Opinie o Pro Domo Finanse Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Pro Domo Finanse Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro Domo Finanse Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Domo Finanse Sp. z o.o. w Gdańsk

Proszę o kontakt

Proszę o wpisy wszystkich byłych pracowników, którzy nie mogą odzyskać weksla lub mają inne roszczenia wobec Pro domo. Należy się zebrać w grupę i skierować pozew zbiorowy p-ko tej lichwiarskiej firmie. O tym, że to lichwa dowiadujesz się dopiero po zatrudnieniu. Wekslami pracowników prawdopodobnie handlują, mimo pisemnych wezwań wysyłanych przez 2 lata nie oddają weksla. UWAGA na tego "pracodawcę".

@

Regularnie co kwartał szukają chętnego na Kierownika Rejonu - np. pracuj.pl Takie warunki pracy, atmosfera, i "wynagrodzenie", takie fatalne produkty, ze nikt normalny tam nie zagrzeje miejsca na dłużej. Rotacja sięgająca kosmosu.

Pożyczkobiorca
Klient

Wziąłem pożyczkę, przedstawiciel z WŁOCŁAWKA nie przyjeżdzał 6 miesięcy! nagle przyjeżdza i zachowuje się chamsko! mimo że 6 miesięcy temu! wyzywa i grozi!! Niech coś z tą firmą zrobią! mimo uzgodnień przyjechał po 6 miesiącach i jeszcze zaczął wyzywać! dajcie spokój!!!

Pożyczkodawca
@Pożyczkobiorca

Proszę oddać pożyczone pieniądze, a nie wystosowywać niesłuszne roszczenia!

DO TVN UWAGA
@Pożyczkobiorca

Standard w tej firmie Udziela się pożyczki pobiera gigantyczne koszta za obsługę w domu i później nikt nie przyjeżdża po raty co tydzień jak w umowie Później zatrudnia się kogoś nowego ten się pojawia po pół roku i rząda spłaty całości wraz z bandyckim i kosztami dodatkowymi

Monitka Nowy wpis
Klient
@Pożyczkodawca

Ja spłaciłam wszystko po roku przychodzi koleś zada 300 zł wygnalam go. Przychodzi pismo z sądu o prawie 400 zł i co po rozprawie jakieś 86 zł mam wpłacić. lichwa jak nic. Nie polecam.

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest umowa w firmie Pro Domo Finanse Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Doradca Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Pro Domo Finanse Sp. z o.o.?

Justyna Nowy wpis
@Pytanie

Ja mam zatrudnienie w 2 firmach więc resztę sobie dopisz...

Natalia

Widzę, że firma Pro Domo Finanse Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację na dwa stanowiska, jednym z nich jest między innym Doradce Klienta. Więcej informacji znajdziecie tutaj:https://www.gowork.pl/praca/pro-domo-finanse-sp.-z-o.o.;pr. Wiecie, czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Na jakie rzeczy zwrócić uwage podczas przygotowywania sie do niej?

Justyna Nowy wpis
@Natalia

Uciekaj ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Pro Domo Finanse Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Regionu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Proszę o kontakt

@Proszę o kontakt

Chętnie porozmawiam na temat Pro domo.

Aurora@@@1
@Aurora@@@1.

Jak możemy się skontaktować ?

DIANA
@Aurora@@@1

agata.marczak13@wp.pl

Justyna
@Proszę o kontakt

Niczym nie mogą handlować to zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jeśli ktoś zamierza podjąć tam pracę i dogadać się z Jarkami jest jak Osioł ze szreka ???? Jutro wysyłam wzór umowy do KNF i roszczenia o kontrolę działań, zwrot kasy klientom więc zaraz ich nie będzie ???? Każdy kto tam idzie niech uważa w szczególności na Pana z Torunia ????

Anita

@Brunetka ale dlaczego warunki pracy utrudniały sprzedaż ?

Brunetka
 Problem

Byłam doradcą w tej firmie w Trójmieście. Beznadziejna firma,koszmarne warunki. Trudno byli sprzedać jakąkolwiek pożyczkę przy takich warunkach...problem z odzyskaniem weksla. Nacisk że strony prezesa JF na wyniki i sprzedaż,sprzedaż... nie polecam pracy ani pożyczek w tej firmie

?
@@

Mam pytanie, czy w szkoleniu jest nacisk na sprzedaż pożyczki w domu klienta, czy może udzielić klientowi pożyczki ze spłatą na konto ? Czy w tym temacie w ogóle informuje się klientów ? Pracuję w innej firmie, niestety tam właśnie tak jest, a chciałbym w przyszłości tego uniknąć.

