Opinie o Topmed Plus w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Topmed Plus. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Topmed Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topmed Plus w Poznań

Leopolda

Moja opinia o tej firmie jest jak najgorsza. Myślałam, że chodzi o polskiego producenta artykułów gospodarstwa domowego, jak wynikało z telefonicznego zaproszenia na prezentację. Chciałam poinformować właścicieli firmy, że źle wybrali pośrednika, czyli call center, którego pracownicy nieprawdziwie przedstawiają swojego mocodawcę psując mu opinię.(usunięte przez administratora)

Leopolda
@Leopolda

Nie rozumiem dlaczego Administrator usunął drugą część mojej wypowiedzi. Przecież, jeśli chodziło o to, że podałam nazwisko właściciela, to można było wymazać tylko jego dane. Podejrzewam, że chodzi o RODO. Ale z drugiej strony, przecież to nie choroba weneryczna, a bycie właścicielem, nawet nieuczciwym, nie jest tajemnicą państwową, a dane firmy jak i właściciela można znaleźć choćby w KRS.

Krychu Łakomy.
@Leopolda

Witaj Leopoldo i wszystkich no wlasnie usuwa ktos ????? jakim prawem niezla wtyka musi. byc .Mnie oszukano firma Globez a to to samo co ta zmieniaja nazwe itp.Szok .Taki wcisk mi zrobili prezenty tragedia!!.Boja sie opini oszukuja wszystkich lacznie z kazdym.Ogolnie te firmy powinny byc zgloszone wykorzystuja do suchej nitki.Ciekawe ile zarabia .Chyba niezla przycinka i kombinacje finansowe.I ci mnie irytuje po setki razy dzwonia te kobiety nie wiedza gdzie ja z Warszawy a one mnie zapraszaja do Knurowa .Zal totalny kro tam uklada te lokaluzacje to roboenie z siebie Blazna j te kobiety same niewiedza co zrobic z soba jak wybrnac z tego komicznego kiczu !!!.Wstyd jak mozna tak blaznowac .Ja ich tych dzwoniacych mam dosc.Wezcie sie ogarnijcie dzwonie w wskazany adres miejsce .I niezastrzegajcie numwru macie cos do ukrycia a ja nie odbieram takich bo to ppdejrzane.Ludzie uwazajcie bo oni oszukuja kase pchaja sobie dyrektorzy prezesi przelozeni a zwykly szary ma tyle co nawet kot naplakal wstydzcie sie tak traktowac tych pracownikow wstydz i taki zenujacy towar i przrdstawicieli macie ze zniechecaja do kupna szok polowa do wymiany.Zle trakruja jak nic nie kupisz to juz zle !!!! .Jak tak mozna .traktowac .Niezalezy na opini tylko zera sie licza.I przestancie klamac bo predzej czy pozniej wezma sie za was .

Stanislaw Lubański gość
@Leopolda

Witajcie to wszystko odbiega towar tandetny niezgadza sie z zawartoscia .W necie mozna znalesc taniej przybijaja taka kase na tym ze glowa mala!!!!!.Gadka ta sama jubileusz nie ma jubileuszu zwykla prezentacja robia to w takich prl .Restauracjach jak obchodza jubileusz to powinno wygladac to z klasa a nie obskurne hhoteliki czy remizy czy biblioteki centra kultury .Ludzie niedajcie sie zlapac gadka ciagle ta sama bylem niejeden raz i tak sciemniaja to kolo jubileuszu noe leżało!!!Gadka taka by zachecic istne oszustwo nawet prezentow brakuje i sa wojny o to i w dodatku gorsze niz na smietniku jak ktos opisal zgadzam sie nie warto chodzic do tej firmy.Jest kilka rzetelnych towar zgodny z opisem wymienia i ogolnie nigdy nie przyjde tu z zona nigdy .Bylem zobaczylismy i noechcemy nie polecamy oszustwo zalezy im tylko by potraktowac przedmiotowo i dowidzenia nic innego sie nie liczy tylko oszustwo !!!!!.

