Meron Tadeusz Meronk

Gdańsk

Opinie o Meron Tadeusz Meronk

Andrzejek

Również miałem przyjemność pracować dla tych złodziejii. Bo inaczej tego określić nie można. Przede wszystkim wyjeżdżając np. do Finlandii- Finowie płacą za godzinę. Zarobiłem 15 tyś wg. godzin jakie wypracowałem, a po powrocie musiałem 10 tyś oddać pod stołem bo zrobiłem za mało wind. Pan Tadeusz nie rozumie, że czasami jak jest dobra budowa i dobry dostęp do szybu to można zrobić 3 windy 9 piętrowe w miesiąc. A jak budowa jest w jakiś podziemiach z ciężkimi warunkami to 2 przystanków się nie zrobi w miesiąc i co wtedy mam siedzieć za granicą za 4 tyś zł? Bo Przemek albo Adam handlują windami. Kto lepiej zapłaci ten lepszą windę dostanie, a jak nie to najgorsze ochłapy. Dodatkowo oszukują na dietach. Płacą jedynie 30 euro dziennie, a powinni 50. Warunki mieszkaniowe za granicą nadają się do pipu. Domek w lesie. 30 chłopów. Poupychani po saunach, łazienkach, strychach. Gdzie tylko da się łóżko wstawić. Jednym słowem, na swojej pazerności, wykorzystywaniu ludzi daleko nie zajedziecie. I tak większość dobrym monterów dawno odeszła. Zostały tylko jakieś ogry typu Tobiasz i inne pachołki wiejskie, które lubią pracować po 20h dziennie bo nic innego w życiu nie potrafią robić.

Edyta

@ktośrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Możesz powiedzieć dlaczego? Co sprawia, że jest to dobre miejsce pracy? Jak oceniasz tego pracodawcę? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii o Meron, by dowiedzieć się czegoś więcej zanim prześlą swoje CV.

kis

wystarczy ze wyszukasz ich w wyszukiwarce i od razu ci wyskocza jako pierwsi, produkują windy dla niepełnosprawnych, mało jest takich firm na rynku, bardzo szlachetnie z ich strony ,że robią coś dla ludzi

ktoś

widać po takim komentarzu tylko twoją słabość, jezeli masz z nim problem to zobacz czy moze problem nie lezy po twojej tez stronie. Jak dla mnie Adam to spoko gość i mam dla chłopa szacunek --

elo

A gdzie te firmy!? Jak je znaleźć?

xxx

praca ta firma żyje na wyzysku innych sam to wiem rodzina itd to tylko dla przydupasów reszta jak kto uważa zarobić dają tylko jakim kosztem? sam szeryf? spoko facet ale reszta nie wiem troche go przerobili bo sam On jest oki

weryfikacja

Pracowalem tam dlugo bite 8 lat na poczatku tak nie bylo z warunkami tylko od 2,3 lat umowe masz polska najnirzsza krajowa polski.Uwierz mi to nie jest pare miesiecy jak juz zaczniesz jezdzic to praktycznie caly rok tak siedzi a do domu przyjezdzasz na krutkie wakacje na tydzien po 6 tygodniach powiem szczerze zygac sie chce pamietaj najwarzniejsza jest rodzina jezeli ja posiadasz zrozumiesz to szybko a ja ci dobiora [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prowadzacego to lepiej zstan w polsce bo nie oszukujmy sie nie zarobisz a bylo takich w hu...osob .ziolo procenty balangi

weryfikacja

Siema......pracowalem w tej firmie zwanej MERON,nie rozpisujac sie za duzo o syfie ktory tam panuje za granica to nie ma szalu warunki mieszkaniowe bardzo slabe mieszkalem nie raz po 10-11 osob w tak zwanym lesie robole porozrzucani po kazdym kacie gdzie sie da tak zwana sauna tez zastapila luzkiem dla wybranca przeludnienie i pchanie ,w salonie 6*4 metry 4 luzka zajebista sprawa jak lubisz oddech na plecach 4 ogrow totalne zero prywatnosci rozmawiajac na skeypie dzielisz sie informacjami z wszystkim w pokoju laik:)spacerujace pajaki po domku w nocy i to nie male i odziwo glodne bo gryza jebance.Montarz i tu sie zaczyna przygoda zaczynasz pierwszy dzien montarzu i adam lub przemek pyta sie kiedy konczysz bo nastepna winda czeka hehehe smiech na sali stawki sa przerazajace za dzwig 2 przystanki dostaniesz az cale 4000tys zl na dwie osoby i siedzi za granica a pracujac aktualnie w polsce na dzialalnosci placa za taka winde 10 tys i jestes w domu a nie za granica ,,,,rozwarzajac temat meron zastanow sie dobrze bo jest duzo firm przyjmujacych osob z checiami i pojeciem skladania windy a jezeli jestes monterem konkurencja sama bedzie do ciebie dzwonic zebys z nimi wspolpracowal

Montero

Pracujemy w parach - monter prowadzący, pomocnik. Stawka z gory okreslona za windę, więc motywacja sama przychodzi. Pomocnik uczy się i przygotowuje czesto elementy, nosi, podaje, pomaga w pomiarach. Są czynności trudniejsze fizyczne i łatwiejsze, nie jest najgorzej. Biuro daje znać kiedy wyjazd i się pakuje człowiek. Zazwyczaj wyjazdy do 6 tygodni. Niedziele wolne.

Montero

Do pracy nie jest zla: na wyjazdach - dobra kasa. W Polsce jak w Polsce, ale jak ktos musi zostać w kraju to i tu jest dosyc roboty. Im lepsze umiejetnosci tym lepsza kasa - akord. Dobre dla tych co nie boja sie skrecac wind i nie boja się spocić! Mnie tam nigdy nie zrobili na szaro, wiec czesc opinii troche chyba na zlosc zrobione...

LSD

chyba w biurze dobrze zarabiaja

hdx

dobre zarobki chyba sam szef to pisal

xanderh

Szef to dobry pracodawca,wypłaty na czas i dobre zarobki.

Zostaw opinię o Meron Tadeusz Meronk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meron Tadeusz Meronk