Opinie o Topmed Plus w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Topmed Plus. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Topmed Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topmed Plus w Poznań

Oszukana

Nikt nie bedzie czekal do konca kwarantanny za pieniedzmi. Sprawa sadowa juz jest w toku. Nie odpuscimy

oszukanakolejna
@Oszukana

Witam proponuje oprocz poczynan wjechac na chate .Juz wspolnie wynajac kogos kto sue tym zajmie i to konkretnie prokuratura punkt zamkniety na okres kwarantanny !!!Zobaczymy co dalej!!!!!.Nie dajcie sie to czysta wyjebka'!!!!!!.Tak sie nie zaltwia sprawy .Namierzec oszustow bo nie tylko jeden tam jest conajmniej 2 osobniki jest rodo niebedziemy operowac danymi !!!!.Zabierzmy sie im do tylka!!!!!

Wykorzystani jak murzyni do z
@Oszukana

Czesc forowicze wiecie co kwarantanna im opoznia ale czy maja kase to nie do wiary raczej jej brak.Ale poki co dzialajcie wjedzcie do oszustek .Z policja prokuratorem czy zbiorowa papuga z urzedu miasta wam dadza obronce minimum 10 osob z wszystkich oddzialow nie bojcie sie bagna walczcie o swoje !!!!!! A oszusci swoja karme odplaca i przyjdzie im sad ostateczny!!!!Robisz kimus krzywde psychiczna mobing niestety zemsta jest slodka.I przyjdzie po tych co was wysiutali.Zgloscie do programow oni chetnie pozywia sie tematem !!!!!!!!Powodzenia!!!!!

Ona123 Nowy wpis
@Oszukana

Brawo bardzo dobrze że się wzięliście za te kobietę

Martix

Jedna wielka banda idiotow. Zero rozwoju. Pracowałam trzy tygodnie i otrzymałam na konto taka pensję , że płakać się chciało, na spotkaniach o pracę obiecują cuda A przychodzi prawda jak otrzyma się wpływ na konto. Dajcie tej k... co przyjeżdża i szkoli 1000 zł to nawet do chaty nie dojedzie bo jej zabraknie A wy chcecie aby ludzie za tak marne grosze przeżyli miesiąc. Śmiech i jeszcze raz śmiech. Wygląd pomieszczenia jak za komuny śmierdzi i nic nie jest robione żeby było lepiej. Sprząta tam jakąś ale efektów nie widać. Zachowanie kierownictwa to dopiero jest temat do opisania. Ci ludzie nie mają doświadczenia A pracują. Pani Adrianna człowiek bez żadnego podejścia i kultury do starszego co ona ma w głowie to chyba nikt nie wie. Pani Ania która widać raz na jakiś czas bo może za mojej pracy była dwa razy i udaje wielka dyr. A gdzie w tym wszystkim jest szef , gdzie to widać?! Może inaczej firma by prosperowala gdyby on się wziął za to !!!! Ludzie uciekajcie z tamtad bo nie dorobicie się do niczego. Wielka banda idiotow tak jak napisałam. Mój chłopak zresztą może wam to potwierdzić bo był dwa dni tylko ja głupia dałam się nabrać!!!!! Odradzam nigdy nie zarobicie tam 2 tyś!!!!!

