BLUEJET sp. z o.o.

Opinie o BLUEJET sp. z o.o.

Gość Nowy wpis

Firma poszukuje pracownika na stanowisko key account manager. Czytam, że pracownik w tej firmie ma odbywać podróże służbowe. Jak często się one odbywają? I jak długo trwają? Czy są to podróże na terenie naszego kraju, czy również poza nim? :) Poinformujcie.

Pablo Nowy wpis

Jak kształtują się zarobki w tej firmie jako operator maszyny? Jestem z poza Trójmiasta i musiałbym wynająć kawalerkę w okolicy, a patrząc na ogłoszenia oznacza to wydatek w okolicach 2,5 - 3k miesięcznie + jedzenie i jakieś przyjemności. Więc w sumie pewnie wyjdzie ze 4,5k może 5k miesięcznie o ile ceny znów nie urosną. Co oferuje firma swoim pracownikom? Minimalną krajową czy coś więcej? Z góry dziękuje za odpowiedź. Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie? Pozwalają przeżyć miesiąc w normalny sposób?

pracownik Nowy wpis

od niedawna pracuje w bluejet. przed przyjeciem do pracy sprawdzilem opinie tutaj i szczerze bylem troche przerazony tym co mnie czeka. ale z czystym sumieniem powiedziec moge ze bylem pozytywnie zaskoczony. nie wiem jak stricte na produkcji, ale osoby z produkcji sa dla mnie uprzejme, mile, same zagaduja, pomocne. nikt nie odmowi prosby o pomoc. jedynie do czego moge sie przyczepic to prezesi, ale ich malo widac i rzadko ma sie z nimi do czynienia, brygadzistki tez nie naleza do najbardziej kolezenskich. ale pracownicy jak najbardziej sa dla siebie mili. jesli zajmujecie sie swoja praca i nie wchodzicie nikomu w droge, nie stwarzacie problemow, to jak najbardziej moge polecic prace tutaj. na zmiane przychodze zadowolony i pelny energii, wychodze rowniez zadowolony i chetnie wstaje do pracy nastepnego dnia

@pracownik

A na jakim stanowisku tutaj pracujesz? Piszesz o przychodzeniu na zmianę... Czyli pracuje się tutaj zmianowo? No i nie piszesz nic o wynagrodzeniu ;) Z niego też jesteś zadowolony?

Przeglądałem oferty pracy i widzę ze szukają na operatora maszyn bindujacych na pełny etat i zastanawiam się czy jest inna opcja niż cały etat ? Studiuje ale szukam pracy najlepiej na produkcji a widzę ze można pracować na nocne zmiany które najbardziej by mi odpowiadały.. tylko czy nocne zmiany są lepiej płatne ?

BLUEJET sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Junior Key Account Coordinator. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Paranoja

Witam wszystkich. Mam parę informacji odnośnie pracy w tej ( FIRMIE ) Post jest chwilą namyślenia dla ludzi którzy chcą podjąć tam prace. Z czystym sumieniem mogę odradzić tam pracy. Nie jest to istotne, czy na grafika ,drukarza ,sprzątaczkę. Generalnie nie ma tam przyjemnej atmosfery w pracy. Ludzie nie szanują siebie nawzajem, każdy na każdego donosi. Kierownictwo od strony intro jak i druku nie jest symbolem wsparcia dla pracownika. Nie dostaniesz pomocy , a jedynie stres i smutek każdego dnia, bez wyjątku. Bałagan i chaos.(usunięte przez administratora)Nie jest to praca do której miło się wstaje. (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Paranoja

Jeśli masz ochotę pisać to się podpisz po co komentujesz pod pseudonimem Paranoja miej odwagę .(usunięte przez administratora)

Xxx
@Paranoja

Tylko słabi ludzie wypowiadają się forum nie w oczy

@Xxx

Bo to jest ten portal.

@Ktoś

A po co ? Po to jest ten portal. Jeśli masz z tym problem to nie czytaj.

marek
@Paranoja

Myślę, że jesteś jednym z tych byłych, którzy nigdy nie pracowali w normalnej firmie, przez takich nierobów jak Ty inne osoby z zespołu zasuwają na 200%. Gdybyś pomagał w pracy a nie narzekał to pewnie jak większość osób dalej byś pracował. Polecam tobie pójść do firmy w której się pracuje na akord i za każdą stratę będziesz płacić z wypłaty. Ja pracuje już kilka lat i mam zupełnie inne zdanie niż Ty paranoiku.

