VWR International Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

Opinie o VWR International Sp. z o.o.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Martyna, dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej?

Martyna

Zdecydowanie radzę omijać wielkim łukiem. Fatalne.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@NowPocz, może od tego czasu się coś zmieniło? Pracuje ktoś z Was w VWR International Sp. z o.o. i chce się wypowiedzieć? ;)

NowPocz

Kilka postów wyżej pojawiła się wzmianka o niedotrzymaniu warunków przetargu - niestety w tej firmie codzienny chleb to świecenie oczami przed klientami za niewywiązywanie się z umów, dostaw itp. Do tego naprawdę mało konkurencyjne zarobki i absolutnie niekonkurencyjna oferta czynią tę firmę mało atrakcyjnym pracodawcą. Z tego co udało mi się zaobserwować przed ucieczką z tej firmy awanse dostają osoby potakujące szefowi, niepotakujące, o ile przez pomyłkę awans dostały, natychmiast wylatują z pracy bądź same rezygnują, bo zostają zaszczute.

utron
użytkownik zarejestrowany

Od tego czasu pojawiło się kilka nowych ofert zatrudnienia, głównie na stanowiska przedstawicieli handlowych @kuba, głównym warunkiem natomiast jest kilkuletnie doświadczenie

zamówienie publiczne

Firma nie dotrzymała wielokrotnie terminu instalacji.

Tomaszu pograzasz sie

Jak mozna pisac ciągle to samo na proste argumenty? Napisales ze dobra pensja ja podalem przyklady. A teraz ze caluj pana za samochod i pensje o wiecej nie pros.

przestańcie się ośmieszać

Podobnie jak inni przeszedłem do konkurencji. Normalne to jest 2,5 netto podstawy minimum + 5% od sprzedaży lub 10% od zysku. JEST TO JEDYNA ZNANA MI FIRMA KTÓRA NIE WYPŁACA PROWIZJI. 13 pensja jest normą w każdej lepszej firmie więc o jakim tu bonusie rocznym mówimy. Normalne są zarobki na poziomie 5k netto w głupich chipsach a nie w sprzęcie za kilka czy kilkadziesiąt tyś złotych. Normalne jest u was także zaniżanie stawek. Czyli np oferowane masz 2500netto przez tel po przyjeździe 2 tyś. Jeśli firma nie skończy praktyk zapraszania ludzi z drugiego końca kraju po 2 tyś zł które można zarobić w każdym sklepie za rogiem. Nie zrozumie tego że ludzie odchodzą bo mają dość. I kto może to ucieka. Albo jest wywalany. Firmę w tej chwili stanowią 4 5 osób o ile nic się nie zmieniło. 2 handlowców z południa. 2 osoby z DDT i jak dobrze liczę 4 osoby z obsługi klienta. I baziuk który jeszcze trzyma to wszystko w kupie. Porównajcie sobie pracę 8h na taśmie za rogiem a delegacjami, stresem itd. Za taką samą pensję. Dla przykładu człowiek który stamtąd odszedł do branży hydraulicznej na start dostał 7k netto. Radzę się zapoznać z rynkiem. Pomyśleć nad tym dlaczego człowiek z Witko odszedł od was po ? 2 miesiącach? Odpowiednie pensje powodowały by w tej firmie chociażby brak ogromnego marnotrawstwa pieniędzy. Na domawianie sprzętu bo nowy handlowiec czy nowy DDT zapomniał o czymś. Firma która ma ogrom sprzętu od taniej chińszczyzny po thermo w super cenie I co? Sprzęt jest, odczynniki są to czemu sprzedaż nie idzie ? Wymiany ludzi = zła obsługa klienta = brak sprzedaży.

eskimos

Ale na jakie stanowisko handlowiec? 2000 2200 pln netto + octavia + bonus roczny Raczej się tam nic nie zmieniło. Najlepsi handlowcy mają coś koło 5k Wysyłać raczej zawsze możesz i rekrutacja jest dla handlowców raczej na non stopie (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz współpracę z firmą VWR International Sp. z o.o.? Napisz nam jak oceniasz firmę!

Zostaw opinię o VWR International Sp. z o.o. - Warmińsko-mazurskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VWR International Sp. z o.o.