Opinie o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ciepły Dom Marcin Podemski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ciepły Dom Marcin Podemski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

kkkk

Na jakiej budowie

jak

Szkoda ze wczesniej nie znalazlem tego portalu bo bym sie zastanowil 2 razy zanim zaczolem pracowac Pracowalem u tego goscia kilka miesiecy i mam dosyc... Kasy nie wyplaca do konca !!! wymysla jakies bzdury niby kary za terminy potem obiecuje wyrownac ale nigdy to nie nastapilo Stracilem czas pieniadze i duzo nerwow... NIE POLECAM

marek

Facet ma nierowno pod sufitem, terminy zmienia tak zeby pracownicy kasy nie dostali i mysleli ze to ich wina i kry sa... wiekszosc umow jest na gebe wiec trudno cos udowodnic... NIE WYPLACIL KASY JESZCZE ZA 2016 ROK i pewnie juz nigdy jej nie zobacze... odradzam wspolprace z tym facetem...

aaaaa
@marek

Co ma termin do tego i ogólnie jaki termin . Jakie myśleli że ich winna . Stary nie wymyślaj Umowy są dwie albo o prace albo o dzieło inaczej nie wejdziesz na budowę takie są wymagania Jak pracowałeś , nie chlałeś i nic nie ukradłeś to napewno by się z tobą rozliczył od czasu jak pracuje nie zauważyłem żeby ktoś narzekał na brak kasy albo żeby kasy nie dostał bajki to wieczorem kolego

obecny/cichy

Tak to już jest narzekanie mamy w krwi i nie ważne czy mija się z prawdą czy nie Mi w CD jest dobrze . . Teraz firma podpisała duży kontrakt w trójmieście dla Budimexu Znów będzie walka z czasem i delegacja )) . Doszły mnie słuchy że jakieś ekstra nowoczesne narzędzia wjadą na dniach na budowę i że szef szuka nowych do pracy

Mlody
@obecny/cichy

Robiłem w tej firmie przez 1 rok.Generalnie było ok.Pieniądze do 15 i można brać zaliczki.Atmosfera tez wesola wśród pracownikow.Podemski to raz na ruski rok zaglądał na budowe ale odniosłem wrażenie że to czasami sympatyczny czlowiek.Niestety z minusów to jest to że facet nie zatrudnia na umowę o pracę.Drugi minus to jest taki że wykonuje roboty dla Budimex.Na tego typu wielkich budowach to traktują cię jak dzieci nosić kaski okulary i wiele takich pierdol.Moja rada taka jak nie masz nic lepszego na oku to idź facet na pewno cię nie oszuka i w pracy tez zbyt wielkiego tempa to nie ma.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ciepły Dom Marcin Podemski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - DOCIEPLENIOWIEC
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Maniek

Dziwię się takim pracownikom którzy srają we własne gniazdo !!! Jak się komuś nie podoba droga wolna. Wypłatę dostają na czas - bony na święta - delegację , a szef musi zabezpieczyć zawsze dla was środki na wypłatę !!!

piotr

konczę tę dyskusję mam ważniejsze sprawy

Stary

Z góry zakładasz wrogość pracodawcy i niższość pracownika , wysuwam wniosek ze jesteś konfliktową osobą Rozmowa dotyczyła wynagrodzenia Które ty kwestionowałeś Pomijam fakt ze to pracodawca określa swoje możliwości w kwestii wysokości wynagradzania pracownikow , a nie pracownik który chce podjąć prace Pracownik jedynie może się zgodzić lub nie Ty dodatkowo wylewasz gorzkie żale ze Ciepły dom nie umówił się z tobą na rozmowę rekrutacyjną Widocznie po rozmowie telefonicznej wyciągnęli podobne wnioski jak ja

piotr

Oczywiście że na nic się nie nastawiałem.Myslałem że okres próbny zweryfikuje moje umiejętności i wtedy bedziemy negocjować . Po to chyba jest czas na poznanie pracownika i pracodawcy? Jesli chodzi o własną firmę to ja jestem dobrym hydraulikiem , a nie biznesmenem do tego trzeba mieć też jakiś talent? Wypłata jest co miesiąc? Z jakiej pozycji to piszesz? mam wrażenie , że na klęcząco przodem do pracodawcy.Nikt łaski nie robi , że płaci co miesiąc takie są zasady w naszym kraju.Ktoś kto tego nie robi jest zwykłym (usunięte przez administratora) a ktoś kto uważa że jest to jakiś plus pracodawcy jest zwykłą tępą dzidą na dodatek nie żle wystraszoną ten temat nie powinien podlegać jakimś dyskusjom , bo jest to oczywista oczywistość.