Darek

Pracowałem tam 3 m-ce, od roku nie mogę odzyskać weksla, pójdę do Sądu, również o należne wynagrodzenie. Praca faktycznie od 7-22. wymagane podpisywanie oświadczeń o 40 godz. tygodniu pracy. Zarząd (JF, JJ) ma za nic pracowników, którzy na nich pracują. Płyn do spryskiwaczy/myjnia/opłaty parkingowe to wydatek pracownika. Brak dobrej oferty wynagrodzenia dla Doradców Klienta a Kierownicy Sekcji są parobko - niewolnikami. Mega lichwa, a praca to w zasadzie windykacja źle sprzedanych pożyczek, bardzo nisko płatna. Teren do obsługi taki, że jak wrócisz do domu przed 21 to fart. A do 22 musisz zrobić monitoring do systemu. Comiesięczne tzw. spotkania/narady z JJ to czas stracony na bzdety, kończą się późnym popołudniem, po których należy odwiedzić w miejscowym terenie 10 adresów. Po co? Wracasz z takiego linczu późna nocą. Jadąc na spotkanie/naradę weź pieniądze na bilet, bo możesz być zwolniony bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia. Natychmiast. Zanim pójdziesz tam do pracy jako niewolnik - poszukaj ściany, rozpędź się i trzaśnij łbem. Powinno pomóc.

Byla pracownica.
@Darek

Znam temat. podaj jakiś kontakt do siebie,cokolwiek. Chce pogadac odnosnie wlasnie tego weksla.

@Byla pracownica.

A w jaki sposób mam tutaj podać namiary? Poszedłem do Sądu p=ko nim i nie chce tu zostawiać namiarów. Daj swoje, odezwę się

@Darek

Popieram. Ale teraz spróbuj zrezygnować , to niestety weksel pójdzie w ruch. Ja zrezygnowałam , sądziłam się , odwoływsłam i na razie muszę tym (usunięte przez administratora) płacić. Ale nie chce mi się wierzyć , źe jak człowiek uczciwie pracuje to jeszcze musi za to dopłacić. U tych (usunięte przez administratora) tak właśnie jest. Nie ważne z jakiego powodu . Pożegnają się z Tobą z uśmiechem , a za chwilę dostaniesz list ,że jesteś im winny pieniądze z weksla.Pozdrawiam.

Interesuje mnie czy pensja w Pro Domo Finanse Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Doradca Klienta, ich ogłoszenie widziałam 7 maja na Lento.pl.

Jaka podstawa ?
@Pytanie

Doradca jest wyłącznie na prowizji

@Pytanie

Człowieku radzę Ci dobrze , nie wchodź w żaden układ z tymi oszustami ,a na pewno nie podpisuj weksla iumowy. Praca u nich to potem komornik . Jesteś niewolnikiem weksla. Ja spłacam , choć pracowałam uczciwie. Naprawdę nie polecam , jeśli nie chcesz mieć finansowych kłopotów i być zobowiązanym pracować u nich do końca życia.

Mloda

Przedstawiciel zachowuje się chamsko

Czy w Pro Domo Finanse Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Twoja Stara
@Pytanie

Nie ma żadnej reakcji jesteś tam po to żeby (usunięte przez administratora) a nie zgłaszać problemy Nawet jeśli problemy trafią do Prezesa ten z tym nic kompletnie nie robi jakby nie chciał do siebie dopuścić prawdy

Magi

Pracowałam w tej pseudo korporacji i radzę omijać ją szerokim łukiem. Firma zarządzana przez Prezesa i kolegę niby dyrektora, którego żona jest współwłaścicielem. Zatrudnienie najlepiej na działalności, marne zarobki, firma nic nie przedstawia o sobie w internecie bo to porostu mega lichwa wciskasz klientom pożyczki na mega procent a potem odpowiadasz za spłaty i narazasz swoje zdrowie. Wszystko w twoim zakresie nie zwracają nawet za parkingi i autostrady nie mówiąc już o płynie do szyb. Praca 7 dni w tygodniu po 14 godzin. Wyciągam wnioski i nigdy więcej..

