Opinie o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ciepły Dom Marcin Podemski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ciepły Dom Marcin Podemski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciepły Dom Marcin Podemski w Szczecin

ah

Ups to nic nie nie znaczy , każdy może dopisać inna osobą i wpisać na taką giełdę faktyczne zobowiązanie jest podparte wyrokiem i sadowym nakazem zapłaty skoro ktoś próbuje sprzedać w takiej drodze rzekomą wierzytelność , to oznacza tylko jedno . Ma słabe papiery albo wierzytelność jest wątpliwa A to są prywatne strony , na których nie wszystko jest do końca legalne czy zgodne z prawdą

Ups

Foxberg pl

Konopat

Ostatnie ogłoszenie tej firmy na OLX : "Zatrudnię operatora koparko-ładowarki. Wymagania : doświadczenie w wykopach linowych pod sieci sanitarne niepijący , dbający o maszynę , zorganizowany. Oferujemy stałe atrakcyjne wynagrodzenie umowę o pracę stały front robót Praca w okolicach Szczecina". Nie dajcie się nabrać na ta ścieme.

Konopat

Gość skończony, wszędzie gdzie byłem problem spędziłem u Marcinka dobrą chwilę. Gość na każdym kroku obraca cudzą kasą i brak pełnych wyplat. Ale życie na kredycie się kończy prędzej czy pozniej marnie. Ogólnie dla pracowników nie polecam-szkoda czasu

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ciepły Dom Marcin Podemski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - DOCIEPLENIOWIEC
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Cxx

No i znalazł się. Nie zaginął. Pisze co prawda o o sobie w trzeciej osobie pod pseudonimem "Prawda" ale to łon.

Prawda

Tak dobre firmy w których pracowałeś to czemu zmieniłeś w tak krótkim czasie Problemy sie robią jak ekipa w h..... gra i liczy na kasę Brak produkcji brak pieniędzy Teraz Podemski zaczyna robic na podwykonawcach odpada problem z ludźmi którym sie w głowach po przewracało Wszyscy sie potrafią dodzwonić tylko znow jeden pokrzywdzony Pewnie operator który olał robotę na 3 tygodnie i koparka stała Jak wytrzeźwiał to prosił o szanse Podemski go olał i kazał spadać za taki numer To tak zwany sumienny pracownik

poszukiwacz

Czy jakaś firma współpracowała z panem Podemskim i jego żoną Katarzyną. Mam problem z jego płatnościami dla mojej firmy , nie odbiera w ogóle telefonów

xxC
@poszukiwacz

Jeśli "zaginęli w akcji" trzeba zadzwonić z innego numeru lub nawiedzić doma w Dobrej.

Cxx

Do ciebie tez agnieszko skrzypczynska wróci za te bujdy które ludziom na rozmowach o prace opowiadasz.

Pewne info

Ostrzegam przed tą firmom.Mam znajomych ktorzy tam robili albo robią.Obecnie jest duzy problem żeby wyrwac od niego kase.Podemski popłynął na 2duzych budowach.Ogloszenia o prace daje na oxl i infoludku agnieszka kierowniczka w firmie podemskiego dla zmylki i to ona rekrutuje.Nie dajcie sie nabrac pracy jest dużo.Dla szukajacych pracy podaje namiary na firmy w ktorych robiłem i właściciele są ok i cały czas potrzebują bo maja w cholere roboty 1.Marcin Ole zakład robót instalacyjnych 2.Instal-Max z mysliborza W tych firmach właściciele płacą ostatniego dnia miesiąca w którym się pracowało się i nie oszukują

@Pewne info

Jak to sie mówi Panie Podemski karma wraca

xxC
@Cxx

I wracać będzie po wielokroć. Tak zawsze jest gdy szacunku dla ludzi "pracodawcy" brakuje.

Oszukuje i KASY nie wyplaca !!!!

Jas
@Marcin

Dużo wisi ?