Rosochata wierzba .
@Martix

Witam Martix wyjebka to fakt.To sciema te wyplaty zenada .Zgarniaja te piekne kierowniczki .Ta Pani Anna jest super reszta wyglada jak idz z tad nie wracaj.Te co siedza i ustalaja lokalizacje i klienta to jakas fundacja ludzie z zryta banka kompletnie kompetencje z zakladu chronionego ;) o lepiej sie nie wypowiadac totalny zaklad chroniony.Smierdzi jak cholera ci ludzie niektorzy tez nieciekawie wygladaja.Wyplaty tez juz tam nie komentuje ochlap pracuje rece opadaja nora te pomieszczenia.Szef niewidzialam go wogole chyba niewidoczny jak duch??? Ktos mu ladny makaron napierdala na uszy masz racje.Tam pracowac za zydowskie pensje ciagle ci sie nic nie zgadza zero kartek wgladu w komputer ile za co masz.Totalna samowolka ludzie sie tam kluca o wszystko. Ma ten co wazeline wali a innych trakruja jak worek do kubla na smieci !!!! zenada.Mowisz mega prawde!!!!.Ta jakas tam Adrianna to taki jakis ewenement tez zresztą zero doswiadczenia!!! ludzie do 0bowiazkow chyba z ulicy lub przez chore znajomosci opieki spolecznej mopru ;)))).A lby tak wysoko ze szkoda gadac.Wymogi za ta pensje przy tych materialach dzwonisz do klientow tragrdia .Oni tego badziewia niechca kompletnie.A wymogi za taka miske ryzu zenada Ze w Chinach dadza dwie michy ryzu !!!.To nie te czasy ze ludzie sie nabiera oswietlenie klosze jak Ludwik XVl oczy bola wzrok zrabany .Boxsy teagedia ciasne.Jeszcze cie opierdalali ze pic sie chce a ta praca wymaga operacji glosem i nie ma zakazu by ppdejsc k.....a nawet po picie to zenada!!!.Za taka kase k....a to jest smiech..Wezcie sie opamietajcie za ta kase to mozna kupic papier taaletowy na rok albo pasztet z chlebem wpierdzielac.Firma tragrdia tez z tamtad poszlam sciemy wala takie ze glowa mala!!!.Kolezanko tylko jelopy beda walic za grosze.Ludzie to robota dla studenta przy rodzicach.Tragedia brak slow.Ktos musi sie za to wziasc i tyle.!!!.Bo ja sie dziwie ze ktos tam robi chyba ze lubi dostawac srobki..Powodzenia zycze karierowicza!!!!!!Tam kariere zrobisz chyba bankructwa,bo nigdy nie wiadomo ile zarobi sie kasy !!!!!Ludzie (usunięte przez administratora) z tamtad wazelina zostanie a ty jak nie masz niestety nie przetrwasz wiecznie ofiary beda szukac.Ludzie idac tam zadajcie jasnych regol .Bo te pomieszczenoe wyglada jak z rodziny Adamsow.Zycze powodzenia i wytrwalosci nowym uczestnika tej firmy wylecicie gdy zobaczycie swoja wyplate!!. Musisz sie na chapac a i tak ci powiedza ze niespelniasz ich oczekiwania.Poprostu konie do zaprzegu sa lepiej traktowani.Moja opinoa na temat tej firmt.Jest oceniony w skali od 1 do 10 daje 1.

MARTIX ,
@Martix

WITAM A MIANOWICIE TO COS NIE MOZNA NAZWAĆ FIRMA!!!!! TO SĘPY TRUDNIĄCE SIĘ PADLINA KRĄŻĄCE WYSYSAJĄC TWOJA ENERGIE .!!!! UCIEKAĆ DALEKO TA FIRMA JEST OKRUTNA!!!! TO CO WYŻEJ PISZA PRZEDMÓWCY JEST TO PRAWDA NAS TRAKTOWANO JAK TOTALNE DNO!!!!! . NAJWAŻNIEJSZE ,,ŻE INNI MAJA DOŚĆ DUŻO W PORTFELU (usunięte przez administratora) ,!!!!!,MANIPULANCI !!!!!. TO CO OSTATNIO SIĘ DZIEJE W FIRMIE PRZECHODZI ZENIT MY JAKO ODDZIAŁY SA SELEKCJONOWANI GORSI LEPSI LECZ KAŻDY SIE WYPIERA ZE TAK NIE JEST I JESTEŚ ROBIONY PO PROSU W KONIA!!!! I TYLE W TEMACIE !! TOTALNA TRAGEDIA POSTĘPOWAĆ Z NAMI W TEN SPOSÓB TO NADAJE SIĘ TYLKO DO PROKURATURY SADOWEJ !!!. UWAŻAM ZE OSTRO SIĘ TRZEBA ZA NICH WZIĄĆ!!. TO CO ROBI PERSONEL OGÓLNIE TO TEZ TEMAT RZEKA I POEZJA . MYŚLĘ ZE TU NIEJEDNI SIĘ JESZCE WYPOWIEDZĄ . CZEKAM NA WIĘCEJ OPINII NA TEMAT TEGO CZEGOŚ .!!!NIE POLECAM FIRMY CHYBA ZE WDASZ SIĘ W KLIMAT I DOPASUJESZ WTEDY JESTEŚ AKCEPTOWALNY !!!. OGÓLNIE LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ BRANŻY JEST OKRUTNA OSZUKUJĄ LUDZI I TYCH Z PREZENTACJI !!! MANIPULACJA TAKA SAMA NIE DOCENIAJĄ WYBIERAJĄ PRZEBIERAJĄ JAK PYRKI NA POLU !!!!ZNUDZIŁA SIĘ ZABAWKA NIE PASUJESZ USUWANY JESTEŚ Z GRY !! MOŻNA PORÓWNAĆ DO POLITYKI PIS JA TU RZĄDZĘ TY NIE MASZ NIC DO GADANIA A JEŻELI NIE PRZYPASUJESZ PO PROSTU ODSTRZAŁ JAK KAWKA!!!! TAM JEST WIĘCEJ ZWYKŁYCH SZEFÓW ALA PRACOWNIK I ON MA CZASEM WIĘCEJ DO POWIEDZENIA LUB PRZEKONANIA NIŻ SAM PRZEŁOŻONY . SEKTA WSZYSTKO W JEDNYM !,OGÓLNIE W ŻYCIU Z CZYM S TAKIM NIGDY SIĘ NIE SPOTKALI OSMY MEGA UFO I KOSMOS PIEC!!!!