Tomek
@Magi

Szczera prawda. Ja uciekł em po miesiącu. Co tu wiele pisać było minęło ale naprawdę masakra i ta centrala i rozliczenia a raczej lincz... Realizacja celi i planów nie realna do zrobienia tylko podstawa a praca jak na 2 etaty!!

Ola
@Magi

Mam pytanie wzięłam właśnie tam pożyczkę i obrazu zabrali mi pierwsza ratę a w umowie mam ze po 7dniach powinnam ja zapłacić

Wypłacają dodatkowe nagrody w Pro Domo Finanse Sp. z o.o.?

Odpowiedź byłego pracownika
@Pytanie

Żartujesz? Jak zbliżasz się do poziomu premiowego, to zwiększają Ci tzw. Kwotę Wygenerowana (KW), którą musisz osiągnąć aby dostać premię. Efekt: pracujesz kilkanaście godzin dziennie za podstawę. Praca to w rzeczywistości windykacja wśród szemranej klienteli. Praca to pełna dyspozycyjność, zaczynasz o 7-8 rano a wracasz z terenu o 21, zima o 20. W domu jesteś godzinę później. Dotyczy to również piątków, gdzie ludzie mają wolne po południu. Niewolnictwo w czystej postaci.

Aleksandra
@Odpowiedź byłego pracownika

@Odpowiedź byłego pracownika A, czy system premiowy nie jest opisany w warunkach zatrudnienia?

Chcesz pomóc osobom zastanawiającym się, czy podjąć pracę w firmie Pro Domo Finanse Sp. z o.o. w miejscowości Gdańsk? Dodaj komentarz, napisz co słychać w firmie i jak tobie się tam pracuje.

Darek
@Administrator

Pracowałem tam 3 m-ce, od roku nie mogę odzyskać weksla, pójdę do Sadu, również o należne wynagrodzenie. Praca faktycznie od 7-22. wymagane podpisywanie oświadczeń o 40 godz. tygodniu pracy. Zarząd (JF, JJ) ma za nic pracowników, którzy na nich pracują. Płyn do spryskiwaczy/myjnia/opłaty parkingowe to wydatek pracownika. Brak dobrej oferty wynagrodzenia dla DK a KS są parobko - niewolnikami. Mega lichwa, a praca to w zasadzie windykacja, bardzo nisko płatna. Teren do obsługi taki, ze jak wrócisz do domu przed 21 to fart. A do 22 musisz zrobić monitoring do systemu. Zanim pójdziesz tam do pracy jako niewolnik - poszukaj ściany, rozpędź się i trzaśnij łbem. Powinno pomóc.

Szkoda fajnych ludzi

Pracowałam tam i naprawdę mieliśmy fajna ekipę. Szkoda, dlatego bo właściciele postawili na siebie, a nie N pracowników, którzy w terenie za........ Nigdy nie uwierzę, że jeden z nich JJ, lub JF pracował w terenie. Potrafią opowiadać takie banialuki, że głowa boli.

Tomek

Dzięki za info miałem iść na rozmowę ale odpuszczam temat nie mam zamiaru pchać się z deszczu pod rynnę :D

TY LUJU

Szkolenie 30 min. Dalej cię rozliczymy! Zero przygotowania do pracy na produkcie, który sprzedają. Poradzisz sobie? FAJNIE. Jak nie to jesteś bezużyteczny. Sorry! (usunięte przez administratora) Najlepsze jest to, że nawet ten gość, jak się wejdzie po prawo niby do sekretariatu, nie potrafi usiąść wyprostowany i popija nie wiem co, ze śmierdządzecego naczynia. Udaje tego z BOSO PRZEZ ŚWIAT.

Fela

Jeszcze jestem w szoku Szkoda czasu

X

O Boże to jeszcze istnieje.. (usunięte przez administratora) i malaria uciekać i nie iść za nic. Przerobisz wszystko ale nie zarobisz.. Zarządzanie firmą przez (usunięte przez administratora)i Niezgodna masakra straciłam zdrowie i tylko czas. Zebrania w Gdańsku dramat na glodno o ciastkach i kawie i niepewność czy wrócisz autem czy pociągiem no i kwestia o której będziesz w domu bo kończyły się nawet o 23..

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Domo Finanse Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pro Domo Finanse Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bulońska 16 lok. 16
    80-288 Gdańsk
  • NIP: 9571087192 REGON: 364886415 KRS: 0000626909
Pro Domo Finanse Sp. z o.o.