Opinie o Icon Mariusz Goch w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Icon Mariusz Goch. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Icon Mariusz Goch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icon Mariusz Goch w Szczecin

Pokrzywdzony

Pan Mariusz Goch także i mnie lekceważy. Proszę o kontakt osoby poszkodowane, które złożyły przeciw niemu pozew zbiorowy. Chciałbym dołączyć.

@Pokrzywdzony

Ale w jaki sposób zostałeś przez niego zlekceważony? Jesteś pewny organizowania całego tego pozwu?

@Iwona

(usunięte przez administratora) jak wszystkich pozostałych - otrzymał zaliczki i porzucił pracę. Wyjątkowo cyniczny i bezczelny łgarz. Proszę o kontakt osoby, które skierowały sprawę do prokuratury. Zamierzam także pójść tą drogą. Czy znany jest jego obecny adres korespondencyjny? Telefonów nie odbiera, lecz czasem odpisuje na SMSy wciąż perfidnie kłamiąc.

@Pokrzywdzony

Te zaliczki zostały dane do łapy? Nie ma dowodów na ich wpłacenie?

@Iwona

Przelewami w ratach. Umowa także była podpisana.

@Pokrzywdzony

Czyli wobec tego dowody są, to może jednak jeszcze przed uruchomieniem sądu udałoby się polubownie dogadać? Bo martwiące jest to, że dosłownie każdego będzie kosztowało to niepotrzebny czas i nerwy

Dorota L. Nowy wpis
@Pokrzywdzony

Chętnie dołączymy do pozwu. Również mamy duży problem z owym Panem. Unikać człowiek jak ognia! Zwykły (usunięte przez administratora)

Iwona Nowy wpis

A kiedy tak właściwie Ci się to przytrafiło? Bo jeśli to co tu piszą to prawda to dziwię się, żeby ktoś po przeczytaniu tego na taki układ by poszedł

Tadeusz

Bardzo ciekawe opinie o Panu Mariuszu. Dla mnie jakiś czas temu umeblował dwa mieszkania i jestem naprawdę pod wrażeniem jego umiejętności oraz wiedzy. Nie rozumiem dlaczego widzę takie komentarze ? Fakt że podczas realizacji zlecenia miał małe potknięcia ale myślę że każdemu może się zdarzyć. Gdybym został zapytany o stolarza mimo wszystko bym polecił jego osobę.

@Tadeusz

A jakie potknięcia masz na myśli? No mnie się wydaje, że ktoś ewidentnie zmyśla, widzisz przecież, że nie potrafi nawet na moje pytania odpowiedzieć. Pewnie fejk

@Tadeusz

Nie rozumie Pan czego? Że 3 miesięczna zwłoka z dokończeniem prac to coś normalnego? Że notoryczne kłamanie i zwodzenie to standard? Nie dla mnie i ja go do sądu pociągnę w wyniku poniesionych strat realizacji całego mojego projektu.

@Iwona

Można się domyślać kto ten wpis o delikatnym potknięciu wstawił

@Pokrzywdzony

Pan Mariusz w końcu dokończył pracę. Pomijając zwłokę czasową spisał się technicznie na medal. Zrozumiałem jego osobiste problemy i wiem, że po wyjściu z nich teraz będzie poszukiwanym specjalistą. Cóż... było wiele nerwów, ale teraz z przekonaniem polecam.

Iwona Nowy wpis
@Pokrzywdzony

No to dobrze, że polubownie się wszystko udało ogarnąć. Czy związku z tą całą zwłoką można było liczyć na pomniejszenie ceny za usługi?

klient szczecin

Mariusz Goch to (usunięte przez administratora) Zdaje sie ze (usunięte przez administratora) ludzi juz dłuższy czas bo sporo osób oszukanych sie tutaj pojawia. Z mojego doświadczenia wynika że unika również komorników. Ode mnie pobrał zaliczke i nigdy nie wykonał zlecenia. Uzyskałem wyrok sądowy w procesie przeciwko temu oszustowi. Po nadaniu klauzuli wykonalności trafil do komornika od którego aktualnie wiem że podobnych wyroków jest przeciko Maiuszowi Goch całe mnóstwo. Panie Goch - czas na prokurature. Mam nadzieje że następny raz zobaczę pana na sali sądowej w eskorcie straży więziennej. Odradzam wszystkim kontakt z tym oszustem.

@klient szczecin

również zostałam oszukana przez Gocha, pobrał zaliczke i sie ulotnił/. wiem że oszukał duzo ludzi , może czas na pozew zbiorowy.

@klient szczecin

Proszę o kontakt. Rownież chcę sprawę doprowadzić do wyroku sądu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Icon Mariusz Goch spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Pokrzywdzony

Proszę wszystkie osoby poszkodowane przez Mariusza Gocha o kontakt. Kto z Państwa wniósł pozew przeciwko temu (usunięte przez administratora)? Czy istnieje jakieś stowarzyszenie (usunięte przez administratora)Szczecin?

Radoslaw

(usunięte przez administratora) moze nie bylem pracownikiem, a inwestorem, ale Mariusz GOCH wzial zaliczke na poczet mebli i niestety usluga nie zostala wykonana, a kontakt z wykonawca sie urwal. Sprawa skierowana do prokuratury. Nie polecam jakiejkolwiek wspolpracy z w/w osoba/firma.