Jacek
@Paranoja

Az szkoda rozpisywać na temat tej firmy

Stefan
@Jacek

Też tu pracujesz bo widzę że masz podobne zdanie do Paranoi. Rozumiem ze atmosfera jest kiepska ale nikt ni dodał jak płacą. Bo jak pensja na dobrym poziomie to niektóre sprawy można jakoś znieść. Przynajmniej ja mam takie podejście :)

Marvis
@Stefan

O pieniadzach tez mozna sie rozpisywać. Ludzie pracujacy na tym samym stanowisku a w wyplacie ponad tysiac różnicy na niektorych stanowiskach, za bledy zabierają z wypłaty, nowi pracownicy dostaja wiecej niż starsi mimo ze nie maja doswiadczenia, a sprawdzeni ludzie o 100zl wiecej musza chodzic i prosic sie pol roku o ile wgl takowe dostanie

bajlando
@Marvis

bo sie zgadzam lol

@Marvis

Cooo serio? A czy nie myśleliście o tym żeby poprosić o jakieś podwyżki? Przecież długi staż pracy powinien być ku temu dobrym powodem...

Bero
@Emilia

Powiedza Ci, ze sie zastanowią poprosza zeby sie przypomniec za pół roku a po pol roku uslyszysz, ze firma jest w złym stanie. W zadnym wypadku nie staraja sie zatrzymac starego pracownika(usunięte przez administratora)

bajlando
@Bero

No bo takie to życie ciężkie jest, że zostaje hajsu tylko na tyle, żeby utrzymać firmę i płacić leasingi za maszyny. A jak się jeden z leasingów skończy to wtedy bieremy następny i jeszcze dotacyjka jakaś na kolejne złomy. I znowu biedni jesteśmy, (usunięte przez administratora)

karo
@Stefan

Zarobki na pewno tego nie rekompensują.

@Paranoja

Można poczytać albo nie i tak myśle ze wypada sprawdzić żeby potem opiniować.

@Paranoja

Zgadzam się z powyższym. A szkoda bo firma ma potencjał, ale podejście do ludzi to pomyłka - kapitał ludzki to ostatnia sprawa o którą dbają prezesi i kierownicy. Przychodzisz z chęciami, zapałem a wychodzisz z frustracją, nieprzespanymi nocami i ogólna niechęcią do jeżdżenia do tej pracy. Wieloletni doświadczeni pracownicy odchodzą - bez względu na to co ktoś teraz napisze w obronie tej firmy, faktom nie da się zaprzeczyć. Pozdrawiam.

Kargul

No i lipa ludzie z produkcji uciekają

@Kargul

A czemu uciekają? Możesz napisać coś więcej? Co jest przyczyną? Chodzi może o wynagrodzenie, bo widziałem komentarz, że ono nie rekompensuje pracy czy jeszcze coś innego jest problemem?

On

Bo nikt nikogo nie szanuje, dlatego uciekają. Pójdziesz to też uciekniesz. Wspomnisz moje słowa.

Kargul
@On

Tak dokładnie nikt nie szanuje i starzy pracownicy uciekają.

@Kargul

A na czym to polega? Bo różnie ludzie nazywają brak szacunku. Czasem jak szef dzień dobry nie odpowie, to też już jest brak :) A jaki jest ogólnie klimat na introligatorni, lubicie się, sympatycznie jest?

Wynagrodzenie to raz, jeśli zrobisz nadgodziny to nie dostaniesz premii, bo za dużo zarobisz.

Kondziu

A kto o tym decyduje? Kierownik? Przecież to niesprawiedliwe. Jak się robi nadgodziny to zawsze wyklucza dodatkową premie? W ogóle opłaca się zostawać dłużej jak taka sytuacja?

Brak szacunku i brak organizacji jaki tam panuje spowodowało, że od jakiegoś czasu firma traci doświadczonych wieloletnich pracowników. Aż żal na to patrzeć. Pozdrawiam

Na ich stronie jest oferta na pracownika introligatorni. Tylko ciekawi mnie to co piszecie o braku szacunku do pracowników. O co chodzi? Chodzi o stosunek pracodawcy do pracownika ? Czym się przejawia? Dajcie mi tez znać ile trwa szkolenie takiego pracownika

Jest rekrutacja Key Account Managera. Wśród obowiązków jest bieżąca praca w systemach operacyjnych firmy, jeśli to nie tajemnica, można poznać, jakie są w użyciu? Ktoś zna może również widełki zarobkowe KAM-a?

