Opinie o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ciepły Dom Marcin Podemski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ciepły Dom Marcin Podemski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

mały

Darek czemu bzdury wypisujszesz . Jak regulamin kara może przekraczac zrobki 50 % . Klamczuchu kary są za brak kasku itp a ty dostałeś za porzucenie roboty bez zadnego słowa . krecisz i kłamiesz że niby kolege spotkales na promie i tez pracowal u Podemskiego . Nie zle bajki wymyslasz . Jakos nie pojawiles sie na budowie zeby sprawe wyjasnic . Odliczyl ci Podemski kare za olanie roboty i reszte by z toba rozliczyl ale głupio ci sie pokazac . Na pisz czy podpisales sam regulamin czy ktos cie zmuszal . stwaki są 12 pomocnik 14 -15 hydraulicy . Chłopaki co kłada rury w ziemi 16 zł Proponuje Darek napisac prawde i przyjąc fakty jak facet . bo teraz wylewając gorzkie żale i kłamiąc zachowujesz sie jak (usunięte przez administratora) br /> Ja tez jestem z Drawska i kilku innych chłopaków z okolic ,cały czas pracujemy i nie mamy problemów Chciałes odejsc wyjechac , trzeba było zgłości i tematu nie ma

darek

Hym coz ci moge napisac ppp stawka byla ok 13 zl na reke, ale ten jego wewnetrzny regulamin kar przekracza 50% zarobkow Po za tym jak by sie rozliczyl w terminie i jak to nalezy do solidnej firmy to nie bylo by takich komentarzy tu na tym portalu, ale dzieki ze takie portale sa i morzemy wypowiadac sie , wiec to twoha decyzka czy podejmniesz sie pracy, a wrazie gdy bylo by cos nie tak to mozesz zostawic tu komentarz, pozdrawiam

darek

Hahaha, po co takie klamstwa, podemski dobrze wie ile pravowalem, nie 2 tyhodnie a 2 miesiace, na wyjazd integravyjny zaoferowalem mojeho busa 9 osobowego, zabralem wszystkich nie mogacych dojechać , tez ten kolega co wziolem , to byl naszym kierowca, podemski sie zgodzil i sam zaoferowal zeby postrzelal, i cos zjadl, artur nie znasz mnie i nie wiesz jak bylo, ostatnio spotkalem na promie w strone szwecji kolege ktory zrezygnowal z dalszej wspolpracy z podemskim, Po za tym na pytanie o moje wynagrodzenie, podemski napisal w smsie, ze za pomowienia w sieci zalozyl sprawe w sadzie, oraz ze przeliczy ile jest zarobione i jesli cos zostanie wplaci na konto,

Racja pracowałeś prze chwile i zniknąłeś , Ciepły dom dobrze płaci i nie ma zaległości . do tego płaci pełną delegacje jak sie należy a nie sciemnia jak inne firmy .

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ciepły Dom Marcin Podemski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - DOCIEPLENIOWIEC
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Artur

Darek pracowałeś 2 tygodnie , w tym czasie Podemski zaprosił cię na imprezę integracyjną na strzelnice koło Szczecina , było strzelanie później obiad i popijawka , do tego wziąłeś kolegę z którego Podemski też zapłacił . Nie pokazałeś się więcej , bo w sobotę po telefonie wyjechałeś do Norwegi . W regulaminie ma kare za porzucenie pracy czy robót bo wydał na twoje ciuchy parę złotych i tak się zabezpiecza . Trzeba było powiedzieć że czekasz na wyjazd i będziesz na chwile . Nic nie przemyślałeś o żadnej wypłacie bo nie doczekałeś do niej i nie pracowałeś dwa miesiące . Zapomniałeś że każdy piatek razem z wszystkimi biegłeś po zaliczkę , to uważasz za wypłatę na raty Podemski płaci pieniądze zawsze około 15 tego i poprostu kłamiesz I gratuluje ci że zarabiasz w Norwegi wiecej niż Podemskiego firma , trzeba było w ogóle nie rezygnować i wraca tutaj . Ja na jego miejscu kazałbym ci za ciuchy oddawac

