PKS Gdańsk-Oliwa SA

DZIAD TRANS!!!!!!

Usłużny

Dziwna firma - przyjmuje karanych pracownikòw - znam osobiście jednego -

Igor

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Lidia

@Rozbawiony, na jakie stanowisko aplikowałeś? Jako że byłeś na rozmowie i jesteś osobą która odnajduje się w branży do której aplikowałeś interesuje mnie również jak oceniasz warunki oferowane przez firmę na rozmowie kwalifikacyjnej przez PKS Gdańsk - Oliwa? Warto aplikować? A co z obecnie zatrudnionymi pracownikami? Dawno nikt z Was nie wypowiadał się na tym forum. Jak Wy oceniacie tego pracodawcę?

Anonimowy.prac
@Lidia

Na rozmowie nie dowiesz się czegokolwiek o warunkach....hihi wolne żarty i przecenienia standardów...;) Jak powiesz o ok.3000 netto to odpadasz;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PKS Gdańsk-Oliwa SA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Rozbawiony

Nidawno miałem okazję uczestniczyc w rozmowie do jednego z działów. Jestem osobą z dużym doświadczeniem w dziedzinie, do której poszukiwali pracownika, a przede wszystkim z obyciem zawodowym. Hmm, trudno nazwac rozmowę profesjonalną: pan z działu nieprzygotowany, czytał CV w trakcie rozmowy, nie potrafił zadać sensownych pytań, wyglądało jakby bardziej obawiał się umiejętności rozmówcy niż w ogóle był zainteresowany dialogiem. Nie wiem o co chodzi, ale wszystko sprawiło raczej nerwowe i nieprofesjonalne wrażenie, na zasadzie "my juz mamy jakiegos absolwenta lub znajomego, wiec powiedz co masz do powiedzenia i spadaj":). Na tej podstawie wydaje mi się, że to firma przynajmniej w marketingu chaotyczna i nierozumiejąca czym jest nowoczesny marketing, event i przede wszystkim KOMUNIKACJA!:)

KA
@Rozbawiony

Chyba aplikowaliśmy na to samo stanowisko ;) Moje wrażenia są bardzo negatywne. Dział HR bardzo nieprofesjonalny, nie umie udzielić odpowiedzi na najprostsze pytanie. Myślę, że kryterium wyboru to oczekiwane wynagrodzenie. Doświadczenie nie ma żadnego znaczenia.

Franek

Nie ma to jak dobra praca. Nawet nie chce się nikomu pisać?

Lidia

@ON trochę czasu pracujesz już w PKS Gdańsk - Oliwa. Czy w firmie jest możliwość dostania podwyżki? Atmosferę w pracy oceniasz dobrze, a to też jest ważne. Aktualnie firma poszukuje Spedytora. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, samodzielność i ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego. Czy ktoś aplikuje na takie stanowisko?

ON

3 lata pracy na stanowisku spedytora w PKS. Zarobki, hmm, bywało lepiej, ale nie narzekam. Tak naprawde jak wynegocjujesz dobra podstawe na poczatku, to ją masz, premie to raczej dopust Boży. W porownaniu z innymi spedycami atmosfera pracy jest dobra (mocne 4 w skali 1 do 5). Dobra pierwsza praca albo dla osób z dłuższym doświadczeniem, które okres "burzy i naporu" mają za sobą, (na marginesie: kiedy imprezie z okazji 50-lat firmy na scenę wyszło parę osób z 40-45 letnim stażem pracy to musiałem walnąć trzy szybkie shoty bez popitki), chociaż ostatnio ostatnio coś drgnęło w centrali. Co do oddziałów: z tego co wiem to bywa bardzo różnie. Rotacja: są okresy, gdy nagle przyspiesza i w ciągu miesiąca odchodzi kilka osób z kilkunastu siedzących w open space, po czym przez pół roku jest cisza.

Alina

Brak możliwości rozwoju, spedytor zarabia tyle , ile ustali z pracodawcą. To są naprawdę śmieszne pieniądze, jak za taki stres. Jedna z osób zarabia 1800zl na stanowisku spedytora kolejna.2400 zl. Premie po 200 zł. Także nawet na wynajem mieszkania nie wystatczy. Prawie połowa spedytorow dorabia w innej pracy. Nie polecam!

An

Moją opinię (bardzo na minus) też usuneli...co za draństwo! nie chce mi się już pisać o tej pseudo firmie

Janusz

A ja napiszę o tym, jak tu się pracuje jako kierowca. Kazą zakładać działalność gospodarczą, bez zadnej podstawy - i jak tu opłacić zusy, podatki itp.? widzę, że zniknely juz opinie, ktore zostały wcześniej wpisane przez pracownikow - widac, jak firma dba o ludzi - usuwa wpisy, bo to prawda.. wcześniej pisali, że oszukują i nie płacą co niestety sie potwierdza. ludzie gadają. jedyny plus to że dużo można wyjeżdzić... zastanawiam sie, czy nie zmienić - słyszałem ze szukają w eronie - ktoś coś wie? podobno tam się coraz lepiej robi, płacą na czas i mają nowe auta

blech

no właśnie co do zarobków @Eho powiedz prosze ile można oczekiwać na stanowisku Spedytora? Bo szukają

Rico

na co narzekają spedytorzy??

Kardamon

moja opinia co do firmy - zostalem zaproszony na spotkanie ale w formie nie dajacej nic do powiedzenia tj na 3 dni przed spotkaniem pani zaproponowala jednoznacznie godzine spotkania i na moje slowa ze zaluje jednak nie mam jak bo juz kalendarz mam wypelniony dowiedzialem sie ze "no to trudno - do widzenia" i tak pomyslalem sobie ze jezeli tak dobieraja pracownikow kto ma akurat czas w danej chwili no to godne pozalowania ale tez i czytajac powyzsze posty mysle ze dobrze sie stalo ;))

max

Kiedyś obiło mi się o uszy jak pani z HR stwierdziła "po co dawać więcej skoro przyjdą pracować za najniższa stawkę". To chyba dużo mówi o firmie?

magadala

rozmowa śmieszna , Pani od Hr zadała moze jedno pytanie , nie słucha wogóle kandyada i pyta dwa razy o to samo

Zostaw merytoryczną opinię o PKS Gdańsk-Oliwa SA - Gdańsk

• Jak się pracuje w PKS Gdańsk-Oliwa SA?

Zobacz opinie na temat firmy PKS Gdańsk-Oliwa SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKS Gdańsk-Oliwa SA?

PKS Gdańsk-Oliwa SA