Opinie o Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz w Gdańsk

Nata Nowy wpis

Firma ta ma swoje zalety, ale również i wady. Moim zdaniem, atmosfera pracy jest dość zróżnicowana, a zarządzanie wymaga poprawy...

Czy Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz ma ściśle ustalone godziny pracy?

Merry Nowy wpis

W ciągu okresu próbnego miałam szansę poznać tę firmę i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Przede wszystkim, chciałabym podkreślić, że atmosfera panująca w firmie była naprawdę przyjazna i pozytywna. Zespół był otwarty na nowych pracowników i zawsze służył pomocą, dzięki czemu szybko zaczęłam czuć się jak część zgranego zespołu. Jestem również pod wrażeniem jakości parku maszyn. Firma wyposażona jest w nowoczesne, zaawansowane urządzenia, dzięki temu miałam okazję poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć nowe doświadczenia. Nie da się jednak ukryć, że praca w tutaj jest wymagająca i dość trudna. Mimo wyzwań, które napotkałam, czuję, że moje zaangażowanie i wysiłek zostały docenione, co było dla mnie motywujące. Dziękuję za tę okazję!

O Nowy wpis

Polecam firmę, jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia. Wypłaty, jak i premie zawsze na czas. Nowoczesne podejście do zarządzania firmą. Otwarta i miła atmosfera. Imprezy integracyjne, darmowe owoce co dwa tygodnie i stałe starają się powiększać liczbę benefitów w konsultacji z pracownikami. Stałe godziny pracy działów produkcyjnych.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kaletnik - Krawiec / Krawcowa?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz w przypadku pracy jako Krawcowa?

Firma ma własną szwalnie, wiec raczej to odpada

QQQ

Czy wiadomo ile czeka się na odpowiedź po rekrutacji?

@QQQ

Jeśli byłeś/byłaś na rozmowie rekrutacyjnej to w przeciągu tygodnia, dają zawsze informację zwrotną.

Czy jest możliwość pracy w Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz na część etatu?

Tak, jest taka możlwiość

A

Pracuję w tej firmie i muszę powiedzieć, że jest to miejsce zarówno z wyzwaniami, jak i korzyściami. Atmosfera jest profesjonalna i wymagająca, co motywuje do ciągłego rozwoju. Wartości i misja firmy są zgodne z moimi i cieszę się, że mogę uczestniczyć w rozwoju. Mimo że wszystko nie jest idealne, to uważam, że jest to dobre miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności i karierę.

Kamila

Jeśli pytanie o zatrudnianie tu osób z Ukrainy zostało przemilczane tzn., że żadnych obcokrajowców raczej tu nie ma? Zastanawiam się ile aktualnie osób tutaj pracuje i o jakim średnim stażu pracy, Można tu liczyć na stabilne zatrudnienie?

@Kamila

Pracuje sporo osób z Ukrainy i Białorusi. Firma cały czas szuka nowych pracowników, ale praca jest raczej stabilna.

Darya

Czy firma zatrudnia osoby z ukrainy?

Firma ogólnie fajna. Dużo się dzieje i nudy nie ma. Pensja zawsze na czas, z urlopem też nie ma problemu

Jak jest z pakietem medycznym w Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz? Można dołączyć rodzinę?

Tak

Jakie są warunki zatrudnienia w Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz?

Umowa o prace

Honorata
@szlecha

A jak tutaj są traktowani pracownicy i czy możesz podać przybliżone stawki dla początkujących osób? Wyczytałam w Internecie, że jest to producent odzieży, także zakładam, że znajdzie się tutaj praca dla pracowników produkcyjnych z doświadczeniem. Proszę także o informacje o aktualnych rekrutacjach, bo w Internecie nie mogę żadnych niestety odnaleźć.

@Honorata

Kierownictwo jest bardzo ok, nie ma z nimi problemu. Dają urlopy praktycznie zawsze, i jak czegoś nie wiesz to pomogą. Jeśli chodzi o stawki, to nie wiem szczerze, bo to podobno wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia. Ja osobiście znalazłam prace na pracuj.pl, ale widziałem też ogłoszenia na OLX. Z tego co wiem na stronie nie publikują informacji o rekrutacjach.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz?

tak

Waldek

Witam mam pytanie . Jak długo czeka się na decyzji o przyjęciu pracownika do pracy będę wdzięczny za informację pozdrawiam

Praca w miarę ok

Kandydowałem na stanowisko operatora hafciarek elektronicznych, niestety mi się nie udało. Nie mniej, osoba odpowiedzialna za zatrudnienie była bardzo profesjonalna w tym co robi. Sama firma wydaje się być bardzo ciekawa, być może w przyszłości ponowię swoją próbę. Pozdrawiam Paweł Gaworski.

Luba

Pracowałam tam jakiś czas i bardzo dobrze to wspominam. Nowe maszyny oraz nowoczesne podejście znacznie ułatwiają prace. Atmosfera również raczej na plus.

Iwona

Bardzo porządna firma, przyjazna atmosfera, wypłata zawsze na czas oraz pomocne szefostwo. Generalnie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz?

Zobacz opinie na temat firmy Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ginger`S Tactical Gear Daniel Rausz
  • Gen. Bora-Komorowskiego 24