Jak jest z pakietem medycznym w BLUEJET sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Xyz

Jaka jest amrosfera w firmie na stanowiskach biurowych? Czy jest duża rotacja pracowników? Czy można liczyć na współpracę między pracownikami?

@Xyz

Pytasz bo szukają teraz kogoś do biura czy chcesz aplikować w ciemno i robisz research? Kto tam narzekał w komentarzu na atmosferę ale to było dwa lata temu więc wiele mogło się zmienić, nie?

Czy w BLUEJET sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Niebieska

Przed BN dostaliśmy prezent świąteczny na konto, poza tym na co dzień kawa, herbata, świeże owoce w środy...

Dorian
@Niebieska

I to wszystko jeśli chodzi o benefity? Przydałoby się dofinansowanie wakacji. Dają "gruszę" czy można sobie pomarzyć?

Czy pracodawca daje umowę o pracę czy pośrednictwo pracy? Na początek, proszę o szczerość.

Blu
@.

Pół roku przez agencje na zleceniu, potem umowa w firmie

@.

Jak aplikujesz bezpośrednio to masz umowę z firmą, jak przez agencję to początkowo umowa jest z agencją.

Ona

Czy dalej trzeba pół roku pracowac na zleceniu?

@Ona

Obecnie to kwestia miesiąca i po miesiącu dostałem umowę o pracę.

@Ona

Tak,dokładnie 5mcy na dziale produkcji

Emilia

To jakiś okres próbny czy o co chodzi?

Taki ja
@Emilia

Po prostu firma zatrudnia pierw przez agencje a dopiero po pol roku mozna przejsc na umowę z firma

@Nowy

I jak się się pracuje w fantastycznej firmie?

Beata
@Taki ja

A z jakiego powodu taka strategia?

Dobeata
@Beata

Nie musza tyle płacić dla pracownika, za to placa agencji :lol:

@Nowy

Na ile dostałeś tę umowę o pracę?

@Ewa

A na dwa lata

Beata
@Nowy

Nie chcę być wścibska ale czemu akurat na dwa? To na nieokreślony nie dają?

ExBlue

Atmosfera-tragiczna, pieniadze- nie warte stresu. (usunięte przez administratora)

@ExBlue

Czemu uwazasz że atmosfera jest tragiczna?

@Emilia

No bo jest tragiczna atmosfera i cała ta firma. Nie ma tam stanowiska pozytywnego. Wiec nie wiem czego chcesz się jeszcze doszukiwać.

Ewelina
@On

atmosferę tworza przeciez ludzie, czemu wiec sie nie dogadujecie ?

@Ewelina

To idź i sama sprawdź. I daj znać jak się dogadywałaś. Albo zapytaj ludzi którzy tam pracują.

Krystyna
@On

Hej, widzę że jakoś niezbyt chętny jesteś do podawania konkretów odnośnie tej atmosfery... No a mógłbyś dać znać jakiej wysokości są zarobki? Opłaca się mimo wszystko przymknąć oko na nastroje?

Kandydatka

Dziwna praktyka firmy.Po rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam,że są na tak,jeżeli chodzi o moje zatrudnienie.I mam się spodziewać informacji najpewniej jeszcze tego samego dnia.Nastepnego dnia dostałam informacje,że moja kandydatura została odrzucona,za to pojawiło się kolejne ogłoszenie,że poszukują do pracy,(usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia BLUEJET sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Waldek

To zależy od stanowiska, ale po godzinach pracy telefon firmowy lepiej zostawiać w biurku dla work life balance.