Waldemar Szopa.
@Leopolda

Leopold podejrzewam ze to taka .Sciema firma z krs nie ma strona Top Med .Ale maja inne nazwy tragedia Globez Global to ta sama tylko.Zmieniaja by klienta zlapac wszystkoe te firmy pseudo maka taka masakre.Szef tylko zera liczy a jego (usunięte przez administratora) w konia leca i tak to dziala pewnie nic nie kuma .Ma pionkow ktorzy mydla oczy . duzo takich sciemniaczy .Ze to jeszcze prosperuje Leopold to sie dziwie .Wiec Rodo Rodem .Ale ktos tam ma uklad pewnie.

Izy Izy

Witajcie ktos pytal o prace tam.Powiem tak .W innych oddzialach jest tragrdia nienawisc oszustwa wazelina.W oddziale Poznan podobnie .Kto ma ten ma nie docenia wyssaja cie jsk do suchej nitki.Trzeba miec to w pompie jak ja bo juz tam mnie nie ma .Ogolnie banda wyzysku w wszysto tragiczne poczawszy od zasad do placy.Ktos kto ms dibra kase to cie utopi w lyzce wody niewdzieczna praca!!!!!!.Jak ktos chce sprobowac to niech sie zastanowi na poczatku sie niezaczepia ale tam zwykli ludzie maja wiecej dopowiedzenia niz ktos wyzej tragrdia.Totalna zenada.Firma (usunięte przez administratora) gnebia pracownika ze ma zrobic duzo i wogole .Nowi sa tam na chwile bo to praca na przezycie z takiej kasg nawet kawalerki nawet pokoju nie utrzymasz zero rozwoju ambicje bez obrazy pracs dla dla glupka.Takie guwniane oszustwa powinny byc zamkniete .Ze to istnieje to poprostu .Szok.Ludzie nie sa glupi moze czesciowo .Ze to biara.Zastanowcie sie czy w taki sposob przyczyniacie sie do oszustw .Nie polecam tej firmy i zadnej innej .Chyba ze ktos lubi byc poniewierany i mobing to tak ma nerwy ze stali to polecam placa guwniana kase materialy do pracy stare w oplakanym stanie ponuro .prostactwo noe z tej ziemi zero kompetencji przelozonych .Szef niewidoczny .Odrazu uciekac z tamtad bleeee.

Alex

Witam. Wydzwaniali ze trzy dni żebym odwiedził ich prezentacje. Nic nie mówiło się o co tam chodzi, a tylko jakie prezenty będą - odkurzacz samo sprzątający typu e-robot, komplet noży ceramicznych i smartfon na 2 karty z dużym ekranem. I to w prezencie, bez opłat dodatkowych, tylko za bycie na tej prezentacji. Odbywało się to w miejscowości Przysucha o godz. 10.00. Poszedłem, chociaż musiałem na pieszo iść 2 km i po operacji nogi, ale to pikuś. Przy podchodzeniu do drzwi, w rozmowie z innymi powiedziałem że nie wiem o co chodzi z tą firmą ale prezenty niby fajne. I wiecie co zrobił taki młody mężczyzna który przy drzwiach stał - nie wpuścił nikogo z tych co szły w tej grupie, 5 osób. Bo niby tylko po prezenty idziemy. Żadne tłumaczenia że daleko i czas mój zmarnowany nie pomogły. Takiego chamskiego zachowania jeszcze nie spotkałem.

