace w firmie Open Mind. Polecam każdemu

Artur

Uwaga na ta firme miesci sie przy ul.Dominikanskiej i nie ukrywaja ze zyja z (usunięte przez administratora) ludzi...

Zostaw opinię o Open Mind - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Open Mind