marek

Witam byłych, obecnych i przyszłych pracowników Bluejeta Opowiem Wam swoją historię, pracuje w Bluejet już kilka lat, widziałem różne sytuacje, nerwowe, miłe, normalne życie. Natomiast nie dziwię się zarządowi czy kierownictwu, że wymaga od pracowników. Ja robię swoją robotę, wykazuje się, że można więcej lepiej, mam spokój, może dlatego że w poprzedniej firmie to było standardem, cóż część byłych pracowników i obecnych to najchętniej siadłaby na (usunięte przez administratora) i czekała iż kasa sama na konto wpłynie. Sam to widzę, czasem jak potrzebuję pomocy to slyszę tysiące wymówek. Szczerze jest czasem nerwowo ale firma cały czas idzie do przodu, nowy dyrektor wprowadza fajne zmiany które już powoli widać, dlatego ludzie się wkurzają bo wreszcie ktoś patrzy na ręce. Największy plus Bluejeta zawsze pensja na czas, wszystko na konto, zero odliczania kasy za każdą stratę, mój poprzedni pracodawca niestety każdą złotówkę potrafił nam odliczyć, wszystko było robione na czas, co do minut, a kasa albo pod stołem i na to się jeszcze czekało. Nie dziwię się, że szefowa produkcji jest nerwowa gdy ludzie mają wylane i na wszystko mają czas, ciekawe z czego ma firmę ma brać kasę, z nieba? Dobrze, że poza mną jest trochę ludzi w pracy którzy przykładają się do pracy. Dlaczego to piszę bo wreszcie mam spokój w pracy. Ludzie odszedłem od mojego byłego pracodawcy bo potrafił mi przy 3,5 tysiącach z nadgodzinami odjąć za jakiekolwiek straty czasem prawie tysiąc. Tu jest luz, a jak czytam te wypociny byłych nierobów lub obecnych to z chęcią dam Wam namiary na mojego byłego pracodawcę, to zobaczą co to znaczy praca na czas, jakość itp., porządki na stanowisku pracy a na końcu dostaną kasę z miesięcznym opóźnieniem pod stołem do tego. Cieszę się, że wreszcie są kamery i wchodzą zmiany w firmie bo nie tylko ja będę pracował ale może też reszta osób zabierze się do pracy, a tym którym teraz patrzy się na ręce albo się zabiorą do roboty albo odejdą. Przez tych kilka lat widziałem, że najczęściej odchodzili "najbardziej pracowici", aż się dziwiłem dlaczego oni jeszcze pracują. Pozdrawiam Was Marek

Również pozdrawiam
@marek

Panie Prezesie witamy na forum. Dlaczego nie podpisał się Pan swoim prawdziwym imieniem ? Nieładnie, nieładnie....

Lolo
@marek

Maro, kim Ty tam jesteś że aż tak wychwalasz?

@Lolo

Nikim, bo nikt taki tam nie pracuje.

An.
@marek

Jedyna konkretna opinia. Dużo mówi o pracodawcy.

Bn.
@An.

@An. Ująłbym to raczej w ten sposób: 'jedyna pozytywna opinia w której pracodawca schlebia sam sobie'.

Ewelina
@Bn.

macie wszyscy taką pewnośc w tym co piszecie i w tym kto pisze tak pozytywnie o firmie? czyli to wszystko w tym poście wyzej to nieprawda według Was?

Co wchodzi w socjal BLUEJET sp. z o.o.?

On

Nic dosłownie nic. W tej firmie możesz szukać, stresu, garba i brak szacunku do pracownika. Nikt nikogo nie lubi, każdy dla każdego wilkiem. Pani kierowniczka boi się o swoje stanowisko i nie dopuszcza nigogo kto może jej zagrozić. Zero pomocy od innych. Nie Polecam najgorszemu wrogowi pracy w tym miejscu.

Do On
@On

Kłamiesz Panie ON, najwyraźniej byłeś zatrudniony przez Agencję. Ja mam np pakiet zdrowotny.

inny on
@Do On

co to jest pakiet zdrowotny?

qwerty

nie ma potrzeby odpowiadać botom, zdecydowanie

ekhm

w socjal wchodzi pączuszek wypełniony miłością, ale tylko raz w roku - jutro.

Miły

Ale ktora bo są dwie

A więc zakończyłem pracę w Bluejet i szczerze mówiąc kamień spadł mi z serca. Cisza spokój i zero nerwów. Jedynie czego będzie mi brakować to niektórych współpracowników. Tak czy inaczej nawet gdybym miał głodować to tam nie wrócę ;-)(usunięte przez administratora) Pozdrawiam całą produkcję, trzymajcie się i mam nadzieję że kiedyś się poprawi ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o BLUEJET sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w BLUEJET sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLUEJET sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLUEJET sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BLUEJET sp. z o.o.