Monter wod-kan

No to sie u was dzieje. twarde smakolyki. ciekawe jak robota idzie po takich smakolykach. hehe

nic dodac

Psycholog niech otworzy swoja firmę i wprowadzić swoje zasady , zobaczymy ile utrzyma sie na rynku . Proponuje dużą budowę z przetargu z kryterium najniższa cena Zdanie sie na samokontrole pracowników , ich obowiązkowość Generalnie proponuje zrobić wszystkim terapie kilku tygodniową a pózniej przyjśc po pensje na koniec miesiąca , o samopoczucie trzeba dbać a nie rano do pracy wstawać Zarzut o popełnianie przestępstwa bez podstawy jest chyba karalny

Psycholog pracy

Analiza sprzecznych opinii o firmie (niektóre zapewne pochodzą anonimowo od samego pracodawcy)zamieszczanych na tym forum wskazuje, że pilnie potrzebny jest psycholog pracy. Chodzi nie tylko o utrzymanie prawidłowych relacji, ale również o poprawę tego, co zgrzyta w przedsiębiorstwie. W tym przypadku psycholog pracy oceni m.in. wpływ czynników stresogennych na danego pracownika. Do tych czynników zalicza się negatywne, niekorzystne warunki czy działania, które osłabiają pracownika fizycznie i psychicznie, choćby wykonywanie zadań pod presją czasu albo świadomość, że praca została przydzielona niesprawiedliwie poszczególnym pracownikom. Czynniki te mogą z kolei powodować, że pracownik staje się nerwowy, niecierpliwy, roztargniony, kłótliwy. Miewa tiki nerwowe, zaczyna palić papierosy, coraz częściej sięga do kieliszka. Nie skupia się na zadaniach do wykonania, lecz na sobie samym. To prowadzi do obniżenia efektywności pracy. Psycholog pracy bada ponadto zależności pomiędzy pracownikami. Są to głównie sposoby komunikowania się między nimi i zrozumienia przez współpracowników oraz kontakty na linii przełożony - podwładny. Jeżeli w firmie występują nieporozumienia, czy to związane z sytuacją w przedsiębiorstwie, czy związane z kłopotami, przeżywanymi przez pracownika, to do akcji wkracza psycholog pracy. Jego zadaniem jest rozpoznać źródła konfliktu i wyeliminować albo przynajmniej ograniczyć jego wpływ na przedsiębiorstwo i pracowników. Używanie przez kogokolwiek, czy to pracodawcę czy współpracowników, wulgarnego określenia pracownika "nierób" nigdy nie doprowadzi do likwidacji problemów. Odwrotnie, tylko je spotęguje. Dlatego psycholog pracy jest potrzebny.

Xxx
@Psycholog pracy

To nie możliwe Pani psycholog gdyż aby psycholog pracy zaczął terapię wszyscy łącznie z podemskim by musieli przestać brać twarde narkotyki.

Psycholog pracy
@Xxx

Przestać brać twarde narkotyki ???

Xxx
@Psycholog pracy

Przepraszam za pomyłkę chodzi o twarde smakołyki

znam cię

Podemski płaci tak jak się umówi Pewnie należysz do tych cwaniaków którzy pózniej kombinują z zwolnieniami i próbą dodatkowego załatwienia sobie kasy ,biegając po sądach i kombinując tak dostac kase nic nie robiąc . Rozstałeś się chodz z jednym pracodawcą w zgodzie ?

pracodawca

heheh tak poczytałem i żal mi chłopacy was nie z powodu wymagającego jak piszecie p. Podemskiego tylko z waszego braku doświadczenia oraz pisaniu bajek typu fachowcy i to jacy a Podemski to uj. hehehe bujda z pośredniaka żal dupe ściska że ktoś ma łeb do interesu i ma kase a wy musicie u niego pracować tylko co 2 z was ma rodziny i gęby do wyzywienia to zamiast na bezensownym go worku siedzieć idzcie do rodziny a rano na 7 do roboty bo lodówka sama się nie zapełni nieroby. Sami sobie nasraliście wgniazdo bo wam się pracować nie chce a my musimy brać ukraińców żeby polaczki na 500+ mogli się rzucać

