UPC Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o UPC Polska Sp. z o.o.

ernesto

@także to oczywiste ze w UPC wypłata zawsze jest w terminie. Co prawda Doradcy klienta oferują umowę zlecenie ale później można przejść na umowę agencyjną. Wielu ludziom taka forma współpracy bardziej odpowiada. Są też profesjonalne szkolenia podnoszące

xxxx

(usunięte przez administratora)kazdy mysli ze jest Bogiem (usunięte przez administratora)

asica

jest suuper bylo 65ph teraz jest 20 z czego tylko 1 zrobił premie reszta znowu bedzie dokladac za to ze ma zaszczyt pracowac w tej firmie, ale poczekajmy na nowe aneksy w styczniu pewnie zostanie 1 lider i 10 PH i znowu kolejna partia ph pojdzie do vectry lub MM Liderzy dalej beda klamac jak to dobrze bedzie a sami szukaja pracy

mr 0

tragedia noszenie ulotek i pukanie po kl. w domu gorzej niż akwizycja w paru słowach (usunięte przez administratora)

ex

totalne dno, na zus nie zarobiłam w tym miesiacu a do tego lider PAN T. to osoba niekompetentna zadufana w sobie i odrażająca

AAA

Nie polecam tej firmy!!! aktualnie pracuje w malej firmie telekomunikacyjnej w gdansku i pomimo tego ze szef wyzyskuje ciagle zmienia systemy wynagradzania handlowcow i sprzedawcow i traktuje wszystkich pracownikow jak zlo konieczne to jednak kasa jest rtoche lepsza. bylem na rozmowie z upc zaproponowano mi nie gwarantowane 1500 zl niegwarantowane tzn jak zrobisz plan i zdasz test ze szkolen to dostaniesz + ewentualna prowizja...

Zostaw opinię o UPC Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPC Polska Sp. z o.o.