bluejet

Gdańsk

Opinie o bluejet

Joanna

@123456jeśli zniknęły jakieś posty, to oznacza to, że zostały one zarchiwizowane za łamanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem komentarza należy zapoznać się z jego treścią. A co Ty możesz powiedzieć o bluejet jako pracodawcy?

A gdzie są posty z zeszłego roku??????? Było ich wiecej

Dan

Firma duza,wypłaty na czas. Fakt jeden z szefów kompletne się nie nadaje do prowadzenia firmy zna się jedynie na sprzątaniu,rozmowa z nim na poziomie podstawówki. Pani kierowniczka ? Chodząca i wprowadzająca jeden wielkie chaos w firmie. Ludzie chodzą i uśmiechają się sztucznie do mistrzyni zamieszania, a tak naprawdę wszyscy wiedza jakie sztuczki robi za plecami i jawnie nie ukrywając lizusostwa do Pana Prezesa. Szefostwo myśli ze Pani kierowniczka rusza produkcja :) Tak naprawdę wielce Pani kierownik jest zupełnie niepotrzebna ,nie umie kierować zespołem,sztuczna i fałszywa osoba,nie lubi konkurencji. Reszta ekipy bardzo ok :) Pozdrawiam.

Dan

tak

Ja to się bardziej zastanawiam czy wypłata jest u nich terminowa, wiecie? Dziękuję za szybką odpowiedź.

Sami współpracownicy są mili, jednak szefostwo stara się naciągać nowych stażystów.

AW
@anonim 12.10.2015 21:57

A na jakich stanowiskach są tam stażyści?

Hej koleżanko "wysoko :) na drabinie :)" już tak nie oczerniaj swej firmy!

toja

Dlaczego zniknęła część bardzo trafnych i prawdziwych postów?

hmm.

A co oznacza najniższy poziom?

hmm.

Jaka żywa dyskusja

as

Potwierdzam to co hmm - unikać jeśli można.

haha
@as 28.09.2014 10:17
Potwierdzam to co hmm - unikać jeśli można.

W 100 procentach prawda

hmm 2

Jak łatwo się opluwa w internecie.

Mili pracownicy, ale jeden z szefów to b. ciężki typ. Uważać! Rekrutują tam np. poprzez agencje pośrednictwa pracy ("Praca w drukarni" itp.)

Zostaw opinię o bluejet - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bluejet