EUGENIA I STANISŁAW
@Alex

LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABRAC(usunięte przez administratora)WSTYD TYM ODKURZACZEM NIEDA SIE NAWET NIC ZROBIC WNUKI SIE NAWET NIE CHCA BAWIC . ,I KAZDA INNA KTÓRA TYLKO PODSZYWA SIE INACZEJ A TO TO SAMO BY UCIEC OD DOPOWIEDZIALNOSCI SZOK NIGDY NIE POJDZIEMY PREZENTY TRAGEDIA GORZEJ NIZ Z CHIN!!!!!!SKA MAJA TYLKO ELITA A CI CO NAGABUJA TO MAJA OPLAKANA ROLE DO WYKONANIA BY NAMÓWIC(usunięte przez administratora) OBIECUJA BOG WIE CO ZGARNIAJA KASE ,(usunięte przez administratora)NA TE SPOTKANIA JEDNA WIELKA MASAKRYCZNA PORAŻKA NAPRAWDE NIE CHODZCIE DO ZADNYCH TAKICH FIRM OMANIAJA TAK I HANDLOWCY INNI MAJA NAJWIECEJ MAJA A CI CO SIE PRZYCZYNIAJA DO TEGO ZAPRASZAJAC TEZ NIECH SIE ZASTANOWIA JAK MOZNA TAK SIE DO TAKICH POCZYNAN POSUNĄC . LUDZIE NIE BADZCIE NAIWNI . TO WSZYSTKO JEST DOSTEPNE W LEPSZEJ JAKOSCI(usunięte przez administratora)

emeryt-49

Pokazy to czyste oszustwo! Artykuły ,które kupisz w ogóle nie odpowiadają jakości opisywanej przez prezentera, są tandetne i bardzo drogie w porównaniu do ich faktycznej wartości. Uczestnicy pokazów miejcie zimne głowy i nie dajcie się oszukać. Co do prezentów za uczestnictwo to żenada. Badziewie nie nadaje się nawet do wyrzucenia do kosza na śmieci.

Leszek .B
@emeryt-49

Hejka Emeryt to co mowisz jest prawda .Mnoe tez (usunięte przez administratora) na pokazie tragedia.Te odkurzacze badziewne wstyd atrapy.To sie nie nadaje .Ta firma to jedno cholerstwo .Nazywala sie Globez.Mowia ze sa z duzego miasta i obchodza jubileusz daja te badziewia.Panie ktore domnie po kilkaset razy dzwonia zapraszaja na pokazy a mowia ze jubileusz dostalem iles kodow.Dosc ze noewiedzialem na ktory pojsc poszlem.Dostalem fige z makiem .Poprostu zenada jest .Psucie sobie renomy i tylko byle by upchnac towar i juz sie nie pojawic .Albo za jakos czas przujechac i mysla ze ich nie poznam .Osoby ktore reprezentuja ta firme poprostu wstyd.Za grosz kultury wciskaja towar i oszukuja.Ciekawe ile placa tym co nagabuja.Pewnie nie duzo .Najwiecej maja ci co ten towar sprzedaja.Dosc ze niezgodny z ofertami.Wstydzcie sie tak (usunięte przez administratora)Wezma sie za te (usunięte przez administratora)bo tak byc nie moze.Ze im nie zalezy by klient wracal.Tylko naciagac nas starych .W zyciu nie polecam tej firmy tragrdia Ludzie uwazajcie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Topmed Plus spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
wujek jędrek

(usunięte przez administratora).Obiecują przez telefon Bóg wie co, a jak przyjdzie co do czego, to pokazuja figę z makiem...(usunięte przez administratora)

Ona123

Pracowalam tam jakis czas to co sie dzialo to masakra

Leszek .B
@Ona123

Ona 123 wymazal ci admin opis opinie twoja .Wiesz dlaczego i kto ja wykazuje może. Na życzenie firmy ???.

wielkie galy.