Mucha ino
@Martix

Ta firma to jeden wielki.Przekret z strachu oszustw .Zmienia sie w inna a to to jedne i te same bagno!!!!!.W kamienicy .Wlasciciel uciekl i zmienili sie tylko pionki ktore zarzadzaja.Do odpowiedzialnosci pociagnac tego co te cos wymyslil bo mnustwo nagonek jest poczawszy od meksyku po pseudo wzorowa firme ale teraz kto inny wali w konia !!!! i nabija w butle lub dwie to sie ma leb by slady zatrzec !!!! .Mysla ze sie nikt nie skapnie chyba glupich na zime szukaja .siedziba Poznan ta co jest i byla.Norka niedzwiedzi i ich ofiar ;)).

Ona123 Nowy wpis
@Rosochata wierzba .

Każdy dobrze i ja wiedziałam że to była manipulantką ona potrafiła zatrudnić kobietę koło 80 tego roku życia ,ja codziennie wracając do domu to ryczałam przez te pożal się panią kierownik ,która mam nadzieję że kiedyś beknie lub bekneła za to co robiła

Brodnica

Haloo Anulka masz pieniazki? Wielka dama została sama..kasę szykuj bo wiesz oddać i tak czasem trzeba..a skąd ty biedaku wezniesz teraz..ah zapomniałem plajta jesteś ..a teraz na poważnie zostawiłaś ludzi bez środków do życia to są ludzie którzy pracowali z miesiąca na miesiąc i żyli z tego...sa osoby które przeżyły załamanie nerwowe...są osoby co popadną w długi, nie obchodzi mnie co czujesz i klient ci nie wypłacił , trzeba było nie otwierać tyle oddziałów , zatrudniać sztucznych dyrektorow, zabezpieczyć się na conajmniej miesiąc do przodu. Jak można otwierać 3 dodatkowe odziały nie mając nic..i teraz widzisz wyszlo ci to bokiem, nie którzy ci odpuszcza a większość z nas na drogę sądową.

@Brodnica

Chyba nikt jej nie odpusci.to bedzie za nia sie ciagneło do konca zycia.

Poznan wyjebani
@Brodnica

Witajcie Bridnica to jest mogila one hajsem sie dziela klamia udaha meczennice i wyja jak kojoty.Usuwaja ludzi by nie bylo sladow szok.Nie dajcie nic to nie zmieni walczcie wszyscy !!! Poprostu jest to popierdzielone walczyc o swoje .Nas tez siutaly i tepierdzielone statystyki idiotctwo smiech skale haaa smiech .Wyjebywaly nas do chaty jak 3 czy 7 nie mialas idiotyzm!!!!.Same se liczcie monety czy jest brak wyplat inntm 30 zl czy 300 czy komus nie wisicie kwoty tammusi sie zgadzać. Wy wielkie damy z spalonego Teatru!!!!!!. piepsznijcie sie w globuz!!!!!!. Kto to wymyślił tylko zmutowane osobniki genetyczne!!!!

Brodnica i inni
@Brodnica

Witajcie zmiesc cholerstwa z powierzchni i ta kamienice nore.Matejki 44 Bo zle wspomnienia bleeeeee!!!!!Tepic gemele wjedzcie do szlachciani tez przydupnicy panno Anny tam kest dopiero przemial szmlu ktory zostal zarobiony z sciem i zganiane ze ksiegowa policzyla lub ta cala krolowa nasza pani A.!!! Takie sciemy nawet bezdomny juz nie lyknie!!!!!!