Michał Kaczmarek

2 miesiace czekania na pojawienei sie mości Pana. Połowa wzięta i robota w połowie zrobiona niedokończona. Sprawa idze na policję

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Icon Mariusz Goch w miejscowości Szczecin. Czekamy na newsy od zatrudnionych.

Joanna

Podejrzewam , że nie ma osób zatrudnionych, ponieważ wykonawcom również nie płaci za wykonanie prac. To oszust na dużą skalę.

@Joanna

Jesteś osobą, która nie otrzymała zapłaty za wykonane prace na rzecz firmy Icon, czy może słyszałeś o takich sytuacjach od innych osób? Sprecyzuj, proszę swój wpis w tym zakresie. Chciałbym dowiedzieć się, skąd pochodzi taka niepokojąca informacja.

Drzen

(usunięte przez administratora) wziął pieniądze, roboty nie wykonał, telefonów nie odbiera,uwaga ma wspolniczke panią projektant Natalia,która podsyla naiwnych klientów

Natalia
@Drzen

Witam serdecznie. W woli sprostowania wpisu, nie mam nic wspólnego z Panem Mariuszem Goch. Jest to stolarz, którego, jak wielu innym, polecałam klientom. Moja współpraca z tym Panem została dawno zakończona z racji niedotrzymywania terminów. Proszę mnie nie obciążać zarzutami dotyczącymi moich jakichkolwiek powiązań z Panem Mariuszem. Są to pomówienia.

Natalia
@Drzen

Proszę o usunięcie wpisu dotyczącego mojej osoby, jakoby powiązanej z Panem Mariuszem. Jest to jeden z wielu stolarzy, ponieważ okazał się niesumienny oraz nie dotrzymywał terminów, współpraca pomiędzy jego osobą a moją firmą została zakończona.

zamawiający

Serdecznie nie polecam. Pan ulotnił się bez dokończenia mebli. Na wszelkie próby kontaktu nie odpowiada. UNIKAĆ JAK TYLKO MOŻNA

sant
@zamawiający

Witam, jesteśmy w podobnej sytuacji. Pan otrzymał pieniądze , zrobił 40 % kuchni i się ulotnił. Nie mamy z nim kontaktu, nie odbiera telefonu. Jak zakończyła się u Państwa ta sytuacja ?

@sant

u mnie podobnie , jest wiele takich osób , powinniśmy wnieść pozew zbiorowy do sądu.

MG

Witam, tak jak u poprzedników Pan się ulotnił - nie ma z nim kontaktu. Poszkodowanych zapraszam do kontaktu mailowego: oszukaniszczecingmail.com

@MG

równiez zostałam oszukana jak wiele innych osób , uważam ze powinniśmi wnieść pozew zbiorowy

Klientto

Pan Mariusz zrobił mi szafę, faktycznie był mały poślizg ale nie duży parę dni, wykonanie jest powalające, naprawde dobra robota jest czym się pochwalić. Zamówiłem po roku kuchnie no i tutaj był większy problem z realizacją projektu, przedłużył się o parę tygodni, ale kuchnia jest wykonana estetycznie, projekt skończony i warty pieniędzy. Pomijając nerwy przy zwłoce wystawiam opinie pozytywna do meble są naprawdę ładne i funkcjonslne

Niezadowolony

Witam u mnie było podobnie najpierw zwodził terminami, później zrobił ale z wadami, które są do poprawki. Pieniądze wzięte a robota dalej nie zrobiona jak należy. Poczekam jeszcze trochę. Żeby mała zabudowa nie była zrobiona przez ponad pół roku to skandal.

Ala

Zdecydowanie polecam solidne i precyzyjne oraz fachowe wykonanie.

MG

Witam, niestety ZDECYDOWANIE ODRADZAM, Pan MG bierze pieniądze po czym się ulatnia - nie ma wykonanej ani zabudowy ani pieniędzy.

Grzegorz
@MG

Witam, widzę że Pan Mariusz sporo ludzi nakręcił i wyrolował. Dobry cwaniak. Omijać szerokim łukiem.

marar

Witam, my tym razem dodajemy pozytywną opinię dla Pana Mariusza. Owszem czas wykonania nieco się wydłużył jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania kuchni. Jest taka jaką chcieliśmy mieć i pomimo dłuższego czasu oczekiwania dajemy dużego plusa.:-) Pozdrawiamy Mariola i Arek

Mariusz Goch

Witam wszystkich zainteresowanych. Proszę o kontakt pod nr telefonu którym Państwo dysponują, nadal jest ten sam. Pozdrawiam i zapraszam . Mariusz Goch

ZS321
@Mariusz Goch

Panie Mariuszu, prosi Pan o kontakt telefoniczny, a i tak nigdy Pan nie odbiera telefonu. Jest to tzw. "Dobra mina do złej gry", Albo próba oczyszczenia się ze złej opinii - proszę pamiętać że pojawia się coraz to więcej poszkodowanych. ZDECYDOWANIE DALEJ NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Icon Mariusz Goch - Szczecin

• Jak się pracuje w Icon Mariusz Goch?

Zobacz opinie na temat firmy Icon Mariusz Goch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icon Mariusz Goch?

Icon Mariusz Goch
  • Długosza Jana (Księdza Jana Długosza) 4 lok. 4