Opinie o Hmi Hubert Marzyński w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hmi Hubert Marzyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hmi Hubert Marzyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hmi Hubert Marzyński w Szczecin

@Hmi Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować w tej "firmie" i szczerze mówiąc nie polecam nikomu pan Hubert nie wypłacił mi świadczenia chorobowego.

@dot. zarzutu Nowy wpis
@@Hmi

Wszystkie świadczenia w firmie są wypłacane, a jeśli zaświadczenie lekarskie o niezdolności do świadczenia pracy zostanie zakwestionowane przez Komisję Lekarską podczas kontroli ZUS, to wtedy - rzeczywiście - takie świadczenie nie jest wypłacane.

@dot. Pan Marcin Belkiewicz Nowy wpis

Nie polecam Pana MARCIN BELKIEWICZ - KALISZ POMORSKI / GIŻYNO żadnemu Pracodawcy. Do Pana Marcina: Jak Pan wie, uzgodnioną wcześniej UMOWĘ O PRACĘ podpisaliśmy razem na okres około 1,5 miesiąca na okres próbny. W grudniu 2023 popracował Pan pół miesiąca. W styczniu 2024 popracował Pan przez pierwsze 2 dni, co wynika wprost z listy obecności. Po tych dwóch dniach stycznia, w sposób nieusprawiedliwiony, przestał Pan pojawiać się w pracy i świadczyć pracę, a słuch o Panu na wiele dni zaginął. Byłem cierpliwy. Nie odbierał Pan telefonów. Byłem cierpliwy. Następnie, po tygodniu i rozmowie telefonicznej, umówił się Pan ze mną, że przyjdzie do pracy i nie przyszedł. W ten sam dzień, po naszej rozmowie, wpłynęło od lekarza zaświadczenie lekarskie o niezdolności do świadczenia pracy wypisane do końca okresu umowy na okres próbny. Na wezwanie kontroli ZUS nie stawił się Pan, a wezwanie na komisję lekarskiej w ZUS, aby potwierdzić legalność Pana zaświadczenia, zignorował Pan tak, jak Pracodawcę. W dalszym etapie GROZIŁ PAN Pracodawcy, szantażował wystawianiem negatywnych opinii, jeśli Pan nie dostanie pieniędzy, które wg Pana się Panu należały. Co, jak widać, Pan czyni, bo nie otrzymał Pan pieniędzy próbami wyłudzania tych pieniędzy po przez szantaż. Nie zna się Pan na fachowych pracach instalacyjnych, a powierzone zadania (o których Pan pisze) wykonał Pan tak, że trzeba po Panu poprawiać. Potrafiąc kuć bruzdy i układać izolację posadzkową to za mało na stanowisko, które Panu zaoferowałem. Nasza firma chciała Pana doszkalać, ale to wymagało zaangażowania z Pana strony, którego firma od Pana nie dostała w całym okresie próbnym, a Pan nie szanował i nie szanuje firmy i Pracodawcy. Okłamuje Pan Pracodawcę na każdy możliwy sposób i w każdej sprawie. Okres próbny jest od tego, aby Pracodawca mógł ocenić Pana pracę, stosunek do pracy i do Pracodawcy, ocenić Pana kompetencje. Pan zwyczajnie mnie nabrał na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracownicy w naszej firmie mogą Panu opowiedzieć co to znaczy być docenianym za pracę, za zaangażowanie. Najstarsi starzem mają prawie 10 lat doświadczenia relacji z nami jak i współpracy z nami. Wszyscy Klienci oceniają nas bardzo dobrze za terminy i jakość prac, a w/w treści Pana BELKIEWICZ przekażemy na drodze prawnej do oceny Sądu. Przestrzegam Pracodawców, aby się dobrze zastanowić przed zatrudnianie Panem BELKIEWICZ.

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Hmi Hubert Marzyński w miejscowości Szczecin? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Hmi Hubert Marzyński - Szczecin

• Jak się pracuje w Hmi Hubert Marzyński?

Zobacz opinie na temat firmy Hmi Hubert Marzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hmi Hubert Marzyński?

Hmi Hubert Marzyński
  • Zygmunta Moczyńskiego 13B