Witam wszystkich to co tu piszecie to absurd konkretny .Praca placa do kitu.(usunięte przez administratora).Trzeba tam byc by sie przekonac te statystyki to jakis absurd .Wazne ze robi sie to co mozna.Dzis sa takid czasy ze ludzie sie tym przezarli.Buble dostaja .A telemarketerzy takich firm tlymaczac sie po co dzwonia skad j dlaczego ????.Placa uzalezniona od jakis profitow powinni sie cieszyc ze ktos im kreci ten interes!!!.Bo ci z infolini jak maja wszystko w swojej mocy dostaja oplakana kase tragedia .Premie nie bo po co skorowyrobiles wyrobilas podstawe.Jak maja dac to wymyslaja cuda wianki by tylko nie dac!!!!.Zero motywacje epoka kamieniq.A wymog sto pięćdziesiąt!!Ludzie nie ma porzadnej roboty jedynie wtyki a potem zostaje takie smieciowe cos niewdzieczne .Brak slow i tyle w temacie(usunięte przez administratora)

Adrian

Nie tak dawno wieczorem zobaczyłem jak teściowie taszczą do domu z bagażnika jakieś pudła. Na ustach banan i od progu krzyczą , ze wygrali to wszystko i muszą zapłacić jedynie 8 tys. zł. Nie wiem jak im zrobiona taką wodę z mózgu ale to musiała być profesjonalna robota bo teściowie dopiero ok 60 lat. Kupili jakąś matę masującą a cała reszta to miały być gratisy. Lamenty zaczęły się dopiero jak ich uświadomiłem , ze te wszystkie roboty, sokowirówki , maty ,garnki i odkurzacze to są warte góra 2 tys. zł. Teściowa od razu zadzwoniła do pani , która jej to sprzedała i oczywiście dowiedziała się ze nic nie można zwrócić(usunięte przez administratora) O ile samo odstąpienie od umowy było dla mnie oczywiste i proste , to już nie wierzyłem , ze odzyskają zaliczkę w wysokości 900 zł. Pełno jest opinii ludzi , ze firmy nie przyjęły zwrotu paczek, albo nie oddały zaliczki bo towar zwrócono uszkodzony itp. (usunięte przez administratora)

wrzeslaw

Dnia 13 kwietnia 2019 roku byłem zaproszony przez ich konsultantkę na pokaz w Skarżysku Kamiennej do Domu Kultury. Zostałem poinformowany, że na moje nazwisko został wylosowany odkurzacz i otrzymam go po prezentacji. Po zakończeniu dostałem jednak tylko broszkę i kolczyki, odkurzacz miałem dostać pocztą w przeciągu 14 dni. Minął miesiąc i nic. Dzwoniłem do tej "FIRMY" i tam pani konsultanka w niegrzeczny sposób wszystkiego się wyparła.

Pawel

Nie.udalo Ci sie zwrocic towaru?

Cygan Apollo

Witam przekręty są wszędzie wybranki nawet w korki lecz w takich firmach już kompletnie stracili rozum.Niewidzialni ci co najważniejsi . Na kasę rośnie .Wszystko incognito.Serio masz ciche warunki płacy sprzedaży nic nie wiesz. W tej firmie niczego nie wskurasz cicho fajnie.Nie zostaniesz dopuszczony do niczego .Wyjebki na szmal.Dajcie sobie ludzie spokój jak zarabiasz pensje to Cię (usunięte przez administratora) na czym innym byś musiał łazić sprawdzać.A jak za dużo wachasz.To może się to komu nie spodobać i aut eliminscja. Więc póki sami nic nie przedstawia każdy ma gębę na klatkę.Co zrobić tylko aż tak się miesiąc co należy się musisz mieć.A co do spotkań handlowcy przepis kasę i mają A inni tylko się ochlapami nazywa. Elita ma zawsze dużo.Co zrobić tylko dbać o swoje gniazdo.Wiec dziś trzeba mieć twardy tyłek by zwyciężyć przetrwać w takiej branży.Niestety życie bywa brutalne.

