Nuith Consulting & Solutions Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Nuith Consulting & Solutions Sp. z o.o.

Aneta

@komor a jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie bliżej poznamy jej plusy i minusy. Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą liczyć pracownicy Nuith Consulting & Solutions? Co najbardziej lubisz w swojej pracy? Takie informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

komor

Zarobki @sami, są dobre. Na pewno konkurencyjne, tutaj na pewno zarobisz ponad 2500 już na czysto do ręki

Zostaw opinię o Nuith Consulting & Solutions Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nuith Consulting & Solutions Sp. z o.o.