Marta Nowy wpis
@Oszukana

Pracowałam tam w 2017 roku. Nic widzę się nie zmieniło. Pani Anna nie zaplacila 12 osobą za szkolenia i wisi jeszcze pól wypłaty. Osobiście powiedzialam jej ze zostaje zgloszona do prokuratury to przyjechała do mnie na drugi dzień do domu niby wypłacając kase ktora mi się należała twierdząc ze płaci ze swojego portfela a zeby bylo mało jeszcze oferowala awans ????. Którego wcale nie było

Do Pani Anny

Hejka Poznań Inowrocław i Brodnica macie jakieś newsy co porabia Pani Anna ? Wypłaciła komuś pieniądze ? A może siedzi w więzieniu ? Ktoś coś ?

Pit Nowy wpis
@Do Pani Anny

Czesc czy ktoś z was dostał PIT z Forzy za rok 2020?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Topmed Plus spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Sustainability Controller
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Office Assistant
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Punktu Informacyjnego
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Kacper

Jak często zdarzają się nadgodziny w firmie?

Ona 123

Wreszcie jakaś instytucja wzięła się za te firmę niech pani Anna odpukuje to co zrobiła każdy były pracownik powinien dostać to co pani Anna sobie przywłaszczyła czyli pieniądze zdrowie psychiczne i nerwy .Pani Anno jak pani nie wstyd jedynie co to współczuję pani dzieciom i mężowi że ma żonę manipulantke

Zanim zaczniecie pisać opinie, zajrzyjcie do słownika. Nie da się tego czytać...tyle błędów, że głowa mała :/ Walczcie o swoje i się nie poddawajcie :) Powodzenia !

Zliii

Biura stoją nieoplacone,właściciele lokali dzwonia po pracownikach,bo z p.A nie ma kontaktu WSTYD!!!! Juz nikt nie pracuje,wiekszosc ma nowa prace a smród sie ciągnie nadal...

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Topmed Plus?

Elo elo

Proszę tam nie iść do pracy. Brodnica Poznań i inne oddziały zostały odprawione bez ostatniej wypłaty. Pani (usunięte przez administratora) rzekomo sprzedała jakiemuś Panu (usunięte przez administratora)swoją firme. Jestem pewna że macza palce w tych maseczkach. Ta firmą zostawiła około 100 ludzi bez pracy i bez kasy. Pani(usunięte przez administratora) i jej kochana koleżanka po fachu nie zrobiła nic by otrzymać pieniądze dla swoich pracowników . Jeżeli ci powiedzą że nie masz czytać komentarzy z tej strony to jedno wielkie klamstwo. Call center w dobie coranwirusa nie istnieje to fikcja. Jeżeli płacą nawet tygodniówo teraz..mogą nie zapłacić później. Maseczki można kupić już za 2 zł. Zwracam uwagę że te osoby które przyjmują do pracy potrafią świetnie manipulować to są osoby wyszkolone. Wiedza co mówić bo to jest kur..ła call center, wykorzystują języki korzyści, wiedzą jak wzbudzić w Tobie zaufanie. Jestem osobą poszkodowana jak wielu innych .(usunięte przez administratora)

karma wrocila

Zero pomocy ,kasy brak!!!Nawet nie odbierze tel z Zusu zebysmy dostali jakas pomoc(tarcze),sama powinna od siebie zlozyc wniosek dla pracownikow!!!Do mobingu to byla pierwsza,w niedzele ludzi budzic wiecznymi pretensjami ,zycia wlanego nie miala tylko prezki i prezki i jechanie po ludziach jak po smieciach !!!! Karma wrocila!!!

@karma wrocila

Dopiero karma wroci bo ci co długo pracowali maja dowody. Nie tylko ona podgladala nas na kamerach. Nawet zmiana tozsamosci jej nie pomoze.

Dokladnie
@karma wrocila

Dokladnie tak jak piszesz, gdyby miala odrobine serca to by zlozyla chociazby sama z siebie wniosek do zusu abysmy dostali postojowe( tarcze) . A tu ani wyplaty nie dała ani nawet nie raczyla nic do zusu zlozyc. Ale spokojnie dziewczyny. My jestesmy teraz na przegranej pozycji ale niedlugo Panna Jurkiewicz sie w takiej sytuacji znajdzie jak pootwieraja sądy i bedzie kazdemu z odsetkami oddawala. Skoro ona taka to my również.

