Hodowca Sp. z o.o.

Straszyn

Opinie o Hodowca Sp. z o.o.

Patrycja

@112, @113, na jakim stanowisku te stawki, o których piszecie? Rzeczywiście może nie jest to najwięcej, ale liczy się to, czy ma się oprócz tego jakieś benefity? A odnośnie tej atmosfery, to jest tak od niedawna? Bo ze strony internetowej, wynika, że Hodowca Sp. z o.o. organizuje sporo imprez integracyjnych, jakieś kajaki, itp. Więc trochę się to nie zgadza z waszym opisem.

:-)

113 nie umówili się, z pewnością prezes M niema pojęcia że kolega z naprzeciwka wraz z panem R mają swoje za uszami, jak by wiedział zrobił by porządek. Chyba nikt nie lubi być rolowany.

To pisze 112 to prawda w kazdym calu. A. Regularnie daje do RK co mu pasuje . Skad jednak wiadomo, ze sie z M tak nie umowil?

Witam Wszystkich którzy mają zamiar podjąć w tej firmie prace. Praca w delegacjach lub na miejscu zależy na jakie stanowisko? Delegacje w swiniach, 220~250h za to otrzymasz ok 2400~2800 zależy ile wynegocjować na starcie. Umowa najniższa krajowa,do tego o podwyżce przez najbliższe 1,5~2 lata zapomnij. Pan A zakręcony cwaniak ? udaje żeby Pan M go nie złapał na prywatnych zakupach na wspólny koszt. Atmosfera jest do bani, Pan R ich prawa ręka kolejny zamiata pod dywan i udaje ze wszystko jest ok. A gdzie lojalność do drugiego prezesa czy firmy. Pozdrowienia dla brygad monterskich, większość to super ludzie.

rfg

@pipi mnie bardziej interesuje praca jako przedstawieciel handlowy z tego co wiem mozna sporo zarobic

pipi

heniek spokojna praca, siedzieć można jak prezesów nie ma to w tedy jest luz, ale to mało kiedy się zdarza, do tego mają swoich przydupasów Romusia i Przemusia

magazynier

witam pracowałem w tej firmie i nie polecam jej, kasa na czas lecz mała za ok 180-200 godzin 2000zł, umowa najniższa krajowa reszta pod stołem i jak podpadniesz to z tego zabierają. Jednym słowem rewelacji nie ma.

gosc

wlasnie, ile taki asystent ds logistyki moglby zarobic?

Witam UWAGA!!! NIE POLECAM!!! TRAGEDIA !!!! PIERWSZA PODWYŻKA PO 1,5 ROKU Z 11,00 NA 11,50ZŁ/h UMOWA NAJNIŻSZA LUB DZIAŁALNOŚĆ

monter

Witam wszystkich, pracowałem tam 1,5 roku zero podwyżek tylko podnoszą godziny pracy z 12 do 14 nawet w dzień w dzień bo tyle pracy. Co do stawki to 11zł/h, najlepiej jeszcze żebyś założył działalność co pozwoli im zejść z kosztów i problemów wynikających z kodeksu pracy. NIE POLECAM WYZYSKIWACZE!!!

Anonim

Gdzie jest PIP i Urząd skarbowy, skoro tak sie dzieje,skąd biorą pieniądze na wypłaty pod stołem, zakup kolejnego mieszkania, czy też budowy domów. Czyżby sprzedaż lewa?

$

Witam kolegów. Rozważałem wzięcie udziału w prowadzonej rekrutacji, ale jak czytam wasze wpisy to ręce opadają. Teraz rozumiem dlaczego szukają pracowników przez "agencję personalną". Z takimi opiniami to nie maja co szukać oficjalnie na rynku pracy. Masakra- nie ma już gdzie w Polsce pracować... Większość firm to "obozy"- pseudo biznesmeni. Najwyższy czas by tą firmą zainteresowała sie PIP. Pozdrawiam

@

Szefostwo rzeczywiście chamskie. Zwłaszcza pan AK. W biurze stres, zarobki marne. Plus to się pośmiać można- po rozmowach o podwyżkę, przy wypłacie...i z niektórymi ludźmi bo są na prawdę OK.

Przedstawiciel Handlowy

Widzę że szukają już wszędzie przedstawicieli biedaki,nikt tam dłużej miejsca nie zagrzeje. Szefostwo nie wychowane chamy bez szacunku do drugiej osoby. Pranie mózgu w każdej rozmowie.

Wolny

Umowę dostajesz najniższą krajową, resztę pod stołem, zmusza do pracy po 12 godzin dziennie, w delegacji, w świnkach nie płacąc nadgodzin tylko zwykłą stawkę 10zł/h. Gdzie jest inspekcja pracy!!! i Urząd skarbowy!!!

czarny

Zgadzam się z kolegą co do pracy,praca pomiędzy świnkami bez szkodliwego a pieniądze hehe, wyzysk w biały dzień ja miałem tam 11zł na/h po 2 latach pracy i cały czas w delegacji. Obiecują podwyżkę po okresie próbnym a po wymienionym okresie się wycofują z obietnicy. Żeby otrzymać jałmużnę w wysokości 1zł musisz wychodzić swoje do szefa i wręcz żebrać o zwaną podwyżkę, tragedia!!! Umowy:(śmieciowe) najniższa krajowa, resztę pieniędzy płacą pod stołem tak żeby zabrać jak na walisz czy podpadniesz. Umowę na okres próbny dopiero po przepracowaniu 2 miesięcy na dziko.

pracus

praca nie jest zla ale po za domem i w roznych warunkach. i za to co sie robilo to male pieniadze co to jest 13 ziko na/h

Zostaw opinię o Hodowca Sp. z o.o. - Straszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hodowca Sp. z o.o.