@pracodawca

Pracodawco. Zdania zaczyna się od dużej litery. Budując zdania należy dbać o ich prawidłową gramatykę, składnię i interpunkcję. Gdy się tego nie robi pojawia się podejrzenie, że autor zdania to analfabeta lub prostak. Jeśli chodzi o treść samej wypowiedzi: "żal (usunięte przez administratora) ciska że ktoś ma łeb do interesu i ma kase a wy musicie u niego pracować (...) nieroby. Sami sobie nasraliście wgniazdo bo wam się pracować nie chce a my musimy brać ukraińców żeby polaczki na 500+ mogli się rzucać" wypada tylko zapytać: Czy jako pracodawca zatrudniasz czarno ? Czy nie wykazujesz faktycznych zarobków swoich pracowników i nie odprowadzasz od nich składek do urzędów skarbowych oraz ZUS ? Czy nie płacisz wynagrodzeń na czas ? Czy nie płacisz uczciwie pracownikom diet i dodatków za nadgodziny ? Jeśli w Twoim mniemaniu na tym polega posiadanie łba do interesu i jest to sposób na kasę, wiedz że to prosta droga do prokuratora, sądu, komornika i utraty dorobku życia. Świadomość prawna nierobów wciąż rośnie. Jeśli musisz brać Ukraińców to tylko dlatego, że wciąż Ci mało i nie chcesz płacić więcej Polakom. Zastanów się czy warto.

hhhh

Miało być pełno wiele list a jakaś jedna dziwna Jak by miał długi to firmy i milionowych kontraktów publicznych by nie robił Ale zaraz będzie ze pewnie papiery fałszuje Szkoda czasu żegnam

hhhh

sprawdziłem z cikawcosci , jak zwykle bujda

szkoda gadac

Srednia kasa to w ciepłym około 3,5 tys a budowy za miliony . faktycznie dorabia się nie płacąc pracownikom , żart po prostu . Podemski nie płaci jak ktoś rzuca robote , sory odlicza kare o której wszyscy wiedzą . Pracujecie po 2 tygodnie pózniej tydzien picia i powrót po rozliczenie tak to wygląda . a wczesniej jeszcze prosba do podemskiego ze może jednak bym został . a pózniej zdziwiony ze za ciuchy 500 że zaliczki było 500 i na dowiedzenia nie ma nic ci od zwolnień też są dobrzy po tygodniu pracy nagle ma raka płuc prostate i inne gosciu zatrudnia dużo ludzi ,kazdy jest informowany jakie sa warunki pracy , roboty dużo i trzeba szybko robic . Nie wszystkim to odpowiada i wieksza połowa co przychodzi to od roku zmienia firmy i tak kombinuje na 10 nowych ludzi w gdansku 8 pracuje do tej pory a dwóch odpadło po tygodniu jednemu farba przeszkadzał , drugiemu budowa za wielka i daleko sprzet nosić 5 sie przeszkoliło i do roboty nie dotarło . na temat sprzetu w firmie nie bede nic pisał bo jest mega nowoczesny a jak ktoś już pisał wczesniej podemski ma swira na punkcie dobrych narzedzi , może facet zabawek nie miał zresztą jak by nie płacił to nikt by nie pracował a skoro facet ma srednio 25-30 osób to znaczy że problem z kasą mają kombinatorzy a głównie ci co dmuchają po kilka promili na dyżurce i kara 1000 za picie na budowie i wtedy Podemski to (usunięte przez administratora) i oszust Oby wszyscy byli tacy uczciwy jak Podemski

pipi
@szkoda gadac

to albo sam Hans napisal albo komus zaplacił firma jest na wielu listach dluznikow powpisywana a czlowiek sie w niej najmniej liczy tylko kasa dla prezesa... szkoda gadac

jan

Nie polecam GOSCIU DORABIA SIE KOSZTEM PRACOWNIKOW ktorym nie placi !!!!

kamil

Nie polecam szkoda nerwow Kasy nie odzyskam bo Facet chyba jest niewyplacalny Naciągacz straszny OMIJAJCIE TA FIRME GARAZOWA Z DALEKA

Zostaw merytoryczną opinię o Ciepły Dom Marcin Podemski - Szczecin

Ciepły Dom Marcin Podemski
2.6/5 Na podstawie 97 ocen.
  • al. Niepodległości 19/22 lok. 110
    71-412 Szczecin