darek

Witam , w miesiacu kwiecien , maj podjolem sie w tej firmie pracy, miejscowosc drawsko pomorskie, budowa konotop , tereny wojskowe, dla Budimex, po tych tygodniach juz zaczely sie wyplaty navraty dla starszych stazem pracownikow, ja przemyslalem to i wrocilem do Norwegi, myslalem ze tu na miejscu cos sie zacznie , mam kobiete i dziecko, ale wyplata na raty mnie zadowolala, wiec odeszlem pojechalem do norwegi , gdy wrocilem po kilku tygodniach i w terminie kiedy piwinny byc wyplaty zapytalem sie o swoje wynagrodzenie, odpiwiedz byla nie ciekawa i do tej pory nic nie dostalem, upominalem sie o pieniadze ale bez skutku, Hym powiem tak , na kazdego trzeba uwarzac, marcin podemski w tamtym czasie nie placil , zwolnil tych co sie upominali o swoje, prowadzil dziwny regulamin , kary za jakies przewinienie wysokie, a gdy sie zwolisz to zapomnij o wyplacie, W norwegi mam spokuj i napewno wieksze pieniadze niz on co prowadzi dzialalnosc, a ja nie zbiednieje on sie nie wsbogadzi zabierajac nasze wynagrodzenie ,

Bierzący

Przecież facet w tamtym roku zimą zmarł Rzetelna opinia

joko

Gosciu juz do reszty zbaranial... nikomu nie polecam tego pracodawcy a tym bardziej wykonawcy

Andrzejb36

Transakcja przebiegła pomyślnie wszystko ok. polecam firmę Ciepły Dom

jugio

Ciepły Dom Sp.z o.o. kontynuuje tradycje spółki cywilnej Hurtownia Ciepły Dom, która rozpoczęła swoją działalność w styczniu 1992 roku, jako sklep z artykułami instalacyjnymi. Od samego początku istnienia firma prowadzi działalność usługowo-handlową. Specjalizuje się głównie w nowoczesnych systemach instalacyjnych tkj.: instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne czy klimatyzacyjne

hhhhhhhh

na tym serwisie / forum można wydać opinie o firmie , regułą jest wydawanie opini przez byłych pracowników ( oczywiście anonimowo ) co raczej nie świadczy o rzetelności tych że opinii Może powinien powstać dział opinii o pracownikach , My Polacy lubimy obwiniać wszystkich , oczerniać wszystkich itd itd , gdzie sami jesteśmy idealni . Opinie o każdej tu znajdującej się firmie są takie same

generalny

Jedyne pozytywne opinie na temat tej firmy mogą wystawić sami Właściciele - oszuści, nie słyszałem jeszcze dobrego zdania o nich od kogoś kto nie jest idiotą. W skrócie: omijać z daleka

hahaaa

Jam mam tylko jedno zdanie na temat tego człowieka jak i jego żona !!! ludziom do tej pory nie wypłacili pieniędzy a budowy już dawno pokończone!!! To mi dopiero solidna firma hahaaaa..... brak słów !!!!

Ciepły Dom robi teraz tylko duże instalacje technologiczne, pożarowe i roboty ziemne . Kilka dużych kontraktów Faktycznie jak sie nie pisze o firmie to znaczy że coś nie tak .Ludzie mnie zaskakują

Kkkkk

Czemu 9 osobą pracujących z tobą na budowie w NS atmosfera odpowiada Pusty człowiek mówisz , dlatego ze miał wobec ciebie wymagania I stracił cierpliwość do ciebie

.....:

Proponuje sprawdzić art.212 i 216 k.k bedzie to zmierzało pewnie w tym kierunku

Czysta Prawda

THE END

Czysta Prawda

"Takie pisanie na internetowych stronach" to konstytucyjne prawo do wyrażania swojej opinii i nie jest karane...!!! Jest to publiczny portal dla celów wyrażania opinii na dany temat, jeżeli taka opinia jest zgodna z prawdą a powyższe są... A czy dana strona internetowa to już dno to nie mi osądzać, aczkolwiek internet nie ma końca tak więc dna też nie ma...

...

Nie bardzo rozumiem co to ma wspólnego z firmą i opinia o pracy Jakoś nie daje wiary ze pracownicy jeżdżą z pijanym kierowcą ale wiem ze takie pisanie na internetowych stronach jest karalne a tożsamość komputera do ustalenia Ten portal to juz dno

Obecny

Jasne , a my mamy po 3800 wypłaty , diety i obiady w delegacji Masz racje firma w garażu .Tam trzyma koparki , zageszczarki itp w h.. Sprzętu mam w firmie Tylko zwolniony pijak idiota mogl tak napisać Po co strona skoro ma roboty pełno i sam wybiera dla kogo pracuje Zresztą cały czas delegacje i Podemski cały czas sam pilnuje roboty nie siedzi w Szczecinie A pewno kara za picie w robocie poleciała to boli 1000 w plecy Za drugim razem zawsze odlicza

Zostaw merytoryczną opinię o Ciepły Dom Marcin Podemski - Szczecin

Ciepły Dom Marcin Podemski
2.6/5 Na podstawie 97 ocen.
  • al. Niepodległości 19/22 lok. 110
    71-412 Szczecin