Opinie o Ecology-Green House Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ecology-Green House Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ecology-Green House Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecology-Green House Sp. z o.o. w Poznań

Tadeusz Nowy wpis

PO 2 tygodniach masarzer do stóp przestał działac, dosyć długo czekaliśmy na reklamacje, ale na szczęscie wymienili na nowy i dosłali prezent

Krystyna Nowy wpis

Zakupiłam w tej firmie odkurzacz bezprzewodowy niczym nie różni się od marki dayson. Polecam

Kacha Nowy wpis

Nie polecam ???? Rodzice zakupili jakiś czas temu matę masującą pod pretekstem serwisu Panie naciągnęły rodziców na zakup odkurzacza niewiadomej marki i sokowirówki za 4,5 tys. Umowa została rozwiązana i towar odesłany ale Panie nie dawały za wygraną i ten sam odkurzacz próbowały wcisnąć jeszcze raz ale tym razem już za 2 tys. Panie wypisując dokumenty na sprzedaż ratalna dopuszczają się (usunięte przez administratora) tj wpisują takie kwoty emerytury jakie im pasują np dwa różne wnioski i dwie różne kwoty emerytury. Proszę ostrzec wszystkie starsze osoby, bo jak wpadną w ręce tej Firmy to zostaną naciągnięte dosłownie na zakup wszystkiego za grube pieniądze.

Teresa Nowy wpis

Zakupiłam myjkę do okien z której jestem zadowolona. Przyjechały do mnie dwie Panie, wszystko pokazały i przy okazji umyły mi okna. Wszystko w porządku.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ecology-Green House Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik obiektu/Brydadzista
Koloryt Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Czy w Ecology-Green House Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@Pracodawca

Towary oferowane 3 x w wyższej cenie jak dostępne na rynku. (usunięte przez administratora)wytrenowani w naciąganiu. Inteligentni wyszkoleni bez honoru i uczciwości.

Krystyna

Zakupiłam towar od firmy, jestem zadowolona z jakości towaru jak również obsługi i serwisu. Polecam

Halo @Pracodawca może pani Jolanta Bednarek przestanie już (usunięte przez administratora) ludzi? Poprzednia spółkę zamknęła, pracowników zostawiła bez wypłat. (usunięte przez administratora)

Lidia

Dwa lata temu za zakupiłam masażer ,otrzymałam tw .gratisy do do tego zakupu ,między i innymi odkurzacz który się popsuł . po tych dwóch latach zjawiła się pani z panem w sprawie zapytania jak sprzęt działa .zaproponowali za punkty zakup garnków w dobrej cenie .zgodziłam się .Miała być złota karta na zakupy w sklepie sprzętu do domu na 2000 zł. wymiana odkurzacza na nowy. Garnki spłaciłam wcześniej ,żeby nie myśleć jak zostałam (usunięte przez administratora) przez tych domokrążców.do tej pory nikt się nie pojawił ,telefon nie odpowiada .Chciałam im podziękować za to w jak perfidny sposób naciągają ludzi i mnie (usunięte przez administratora) . wystawiam jak najgorszą ocenę tej niby firmie .NIGDY WIĘCEJ POKAZÓW ,SZKODA CZASU I PIENIĘDZY.OSZUŚCI !!!!

Tomasz Baziuk

Ostatnio przyjechała do mnie bardzo sympatyczna Pani i zrobiła serwis urządzeń. Wszystko odbyło sie bardzo sprawnie. Polecam.

Agnieszka

Przyjechała do nas Pani Magdą, przedstawiła się jako serwisant sprzętu zakupionego przez nas 2 lata temu.Powiedziała ,że przedłuża nam gwarancję na 10 lat.Materac do masażu kręgosłupa jest zepsuty,Pani powiedziała ,że wymieni nam na nowy,przyjedzie kurier z firmy ekology i przedstawiciel zabierze stary,a dostarczy nowy w ramach gwarancji. Kurier nie przyjechał ,Pani nie odbiera telefonu,a więc znowu firma widmo ,szkoda że zmarnowaliśmy czas na rozmowę z miłą Panią,ale nierzetelną .Po co Pani przyjeżdza ,traci swój i nasz czas,jak nie odbiera później telefonów i nie daje znaku życia robiąc sobie ,,z gęby pospolitą cholewę,, Pozdrawiam i wszystkich ostrzegam..

Dariusz Janiak

Brak odzewu na moje emaile powoduje, że straciłem już zaufanie do firmy Zwrot dostarczonych rzeczy na szczęście ,,nie zapłaconych" - raczej pewny Zapewne nie otrzymam tego co obiecywane w terminie 14 dni. Telefon anonimowy Umowa 14 dniowa zwrotu towaru nie może być realizowana terminowo bo nie ma kontaktu w sprawie ustaleń. Okres tego tygodnia być może jest przerwą w działaniu więc14 dni może być niedotrzymane (.kończy się w środę ) Odkurzacz i wyciskarka czekają na odbiór Żeby tylko przesłać to pismo akceptuję regulamin który ,,musi" być akceptowany. ,

Zostaw merytoryczną opinię o Ecology-Green House Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ecology-Green House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecology-Green House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ecology-Green House Sp. z o.o.
  • Winogrady 66
    61-659 Poznań

Ecology-Green House Sp. z o.o.