Cygan Apollo

Robert

Witam ja tu wypowiem pare slow.Co to ma znaczyc ze te firmy nekaja psychicznie ludzi bezprawie.Totalne zamknac to jest nie lwgalne oszukuja ludzi naciagaja nie daja prezentow rozwalaja sie pi podaniu do reki i.!!!!! jest ustawa Rodo sam numer tel jest bezprawiem a wciskana jest ciemnota .Wezcie aie konkretnie a nie oszustwem stworzcie cos by ludzie wam ufali.Jedynie co dobrze robicie to macie noektorych bardzo pracowitych konsultantow ktorzy w glosie maja entuzjazm i mozna zaufac.Ja ich niewinie reszta jest fatalna zmiencie i tych konsultantow bo az zal.Oszukiwac beszczelnie na tych pokazach zmiencie zachecie bo nudzicie.I tyle wam powiem .Jak nie bedziecie nas nekac a nie ciagle dzwonicie i nekacie wezcie zrobcie jakis harmonogram i odstep czasu.Dobrze radze bo nie idzie z wami wytrzymac!!!!!!Proponuje zrobic zmiany w tej branzy bo ile mozna twgo sluchac!!!!!

Arbuz Dyzio;)

Hejka Tereska wyrabki sa .Kasa mala obiecanki cacanki.Musi byc sprawiedliwosc a tu w firmie mur jest.Te spotkania to nic i nich nie wiadomo.W kinia robia ludzi niestaraja sie handlowcy (usunięte przez administratora)Poprostu pracownicy grosze maja to jest porazka nic nie jest jane przejrzyste.Ktos jak ma wazeline to premie ma a reszta ma wyrabane szok.Poprostu igromny zal!!!!.

Edyta

Zwracam uwagę na niedopuszczalne zachowanie gospodarzy prezentacji wyrobów firmy TOP MED PLUS z Poznania w czasie spotkania, które odbyło się w Częstochowie w dniu 7-go marca b.r. w siedzibie Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Zostałam telefonicznie zaproszona na w/w prezentację. W momencie zajmowania miejsc w sali , prowadzący prezentację chciał mnie przymusić do zajęcia innego miejsca niż tego, które zajęłam. Pomimo tłumaczenia, iż mogę przecież zająć dowolne wolne miejsce na sali, zostałam wyproszona na korytarz. W tym momencie prowadzący prezentację zwrócił się do mnie , abym zabrała swoje wierzchnie odzienie i w niegrzeczny sposób zostałam wyproszona z prezentacji. Ten niemiły jegomość zwrócił się do mnie słowami, cytuję:„ z takimi to ja sobie radzę”. Pozostali mężczyźni zablokowali wejście na salę, uniemożliwiając mi ponowne wejście na prezentację. (usunięte przez administratora)

Krychu Łakomy.
@Edyta

Witam nagabywanie to nie tylko problem.Tylko problemem jest brak kompetencji na kazdym poziomoe. Panie konsultantki sa wiekszosci mile i uczciwie zapraszaja.Czasem bez dodzkolen same musza tworzyc by jakos to wszystko reprezentowac.Warto zmienic podejscie do klienta chyba jakos tej firmie powinno zalezec.A nie dawac guwna.I potem lal zdziwienoe ze ludzie nie chca lazic !!!!.A przrdstawiciele powinni cos robic a szrf wprowadzic kulture i poziom.A nie jednorazowo ludzi traktowac.Ogolnie w takich firmach sa porazki zero znajomosci i klmpetencji inkognito.Byle kase trzepac trzeba dbac o klienta a nie nabijac w butle zmienisc asortyment traktowac bardzo dobrze klienta.I nie dawac takich opini to ludzie .Ni e beda sie burzyc.!!!! .My konsultanci dajem 300 procent nikt nas noe docenia .

Irena

@Abc, jeżeli otrzymasz zaległe wynagrodzenie od Topmed Plus, to proszę daj znać na forum. Informacja na ten temat być może będzie ważna również dla innych użytkowników aktualnie zatrudnionych w tej firmie.