Ona123
@Dokladnie

Jezus Maria jestem przerażona tym co czytam i coś się dzieje . zastanawiam czy gdybym poszła do jakiegoś księgowego i do prawnika to czy bym się dowiedziała(usunięte przez administratora) i czy sprawiedliwie wyplacala

Ona123
@Oszukana

Jak mogę się z tobą skontaktować prywatnie

@Ona123

Podaj mi maila swojego

Hejka. Czy ktos dzwoni juz na tee maseczki i ile one placa?

Bbbb
@Anonim

Ktos tam pewnie dzwoni, ile płacą?? Pewnie nic, pracuja a pozniej bez kasy zostaną.

Wykorzystani mydlenie.oczu!!!!
@Anonim

Witajcie (usunięte przez administratora)bez kasy wypowiedzenia pajace jedne wiochy baby.Na maseczki jest chyba poranne rozwiązanie nie ma zgrupowań idiotki.Kara jest za to w cholerę.(usunięte przez administratora) tego nikt nie zmieni. Nie róbcie tego bo kasa widmo szok oskarżyć ich na tel moze a potem po epidemi.Wziasc prokuratura!!!!!°

Nienawidzę cię
@Anonim

Nie polecam (usunięte przez administratora) stare prukwy dorabiają się na maseczkach, baankruty nic więcej , wypłaty dawać..za marzec i luty nie podaruje ci..sprzedaj ten swój piękny domek Anylka butki i torebki ale do biedry na kasę...

wydymanizgwalceni materialnie
@Bbbb

Hejka to firma krzak wydymla stara prukfa siwa wyjebki ribi z ta młoda ale Korzuchowska.To ściemniary.Stare wlochate nigdzie jej nie bierzcie ribi zamęt (usunięte przez administratora) ludzi potem kase chacie do siebie i swojej rodzinki.Tak robi ta młoda. Stara to fałszywa baba.Zezre.cie za 1 zl.Nie dajmy się prokuratura je czeka!!!!!!!.Pieniądze do siebie głębia a szef fioletowy haaaaaaa z oszustw na nas sie zarabiają.

Jakie wypowiedzenia na tym pisemku nawet nie ma kogo zwalniają daty wypowiedzenia umowy i kto firma której tak na prawdę nie istnieje

Wypowiedzenia dali a kasy brak.

To jakis żart

Czy ktos dostal wypowiedzenie listem?

Bb
@To jakis żart

Wszyscy dostali, lub wiekszosc

Myslala ze blokujac ludzi na tel uniknie konsekwencji. Nad takim czlowiekiem jest jeszcze paragraf.

Ona 123

Sama pracowałam w tej firmie przez jakiś czas przez pewien moment było ok ale z czasem jak odchodziłam to widziałam jak manipuluje faceta z inspekcji pracy . Umowy zlecenie są w pewnym sensie nic nie warte a jak zapytał czy chcemy umowę o pracę to jedna baba powiedziała że nie potrzebuje .Ta kobieta nie ma w sobie wstydu potrafi manipulować i okradać ludzi z wypłat ,nie wiem czy tak dalej robi ale to jest chore .Ja się dziwię że ludzie tam jeszcze pracują

Beka

Nie wyplacili nam naszych pieniędzy a chcą żebyśmy pracowali za darmo sprzedawac maseczki. Sami sobie sprzedawajcie ten szajs i (usunięte przez administratora) nie zawracajcie ! Lepiej kase oddajacie a nie wymyslacie kolejny nieudany pomysl na firme aby tylko pieniążki wam sie zgadzaly..

Hihi
@Beka

Ludzie zapłaca a maseczek nie otrzymaja. Juz ostrzegaja w tv przed takimi oszustami.

oburzenie i smiech Wykorzystan
@Hihi

Witaj Beka a skąd wiesz że szczurolapy chca haaa a otworzyc firme na maski co gazowe itp czy co No sciema Firma Grożą top med.Glozbe a teraz tandeta to tylko 2 panie mogły wymyśleć starsza pani. na rentę powinna pójść i mloda tez wyjebkowiczka karierowiczka zenada !!!.Ludzie walcze po kase. Na Matejki 44 stara . Gwardia w cholerę wyjebki nie z tej ziemi !!!!!!Śmieszni sa tyle wam powiemy;)))

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie

Laczki wypruła i myśli ze nikt jej nie znajdzie. Komornik na pewno to zrobi i zabierze wszystko co ma. Sprawa juz jest w toku teraz tylko czekac na mine Pani A.J.

Irena
@Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie

Nie otrzymałeś wynagrodzenia od Topmed Plus? Gdzie składałeś sprawę? To jakiś pozew zbiorowy?

