Albeco Sp. z o.o.

Opinie o Albeco Sp. z o.o.

Aga

Polecam Albeco jako pracodawcę. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, przyjazna atmosfera. Nowoczesna, rzetelna firma. Lubię atmosferę w Albeco Sp. z o.o. za: Przyjacielskie relacje, wsparcie ze strony współpracowników, duża elastyczność i wyjście naprzeciw potrzebom pracownika.

Dawid
@Aga 11.12.2018 16:19

Pisząc o atrakcyjnych warunkach zatrudnienia, czy masz na myśli - prócz pensji -comiesięczne premie i inne dodatki? Czy pracodawca inwestuje w pracownika, pozwala mu się rozwijać i popiera jego ścieżkę kariery? Na stronie są aktualne oferty pracy w firmie https://www.albeco.com.pl/PL-H754/praca/praca/specjalista-ds-informatyki.html Warto tam zajrzeć i zapoznać się z ogłoszeniami.

Łukasz
@Dawid 12.12.2018 13:12

Ile można zarabiać taki specjalista do spraw internetu?

Filip
@Dawid 12.12.2018 13:12

Co masz na myśli mówiąc "inne dodatki"?

Ilona

Dawno już nie pisaliście na temat tego, jakim pracodawcą jest Albeco - może czas to zmienić? Czy moglibyście napisać, jakie warunki oferuje? Na podstawie jakiej umowy i w jakim trybie pracuje się w Albeco? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Czy polecacie ją osobom młodym, bez doświadczenia zawodowego?

Bardzo dobry pracodawca! Wysoka ocena :)

Zostaw opinię o Albeco Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albeco Sp. z o.o.