Centrum Motywacji COOLTURA

Poznań

Opinie o Centrum Motywacji COOLTURA

Anna Domagalik

Od 3 lat jestem odpowiedzialna w Coolturze za kadrę - przede wszystkim lektorów, i potwierdzam ze Cooltura faktycznie nie wypłaca terminowo albo wcale wynagrodzeń osobom ktore zlecenia albo nie wykonały wcale albo robiły to złe, zaniedbując swoje obowiązki, kradnąc klientów czy wynosząc sprzęt z firmy. Pani Dyrektir jest surowa lecz sprawiedliwa. Dobrym. Pracownikom zapewnia szkolenia i bonusu Wszystkim którym chce sie dobrze pracowac, polecam

M2
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co no ich strona nie działa, mówiłem o tym kilka postów wczesniej, ale to też nie jest wielki problem bo mozna ich np. na fejsie odszukać i myślę, że to nawet szybsze niż grzebanie się z jakimś www, które to mało kiedy jest zwykle aktualizowane

Petronella

Nie polecam :( Pracowałam tam na szczęście krótko. Nie wypłacono mi za wszystkie godziny jakie przepracowałam, a praca ogólnie bardzo kiepsko płatna. Na początku Pani "dyrektor" jest miła, a potem się okazuje że chciałaby płacić ludziom jak najmniej, a najlepiej wcale.

pejka
użytkownik zarejestrowany

jestem pełen podziwu dla osoby prowadzącej centrum motywacji Cooltura w Poznaniu. Podoba mi się przede wszystkim to w jaki sposób firma działa na rynku. Widać , że z dnia na dzień się rozwijają i nic co dzieje się w firmie nie jest dziełem przypadku. Wszystko wydaje się być skrzętnie krok po kroku planowane

tomek
użytkownik zarejestrowany

taak, nawet ja widziałem to ogłoszenie odnośnie programistów, jest całkiem fajne, naprawdę tak uważam.. mam też nadzieje, że nowe zadania też będa i że to jest rozwiajająca praa tak naprawde, ale nie wiem już sam czy warto do nich iść? niby firma solidna i ma dobre opnie, ale nie wiem czy sobie poradze u nich.

wujek
użytkownik zarejestrowany

tak, pewnie, że mają. Wszystko wraz z ofertami pracy (szukają chyba programistów) znajdziesz na cdweb.pl

gustaw
użytkownik zarejestrowany

wiecie gdzie w internecie mogę znaleźć o Coolturze trochę więcej informacji? mają jakąś swoją stronę?

merlin
użytkownik zarejestrowany

o to trzeba byłoby zapytać jakiegoś obecnego pracownika. O to i o wynagrodzenie przede wszystkim :)

były pracownik

a czym teraz zajmuje się COOLTURA?? kiedys to była firma posiadająca w ofercie zajęcia edukacyjne, dla kobieta w ciąży itd... a obecnie?? ktos wie??

Firma bardzo dbajaca o rozwoj pracownikow. Mila atmosfera. Pracuje tam od ponad roku i wszystko jest ok

Do wszystkich anonimów, zawistnikow i oszczercow i zwolnionych za lenistwo i oszustwa: dajcie spokoj! Firma jest w porzadku, po przejsciowych problemach wychodzi na prosta i to dzieki ciezkiej i sumiennej pracy calego obecnego zespolu.

była lektorka CMCOOLTURA

jeśli ktoś do dzis nie otrzymał pieniedzy z COOLTURY - firma przeniosła się do pasażu Apollo w Poznaniu.

Joanna Rysik

Ja jestem zadowolona. Pracuje w Coolturze od 4 lat. Rozumiem ze jak od kogos wymaga sie ciezkiej pracy i zwalnia za oszustwo to pozniej musi sie gdzies wybluzgac ale uwazam ze to nie fair szkalowac pracodawce ktory w ciezkich czasach stara sie zapewnic nam prace.

Kornelia Janicka

Firma w porzatku, placa na czas jesli odda sie rozliczenie godzin w terminie, w innych fakt -jest poslizg 2 tygdodniowy ale co sie dziwic...

Anita Nowak

Firma w porzadku. Pracuje od poltora roku i nie mam problemu z orzymywaniem kasy. Spokojnie polecam

pilotka

NIE NIE NIE!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prowadziłam tam zajęcia, kasy do dzisiaj nie mam! Dzwonię, proszę -zero JAKIEJKOLWIEK reakcji! Z panią dyrektor nie idzie się w ŻADEN sposób skontaktować!!! OKROPNA FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barbara Gratkowska

Pracuje jako lektorka angielskiego w Coolturze od dwoch lat. Moge polecic to miejsce wszystkim osobom ktore szukaja miejsca w ktorym mozna sie rozwijac. Sa rzetelni, placa na czas, umozliwiaja szkolenia. Mam nadzieje ze jeszcze tu popracuje

kryśka

Pracowałam w tej szokle jak lektor j. angielskiego ok 4 miesięcy. Jestem bardzo zawiedziona podejściem do pracownika w tej firmie. Ani razu nie wypłacono mi pięniędzy zgodnie z terminem i za każdym razem musiałam dzwonić i wypraszać się o zarobione pieniądze. Zdecydowanie NIE polecam!

Zostaw opinię o Centrum Motywacji COOLTURA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Motywacji COOLTURA