Aezakmi
@Irena

Do sądu oddane

Ona

Tak właśnie w tej firmie Szanuje sie pracowników .Z tymi wyplatami wy tak na serio?

@Ona

Nie no tak sobie tylko piszemy. Wypłaty nie ma, ale to tak jakby musialo byc. Przeciez murzynom sie nie płaci.

Bojowka
@Ona

Hejka Ona tak to prawda wyjebaly nas i mysla ze co aparty kruki itp i rozbijanki mysla ze przejdzie plazem . to ze dadza kase to n8c noe zmieni i tak juz jest wniesiine do sadu i dalej to sie pocoagnie nikt nas w ch.....a robic nie bedzie.Glupie psychodeniczne oczernianie i komunikaty o Brodnicy itp to zalosne dosc tego inne dzialy trz zru.....ane!!!! A pindy w domu. se balety za nasza kase pizgaja na kwarantannie zalosne oj nie nie dopadniemy was i zadne przeprosiny moraly nuc noe dadza!!!!!.Skryptow nic nie potrafia znienic zal bamberstwo a nie firma!!!!!

Sprawa dla reportera

Mysle ze juz nudzi sie ludziom ogladanie w tv o coronovirusie i chetnie obejrza sobie cykl pt jak oszukac ludzi starszych i pracownikow

strefa11
@Sprawa dla reportera

Wiecie co ona jak ona ale tam jest jeszcze imne osoby.Pomocne w tym co odpierdalane jest z ta masakra!!!!.Taka tez kombinatorka w podeszlym wieku i pare innych zwierzchników!!!.To cos kreujace sie na reprezentacje firmy pchako sie jak worek na pyry przyczynisjac sie do chorych sytuacji masakrycznych ktore (usunięte przez administratora) w oddzialach myslac ze jest ksiezna Diana jest zwykla osoba myslaca tez rozumy zjedzaca kreujaca sie pastwiaca na czyjejs krzywdzie .Karma kochani wraca bardzo szybko.Jezeli nie to i tak sie objawi w odpowiednim czasie.A gdy znow sytuacja sie poprawi bedzie gnebic i buntowac i wprowadzac haos w innych spedach w tego typu branzy jak dla mnie brak slow no koment!!!!! Ludzie wyciagnijcie wnioski praca z kims takim doprowadzila ludzi do nizu spolecznego oraz znizyla status oracownikow do bialych murzynow.Z premedytacją chamatwem porobili tyle ludzi .Ja tez tego noezostawie .Proponuje oddac kase ludzia bo zle sie to skonczy i naglosnic by nikt z takim czyms nie podjol pracy aby te damy cudowne tego typu grup spolecznych nie pracowaly w normalnych na poziomie grup takie odstrzaly powinny pracowac w zakladzie karnym.Lub typowym niezrownowazeniu psychiczno spolecznym zupelnie same oddzielone od poziomu i niskobudzetowych firm pseudo wyjebek itp!!!!A kysz wynocha z firm i wspolpracy olakaty wywiesic z cytujscym tekstem te panie wstep wzbroniony jestescie zalosnym przykladem .Nigdy nie poddawajcie sie ludzie to chore ze tak daluscie sie ponizac itp.Zrobcie by czarne zlo tego typu firemek zniknelo nazawsze!!!!!

MARIINETKA I DIANA ;)))
@Sprawa dla reportera

Czesc wszystkim kochani za takie szumowiny poorostu powinni w poerdlu trzymac oszukuja ludzi w cholere totalna tandeta w cholere!!!! Dajcie ludzia wdzieczniejsza prsce a nie w ch.....a ludzi ribic zajac czyms sie na poziimie przebranzowic a nie (usunięte przez administratora) proponowac takie g... ..na!!!! nie ida swinie jestescie i tyle .A poszkodowani nie popuscimy my tez!!!!!

Nasza Anusia

Halo oddawaj kasę ...nie mysl sobie że przejdzie ci to płazem. Sprzedaj dom kogokolwiek i zapłać swoim murzynom...trzeba było sie zabezpieczyć ...i.miec dla parobków na wypłaty. Nawet telefonów nie odbierasz bo się boisz...jesteś malutka ..tyle ci powiem . Tylko się nie załamuj ..dasz radę Sz. P. Anno

Zostaw merytoryczną opinię o Topmed Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Topmed Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Topmed Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Topmed Plus
2.7/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Matejki 44 lok. 1A
    60-767 Poznań