Opinie o Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi w Gdańsk

Jakie teraz są stawki bo ktoś wspomniał że w zeszłym roku za nocke nie wychodziło aż tak dużo. Ciekawy jestem czy za zlecenie o tej porze można zarobić więcej tak żeby bez problemu się utrzymać z tej roboty. Dajcie aktualne info.

Jarek Nowy wpis

Dzisiaj nocka 10 h ..110 zł zarobek

Brajan Nowy wpis

Jak tu wcześniej kierowcy pisali, że a zlecenia średnio co cztery, pięć godzin i ogólnie mało ich, to czy coś z tym się zmieniło, zakładając , że to w ogóle prawda była? I czy występuje coś takiego jak wpisowe? Bo pisał jeden gość, że 3000 zł wpłacił. A z drugiej strony chciałbym wiedzieć czy firma gwarantuje jakiś dochód minimalny, jakąś minimalną liczbę zleceń?

franc Nowy wpis

Neptun taxi = się samowolka , panowie na lotnisku ustalili sobie własny taryfikator przejazdów, za nic mają przepisy o transporcie drogowym i zasadach wynikających z ustawy, kurs z lotniska do centrum gdańska zgodnie taksometrem to około 60zł a u miłych panów w niebieskich koszulach to ta sama wartość tylko w EURO! Więc zanim wsiądziesz do taksówki z logo Neptun dobrze się zastanów czy chcesz być okradziony z pieniędzy, nie wiem kto pozwolił tym ludziom narzucić swoje prawa i zasady, dla czego nie ma żadnej kontroli ze strony zarządu korporacji? czy chociażby lotniska? A może to kolejny układ? (usunięte przez administratora) był zawsze na lotnisku ale teraz jest jeszcze większy, nie skończyło się zastraszanie czy szykanowanie nie posłusznych kierowców z innych korporacji, tym sposobem panowie za chwilę nie będziecie mieć żadnych kursów za bandyckie stawki, i tego wam życzę , pamiętajcie że karma wraca. Przez takich jak wy kierowcy innych korporacji tracą wiarygodność a tylko zyskują boldy i ubery i śmieją wam śie w twarz .

Rozmowę kwalifikacyjną w Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Masażysta / Fizjoterapeuta?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

To ile można zarobić dniówki teraz w sezonie? Zdarzają się takie ekstra płatne zlecenia? Skoro jest ich mało to jakie są szanse żeby się załapać na dane zlecenie?

W Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi trwa rekrutacja na stanowisko Masażysta. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Hanna

Długo pracowałeś tutaj? Pytam o to dlatego, że przyszło mi do głowy, że czasem w firmach są okresy, kiedy jest mniej zleceń po prostu. No i jak z konkurencyjnością zarobków, może więcej płacą niż konkurencja?

Anomim

3 tysiące wpisowego pobrali by muć jeździć. A zleceń 300 % mniej niż w Asię miałem. As dużo minusów ale zlecenia były.

Jo84

Masakra zlecen bardzo mało .

Już były kierowca

3 miesiące i zakończyłem współpracę najgorsza firma w nocy 8 h średnio 3 kursy i do domu tragedia nie polecam

Jolanta
@Już były kierowca

To jak tu jesteście rozliczani że zakończyłeś współpracę? Za kurs? Czy macie może jakąś podstawową stawkę godzinową zapewnioną?

Kierowca

3 godziny beż kursu w Asię miałbym minimum 3 kursy. Mało kursów za dużo kierowców.

Kierowca byly

W Neptunie średnio na zlecenie czeka się ok 4..5....h I strzał za 20 zł w nocy zero zleceń

Ewelina
@Kierowca byly

czyli płacone jest tylko od kursu, bez jakiejś stawki minimalnej za czas czekania na klientów?

Były kierowca

Stanie i czekanie godzinami na kurs. Wczoraj 9 godziń i 2 kursy Utarg 70 zł

Kierowca

W 2 tygodnie nie mogę zarobić tylle co w City w 1 tydzień . Jestem rozczarowany i zawiedziony.

Anonimowo

Dzień dobry. Po wykonaniu przez Państwa usługi powinna być możliwość ocena poziomu wykonanej usług i. Ostatnim czasie pogorszyła się jakoś usług wykonywanych przez Państwa Taksówkarzy. Czystość pojazdów ma wiele do życzenia. Podczas przemieszczania się pod wskazany adres kolejny raz miałam odczucie że kierowca nie był pewny obranej tarasy. Chciałam mieć możliwość po przejeździe blokowania kierowców nie spełniających moich wymagań. Pozdrawiam

Kierowca

5 godziń czekam na kurs . Odajcie wpisowe i odchodzę.

Kierowca uber

My tam stać na Lotnisku za taxi już niedługo. W Warszawie już jesteśmy na Lotnisku. My jesteśmy lepsze taxi od was.

Hahaha

Już trzęsiecie że strachu że uber przejmnie lotnisko w Gdańsku. Warszawie już przejął.

Kierowca uber

Uber przejął lotnisko w Warszawie. Niedługo przejmnie lotnisko w Gdańsku i neptun jest skończony.

Julia
@Kierowca uber

Co Ty. Ale w Gdańsku też widać tendencję wzrostową dla ubera czy Ty tylko tak sobie zakładasz to?

Nowy kierowca neptuna

Jestem rozczarowany jak jest mało zleceń. 4 godziny czekania na kurs to codzienność. Niski utarg 8 godziń 90 zł. Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu City Plus Neptun Taxi
  • Wyzwolenia 9