Opinie o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. w Tczew

Marcin ty Januszu biznesu!!!:) Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 minut.

Witam To ta firma jeszcze istniej? Przecież państwo Freitag to matacze i oszuści !! Nie płacą ściemniają w ch…..ja grają!! Oboje po tej samej krwi normalnie..Pozdrawiam was złodzieje wasz przewoźnik Karol.

Kosta Nowy wpis

Nie uczciwi nie płacą na czas nie odbierają telefonów.Wszystko (usunięte przez administratora) jest na nie. sprawa trafiła do sądu . Pieniądze oddajcie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Xxx Nowy wpis

Cześć, czy od strony biura są podobne negatywne opinie co te tu ostatnio przestawione? Sam widziałem ofertę od nich dla Specjalisty ds. planowania i logistyki i ze względu na lokalizacje biura chciałem spróbować swoich sił. Wstępne doświadczenie mam bo byłem na stażu. ale czy oni w ogóle przyjmują jeszcze?

Były przewoznik Nowy wpis

Nie polecam, nie płacą w terminie bo nie mają płynności finansowej. Idealny przykład firmy krzak, nigdzie nie znajdziesz kontaktu do firmy, zresztą Pani wielce właścicielka nie odbiera telefonu. Zaległości w płatnościach przekazałem do firmy windykacyjnej. Jeżeli szukasz CH***ej spedycji to idealnie trafiłeś nawiązując z nimi współpracę. W faktoringach są na czarnej liście tylko ING ich JESZCZE finansuje ale to niedługo się zmieni

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie G.M.F. Logistics Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Przewoźnik 1

Potwierdzam. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Po za tym ze jest wulgarny nie miły i nie odbiera telefonów to nawet już e-mail nie używa bo pani z krd powiedziała ze wszystko chce załatwić poczta. Szanowny panie Marcinie jak pan w lustro patrzy? Żyje pan z cudzego nieszczęścia? Chciałbym pan pracować za darmo i jeszcze dokładać ?! Zobaczymy bezczelny człowieku jeszcze swoje odzyskam ! Nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Dostał pan wszystkie dokumenty faktury korygujące j jeszcze on bezczelnie kłamie ! Spotkamy się w sądzie tak czuje. Pozdrawiam.

klijent

zalegaja ci ponad 15 tys i czekasz kilka miesiecy to musisz byc bogaty ze nie zlozyles pozwu co za zenada jaka sciema przedstaw sie jakies dokumenty pokaz a nie jako anonim

Na spedycji bywały rotacje czy po prostu dział się rozwijał? Ktoś napomknął wcześniej o ofercie, ja aktualnej już nie widzę. W dawniejszej natomiast mam przejrzane benefity i zastanawiam się czy co jakiś czas dodają jakieś nowsze? Teraz to ile wam tu przysługuje tej zniżki na produkty i usługi firmowe?

Pracuje z tą spedycja od września kasa zawsze się zgadza polecam

Karol

Teraz mniej ładunków ,ale stawka się trzyma 1,95za km na 10ep pozdrawiam spedytorów;-)

Komu według Ciebie nie zapłacono? O spedytorach piszecie? Szukali do siebie jakiś czas temu, kiedyś też już na to zerkałem. Oni robią na podstawie i prowizji po prostu? Podstawa to minimalna czy więcej?

Czy pracownicy w G.M.F. Logistics Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Widziałam w necie, że niedawno szukali kogoś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. planowania i logistyki. Wiecie czy udało im się kogoś zatrudnić? Chyba za późno wpadłam na ofertę. W ogłoszeniu napisali, że możliwa jest umowa u pracę lub kontakt B2B - wiecie co bardziej preferuje firma?

Ooo

Opinia o dobrej współpracy wleciała? Widzę przy tym, że przewoźnik chyba taka wystawił. Ale co z kierowcami? Już bezpośrednio się nie zatrudniają? Chodzi o to, że kiedyś we wpisach jeden się wypowiedział na temat słabej kasy chyba i chciałem właśnie doprecyzować stawki za kołkiem. Znacie te bieżące by rozwiać moje wątpliwości?

przewoznik

polecam wszytko ok dobra wspolpraca

????

Cześć to jest ostatecznie działalność transportowa czy nie bardzo? niby ktoś pisał o tym, aby firmy nie nazywać spedycją, nie wiem na ile to uzasadnione ale w takiej kategorii mi wyskoczyła w pobliskich. Czy osoby po licencjacie z logistyki maja szanse na prace? Nie mam jeszcze doświadczenia komercyjnego

Boguśka

Kto zajmuje się rozliczaniem faktur? Widzę, że sporo opinii jest od kontrahentów i właśnie nich dotyczy. Mam doświadczenie jako referentka i będę sobie szukać czegoś w Tczewie. Co możecie mi napisać o biurze? Jaka jest atmosfera na miejscu? I gdzie szukać ogłoszeń?

witam korzystamy z faktoringu od poczatku 1 faktura wrzucona nawet limit nam podniesli to chyba raczej placa ;-) pozdrawiam

paw-trans

juz ponad rok dzialamy i nigdny nie bylo problemu z kasa ci co wypisuja te bzdury to po zlosci robia !!!!

