PKS Gdańsk - Oliwa

Gdańsk

Opinie o PKS Gdańsk - Oliwa

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@ON trochę czasu pracujesz już w PKS Gdańsk - Oliwa. Czy w firmie jest możliwość dostania podwyżki? Atmosferę w pracy oceniasz dobrze, a to też jest ważne. Aktualnie firma poszukuje Spedytora. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, samodzielność i ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego. Czy ktoś aplikuje na takie stanowisko?

ON

3 lata pracy na stanowisku spedytora w PKS. Zarobki, hmm, bywało lepiej, ale nie narzekam. Tak naprawde jak wynegocjujesz dobra podstawe na poczatku, to ją masz, premie to raczej dopust Boży. W porownaniu z innymi spedycami atmosfera pracy jest dobra (mocne 4 w skali 1 do 5). Dobra pierwsza praca albo dla osób z dłuższym doświadczeniem, które okres "burzy i naporu" mają za sobą, (na marginesie: kiedy imprezie z okazji 50-lat firmy na scenę wyszło parę osób z 40-45 letnim stażem pracy to musiałem walnąć trzy szybkie shoty bez popitki), chociaż ostatnio ostatnio coś drgnęło w centrali. Co do oddziałów: z tego co wiem to bywa bardzo różnie. Rotacja: są okresy, gdy nagle przyspiesza i w ciągu miesiąca odchodzi kilka osób z kilkunastu siedzących w open space, po czym przez pół roku jest cisza.

Alina

Brak możliwości rozwoju, spedytor zarabia tyle , ile ustali z pracodawcą. To są naprawdę śmieszne pieniądze, jak za taki stres. Jedna z osób zarabia 1800zl na stanowisku spedytora kolejna.2400 zl. Premie po 200 zł. Także nawet na wynajem mieszkania nie wystatczy. Prawie połowa spedytorow dorabia w innej pracy. Nie polecam!

An

Moją opinię (bardzo na minus) też usuneli...co za draństwo! nie chce mi się już pisać o tej pseudo firmie

Janusz

A ja napiszę o tym, jak tu się pracuje jako kierowca. Kazą zakładać działalność gospodarczą, bez zadnej podstawy - i jak tu opłacić zusy, podatki itp.? widzę, że zniknely juz opinie, ktore zostały wcześniej wpisane przez pracownikow - widac, jak firma dba o ludzi - usuwa wpisy, bo to prawda.. wcześniej pisali, że oszukują i nie płacą co niestety sie potwierdza. ludzie gadają. jedyny plus to że dużo można wyjeżdzić... zastanawiam sie, czy nie zmienić - słyszałem ze szukają w eronie - ktoś coś wie? podobno tam się coraz lepiej robi, płacą na czas i mają nowe auta

blech
użytkownik zarejestrowany

no właśnie co do zarobków @Eho powiedz prosze ile można oczekiwać na stanowisku Spedytora? Bo szukają

Rico

na co narzekają spedytorzy??

Kardamon

moja opinia co do firmy - zostalem zaproszony na spotkanie ale w formie nie dajacej nic do powiedzenia tj na 3 dni przed spotkaniem pani zaproponowala jednoznacznie godzine spotkania i na moje slowa ze zaluje jednak nie mam jak bo juz kalendarz mam wypelniony dowiedzialem sie ze "no to trudno - do widzenia" i tak pomyslalem sobie ze jezeli tak dobieraja pracownikow kto ma akurat czas w danej chwili no to godne pozalowania ale tez i czytajac powyzsze posty mysle ze dobrze sie stalo ;))

max

Kiedyś obiło mi się o uszy jak pani z HR stwierdziła "po co dawać więcej skoro przyjdą pracować za najniższa stawkę". To chyba dużo mówi o firmie?

magadala

rozmowa śmieszna , Pani od Hr zadała moze jedno pytanie , nie słucha wogóle kandyada i pyta dwa razy o to samo

Zostaw opinię o PKS Gdańsk - Oliwa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS Gdańsk - Oliwa