Cesarz oraz Gremlins
@Irena

Witajcie forowicze ale tu wrzy Oszustwa są wszędzie nie tylko na pokazach .Ludzie nikt do niczego nie zmusza.Jak niepotrafi się ogarnąć to są wybranki.Zycie Świat caly jeden wielki przekręt.Co do kasy no są pewne dziwne sytuacje .Niewiadomo czemu po co i dlaczego.Niezgodne z przeróbem:)).Po prostu pewna bramą której w takich firmach nie przekroczysz lecz powinno się zgadzać co za co.Tu narzekanie na pensje.Dziwne to trochę.W dzisiejszych czasach płacą powinna się zgadzać i dobrze być sprawdzona może ktoś się myli lub źle liczy.A że na czas nie ma to ciekawe gdzie może kiedyś i zależy który oddział.Ogolnie ludzie życie nie jest łatwe masz miękkie serce twardy tyłek należy się jak psu zupa. wypłata to nie Chiny chodź czasem bym się zastanowił Co do poszukiwania ludzi starszych nie tylko oszustwa są w tego typu firmach zło krąży wszędzie musisz być czujnym.Lub wsparcie w kimś kumatym .I uczyć się samemu przezornosci i.Ludzie starsi mają trudności ale mają bliskich Ja starsi poszukiwani niech inni chodzą są tacy co chcą kupować itp.Maja kasę i kupują proste.A zawiść jest w tych co polaszczyli się idąc z pustym portfelem teraz mają nie masz kasy nie kupuj proste.Kazdy ma różne zdanie i każdy z nas inny JEST. Po prostu zanim coś się powie dziesięć razy pomyślcie. I pilnowac swojego koryta to bedzie git po temacie wiec powodzenia ludki .

Halina

To jeśli niby jest tam tak źle to czemu ludzie pracuja? Po opinii ewidetnie widać ZAZDROŚĆ więc moge tylko współczuć

Dyzio Juzio
@Halina

Witajcie co do wypłaty oddział Poznań najlepiej atmosfera normalna.Wyplaty terminowe.Staraja się co do złotówki.Premie że zaproszenia i skuteczność.Ogolnie trzeba lubić gadać z ludźmi mieć odporność i samodyscypline.Motywacja przełożonych jest normalna.Jak wszędzie bywają lepsze i gorsze dni jedno drugie ciągnie by wszystko szło. Nie mam żadnych wątpliwości na ten czas.Przelozony stara się by nie było śpimy . Ale też nie można dolewać bo nic nie pójdzie i nic się nie zarobi to proste.Inne oddziały nie cieszą się dobra opona.Woec przyjedzie do Poznania.Z tego co się słyszy Poznań jest cool!!!:)))

Cynk barow

(usunięte przez administratora)Wyplaty marne nawalisz się jak Indie mataczenie z umową.Jakoes chore systemy wszystko jak za króla cwieka????????.Po prostu za weekendy powinno się sto procent zmienić przegrody jak w patyku.Sprzet stary .Kontakty z klientami przedpotopowe jest mega do poprawy kto tym rządzi nie wie nikt (usunięte przez administratora)

ona

moge sie zgodzić

Gregor

Czy macie jakiś powód, że taka cisza na forum?

Irena

Witam, poszukuję informacji an temat pracy w tej firmie, możecie powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Jakie stawia sobie cele, na co zwracają uwagę przy zatrudnieniu nowych pracowników? Do @Bulwers, co masz na myśli pisząc, tak źle o tej firmie? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Pozdrawiam!

Oceniacz

Nie mylcie mobbingu z kontrolą pracy!!!

Tomasz

Ostatnio tak rzadko zaglądacie na to forum. Czy jest jakiś powód?

Do Tomasza
@Tomasz

Powód? Mało kto tam jeszcze pracuje. Mobbing na każdym kroku. Niekompetentni pracownicy " na stanowiskach ". Wulgarne i bez żadnej wiedzy. Negatywne komentarze firma kasuje, wystarczy popracować dwa tygodnie każdy sam się przekona.

Irena

@Ula, drobne opóźnienia mogą zdarzyć się najlepszym :) Może najlepiej byłoby skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą? @anonymous, czy w firmie łatwo jest awansować? Jakie warunki oferuje pracodawca? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o Topmed Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Topmed Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Topmed Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Topmed Plus
2.7/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Matejki 44 lok. 1A
    60-767 Poznań