Stary

Piotr skoro jesteś super dobrym samodzielnym hydraulikiem o nie ocenionych zdolnościach , otwórz własny biznes i pracuj sam dla siebie Najlepiej sie wypowiadać na temat firmy w której sie nie pracowało 15 zł na rękę w naszych realiach to naprawdę nie zły wynik tym bardziej ze wypłata jest co miesiąc

piotr

Próbowałem zatrudnić sie dwa dni temu . Niestety umówienie się z osobą która wystawiła ogłoszenie jest chyba niemożliwe.Praca podobno jest w drawsku pom. Chciałem spotkać się i ustalić warunki.Szanowny Panie Podemski podobno szukacie fachowców , ale coś mi się zdaje , że jak macie zapłacić powyżej 15 zł na godzinę to jest to problem . Do tych którzy piszą że zarabiają dobre pieniądze to mam pytanie ile godzin wyrabiacie w miesiącu. Bo zeby zarobić 3000 przy 15 zł to trzeba mieć 200 godzin, a za nadgodziny macie płacone? Firma daje ciuchy i rekawice? WIELKI WYCZYN!!!!! ZA PARE PORTEK TO MOŻNA PRACOWAĆ I 300 GODZIN NA MIESIĄC. Mam 20 letnie doswiadczenie w pracy przy instalacjach.Nikt mi nie powie , że samodzielny instalator który dostanie 15 zeta na godzinę jest z tego zadowolony i na dodatek pracując w delegacji.Jak Wy fachowcy ze szczecina pracujecie za tyle to mam pytanie z którego skrzyżowania firma was zgarnęła. Jeżeli zdaniem firmy 15 zł na godzinę to jest dobra stawka dla fachowca to dlaczego te wasze ogłoszenia wiszą od tylu miesięcy?Spotkałem w swojej karierze zawodowej róznych ludzi.Mi nigdy nie przeszkadzało czy szef jest furiatem czy anemikiem dla mnie liczy się to czy się zna na robocie i czy uczciwie płaci.Duzo jest cwaniaków którzy mają wielkie ego ale dla mnie nie jest to problem ja się znam na tym co robię.

Obserwator

Ti chyba nieważne jak i czym przywozi ważne ze wypłata jest Co ma pracownik do tego gdzie jest Ksiegowy firmy Raczej zgodzę sie z Bolkiem

janek

Chlopaki uwazajcie na nowego pracownika macka kwasniewskiego. W poprzednich firmach nie jeden dobry chlopak stracil prace. Niekupujcie u niego bimbru. Jak tylko sie spoznisz z zaplaceniem za bimber to kabluje szefowi jak jest ktos po browarku albo wymysla jakas glupote. po za tym sciemniacz jakich malo, trzeba na niego robic a wszystkie zaslugi przypisuje sobie a prezesowi wlazi wdupe jaki to on nie jest cudowny.

arr

macie jakies ksywy na prezesa?

ar

dobre, a nawet bardzo dobre...

Bolek

Słyszałeś o urlopie Takie właśnie są opinie , nie zastanowi tylko pisać i zmyślać i obrażać ze d. Liże A niby czemu skoro pracuje i jest mi ok. Według ciebie trzeba nie nawidziec swojego pracodawcy Bo jak nie opluwasz to jesteś w zmowie

Bolek

W ciepłym pracuje około 25 osób Jest kilku kierowników na kilku budowach , teraz chyba 4 My sie z nim prawie nie widzimy . Należność podaje nasz kierownik a kobieta z biura przywozi kasę , tak wyglada tam praca . Nikt nikogo nie oszukuje ,Jak ludzie którzy przychodzą i mówią ze fachowiec a pózniej sie okazuje ze partacz i żegnają takiego delikwenta Stawki dobre , takie jak ktoś napisał Na mojej budowie jest ok Na drugiej w Drawsku chyba tez bo chłopaki u nas bywają i nie narzekają Narzędzia dobre i dużo Wszystko dają .

FILIP
@Bolek

ciekawe będąc w pracy pisze się op[nie na temat pracodawcy.Dobrze dupę liżesz Podemskiemu!

klm
@Bolek

Bolek jakie biuro jaka kobieta ci przywozi wypłatę ma tylko na pomorskiej księgowego nie pisz bzdur a Podemski nie dba o ludzi którzy na niego pracują zachowuje się jak chory człowiek tacy ludzie nie powinni prowadzić działalności

Bolek

ten facet powinien sie leczyc a nie prowadzic firme i zarabiac na oszustwie pracownikow... szkoda slow

Lolek

To jak trafiłeś na tą stronę skoro nie znasz firmy . A nazwę skąd dostałeś pocztą ?

onkel

witam,czy ktos moze mi podac namiary na firme ciply dom - podemski telefon,email itp Z gory dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Ciepły Dom Marcin Podemski - Szczecin

Ciepły Dom Marcin Podemski
2.6/5 Na podstawie 97 ocen.
  • al. Niepodległości 19/22 lok. 110
    71-412 Szczecin