Busik

No nie dziwne, że jak korzystacie z faktoringu, to jesteście zadowoleni bo bank płaci. Żadna sztuka. Jak nie popłacą zaległości to i faktoring się skończy. Wtedy zobaczycie jaka to świetna firma. A my, którzy nie korzystamy musimy szarpać się o swoją kase... Pan M. nic nie może, udaje ślepego głuchego a Pani M. jest jak Yeti... wszyscy słyszeli nikt nie widział. Może ktoś ma numer telefonu do Prezesowej? Może ona woli unikać windykacji. I nie nazywajcie tej firmy spedycją!

Rurka

Mi się pieniążki zgadzają pracuje uczciwie i tak wykonuje swoją pracę i też uczciwie chce mieć za nią zapłacone i tak jest a jeżeli szukasz problemu w kimś innym wiedząc że sam nie zrobiłeś wszystkiego co do ciebie należy to pluj sam sobie w przysłowiowy (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam i zapraszam do refleksji

Olga
@Rurka

Czyli jakoś konkretnie jest to ujęte w umowie w jakich sytuacjach nie otrzyma się zapłaty? W jaki sposób tego typu warunki są tu omawiane? Widzę, że sporo osób się skarży na brak pieniędzy i to zastanawia

Przewoźnik_10ep

Zacznę od tego, że wszystkie peany o tej firmie pisane są w jednym stylu. Przy poprzedniej burzy - przez "spedytora", w jego stylu, bez kropek, przecinków, wielkich liter... tak jak pisze w życiu codziennym. Wczoraj usiadł ktoś inny i w podobnym czasie napisał trzy podobne super opinie. Nikt nie uwierzy w to, że po każdym negatywnym wpisie nagle zrywają się wszyscy przewoźnicy, czy pracownicy i chwalą GMF. W każdym razie potwierdzam, że płacą kiedy chcą, ile chcą i jak chcą, na pewno nie w terminie. Jutro może osobiście zajrzę po pieniądze, choć wstępne ustalenia z windykacją już poczynione, oczywiście na koszt dłużnika. Kontakt żaden albo chamski, co widać też w odpowiedziach na negatywy. Jak jeździsz, to nie wiesz za ile. I dla tych mega zadowolonych: NIE, NIC NIE ZROBIŁEM, DOKUMENTY NA CZAS I KOMPLETNE.

Rurka
@Przewoźnik_10ep

Na pewno nie uwierzy a ty pisząc negatywne wpisy przedstaw się a nie walisz bez przerwy innymi pseudonimami chcesz wiedzieć kto to Rurka ? Powiem ci tyle że jestem kierowcą w tej firmie i jestem zadowolony z pracy i wynagrodzenia ps.(Jacek Sitkiewicz)to moje imię i nazwisko

Tomasz
@Przewoźnik_10ep

Kolego wyjales mi z ust wszystko co napisales. Wszystkie dobre opinie i straszenie ze to zglosi ze pojdzie na policje do adwokata czu kto tam wie gdzie sa jego. Dla mnie to zadna spedycja tylko jazda dla cwaniaka za darmo by sie mogl leszcz wzbogacici. Ale skoro jest wiele osob ktorelym zalega płatności to moze by tak cos z tym zrobic prawnie? Przeciez nie moze tak byc kazdy ciezko pracuje i chce zarobic a nie jezdzic dla jakiegos za przeproszeniem (usunięte przez administratora) za darmo... Masakra jakas.

Waluś

Mi też nie zapłacił, szukałem po internecie co o nich piszą i trafiłem tutaj. Jak widzę nie tylko ja mam problem z odzyskaniem kasy. Człowieku, zapłać nam wszystkim i będzie po sprawie. A nie podstawiasz się za pracowników i sie chwalisz. Wiadomo, że pracownikowi zapłaci bo by nie wsiadł w następnym miesiącu za kółko a faktury czekają

piotr

Kasa na czas korzystam z faktoringu od początku polecam!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o G.M.F. Logistics Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w G.M.F. Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G.M.F. Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.M.F. Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G.M.F. Logistics Sp. z o.o.
  • Juliana Tuwima 2
    83-110 Tczew

G.M.F. Logistics Sp. z o.o.