Opinie o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BALTIC WORKFORCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BALTIC WORKFORCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BALTIC WORKFORCE w Gdańsk

Ertos

Dużo się można nauczyć co teraz w moim przypadku procentuje. Polecam pracę tutaj

forza juve

ja polecam baltic, daja pewna robote, bede jechal blizej maja drugi raz

Karola

mi pasuje, jestem już trzeci raz tutaj w Danii i warunki są dobre do pracu

@Karola

Na jak długo otrzymujesz umowę, że jesteś już w Danii 3 raz? Opowiedz proszę coś więcej o tych warunkach pracy. Co cenisz sobie najbardziej?

Pracownik kuchenny

witam pracuje jakona kuchni, zarobki tu sa fatalne jak dunczycy uslyszeli za ile pracuje to nie chcieli uwierzyc. nie wiem ile biora za posrednictwo ale raczej nie malo szczerze przez ta firme nie zarobicie wiecej niz w polsce pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do BALTIC WORKFORCE. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Lemon

Z agencją Baltic współpracuje się naprawdę komfortowo. Dzięki ich wsparciu w załatwianiu formalności, mogłem skupić się na nowej pracy. To świetna firma dla osób szukających dobrze płatnej pracy za granicą.

ohico
@Lemon

czy konieczne jest duze doswiadczenie czy na przyuczenie tezmozna?

Fox
@ohico

No to zależy od oferty, tam masz wymagania co do doświadczenia czy znajomości języka

@Lemon

Ooo, uważasz, że jest to dobrze płatna praca? To może podasz widełki wynagrodzenia, na które można liczyć? Dodatkowo, skoro jest to praca za granicą, to otrzymuje się darmowe zakwaterowanie, które zapewnia firma? Jak to jest? :) Wyjaśnij.

Agencja pracy Baltic zasługuje na najwyższe uznanie za profesjonalizm i zaangażowanie. Pracownicy są niezwykle pomocni i zawsze gotowi służyć radą, co znacząco ułatwia proces rekrutacji.

ohico
@Tomek

a jak z ofertami? tylko pod specjalistow?

Pawel

fajna opcja na wyjazd, dobra kasa i fajne warunki na miejscu, mozna tez jezyk podszkolic, a co do samej pracy to mozna sporo sie nauczyc

Lebby

Praca przez agencję Baltic to nie tylko doświadczenie międzynarodowe, ale także bardzo konkurencyjne wynagrodzenie w porównaniu z lokalnym rynkiem pracy

@Lebby

To jak już tak porównujesz chwalisz to powiedz jakie widełki wynagrodzenia proponują? Prócz dobrej kasy są też dodatkwoe benefity? Weź wrzuć trochę szczegółów.

Jacek

To zależy od oferty, na stronie masz w ofertach pracy określone wynagrodzenie do poszczególnych stanowisk.

Jacek

Kolejny wyjazd i znów jest ok, polecam jak ktoś szuka dobrej agencji. Na miejscu tak jak w ustaleniach, z kasą problemów nie ma.

Damian

Kasa pewna, dobre warunki mieszkaniowe, ludzie z którymi da się dogadać.

Pastek

Dobre oferty dla specjalistów. Fajna kasa, nie ma na co narzekać.

fafirr
@Pastek

Ale też nie jest tylko pod specjalistów, bo i małolat bez doświadczenia może się dostać.

Damian
@fafirr

To prawda, jechałem jako świeżak i nie robili problemów.

fafirr

Dobra agencja zarówno jeśli chodzi o pomoc z formalnościami, płatnościami czy też zakwaterowaniem

Patryk

W tym roku wyjazd na koniec roku, wcześniej byłem w 2020 i 2022, to trzeci wyjazd z Baltic. Ogólnie powiem Wam że jest ok na miejscu. Ja też nie oczekiwałem cudów, wiedziałem mniej więcej co i jak. Kasa fajna bo lepsze warunki niż w Polsce co miałem robotę. Też fakt że to nie robota stała tylko z doskoku na kontraktach na Śląsku. Ja polecam i myślę że warto rozważyć temat jak ktoś szuka czegoś czy to na dłużej czy na jednorazowy wyjazd za granicę.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie BALTIC WORKFORCE w przypadku pracy jako Kelner?

Req

Nie wiem czy to pytanie na serio :D Ale uśmiałem się :D Sprawdź najpierw oferty jakie mają

Req

Nie ma co narzekać. Płacą na czas, ludzie normalni z którymi da się dogadać.

Najlepsza firma , polecam wszystkim kto szuka pracy

Bartek

Kilka razy spotkałem się z agencjami że naobiecywali mi bardzo duzo, a wychodziła klapa. Tutaj jest inaczej, bo co mówią jest prawdą a nie jakąś ściemą.

Dazzi

Wyjazd opłacalny, fajne warunki na miejscu, praca na dobrym sprzęcie.

toomek

Najlepsza firma , polecam wszystkim kto szuka pracy , stałej lub dorywczej

YYYYY
@toomek

Ja poszukuję pracy dorywczej. Na jakiej zasadzie ona ma miejsce? Ile trwają takie dorywcze zlecenia? Czy może jest to właśnie praca od poniedziałku do piątku, ale w mniejszej ilości godzin?

Hej :) Pracuje ktoś w biurze? Szukam pracy jako Specjalista ds rekrutacji, ewentualnie Koordynator. Znajdę tu dobre warunki zatrudnienia? Możecie podzielić się widełkami? Czy wynagrodzenie rośnie wraz ze stażem pracy? Są jakieś premie możliwe? No i kluczowa kwestia — jak często kogoś szukają do zespołu? Publikują gdzieś oferty pracy wewnętrzne?

Zostaw merytoryczną opinię o BALTIC WORKFORCE - Gdańsk

• Jak się pracuje w BALTIC WORKFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy BALTIC WORKFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 594.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BALTIC WORKFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 555, z czego 487 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BALTIC WORKFORCE